Tipsport Extraliga - Generali Play-off  - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Pardubice - 22. března 2023   17:00

Ukončeno
Olomouc
38:06' Nahodil (Bambula) • 45:49' Kusko (Mareš, Plášek ml.)
2:3
(0:2, 1:1, 1:0)
Stav série: (0:4)
Pardubice
03:03' Říčka  (Cienciala, Hyka) • 15:00' D. Musil  (Hyka, Říčka) • 28:09' Mandát  (Rákos, Košťálek)
Olomouc
Sestavy:
Konrád (Lukáš) – T. Černý, Ondrušek (C), Škůrek, Mareš, Řezníček, Švrček, F. Kočí – Orsava, Nahodil, J. Káňa (A) – Navrátil, Knotek (A), Bambula – P. Musil, Kusko, Plášek ml. – Anděl, Menšík, Klimek.
Rozhodčí
Šír, Cabák – Hlavatý, Lederer
Zimní stadion Olomouc
5500 diváků
Pardubice
Sestavy:
Will (Frodl) – T. Dvořák, Košťálek, D. Musil, Čerešňák, Vála, J. Kolář (A), Hrádek – Říčka, Cienciala, Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – A. Musil, Poulíček (C), Paulovič – Mandát, Rákos, Vondráček.

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Olomouc - Pardubice 2:3. Dynamo je v semifinále, poprvé od titulu

Přenos se aktualizuje automaticky

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 5500 diváků.
Střely na branku: 26 – 33
Je dobojováno, nejen v tomto duelu, ale také v celé sérii. Pardubičtí nakonec přišli o luxusní náskok, když se domácí dostali Dynamu na dostřel jediné branky. Až do posledních vteřin se tak hosté mohli o výsledek obávat, nakonec ale závěrečný tlak Olomouce ustáli a slaví další výhru. Celkově tak porážejí Olomouc 4:0 na zápasy a v nejkratším možném termínu postupují do semifinále extraligy. Jsou tak prvním semifinalistou soutěže.
Konec zápasu.
59:55'
Puk se dostal k Tomáši Dvořákovi a ten letí až před klec Branislava Konráda. Už to tedy vypadá, že Pardubičtí si své těsné vedení uhlídají až do konce.
59:43'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Robert Říčka – 2 min., sekání.
59:31'
Kohouti jsou stále uhnízděni v pásmu soupeře a pálí snad z každé pozice. Vyrovnání je chvílemi doslova na spadnutí!
58:40'
Zakázané uvolnění Pardubic, vše se tak stěhuje opět před Romana Willa.
58:27'
Roman Will čelil dalšímu pokusu soupeře a dokázal puk vytěsnit mimo ohrožení jeho branky. Chvíli před ním zívala odkrytá klec, ale Karel Plášek na puk nedosáhl.
57:40'
Kohouti vybojovali puk a zůstali v útočné třetině, hosté tak čelí dalšímu tlaku při powerplay domácích.
57:04'
Branka Olomouce je prázdná, domácí to zkusí se šesti bruslaři v poli.
57:04'
Oddechový čas pro tým HC Olomouc.
56:54'
Olomoučtí mají puk ve své moci a jdou rychle útočit. Vycítili šanci na vyrovnání a udělají pro to maximum.
55:43'
David Musil vyhodil puk z novu z pardubického teritoria prč od Romana Willa a krojí další cenné vteřiny pro pardubický celek.
54:58'
Hosté se ubránili dalšímu obléhání branky ze strany Olomouce a vyhazují puk do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
53:50'
Domácí se vydali zase ohrozit Willovu branku, ale obrana soupeře dokázala získat puk na svou stranu a rychle se hra přenesla až před Branislava Konráda.
53:22'
Střelu Davida Škůrka zlikvidoval Roman Will a podržel tak těsný náskok svého týmu. Hra je zastavena a po krátké komerční pauze se bude vhazovat před jeho klecí.
51:47'
Dynamo operovalo ve středním pásmu, sebralo domácím kotouč a hned se hosté vydali do akce. Ale tu ubránila pozorná olomoucká obrana.
51:02'
Tomáš Zohorna dostal puk do útočného pásma a hned odešel střídat. Na led tak pouští čerstvého spoluhráče.
50:34'
Hosté jsou v plném počtu.
50:01'
Hosté znovu získali puk, nepovedlo se jim ho vyhodit ven a čelí další domácí akci. Roman Will je zatím mezi svými tyčemi pozorný.
49:24'
Pardubičtí se dostali k puku a bez čekání ho poslali až před klec Branislava Konráda. Šetří tak vteřiny ze své početní nevýhody.
48:34'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Tomáš Zohorna – 2 min., podrážení.
48:04'
Říčkova střela před Branislavem Konrádem končí vedle jeho branky. Přesto po puku raději domácí brankář sáhl a hra je zastavena. Následuje také další komerční přestávka.
47:07'
Hosté tak přišli o svůj slibný náskok a nyní se klidně mohou obávat o výsledek. Nyní byli dost pasivní a pustili soupeře do další akce, která ale končí nepřesně.
45:49'
Olomouc právě vstřelila branku!
Domácí jsou zpět v utkání a snižují na rozdíl jediné branky. Od modré čáry spíše nahazoval puk před branku SILVESTER KUSKO, jenž ale zaskočil hosty a kotouč končí za zády Romana Willa – 2:3. Bez asistence.
45:01'
Střela z úhlu skončila na betonu Romana Willa, na druhé straně se do zakončení dostal Lukáš Radil, ale jeho pokus se nevešel do branky Branislava Konráda.
44:28'
David Cienciala pláchl po levém křídle do útočné třetiny, nahodil puk před klec Konráda, ale tam nebyl nikdo na teč. Puk tak má domácí brankář a raději hru přerušuje.
43:35'
Lukáš Mareš u hrazení vybojoval touš a znovu se hráči Olomouce chtěli dostat do blízkosti Willa, ale ztratili ho a Pardubice tak pokračují v útočném tažení.
42:27'
David Musil sebral Jakubu Orsavovi puk a poté hosté otočili hru před klec Branislava Konráda, ale nakonec se před ním nedokázali prosadit.
41:33'
Hosté neudrželi puk na svých holích a díky tomu ho mají zase Olomoučtí, avšak v pásmu soupeře pak o kotouč přišli a vrací se zpět do obrany.
40:36'
Pardubice se ubránily a už jsou v plném počtu.
40:15'
Domácí dohrávají svou přesilovou hru. S pukem se postupně dostali do útočného pásma, zblízka ale Jakub Orsava Romana Willa nepřekonal.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:50.
Střely na branku: 15 – 27
Také druhá třetina je u konce. Takřka v polovině utkání prostřelil Konráda Jan Mandát a dal tak Pardubicím tříbrankový náskok. Ten hosté hájili až do závěru prostředního dějství, nakonec o něj ale přišli. V devětatřicáté minutě dostal puk za záda Willa Lukáš Nahodil a připravil ho tak o čisté konto a Olomouc dost možná vrátil zpět do zápasu. Ještě nás čeká zajímavá třetí třetina.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39'
Bambula namazal puk zpoza branky mezi kruhy a Nahodil rozvlnil síť, 1:3
39:50'
Horké chvilky před pardubickou klecí, olomoučtí hokejisté se urputně snažili o kontaktní branku, ale nakonec znovu Roman Will své brankoviště uhájil.
39:15'
Hosté drželi puk u branky Olomouce a šetřili cenné vteřiny z oslabení. Po chvilce už ale čelili další šanci domácích, kdy Orsavovu střelu vyklepal z rukávu Roman Will.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:36'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
David Cienciala – 2 min., hákování.
38:06'
Olomouc právě vstřelila branku!
Domácí se poprvé dnes prosazují a berou Romanu Willovi čisté konto. Jan Bambula objel hostující branku, poté od zadního mantinelu poslal puk do prostoru mezi kruhy, kde ho švihem nasměroval za Willova záda LUKÁŠ NAHODIL – 1:3. Asistence: Jan Bambula.
37:14'
Olomouc je v plném počtu.
36:28'
Robert Kousal si sjel do dobré střelecké pozice mezi kruhy a jeho švih končí na obraně Olomouce. Nicméně akce hostů trvá dále a ti znovu operují před Konrádem.
35:51'
Patrik Poulíček dostal příliš prudkou přihrávku k modré čáře, na kterou nedosáhl a puk letí až před Romana Willa. Domácí díky tomu pošetřili další vteřiny.
35:14'
Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Jiří Ondrušek – 2 min., hrubost.
35:05'
Peter Čerešňák napřáhl u modré čáry a jeho pokus ještě tečoval jeden z hostů, kotouč ale končí mimo tři tyče.
34:22'
Na řadě je další komerční přestávka.
33:56'
Ondřej Vála držel puk u sebe u hrazení, nakonec ho Pardubičtí vydolovali na svou stranu, ale k zakončení to nevedlo.
33:00'
Tomáš Černý se dostal na pravou stranu, počkal si na lepší pozici ke střele a poté vyslal nepříjemný švih na branku Romana Willa, ten ji opět uhájil.
32:12'
Jakub Orsava vyvážel touš do útočného pásma, ale tam byl připraven pardubický tým, který ho o puk připravil a pokračoval dále do útočné akce.
31:25'
Branislav Konrád nyní vytáhl další zákrok, když lapil pokus Davida Ciencialy z pravého kruhu.
30:55'
Hosté jsou v plném počtu.
30:33'
Hosté se dostali znovu na puk a odpálili ho zase až před branku olomouckého celku. Šetří tak další vteřiny z oslabení.
29'
Rákos ještě Konráda nepřekonal, Mandát už s dorážkou byl úspěšný, 0:3
29:47'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Jan Knotek – 2 min., držení.

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Tomáš Dvořák – 2 min., držení.
29:18'
Domácí mají šanci snížit, když hrají přesilovou hru. Ovšem hosté se dobře brání, ubránili akci soupeře a poté poslali puk až před branku Branislava Konráda.
28:55'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Peter Čerešňák – 2 min., sekání.
28:09'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté se utrhují a jdou do tříbrankového trháku. Daniel Rákos se uvolnil a natlačil se až těsně před Branislava Konráda, kterého nepřekonal. Puk se pak vrátil zpět do hry a na pravé straně ho pak švihem usměrnil mezi tři tyče JAN MANDÁT – 0:3. Asistence: Daniel Rákos a Jan Košťálek.
27'
Konrád perfektně zasáhl proti Paulovičovi
27:01'
Další hostující akce a v ní Matej Paulovič. Konrád se ale na brankovišti natáhl jak široký tak dlouhý a kotouč za svá záda nepustil.
26:40'
Tomáš Zohorna zadovkou nechal puk pro Lukáše Radila, jenž znovu zblízka před brankou Branislava Konráda neuspěl.
26:14'
Další komerční přestávka.
25:41'
Lukáš Radil vyskočil z trestné lavice a nabruslil si na pravou stranu, zblízka pak znovu ohrozil Konrádovu klec, ale nakonec se puk za jeho záda nedostal, protože skončil těsně nad břevnem.
25:00'
Tomáš Vondráček byl blízko brance soupeře, jeho pokus vyrazila obrana Olomouce a domácí se pak pokoušejí o průnik před klec Romana Willa.
24:01'
Při hře ve čtyřech hráčích na obou stranách se lépe vedlo domácím, kteří se dostali do šance, ovšem Roman Will opět předvedl velmi dobrý zákrok.
23:41'
Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Jan Švrček – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Lukáš Radil – 2 min., hrubost.
23:32'
A šance také na olomoucké straně. Lukáš Nahodil se natlačil až před branku hostů a vystřelil, jeho hodně nebezpečné zakončení pokryl Roman Will a drží puk ve své moci.
22:40'
Robert Říčka měl na holi třetí pardubický gól! Na pravé straně převzal přihrávku a zívala před ním trochu odkrytá branka, poté napřáhl k tvrdé ráně, která orazítkovala tyč!
21:57'
Tomáš Černý vybojoval puk na svoji stranu a do akce mohli jít kohouti. Ovšem ve středním pásmu o puk přišli a rázem tak čelí akci Pardubic.
20:44'
Na druhé straně zapsal blok také obránce David Škůrek a hosté poté přišli o puk, se kterým míří do útočné akce zase olomoučtí hráči.
20:25'
Lukáš Klimek na pravé straně vystřelil, jeho ránu zablokoval Tomáš Dvořák, který výrazně pomohl Romanu Willovi. Ten posléze raději puk ukryl a zastavuje hru.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 17:54.
Střely na branku: 3 – 15
První třetina je minulostí. Hned na jejím úvodu orazítkoval tyč Willovy branky Lukáš Nahodil a domácí nebyli daleko od vedoucí branky. Na začátku čtvrté minuty pak byli v šanci hosté a ti ji využili. Do samostatného úniku byl vyslán Robert Říčka, který tváří v tvář Konrádovi uspěl. Hosté poté hýřili další aktivitou a dostávali se do šancí, ale Dynamo svůj těsný náskok drželo. V patnácté minutě se pak do prostoru mezi kruhy dostal David Musil, jenž střelou k tyči překonal Konráda. Dynamo tak dostalo dvoubrankový náskok. V posledních vteřinách však byl ohrožen, protože nebezpečné zakončení Jana Knotka vyrazil betonem Roman Will.
20:00'
První třetina skončila.
19:54'
Velká šance domácích v samotném závěru první třetiny. Mezi kruhy se dostal ke střele Jan Knotek a napřáhl, ale beton Romana Willa byl na místě. Puk se poté ještě pohyboval u brankoviště, ale za čáru nedošel. Následně pak pro posunutí branky hostů je hra zastavena.
19:20'
Adam Musil se dostal do střelecké příležitosti, ale svého bratra, který vsítil druhý gól, nenapodobil. Hned na to otočili hru před Willa domácí, ale hosté jim touš hned sebrali.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:15'
Další dobrá šance Pardubic, které jsou nadále hodně aktivní, zblízka střílel Robert Kousal, ale neuspěl. Domácí jsou tak z nejhoršího venku a vyhazují puk do středního pásma.
17:31'
Dalibor Řezníček na pravé straně vyslal nepříjemný pokus, ale ten šel jen vedle protější tyče. Po zisku puku pak hned jdou do útoku zase hosté.
16:26'
Tomáš Černý se vysunul mezi dva obránce hostů, dostal se do prostoru mezi kruhy, ale jeho pokus byl sražen mimo.
15'
Obrana Mory si nepohlídala najíždějícího obránce Musila, 0:2
15:00'
Dynamo právě vstřelilo branku!
A z útoku hostů je hned druhá branka. Tomáš Hyka vyslal do útoku obránce DAVIDA MUSILA, ten si nabruslil do prostoru mezi kruhy a tvrdou střelou k tyči poslal kotouč za záda Branislava Konráda – 0:2. Asistence: Tomáš Hyka a Robert Říčka.
14:34'
Tomáš Dvořák od vlastní branky zakládá další akci hostů, ještě si ale nakonec počkal na vystřídání spoluhráčů a poté už Dynamo směřuje dopředu.
14:01'
U své levé tyče musel být pozorný Branislav Konrád, nakonec dostal puk k sobě a hra je přerušena. Poté vznikla mezi oběma tábory menší potyčka, která ale končí smírem.
13:32'
Na druhé straně neúspěšná střela Adama Musila, hned po něm pálil Tomáš Vondráček, ale jeho dělovka byla zablokována obranou olomouckých kohoutů.
12:54'
Hned po buly nebezpečně z dálky střílel Jiří Ondrušek a puk proskákal až k Romanu Willovi, ten ho nakonec holí poslal do bezpečí a udržel čisté konto.
12:36'
Na řadě je další komerční přestávka.
11:55'
Hosté se opět usadili v pásmu soupeře, Lukáš Radil zakombinoval s Tomášem Zohornou, ale ten poté svůj švih poslal mimo tři olomoucké tyče.
Střely na branku: 1 – 11
10:41'
Nenápadná střela Tomáše Vondráčka se dostala skrze obranu Olomouce až před Konráda, ten ale vše před svým brankovištěm dobře jistil.
09:46'
Karel Plášek po pasu od spoluhráče napřáhl ke střele, která ale skončila jen vedle branky Branislava Konráda. Nicméně hosté stále pokračují v útočném tažení.
09:33'
Další souhra Pardubic. Na levou stranu dostal přihrávku najíždějící Lukáš Radil, někdejší Žralok ze San Jose ale pálil jen do připraveného Konráda, jenž má důležitý zákrok!
09:11'
Po chvilce se vrací hra znovu před Branislava Konráda, domácí se totiž dopustili zakázaného uvolnění a hra jde před jeho klec. Buly po jeho pravici.
08:54'
Domácí brankář nyní musel zakročit proti pokusu soupeře a raději před dotěrnými hráči Dynama zastavil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce, ale to až po první komerční přestávce, která nyní následuje.
08:21'
Lukáš Radil se protlačil ke střele před Branislavem Konrádem, ale puk skončil jen vedle jeho branky.
06:53'
Lukáš Anděl zastavil rozehrávku hostů tím, že zachytil kotouč a dostal ho na svoji hůl, poté se ho pokusil dostat ven, ale až napodruhé. Soupeř byl důrazný a nechtěl, aby Olomouc prošla před klec Romana Willa.
05:40'
Jenže domácí to zvládli, vytěsnili puk ven a směřovali opačným směrem, ale do teritoria pardubického Dynama se nedostali.
05:23'
Vhazuje se po levé ruce Branislava Konráda, hosté se tak ještě mohou v útočném pásmu zdržet a pokračovat v tlaku před jeho brankou.
4'
Cienciala pěkným pasem našel Říčku, 0:1
04:49'
David Škůrek zachytil puk u modré čáry, poté se olomoučtí hráči dostali znovu zpět do pásma Pardubic, ale nakonec se znovu před Romanem Willem nedokázali prosadit.
04:27'
Olomoučtí kohouti tak musejí hned na začátku duelu dohánět jednobrankovou ztrátu, nyní se pokoušeli ohrozit klec Romana Willa, ale Jiřímu Ondruškovi se to nepovedlo.
03:03'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Nejprve hned na začátku obrovská šance domácích, kterou zastavila tyčka, nyní se z velké šance prosazují hosté a jdou do vedení. David Cienciala vyslal do samostatného úniku ROBERTA ŘÍČKU, který si nabruslil až těsně před Branislava Konráda a nekompromisně ho okolo jeho levého betonu prostřelil – 0:1. Asistence: David Cienciala a Tomáš Hyka.
02:03'
Obrana Pardubic nepustila soupeře do další šance a od svého brankáře Romana Willa zakládá další útok pardubického Dynama.
01:30'
Hosté se pak dostali na druhou stranu, kde zakombinovali před Konrádem, který ale své brankoviště uhájil.
00:43'
Hned na začátku zápasu se na domácí straně zrodila obrovská šance. Na pravé straně se ke střele dostal Lukáš Nahodil a jeho rána orazítkovala tyč Willovy brány!
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – T. Černý, Ondrušek (C), Škůrek, Mareš, Řezníček, Švrček, F. Kočí – Orsava, Nahodil, J. Káňa (A) – Navrátil, Knotek (A), Bambula – P. Musil, Kusko, Plášek ml. – Anděl, Menšík, Klimek.
Trenér: Jan Tomajko

HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – T. Dvořák, Košťálek, D. Musil, Čerešňák, Vála, J. Kolář (A), Hrádek – Říčka, Cienciala, Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – A. Musil, Poulíček (C), Paulovič – Mandát, Rákos, Vondráček.
Trenér: Radim Rulík

Rozhodčí: Šír, Cabák – Hlavatý, Lederer.
Čtvrtfinále č. 4 – Olomouc – Pardubice – Východočeši si na Hané půjdou pro využití prvního mečbolu, naopak Olomoučtí budou odvracet hrozbu konce sezóny

Ve čtvrtém duelu na ledě Olomouce budou kohouti usilovat o první výhru v sérii a odvracet tak hrozbu konce sezóny. Pomoci jim k tomu budou chtít i jejich příznivci, kteří budou jejich šestým hráčem, už není kam uhnout. Olomouc dnes musí zvítězit, pokud chce v sezóně ještě pokračovat. Hosté naopak mají snahu využít hned prvního mečbolu, který dnes mají k dispozici. Pokud se jim to povede, budou tak prvním semifinalistou. Ovšem to je ještě hodně předčasné, jde o vyřazovací boje a tam se může ještě stát cokoli. Každopádně Hanáci dnes budou mít velkou snahu o to v sezóně pokračovat.
Čtvrtfinále č. 3 – Olomouc – Pardubice 4:5pp – stav 0:3 na zápasy

Třetí duel této série byl divoký. V první třetině padly čtyři branky. Nejprve otevřel skóre zápasu Lukáš Sedlák, Olomoučtí však brzy odpověděli díky trefě Jana Bambuly. V závěru pak opět strhli díky Davidu Ciencialovi skóre na svou stranu Pardubičtí, ale moc dlouho se neradovali. Na 2:2 totiž vyrovnal Jan Knotek. Prostřední část hry vyhráli Olomoučtí, na jeho začátku skóroval Jakub Navrátil a v polovině zápasu pak Matouš Menšík a Hanáci vedli 4:2. Přestřelka pokračovala i ve třetím dějství, hned v jednačtyřicáté minutě snížil Adam Musil a o pět minut později vyrovnal na 4:4 Jan Košťálek. Nakonec šel tento duel do nastavené hrací doby, kterou v osmasedmdesáté minutě rozhodl Tomáš Zohorna a Pardubičtí tak zvítězili i potřetí. V sérii se tak ujali vedení 3:0 na zápasy.
Čtvrtfinále č. 2 – Pardubice – Olomouc 2:0 – stav 2:0 na zápasy

Hned druhý den v sobotu série pokračovala na pardubickém ledě. Olomoučtí byli odhodláni vyrovnat nepříznivý stav série a do zápasu chtěli dát vše, aby se do Olomouce stěhovali za vyrovnaného stavu.

V první třetině ustáli hosté dvě vyloučení a soupeře k využití přesilovek nepustili. Hrálo se rozhodně opatrněji, než tomu bylo v pátek a až do konce druhé třetiny se skóre vůbec neměnilo. Oba brankáři tak měli na svých statistických kontech nulu. A ani třetí dějství nebylo jiné. Pokračovala přetahovaná, ani jeden z týmů se nedokázal prosadit. Nakonec to vypadalo, že druhý sériový duel dojde do prodloužení. To ale v čase 59:40 odmítl Peter Čerešňák, který dvacet vteřin před vypršením základní hrací doby rozvlnil síť za olomouckým brankářem a poslal Dynamo do vedení. O pět vteřin později pak skóroval do prázdné klece při powerplay hostů Tomáš Dvořák a v tu chvíli už bylo jasné, že po druhém souboji to bude pro Dynamo 2:0 na zápasy.
Čtvrtfinále č. 1 – Pardubice – Olomouc 5:1 – stav 1:0 na zápasy

První zápas této série se odehrál minulý pátek, a jelikož Pardubice vyhrály základní část, mají vždy výhodu domácího prostředí pro úvodní zápasy v play-off. Začínali tedy doma před svými fanoušky.

První třetina Dynamu nezačala dobře, nejprve nebyl domácím hráčům uznán gól o dvě minuty později pak otevřeli střelecký účet hosté. V osmé minutě je do vedení poslal Jan Káňa. Po polovině první části hry však přišly dva slepené góly díky trefám Mateje Pauloviče a Tomáše Dvořáka a Pardubičtí tak rázem vedli rozdílem jedné branky. V závěru prostředního dějství udeřili hráči Dynama znovu, Tomáš Zohorna byl jediným střelcem této části hry a Dynamo vedlo 3:1. Olomoučtí pak už nenašli recept na lídra soutěže, naopak skórovali už jen opět domácí. V šestačtyřicáté minutě navýšil náskok Pardubic Tomáš Hyka, v posledních minutách utkání pak ještě prostřelil gólmana Olomouce Lukáš Sedlák a Pardubičtí tak dokráčeli k prvnímu bodu v sérii a ujali se tak vedení 1:0 na zápasy.
Hezké středeční odpoledne přeji všem příznivcům hokeje. Play-off hokejové extraligy už je v plném proudu a nyní se odehrávají čtvrtfinálové bitvy. My prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat třetí čtvrtfinálový zápas v sérii mezi týmy HC Olomouc a HC Dynamo Pardubice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Tabulka 2022/2023
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 52 29 8 5 10 159:110 108
2. Vítkovice 52 28 4 10 10 159:122 102
3. Sparta 52 28 6 3 15 155:122 99
4. Mountfield 52 23 7 5 17 141:124 88
5. Liberec 52 19 10 10 13 156:129 87
6. Třinec 52 21 5 7 19 149:121 80
7. Brno 52 19 6 3 24 134:150 72
8. Olomouc 52 19 6 2 25 121:141 71
9. K. Vary 52 19 4 3 26 129:163 68
10. M. Boleslav 52 15 7 8 22 116:128 67
11. Litvínov 52 15 7 8 22 137:144 67
12. Plzeň 52 15 6 8 23 127:146 65
13. Č. Budějovice 52 15 5 6 26 132:158 61
14. Kladno 52 15 3 6 28 122:179 57
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud