Tipsport Extraliga - Play-out -  ONLINE PŘENOS -  K. Vary : Pardubice - 24. března 2019   15:30

K. Vary
37:02' Kohout (Kozák) • 54:20' T. Rachůnek (O. Beránek)
Pardubice
Vlk (34. Nečas) – Budík (A), Oliva, Děrvuk, Nedbal, Mert, Porseland (C), Bučko – Chára, Voženílek, Machač – Pochobradský, Rohlík, Koffer – Rozlílek, Kostka, Matýs – Antoníček.

Karlovy Vary - Pardubice: Rachůnek vrátil domácím vedení, 2:1

Seznam zápasů

Loučí se s Vámi Lukáš Mayer.
Domácí HC Energie Karlovy Vary zakončuje letošní sezónu výhrou 2:1 nad pardubickým Dynamem!
59:29'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jaromír Kverka – 2 min., držení).
59:29'
Hosté se vydali do útočného pásma Energie v šesti! Nečas tak zůstal na střídačce.
59:29'
Oddechový čas pro hosty.
59:29'
Poslední utkání Energie v této sezóně sleduje 2533 diváků.
58:28'
Domácí se za potlesku celé haly pokouší vyzrát na Vojtěch Nečase potřetí v tomto utkání, což se jim zatím nedaří.
57:39'
Mikúš přihrál na volného Lapšanského, který byl v blízkosti pravého kruhu, přihrávka ale byla opožděná a Lapšanský tak nestihl kotouč přijmout.
56:47'
Několik kvalitních střel teď letělo na Nečase, ten byl však úspěšný.
55'
Tomáš Rachůnek vrátil domácím vedení, 2:1
55:55'
Černý se díky chybě pardubického obránce zmocnil puku a nahrál Formanovi do mezikruží, ten však jen promáchnul hokejkou.
55:18'
Beránek nahodil kotouč ze středového kruhu.
54'
Tvrdou střelou vyrovnal Pochobradský, 1:1
54:39'
Energetici se ihned po buly vrhli do útoku, avšak o puk přišli v souboji u mantinelu a hra se přesouvá do středního pásma.
54:20'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Nabito dostal od Beránka TOMÁŠ RACHŮNEK. Prudkou střelou z mezikruží prostřelil všechno, co mu stálo v cestě, včetně Nečase. Asistence: Ondřej Beránek.
53:04'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Z levé strany ledové plochy se ke střele dostal MICHAL POCHOBRADSKÝ, který přesnou střelou rozvlnil síť za Janem Bednářem.
52:15'
Černý se pokusil za pardubickou brankou sebrat kotouč Porselandovi, to se mu však nepovedlo a hra se přesouvá do obranného pásma Energie.
51:20'
Otakar Šik se dostal do obrovské šance. Projel kolem trestné lavice, pelášil, co mu nohy stačily, překonal také pardubickou obranu, najel si před Nečase a pokoušel se ještě zakončit, ale pardubický gólman si při zákrok vykopl branku ze svého postavení.
50:53'
Tomáš Rachůnek jel po levé straně ledové plochy a vyslal dělovku na Nečase, tomu chvilku trvalo, než mu podařilo puk zkrotit.
49:50'
Lapšanský zavezl kotouč do útočné třetiny, branka Pardubic nebyla nijak ohrozena. Hra se přesouvá zpět do obranného pásma Karlových Varů.
49:07'
Zasunout puk do klece energetiků se pokoušel Voženílek, ale marně.
48:10'
Rohlík měl na hokejce velkou šanci, ale nedokázal překonat bezchybného Jana Bednáře.
47:43'
Další velká šance Karlovarských. Ke střele zblízka se dostal Martin Rohan, ale Nečas puk schoval pod své betony.
47:30'
Rachůnek hledal na druhé straně přijíždějícího Grígera, přihrávka ale nebyla přesná.
46:30'
Energie nakoukla do pardubické třetiny, ale střelu si nevybojovala. Hosté na druhé straně spěchali před Jana Bednáře, z jejich návštěvy před karlovarským brankářem nevzniklo žádné nebezpečí.
46:25'
Komerční přestávka.
45:41'
Vhazuje se v pravém kruhu před pardubickým brankářem.
44:20'
Gríger na hraně brankoviště přijmul přihrávku a chtěl puk zasunout do branky, Nečasovy betony však opět pomohly hostům.
43:57'
Domácím se daří držet hru ve svém útočném pásmu.
43:04'
Mikúš se pokusil dorazit střelu svého spoluhráče, Nečas však pohotově střelu vyrazil betonem.
41:24'
Až na jeden výjezd domácích je v útoku stále Dynamo.
40:10'
Po úvodním buly se Pardubice přesunuly do útoku.
40:01'
Ve druhé třetiny jsme se dočkali prvního gólu celého zápasu, když v 38. minutě Kohout překonal Nečase. Poslední třetina začne přibližně v 17:10.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
37:02'
Právě probíhá testování systému trenérské výzvy, během jehož hlavní rozhodčí zkoumají na tabletu celou situaci z pohledu několika kamer a pomocí bezdrátových sluchátek jsou spojeni s brankovým videorozhodčím.
37:02'
Lukáš Kozák poslal z mezikruží puk MARTINU KOHOUTOVI, který z velkého úhlu vypálil a dostal puk za Nečasova záda. Asistence: Lukáš Kozák.
35:51'
Beránek pálil od modré, střela však letěla těsně nad branku.
35:26'
Nečas zastavil tvrdou střelu Vladimíra Sičáka, jenž byla vypálena od modré.
35:07'
Pardubičtí se vydali do útoku, který však nebyl úspěšný.
34:52'
Šikovo nahození poslal Nečas do rohu kluziště.
34:16'
Pardubice zavítaly do karlovarské třetiny a hledají recept na Bednáře.
33:30'
Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Vlk, přichází Vojtěch Nečas.
33:30'
32:15'
Bednář zastavil velkou gólovou šanci a je velkou oporou pro svůj tým, což mu dávají najevo i fanoušci skandující jeho jméno.
31:48'
Karlovarští vyslali na Vlka několik střel, ani jedna však nebyla úspěšná.
30:46'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Mathias Porseland – 2 min., držení).
30:42'
Energetici si zahráli půl minuty ve výhodě a nyní si užijí přesilovku.
29:54'
Domácí se s pukem drží v útoku.
29:19'
Velká strkanice a souboj o puk se strhla v pardubickém brankovišti. Z boje nakonec vyšel úspěšně Vlk.
28:39'
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
28:03'
27:00'
Dynamo kombinovalo v pásmu, ke kotouči se však dostal Skuhravý, jenž přes všechny čáry vyhodil.
26:03'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Adam Křemen – 2 min., podrážení).
26:03'
Začala komerční přestávka.
25:52'
Křemen zpoza branky vypálil, puk se odrazil od Vlkova betonu, vyletěl do výšky a dopadl do pravého kruhu pro vhazování.
25:20'
Sičák vypálil od modré, pardubický juniorský strážce klece však puk uschoval do své lapačky.
24:42'
Beránek v mezikruží v pádu nahrál Grígerovi, který z velkého úhlu zakončil. Vlk střelu odrazil betonem a jeho spoluhráči vyhodili na icing.
23:58'
Domácí byli vyhnáni nejprve před svou branku a nyní jsou ve středním pásmu.
23:27'
Karlovarští se dostali před Vlka, kde se i s kotoučem drží.
22:54'
22:09'
Bednář však střelu jednoho z pardubických útočníků bez problému zlikvidoval a bude se vhazovat v pravém kruhu.
21:41'
Šenkeřík při pokusu o přihrávku v mezikruží přišel o puk a před Bednáře se tak vydali hosté.
21:24'
Energie kombinuje.
20:54'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Michal Machač – 2 min., podrážení).
20:35'
Do útoku se tak dostala Energie, musela se však přesunout do středního pásma, kde o puk přišla.
20:17'
Ale hned při prvním překonání útočné modré ho ztrácejí.
20:05'
Puku se ihned po buly ujímají hosté.
20:01'
Po první třetině, v níž jsme viděli několik střel, avšak ani jedna neputovala za záda brankařů. Druhá třetina začne přibližně v 16:17.
20:00'
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:34'
Mikúš z pravého kruhu vypálil a rozvonil ochrannou síť za brankou.
18:27'
17:46'
Dynamo vyhodilo puk, kterého se za brankou zmocnili karlovarští, vystřídali a s novými silami se vrhli do útoku.
16:27'
Ondřej Beránek se snažil proniknout mezi obránci, ale Mathias Porseland (PCE) karlovarského forwarda podrazil.
15:55'
Bednář odrazil betonem střelu od modré.
14:26'
Vhazování před pardubickým brankářem ovládli hosté a puk dostali mimo své obranné pásmo.
14:25'
Šenkeřík vypálil krásnou střelu, pohotový Vlk však vytasil svou lapačku a nastává další komerční přestávka.
13:22'
Gríger nahrál nepřesně na beka a puk se dostal mimo útočné pásmo Energie.
11:51'
Kozák nahrával na modrou Grígerovi, tomu se však puk odrazil od brusle.
11:21'
Domácí se dopustili dalšího ofsajdu.
10:43'
Kverka se dostal do úniku a těsně před brankou přihrál na volného Stloukala, ten však nestihl zakončit do odkryté branky.
09:45'
V souboji zvítězilo Dynamo, avšak ihned vyhazuje na zakázané uvolnění.
09:37'
Hráči se u mantinelu v obranném pásmu Pardubic přetahují o puk.
09:13'
08:49'
Ale hosté podruhé za sebou vyhodili.
08:07'
Karlovarští kombinují v útoku.
07:13'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vojtěch Budík – 2 min., krosček).
06:59'
Po reklamní pauze se do útoku dostala Energie.
06:44'
Nastává komerční přestávka.
06:25'
Oba brankáři se snaží dostávat se k puku, což teď Bednář potvrdil a také rozehrál.
06:05'
04:50'
Jeden z obránců vyhodil puk z pásma domácích, na modré ho přijmul kapitán Skuhravý, avšak kotouč nedohnal a pardubický brankář Vlk rozehrál.
04:25'
Domácím se daří bránit své pásmo.
04:05'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Otakar Šik – 2 min., podrážení).
03:28'
Ofsajd karlovarských.
03:21'
Energie kombinuje v útoku, hra je však přerušena kvůli hře vysokou holí.
02:41'
Domácí znovu vyhodili puk.
01:30'
Dynamo se téměř okamžitě vrátilo.
00:49'
Pardubice se dostaly před Bednáře, avšak energetici dostali puk ven.
00:11'
Po vyhození puku se vhazuje ve středním pásmu.
00:01'
Oba týmy jsou na ledě, stadionem zní znělka Tipsport extraligy a vše je připraveno k začátku.
V karlovarské aréně se setmělo a to znamená jediné! Již za malou chvíli odstartuje duel Energie a Dynama, u jehož sledování Vás vítám.

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Plutnar, Šenkeřík, Tureček, Kozák, Sičák (A), M. Rohan (A), Forman – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – Stloukal, Kverka, Šik – J. Černý, Skuhravý (C), Kohout – Lapšanský, T. Mikúš, Křemen.

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Nečas) – Budík (A), Oliva, Děrvuk, Nedbal, Mert, Porseland (C), Bučko – Chára, Voženílek, Machač – Pochobradský, Rohlík, Koffer – Rozlílek, Kostka, Matýs – Antoníček.

Rozhodčí: Svoboda, Petružálek – Jelínek, Pešek.
V dnešním duelu bude po domluvě s oběma kluby a vzhledem k rozhodnutému stavu skupiny o umístění testována tzv. Coach challenge (Trenérská výzva). Vyzkoušena bude při prvních dvou gólech zápasu, ať už budou dosaženy jakkoli. Hlavním důvodem pro tento test je zkouška bezdrátového spojení a přenosu obrazu.
HC Dynamo Pardubice

Pardubické Dynamo se od začátku ročníku potýkalo s problémy. Ačkoliv se minulou sezónu dostalo do čtvrtfinále, kde odehrálo sedm zápasů s Oceláři, letos je čeká baráž, v níž se utká s Chomutovem, Kladnem a Českými Budějovicemi. V pátečním zápase Pardubice prohrály s Litvínovem 2:5 na domácím ledě.