Díky za sledování online přenosu, přeji všem příjemné prožití svátků Vánočních a šťastný nový rok 2012. Nashledanou.
Je konec. Hlediště stojí a aplauduje svým hrdinům. Nejlepší hráči jsou oba brankaři. Dušan Salfický a Roman Málek.
60:00
59:40
Stadion děkuje domácímu týmu za předvedený výkon a povedený výsledek.
59:09
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Dílo dokonává VÁCLAV SKUHRAVÝ. Zaťovič zachytil rozehrávku hostí a poslal domácího kapitána do sóla na prázdnou branku. Asistence: Martin Zaťovič
58:43
Jen těsně minul Martin Zaťovič prázdnou branku.
58:27
Hosté bez golmana.
58:27
Oddechový čas pro hosty.
57:20
Burger dostal puk na útočné modré ale nepochopitelně s ním zajel až k Málkovi.
56:38
Hosté se snaží o závěrečný tlak, ale domácí žene výborné publikum.
55:48
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Tahle branka visela ve vzduchu už dlouhou dobu. Pech projel za Málkem poslal puk na modrou na čekajícího Gawryletze, jehož střelu předtím, než zapadla do sítě ještě tečoval PETR KUMSTÁT. Asistence: Travis Gawryletz, Lukáš Pech.
55:09
Domácí nemají dobrý přechod přes střední pásmo.
54:00
Na trestnou lavici míří Lukáš Klimek (VIT) za vyskokou hůl. Odnesl si i 10 minutový trest za nesportovní chování.
53:43
Košťál si dnes vzal výbornou hokejku. Další tvrdá střela pro domácího odchovance.
53:17
Gawryletz dojel puk na straně a skrytou střelou z velkého úhlu zastavil krevní oběh celé hostující střídačky.
52:17
Rozehrává vítkovický obr - Marek Malík.
52:04
Jan Káňa ohrozil ze strany domácího golmana Salfického. Ten drží puk v náručí.
51:06
Pech s Kumstátem a Gřegořkem se tvrdě tlačili před branku hostí. Vše přerušil hvizdem hlavní sudí Lacina.
50:30
Kumstát v úniku zastaven čárovým sudím pro ofsajd.
50:10
Salfický se musel hodně ohánět po akci Húževky.
49:16
Pech si dovolil na Szturce, i když byl vítkovický forvard o hlavu větší.
48:46
A Košťál mohl přání splnit. Najížděl zleva na Málka, ale byl tvrdě sražen. Dle úsudku sudího čistě.
48:06
Domácí fandové si žádají gól v Málkově síti.
Dnešní utkání sleduje 3549 diváků.
46:54
Sýkora vyhrál vhazování na Proška. U něj akce skončila.
46:31
46:01
Gřegořkovo nahození tečoval Košťál. Podruhé v utkání už ale takhle kombinace nevyšla.
45:03
Teď se ale domácím nedaří pořádně rozehrát a založit tak útok.
44:31
Další vyloučení hostí. Znovu Petr Strapáč (VIT). Tentokrát za držení. To by mohlo hosty mrzet. Minulá přesilovka domácích byla kvalitní.
43:33
43:22
Domácí zakládají útok za vlastním golmanem.
42:11
Gawryletz se ke střele dostal i v přesilovce. Nebezpečnější však byl Gřegořek, jehož střela přeskočila Málkův beton.
41:33
Ve stejném čase vyloučen Petr Strapáč (VIT) za zdržování hry.
41:33
Energie sevřela hosty v pásmu a úřadovali hlavně obránci. Gawryletz dvakrát nepříjemně vystřelil a před Gřegořkem se otevřelo místo a sólo mu překazil až Málek.
40:44
První akce hostí ve třetí třetině končí na Salfickém.
40:01
Třetí část začne v 20:03.
Zásahy golmanů po druhé třetině: Roman Málek: 12 Dušan Salfický: 9
Druhá třetina skončila lehčí potyčkou, která končí bez následků. Celkově byla herně opět lepší Energie, ale efektivitu předvedly Vítkovice. V přesilovce se prosadil jedinou brankou druhé třetiny Petr Strapáč.
40:00
39:50
Deset sekund do konce třetiny kryje puk Salfický.
39:22
39:03
A znovu. Vítkovičtí v ofsajdu.
38:51
Vhazování ve středním pásmu.
37:22
Vyloučen Petr Mocek (KVA) za nedovolené bránění.
37:11
37:00
Karlovarští mají ale smůlu v koncovce. Málek chytá skvěle.
36:14
A Energie tlačí svého soupeře.
35:11
O to těžší pro něj bylo, když ho Mikeska o kotouč obral. Jan Káňa (VIT) si pomohl držením.
34:31
Jan Káňa pendluje s pukem za brankou jako přilepeným na holi.
33:29
Z otočky pálil Dej a dorážku do růžku zkoušel Skladaný. Málek prostor u tyče vyplnil a puk do branky nepustil.
32:51
Druhé zakázené uvolnění hostí v krátkém časovém sledu.
32:22
Tygřím skokem zachránil Salfický domácí od pohromy.
31:59
Vítkovičtí tvrdě doráželi na Salfického.
30:43
Zmar v domácích řadách podtrhlo zakázané uvolnění domácích.
30:35
29:50
Domácím se však v přesilovce nedaří.
28:35
Vyloučen Juraj Štefanka (VIT) za držení hole.
28:01
Vítkovice právě vstřelily branku! Hosté využívají přesilovku. Střelu Klimka vyrazil Dušan Salfický vedle sebe, kde stál připravený PETR STRAPÁČ a zavěsil do šibenice prázdné branky. Asistence: Lukáš Klimek, Tomáš Kudělka.
27:43
Klimek si vybruslil mezi kruhy a Salfický chytá.
27:25
Václav Skuhravý (KVA) vyloučen za hákování.
26:48
Vítkovice drží puk za Málkem a čekají s rozehrávkou.
25:56
Energie honí hru po celém hřišti.
25:27
Brejk Kumstáta z levé strany. Bekhendovou kličku si však Málek pohlídal a ukázal divákům, že je kotouč v jeho lapačce.
24:50
Nahození ze středního pásma chtěl Salfický zachytit, ale puk mu přeskočil lapačku.
24:32
Zakázané uvolnění Karlových Varů.
23:53
Hra se otáčí a u puku jsou hráči Energie.
23:25
Vítkovice drží útočné pásmo.
23:00
Skuhravý vystřelil z úhlu, Málek jen vyrazil před sebe, v blízkosti ale nedojížděl žádný hráč v zeleném dresu.
21:53
Ani domácím se ale nyní rozehrávka moc nedaří.
21:19
Útok Vítkovic zbrzdila nepřesná rozehrávka.
20:01
Do šaten odcházejí spokojenější domácí hokejisté. Nemusí být spokojení pouze s výsledkem, ale i s předvedenou hrou. Energie svého soupeře přehrávala po celou délku třetiny a na hostech z Vítkovic je vidět včerejší zápas, který v nohou určitě cítí.
Zásahy golmanů po první třetině: Roman Málek: 10 Dušan Salfický: 5
20:00
19:49
Domácí hrozí i při herní situaci 4 na 4. Gulaši teď provětral Málkovu lapačku.
18:46
Vyloučen Lukáš Pech (KVA) ze nedovolené bránění.
18:37
Na ledě za domácí je i nejčerstvější posila kádru. Centr Tomáš Sýkora naskakuje k druhému utkání za Energii.
18:00
Přesně dvě minuty do konce první části přichází vyloučení pro Jiřího Burgera (VIT). Odpyká dvě minuty za vysokou hůl.
17:10
Košťál z půlky nahodil skákavý puk bekhendem na Málka. ten raději kryje.
16:07
16:01
Dej se obětoval a skokem do střely dostal hru hostí z útočného pásma.
15:42
Kotouč mimo kluziště. Naštěstí pro domácí s odrazem o plexisklo, a tak se nevylučuje.
15:14
Zaťovič zvládl v tísni vyhodit puk přes všechny čáry.
14:50
Pro hru vysokou holí jednoho z vítkovických hráčů se vhazuje ve středním pásmu.
14:22
Punčochářovi přeskočil puk přes hokejku a zastavil tak akci hostí.
14:07
Michal Gulaši (KVA) vyloučen za držení.
13:36
Sýkora s Mikeskou pozlobili Málka v brance hostí. Ten ale nakonec nemusel na skrytou střelu reagovat, šla totiž těsně vedle.
12:32
Burger hledal zadovkou Klimka, ke kterému se puk nakonec nedostal.
11:29
Teď tlačí hosté. Mocek však své spoluhráče osvobozuje.
10:41
Je posbíráno, může se pokračovat. Hra stála dobrých 5 minut.
10:41
Hra se zastavila pro vánoční akci domácího klubu. Fanoušci přinesli hromady plyšáků, které měli po první brance domácích naházet na led. A ty teď sbírají všichni. Hráči, ledaři a další. Pěkné gesto fanoušků. Plyšáci se rozdělí do dětských domovů po celé republice.
10:41
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Vyhození hostí zastavil na modré čáře Gřegořek. Střílenou přihrávkou pak mířil na JANA KOŠŤÁLA, který pouze nastavil hokejku a poslal puk pod břevno Málkovy branky. Asistence: Petr Gřegořek.
09:51
A Vítkovice pykají. Tlak Energie musel přerušit nedovoleným zákrokem Lukáš Klimek (VIT). Dostává trest za krosček.
09:17
Šikovným trikem přelstil Dej ve středním pásmu svého obránce.
08:32
Domácí hrají fyzicky náročný hokej, chtějí těžit z většího množství sil, se kterým vstupovali do dnešního utkání.
07:44
Odchovanec Sokolova, David Zucker, létá po ledě jako raketa.
06:59
Húževka visel na Pechových zádech, ale nepíská se.
06:52
06:30
Domácím se však nedaří vrátit se zpět do útočné třetiny.
05:54
Domácí jsou vyhnáni až za svojí svatyni.
05:00
Obránce Mocek dostal zpoza branky přihrávku do jasné pozice mezi kruhy, kde byl úplně sám, ale střelou švihem přestřelil.
04:52
Na trestnou lavici míří Adam Sedlák (VIT) za podražení.
04:31
Zucker se probíjel podél pravého hrazení, kde ho tvrdě zpracovával Štefanka.
03:33
Sýkora vyhrál buly za sebe na Gründlinga a jeho střele moc nechybělo. Domácí fanoušci jsou ve varu. Tlak podpořil i tvrdě střílející Prošek.
02:59
Mladou hvězdu hostí, Nathana Walkera, zastavil hvizd čárového sudího.
02:05
Dejovu křižnou přihrávku nezachytil žádný z domácích spoluhráčů.
01:32
Sýkora zakombinoval se Zaťovičem, který objel branku a vystřelil na Málka. Ten puk pouze vyrazil před sebe a Mikeskově dorážce zabránil jeden z Vítkovických beků.
01:11
Zakázané uvolnění hostí. Vhazuje se po levici Romana Málka.
00:39
Gawryletz drží puk za Salfickým a čeká na nabídku některého ze spoluhráčů.
00:01
Zápas může pomalu začít. Pro Energii bude prvním po deseti dnech. Vítkovice odehrají druhý zápas za dva dny. Včera prohráli na ledě Sparty 2:5.
Pan prezident si vysloužil dlouhý aplaus.
Bude se držet minuta ticha za zesnulého exprezidenta ČR - Václava Havla.
Úvodní sestavy: HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Mensator) - Gřegořek, Gawryletz, Gulaši, Mocek, Látal, Prošek, Gründling, Schusser - Skladaný, Skuhravý, Dej - Kumstát, Pech, Košťál - Mikeska, T. Sýkora, Zaťovič - Kuběna, Vachovec, Zucker. HC Vítkovice Steel: Málek (Lukáš) - Malík, Kudělka, Voráček, Punčochář, Sedlák, Ovčačík, Kovář - Walker, Burger, Klimek - Štefanka, Húževka, J. Sýkora - Šedivý, Strapáč, J. Káňa - T. Káňa, Pohl, Szturc - Pabiška. Rozhodčí: Šindler, Lacina - Lhotský, Svoboda.