SESTŘIH: 29. kolo extraligy, Plzeň - Karlovy Vary PP 4:3

Ode mě to bude pro dnešek všechno, přeji hezký víkend, na počtenou!
Plzeň tak v dnešním západočeském derby porazila Karlovy Vary v prodloužení. Hrdinou utkání se stal Jakub Lev, který se v 63. minutě prosadil po přihrávce od Jeřábka.
Důležitý byl ale moment ve třetí třetině, kdy vteřinu před koncem vyrovnal domácí Nicholas Johnson.

Škodovka tak vyhrála 4:3 v prodloužení a bere dva body, hosté berou pouze jeden.
Nejlepší hráči: Dominik Simon (1+0) – Stanislav Balán (2+1).
62:01
Plzeň právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Jakub Jeřábek nabil na levou stranu přesně na hůl JAKUBA LVA (8+6), který krásnou střelou z voleje prostřelil Habala a rozhodl o výhře Škodovky! Asistence: Jakub Jeřábek (2+12) a Petr Kadlec (2+14).
60:59
Do dobré šance si nyní sjel Dominik Boháč, hostující brankář se ale stihl přesunout a puk vyrazil před sebe!
60:48
Jan Schleiss se dostal ke střele, Habal jí ale vyrazil.
60:09
Energie dostala puk do útočného pásma, kde ho Machovský sebral do své lapačky.
60:01
Nicholas Johnson vteřinu před koncem třetí třetiny překonal Habala a poslal tak dnešní utkání do prodloužení.
60:00
59:59
Branka skutečně platí, to je neuvěřitelné! Puk se z pravého rohu v útočném pásmu dostal před branku, kde ho za Habalova záda dopravil vteřinu před koncem utkání NICHOLAS JOHNSON (7+8). Asistence: Pavel Kašpařík (1+2) a Ján Sýkora (14+8).
59:59
Je to gól anebo ne? Plzeňští dostali puk do branky, ale zatím není jisté, jestli to bylo už vypršení času anebo ne! Bude se telefonovat!
59:52
Oddechový čas pro hosty.
59:52
Za nedovolené bránění je vyloučen Stanislav Balán (KVA). Poslední šance pro Plzeň.
59:34
David Hruška trefil odkrytou branku pouze z boku! Velké štěstí Škodovky!
59:09
Pletkova střela byla zblokována.
59:00
Machovský zůstává na střídačce, Plzeňští v šesti!
59:00
Oddechový čas pro domácí.
59:00
Po střele Vojtěcha Mozíka se několik hráčů snažilo o dorážku, Habal ale udržel puk.
58:31
Plzeňským se nepovedla rozehrávka a je z toho zakázané uvolnění.
57:58
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A nyní se jim to dokonce podařilo! Radek Duda posunul puk na Davida Hrušku, který parádní přihrávkou před odkrytou branku vybídl ke skórování STANISLAVA BALÁNA (6+8), je to 3:2 pro Karlovy Vary! Asistence: David Hruška (4+12) a Radek Duda (13+10).
57:45
Nadále platí, že větší aktivitu sledujeme na straně domácích. Ale i hosté se snaží o branku.
56:48
Schleiss obkroužil branku a dostal puk před Habala, hostující brankář ho ale odpálil za svou svatyni.
56:15
Skuhravý podél mantinelu neprošel, do cesty se mu totiž postavil Petr Kadlec.
55:16
Radim Bičánek dostal přihrávku na modrou čáru a vystřelil z první, Matěj Machovský ale dokázal puk vyrazit.
54:35
Habal lapil střelu Schleisse a chtěl rozehrát, domácí ovšem dobře napadali a tak hostující golman raději podržel puk.
54:17
Zakázané uvolnění karlovarské Energie.
54:05
Karlovarský hráč stál v brankovišti.
53:56
Nebezpečný výpad hostujícího celku skončil nevydařenou střelou Radka Dudy.
53:35
Ofsajd Škodovky a komerční přestávka.
53:16
Hollweg s Jánem Sýkorou dobře napadali hostující beky, ti si ale s poměrně složitou situací poradili a kotouč z pásma dostali.
52:30
Plzeň je aktivnějším týmem a chce získat vedení zpět na svou stranu, hosté ale dobře brání.
51:55
Jeřábkovu střílenou přihrávku sebral Habal do lapačky. Za brankou se poté strhla mela, ve které nejaktivnější dvojici vytvořili Jakub Jeřábek a Tomáš Dvořák. Žádný trest ale nepřijde.
51:40
Rozhodčí teď chybně odpískali icing, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
51:18
Jakub Flek u mantinelu dobře hlídal Indráka a nedovolil mu přihrávku na Pletku.
51:03
A po následném vhazování opět.
Dnešní utkání sleduje 4734 diváků.
50:56
Karlovy Vary zahrály na icing.
50:15
Dobrý střelecký pokus Ryana Hollwega Habal dokázal vyrazit!
49:45
Simon nahrál na Mozíka, jenž ihned vystřelil. Tento pokus byl ale zblokován.
49:12
A máme vyrovnáno! Stanislav Balán po levé straně pronikl do útočného pásma, nahrál na DAVIDA HRUŠKU (4+11), který krásnou střelou zápěstím překonal Machovského! 2:2! Asistence: Stanislav Balán (5+8) a Radim Bičánek (1+3).
48:05
Kubalík zpoza branky našel volného Jana Schleisse, ten ale branku nedokázal trefit!
47:31
Vachovec zachytil rozehrávku, ale více už vymyslet nedokázal.
47:10
Vojtěch Tomeček objel branku a vystřelil, od Machovského ramene se puk ale odrazil nad.
46:43
Jeřábek nabil Pletkovi, proti němu byl ale připravený pozorný brankář Vladislav Habal.
46:02
Komerční přestávka.
46:02
Matěj Machovský má kotouč ve své výstroji po střele Michala Vachovce.
45:24
Bičánkův dlouhý pas protečoval Micka do útočného pásma, tam už se ale k puku nikdo z hostů nedostal.
44:53
Nicholas Johnson (PLZ) obdržel osobní trest na deset minut za nesportovní chování.
44:33
Velká šance Plzně! Simon posunul puk na Jána Sýkoru, který hledal před brankou nekrytého Johnsona. Americký útočník ale puk za Habala zasunout nedokázal!
44:09
Václav Pletka se do útočného pásma s pukem dostal později než jeho spoluhráč – ofsajd.
43:24
43:06
Kubka dokázal po velké snaze vyhodit puk.
42:43
Radek Duda prošel plzeňskou obranou jako nůž máslem, jeho první střelu Machovský vyrazil. Útočník s číslem 69 se ale dostal k dorážce, ze které mířil nad.
42:20
Ke střele se ale posléze dostal David Hruška, Machovský své betony sklapl včas.
42:06
Lev zblokoval Sičákův pas, kotouč ve středním pásmu.
42:01
A nyní plzeňský brankář lapil zakončení Radka Dudy!
41:50
Radek Duda nahrál do mezikruží na volného Davida Hrušku, jehož střelu z voleje ale chytil přesunuvší se Machovský!
41:36
Machovský přikryl po následném nahození Energetiků kotouč. Duda se poté opět dostal do menší rozmíšky, rozhodčí ji ale ukončil.
41:27
Jakub Jeřábek vyhodil puk.
41:24
Vojtěch Mozík (PLZ) je vyloučen za podražení, hosté mají k dispozici dobrou příležitost na vyrovnání.
41:08
Nabito dostal Dominik Boháč, puk ale poslal plzeňský obránce nad!
40:50
Plzeň začíná útočnou akci zpoza branky.
40:01
A po nich i karlovarská Energie. Třetí třetina nám brzy začne.
Hokejisté plzeňské Škody přichází na led.
Druhá třetina je za námi, Plzeň v ní získala vedení 2:1. O první branku se již po deseti sekundách druhého dějství postaral Ján Sýkora, o osm minut později skóroval Dominik Simon. Hosté snížili ve 33. minutě díky přesilovkové brance Stanislava Balána.
Další třetina začne přibližně v 19:11.
40:00
39:46
Stanislav Balán se po pravé straně protlačil k zakončení, puk ale spadl pouze na síť z boku a následně jej přikryl Matěj Machovský.
39:34
Simonova střela šla nad.
39:21
39:15
Mozík chtěl pálit z voleje, ale promáchl. Ke kotouči se dostal znovu, tentokráte jeho střelu zápěstím Habal chytil.
39:00
Pokus Jakuba Lva byl sražen za bránu.
38:27
Simon se prodral k několika střelám, z nichž se ale žádná neujala!
37:49
Ján Sýkora vyprášil betony Vladislava Habala, o chvíli později se o totéž postaral Petr Kadlec.
37:21
David Hruška už se ale dotkl puku a tak se přerušuje. Dvě minuty za podražení obdržel Václav Skuhravý (KVA).
37:06
Domácí jsou stále na puku a v šesti útočí!
36:45
Ponechaná výhoda pro Plzeň!
36:20
Po Mozíkově nahození se do branky snažil puk procpat Johnson, Habal ale udržel puk.
35:34
Kašpařík dostával přihrávku před branku, kotouč se od jeho hole ovšem odrazil mimo.
35:32
35:01
Střela Jekabse Redlihse nadělala Machovskému problémy, ale domácí brankář jí i přes špatný výhled vyrazil.
34:22
Simon zblokoval pokus Sičáka, kotouč se od plzeňského útočníka navíc odrazil do středního pásma.
33:52
Pavel Kašpařík vyhodil puk.
33:41
Po střele Vladimíra Sičáka dorážel opět Balán, tentokráte zamířil bekhendem nad.
33:32
Útočný faul – za hákování je vyloučen Jakub Lev (PLZ). Hosté tak mají příležitost vyrovnat.
33:15
Puk vyletěl na střídačku, bude se vhazovat.
32:48
A tuto početní výhodu využívají! Střela Tomáše Haranta byla sice nepřesná, ale od zadního mantinelu se odrazila před branku, kde se nejlépe zorientoval STANISLAV BALÁN (5+7), který poslal puk bekhendem za záda Matěje Machovského! Asistence: Tomáš Harant (3+7) a Vladimír Sičák (0+8).
32:40
Za hákování je vyloučen Pavel Kašpařík (PLZ). Karlovy Vary si po komerční přestávce zahrají přesilovku.
32:11
32:07
Dobrou střelu Kubalíka vyrazil Habal betonem.
31:59
Střela Jakuba Jeřábka se odrazila před branku, kde se k puku ale nepropracoval Lev.
31:07
Energetici vyhodili puk přes všechny čáry.
30:58
A další střela plzeňského kapitána skončila mezi betony Vladislava Habala. Karlovarský brankář je totiž včas sklapnul.
30:21
Kadlecův pokus vyrazil Habal svou maskou do zadního mantinelu, od kterého se puk odrazil před branku. Naštěstí pro hosty si k němu nikdo z domácích cestu nenašel.
30:11
Petr Šidlík (KVA) je vyloučen na dvě minuty za sekání.
29:44
David Hruška vystřelil po vhazování, Matěj Machovský ale dokázal vyrazit puk!
29:41
Machovský u své pravé tyče podržel puk.
29:17
Oba týmy hrají v plném počtu.
28:15
Z následného protiútoku jdou domácí do dvoubrankového vedení! Jeřábek poslal po levé straně DOMINIKA SIMONA (5+7), který napálil puk na branku a o levou tyč Habalovy brány navýšil na 2:0! Asistence: Jakub Jeřábek (2+11) a Petr Kadlec (2+13).
27:59
Ján Sýkora v útočném pásmu ztratil puk, Karlovy Vary ale také nic nevymyslely.
27:20
Redlihs po vhazování poslal puk mimo.
27:17
Vzájemné vyloučení za sekání – Branislav Kubka (PLZ) a Vojtěch Tomeček (KVA). Následuje komerční přestávka.
27:00
Karlovarští se hned pustili do útočení, zatím se ale v útočném pásmu nemohou prosadit.
26:22
26:10
Po zblokovaném pokusu Miroslava Indráka Skuhravý osvobodil svůj tým.
25:51
Mozíkova rána zamířila mimo!
25:18
Duda už se vrátil na led. Mozíkova střela byla sražená nad branku, puk tak zůstane v útočném pásmu domácích.
24:57
Nyní Johnson branku ze stejné pozice minul.
24:33
Johnsonovu střelu z mezikruží Habal vyrazil.
24:22
Za podražení je vyloučen Roman Pšurný (KVA). Plzeň tak bude hrát 53 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3!
24:07
Ján Sýkora nahrál na Pletku, který trefil pouze boční síť!
23:37
A opět. Přesilovka se nedaří ani Plzni.
23:20
Karlovy Vary se hned osvobozují.
23:15
Radek Duda (KVA) teď zbytečně dohrál plzeňské hráče po odpískání a je vyloučen za krosček.
23:06
Dudovu střelu vyrazil Machovský a domácí jsou v plném počtu.
22:43
Když už se tam dostali, tak nic nevymysleli a Jeřábek vyhodil.
22:23
Hosté se nemohou dostat dopředu.
22:09
Hráčem, který mu padl do sstřely byl Jekabs Redlihs. Lotyšský obránce se ale zvednul z ledu a už je na střídačce.
22:05
Jeřábkova dělovka byla zblokována.
21:59
Domácí šli ve vlastním oslabení do přečíslení 3 na 2, které dobrou střelou zakončoval obránce Boháč. Habal kotouč ale chytil!
21:31
Puk nyní po nahození hostů zasáhl ochrannou síť, vhazování putuje do středního pásma.
21:07
Domácí vyhazují puk až k Habalovi.
21:06
První vyloučení v dnešním utkání. Plzeňští hráli v šesti a tak dostávají dvě trestné minuty. Ty odsedí Miroslav Indrák (PLZ).
20:38
Radim Hruška mohl jít sám na branku, na přihrávku ale neměl šanci dosáhnout.
20:22
Zakázané uvolnění Karlových Varů.
20:10
Panečku, to byla rychlost! Ihned po vhazování se do útočného pásma vřítil JÁN SÝKORA (14+7), který parádní střelou o tyč potvrdil svou vynikající střeleckou formu! 1:0! Asistence: Petr Kadlec (2+12) a Jakub Jeřábek (2+10).
20:01
Hokejisté obou týmů přichází na led nachystáni na zahájení druhé třetiny.
Máme za sebou první třetinu, která nám nenabídla prakticky vůbec nic. Stav je stále bezbrankový.
Další třetina začne přibližně v 18:17.
20:00
19:23
Balán využil zaváhání Pulpána a pospíchal dopředu, zakončit ovšem nedokázal.
19:00
Poslední minuta hry v první třetině.
18:19
Pletka měl po přihrávce od Kadlece problémy se zpracováním puku.
17:40
Ján Sýkora přes Redlihse do útočného pásma neprošel.
17:26
Zakázané uvolnění Plzně.
17:18
Machovský po následném nahození podržel puk. Duda po odpískání narazil do protihráče a hosté si tak vyslechli nenávistné pokřiky na svou adresu. Kotel Karlovarských pochopitelně nezůstal pozadu.
17:04
Balán se snažil vymyslet kombinační akci přihrávkou na Dudu, hostující útočníci si ovšem neporozuměli.
16:48
Koblasa se prokličkoval do pásma a založil útočnou akci, kterou Machovský ukončil zákrokem lapačkou proti Pšurnému.
15:51
Skuhravý s Davidem Hruškou teď zahrozili před brankou Machovského, nic z toho ale nakonec nebylo.
15:42
Flek objel branku a předložil puk, žádný ze spoluhráčů se k němu ale nedostal.
15:06
Jedno nahození za druhým, nesledujeme moc zábavnou pasáž hry.
14:21
Mozík po vhazování mířil velice nepřesně.
14:18
Nicholas Johnson z následné útočné akce Plzně poslal puk na Habala, ten ho podržel ve své lapačce.
14:08
Po nahození Radka Dudy se hosté neprosadili.
13:26
Vojtěch Tomeček z otočky poslal kotouč vedle branky. O devět sekund později zahráli domácí na icing.
13:08
Puk skončil na střídačce, hra je tak přerušena.
12:30
Jakub Flek se dostal po vhazování ke střele, a to rovnou dvakrát. Oba pokusy byly ovšem zblokovány.
12:25
Matěj Machovský podržel puk, následuje komerční přestávka.
12:16
Schleiss chtěl do šance vyslat Kubalíka, Skuhravý ovšem zblokoval tuto přihrávku.
11:40
Mozík drží puk za brankou, oba týmy střídají.
10:50
Nahození Jekabse Redlihse vyrazil Machovský svou holí do rohu.
10:30
Kverka vystihl rozehrávku domácích beků, kotouč ale na spoluhráče poslat nedokázal.
10:00
Beran se snažil dostat k odraženému puku. Dokázal to ovšem současně s obráncem a tak jeho střela postrádala razanci.
09:33
Ofsajd Plzni zastavil další útočnou akci, o kterou se pokusila třetí formace.
08:40
Indrák se odhodlal ke střele z mezikruží, Habal jí ale dobře vyrazil do rohu!
08:20
Jan Tomeček svou dělovku poslal mimo.
08:00
Karlovarští tak šli do protiútoku, který dobrou střelou zakončoval Duda. Machovský ale vyrazil.
07:53
Jánovi Sýkorovi nesedla střela.
07:19
Škodovka se při následné rozehrávce dopustila zakázaného uvolnění.
07:11
Sičák pouze nahodil do útočného pásma, jeho spoluhráči vystřídali.
06:37
Po nahození Pavla Kašpaříka podržel Vladislav Habal puk ve své lapačce.
06:18
Jekabs Redlihs dostal puk na modrou čáru a vyslal nebezpečnou střelu zápěstím, Machovský si s ní ovšem poradil.
06:04
David Hruška se odhodlal k zakončení ze strany. Machovský dokázal vyrazit puk, ale nevěděl kam. Naštěstí pro něj se k dorážce ale nikdo nedostal.
05:43
Přízemní střelu Radka Dudy vyrazil Machovský betonem.
05:22
Balánovu střelu dobře zblokoval Vojtěch Mozík.
05:10
Střídačka hostů zasáhla do hry a tak se bude vhazovat v útočném pásmu Plzně.
04:57
Hosté kombinovali v útočném pásmu, ale o puk přišli.
04:25
Plzeňský protiútok zakončil Ján Sýkora střelou mimo.
04:05
David Hruška už se odvážil ke střele, Mozík jí ale zblokoval.
03:32
Čtvrtá lajna Energie se v útočném pásmu nedokázala prosadit.
02:51
Beran dostával puk před branku, zakončit ovšem nedokázal, neboť promáchl.
02:38
Kadlec z otočky mířil pouze do levého betonu karlovarského brankáře.
02:05
Roman Přikryl dobře tečoval střelu Kubky od modré čáry, Habal byl ovšem pozorný a kotouč přikryl.
01:25
Dobrá střela Michala Vachovce zamířila vedle branky.
01:02
Lev si moc dlouho hrál s pukem, až ho o něj obral David Hruška.
00:11
Johnson se protlačil k první střele, bekhendem ale Habala nepřekonal.
00:01
Již před úvodním vhazováním panuje na místním stadionu hlasitá atmosféra. Máme se na co těšit.
Ohně, v hledišti prskavky, znělka z filmu Poslední Mohykán, potlesk a bubnování – takto vypadá nástup hokejistů plzeňské Škodovky na led.
Na ledovou plochu pochopitelně vkročili i hosté z Karlových Varů.
Do sestavy Plzně se vrací Václav Pletka, naopak chybí Jozef Balej.
Na soupisce hostí žádnou změnu neregistrujeme.

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek (A), Kadlec (C), Pulpán, Mozík, Boháč, Kubka, Marcel – Johnson, Simon, J. Sýkora – Pletka, Lev, Indrák – Schleiss, Přikryl, Kubalík – Hollweg, Kašpařík, Beran

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Sičák, Harant, Bičánek, Dvořák, Redlihs, J. Tomeček, Šidlík – Duda (C), Balán (A), V. Tomeček – Micka, R. Hruška, D. Hruška (A) – Vachovec, Skuhravý, Flek – Pšurný, Kverka, Koblasa

Rozhodčí: Mikula, Šír – Frodl, Charvát.
Hezký hokejový podvečer z Plzně vám přeje Michal Belšán. Dnes je na programu západočeské derby mezi karlovarskou Energií a plzeňskou Škodovkou. O atraktivitu dnešního utkání tak jistě nebude nouze.
Vzájemné zápasy
Ty se letos odehrály už dva. Nejprve se západočeské derby konalo v rámci třetího kola, kdy Plzeň vyhrála 2:1. Stejný výsledek se konal i v rámci 16. kola, tentokráte ale slavila Energie.

Plzeň 2:1 Karlovy Vary
28. Balej, 47. Kratěna (Kadlec, Pletka) – 5. Pšurný (R. Hruška)

Karlovy Vary 2:1 Plzeň
3. R. Hruška (Koblasa, Štals), 19. Duda (Harant) – 24. Hollweg (Dvořák, Mozík)
HC Energie Karlovy Vary
Mistr extraligy z roku 2009 momentálně okupuje 11. příčku tabulky. Ve 28 odehraných zápasech posbírali Karlovarští 34 bodů.

Nedaří se jim především v ofenzivě. Vsítili pouze 63 branek, což je po poslední Slavii nejhorší bilance v lize. K tomu inkasovali 80 gólů.

Pokud jsme psali o sérii Plzně v posledních osmi zápasech, Karlovy Vary by mohly jen závidět. V tomto období totiž vyhrály pouze dvakrát (a to proti Liberci 5:3 a Vítkovicím 2:0).

Právě souboj s Vítkovicemi měly Vary na programu jako poslední. Ačkoliv šlo na jejich branku celkem 48 střel, tak neinkasovaly ani jednu branku a vyhrály 2:0. Kromě čistého konta Vladislava Habala, pro něhož to bylo vůbec první v extralize dospělých, stojí pochopitelně za zmínku i střelci branek – na gól Dudy ve 44. minutě navázal v poslední minutě zápasu Vachovec. Shodou okolností se tito dva hráči prosadili taktéž při předchozí prohře na ledě Litvínova.

Karlovy Vary 2:0 Vítkovice
44. Duda (D. Hruška), 60. Vachovec (Duda)

Právě ex-plzeňský útočník a současný kapitán týmu je v čele bodování karlovarské Energie. Radek Duda dal ve 23 zápasech 13 gólů a na dalších devět nahrál. Nejproduktivnějším zadákem je Tomáš Harant (3+6).

V brankovšti se Karlovy Vary mohou spolehnout na dobré gólmany – Tomáš Závorka, který odchytal v letošní sezoně 20 zápasů, má úspěšnost zásahů 91,34%. Vladislav Habal si zachytal jedenáctkrát, ale s úspěšností zásahů 93,46% se opravdu chlubit dá.
HC Škoda Plzeň
Škodovka má za sebou aktuálně 29 zápasů. V nich dokázala zvítězit celkem dvanáctkrát v základní hrací době a třikrát v prodloužení (resp. na nájezdy). Jednou ale na nájezdy prohrála a tak má dohromady 43 bodů.

Plzeňští vstřelili v ročníku 2014/2015 78 gólů a o osm méně jich inkasovali.

Forma loňského mistra byla v poslední době velmi dobrá. Z posledních osmi zápasů prohráli pouze jednou, stalo se tak na ledě Vítkovic ve 26. kole.

Naposledy sehráli Škodováci zápas na Slavii. Ta pod vedením nového trenéra chtěla konečně zvítězit a našlápnuto k tomu neměla nejhůře. Od 28. minuty po gólu Vase vedla, nakonec ale ve třetí třetině otočila Plzeň po trefách Jána Sýkory a Petra Kadlece skóre na svou stranu a zvítězila 2:1.

Slavia 1:2 Plzeň
28. Vas (Čermák, Poletín) – 47. J. Sýkora (Johnson, Mozík), 50. Kadlec (Schleiss, J. Sýkora)

Zmíněný Ján Sýkora se v posledních zápasech neskutečně "rozjel" a dostal se do čela bodování klubu. Celkem ve 26 odehraných zápasech vsítil 13 branek (musíme zmínit dva hattricky v krátké době po sobě) a na 7 dalších přihrál. Je zároveň tedy i nejlepším střelcem týmu. Mezi obránci je nejlepší Vojtěch Mozík, který ve 28 utkáních skóroval sedmkrát a připsal si dalších deset asistencí.

Brankářem číslo jedna je Matěj Machovský, jehož úspěšnost zákroků ve 25 odchytaných zápasech je na hodnotě 91,76%. Podobnou bilanci (konkrétně tedy 91,67%) má jeho náhradník Lukáš Mensator, který se do branky podíval dohromady sedmkrát.
U přenosu zápasu 29. kola hokejové Tipsport extraligy vás zdraví Michal Belšán!
Dnes je na programu západočeské derby mezi týmy HC Škoda Plzeň a HC Energie Karlovy Vary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.