SESTŘIH: 7. kolo extraligy, Plzeň - Kometa Brno 4:3

Z mé strany to bude vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera!
Indiáni na domácím ledě porazili Kometu Brno 4:3! Do zápasu přitom lépe vstoupili hosté. Ve třetí minutě šli do vedení díky gólu Leoše Čermáka. V 15. minutě ovšem dokázal vyrovnat Miroslav Indrák. Ve druhé periodě Kometa Brno díky brankám Jana Hrušky a Radima Zohorny v jedné minutě šla do vedení 3:1. Pro druhého jmenovaného to byl první gól v Tipsport extralize. To se podařilo ve 36. minutě i obránci Davidu Skleničkovi. Na konci druhé periody díky krásnému pasu Kracíka vyrovnal Jakub Lev. Vítězná branka padla v 54. minutě a opět se jednalo o stejnou spolupráci, jako u předchozího gólu.

Nejlepší hráči: Jakub Lev – Leoš Čermák
59:55
Jeřábek vyhazuje a je hotovo!
59:30
Marek Čiliak na střídačce a Kometa se o vyrovnání pokusí se šesti hráči v poli!
59:15
Hossa dostal puk za branku Brna a zdržel tak hru.
58:52
Hossa chtěl nahrát na Johnsona, ale trefil jen betony Čiliaka.
58:31
Mário Bližňák nahrál do velké šance Janu Schleissovi, toho ale puk trefil jen do brusle, takže ho následně mohl zalehnout Čiliak!
57:42
Hned se pustili do útočení, ale spíše se zastřelují.
57:05
56:59
Leoš Čermák je vykázán z buly.
56:59
Kaberleho nahození bylo ztečováno do ochranné sítě.
56:35
Domácí celek poprvé vyhodil puk a může tak konečně vystřídat.
56:20
Mário Bližňák obětavě padl do Kováčikovy střely, hosté ale nadále útočí!
55:54
David Ostřížek se dostal v mezikruží k puku, ale trefil jen bránícího Skleničku. Kometa má solidní tlak!
55:21
Jedovatý pokus Jozefa Kováčika vyrazil Polívka pravým betonem!
55:05
Komplikace pro Plzeň. Nicholas Johnson (PLZ) je totiž vyloučen na dvě minuty za hákování.
54:39
Hossa nahodil puk do útočného pásma, kde se k němu už ale domácí nedostali.
53:50
Plzeň právě vstřelila branku!
Domácí celek dokonává obrat a jde do vedení! Opět perfektní spolupráce Jaroslava Kracíka a JAKUBA LVA (3+3). Prvně jmenovaný našel před brankou najíždějícího útočníka s číslem 30, jenž tak skóruje podruhé v dnešním zápase! Asistence: Jaroslav Kracík (1+4) a Ondřej Kratěna (1+2).
53:08
Po komerční pauze už se bude pokračovat.
53:08
Tlak domácích vygradoval v přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jan Hruška (KOM).
52:44
Totéž nyní i kapitán Kratěna od modré čáry.
52:33
Bližňák z velkého úhlu mířil moc vysoko.
51:58
Nyní ovšem Marcel Hossa objel branku a zakončil, Čiliak měl poměrně štěstí, že nebyl překonán od hvězdného forvarda Plzně.
51:49
Kombinaci mezi Hossou a lVem dobře zabránil Ptáček.
51:24
Domácí jsou momentálně lepším týmem na ledě a ženou se za další brankou.
50:40
Puk byl vystřelen mimo hlediště, došlo ale k teči a tak se vylučovat nebude.
49:46
Geniální hokejové myšlení Jaroslava Kracíka, který chtěl Čiliaka zaskočit přihrávkou zpoza branky. Ten se ale naštěstí pro Brno nenechal.
49:01
Schleiss se snažil poslat puk do jízdy Kratěnovi, ale ten neměl šanci se přes bránícího hráče Brna prosadit.
48:46
Puk v ochranné síti a vhazovat se bude ve středním pásmu.
Dnešní utkání sleduje 4 724 diváků.
48:33
Moravčíkův pokus lapil bez problémů Čiliak.
47:39
Chybu Jána Sýkory nyní mohl potrestat Vojtěch Němec, který se řítil do velmi dobré šance! Trefil se ale jen do míst, kde byl připravený Patrik Polívka.
47:16
Pulpán se vydal na útočný výlet a držel puk za brankou soupeře, posléze se snažil nahrát na své spoluhráče, ti ovšem nebyli připraveni.
46:23
Přestávka k čištění ledu.
46:23
Pěknou práci nyní odváděl Jan Schleiss, jehož pokus byl zblokován do ochranné sítě.
46:11
Ondřej Kratěna nahrál před branku na Mária Bližňáka, který si ale nedokázal zpracovat puk!
45:41
Marcel Hossa zadovkou posílal kotouč před bránu, tam ale nikdo nebyl připraven.
45:02
Puk skončil na střídačce plzeňských hokejistů, hra je přerušena.
44:32
Nyní slovenský forvard nahrál na Michala Poletína, který ovšem trefil jen dobře postaveného Marka Čiliaka do betonů.
44:11
Jánu Sýkorovi moc nesedla střela a obrana jí poměrně v klidu zblokovala.
43:26
Nadějná střela mladého obránce Moravčíka šla vedle branky.
42:53
A další krásná přihrávka Jaroslava Kracíka, tentokráte našel před brankou volného Jana Schleisse, který ovšem poslal puk těsně vedle!
42:31
Ani jednomu z týmů se nyní nedaří založit kloudnou útočnou akci, obrany vypadají dobře zabezpečené.
41:30
Kometa z toho ovšem nic nevytěžila a oba týmy nyní šly střídat.
41:14
Jan Káňa nahodil puk za branku, kam si pro něj došel Polívka. Ten ale byl napadán a nerozehrál tak ideálně.
40:54
40:20
Domácí celek zatím pokračuje ve zbytku přesilové hry.
40:01
Hráči už jsou na ledě a třetí třetina začne přibližně za jednu minutu.
Po druhé periodě je stav utkání 3:3. Brno si po gólech Jana Hrušky a Radima Zohorny vytvořilo dvoubrankové vedení, o vyrovnání se ale postarali David Sklenička a Jakub Lev. Třetí perioda slibuje napínavou podívanou!
Další třetina začne přibližně v 19:22.
40:00
39:15
Dobrou šanci v oslabení si vytvořil Leoš Čermák, ale ten trefil jen brankáře Patrika Polívku!
38:54
A další přesilová hra. Jan Hruška (KOM) je vyloučen za podražení.
38:41
A je vyrovnáno, indiáni využívají přesilovou hru! Ondřej Kratěna posunul puk na Jaroslava Kracíka, který geniální přihrávkou našel před brankou volného JAKUBA LVA (2+3), který už měl jednoduchou úlohu! Asistence: Jaroslav Kracík (1+3) a Ondřej Kratěna (1+1).
37:41
Vilém Burian se při vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, ale branku Polívky netrefil!
37:22
Johnson s Bližňákem se před bránou neprosadili a hosté vyhodili puk.
37:11
Šance na vyrovnání. Antonín Honejsek (KOM) míří na trestnou lavici za sekání a Plzeň si tak zahraje přesilovou hru.
37:04
Nahození Lukáše Pulpána tečoval Jan Schleiss jen do brankáře Brna.
36:27
Jakub Jeřábek nabil do dobré šance Ondřeji Kratěnovi, ten ale trefil jen pozorně se přesouvajícího Marka Čiliaka!
35:19
A máme tu dalšího premiérového střelce! Obránce DAVID SKLENIČKA (1+1) obdržel přihrávku od Miroslava Preisingera před branku a poslal puk mezi betony Marka Čiliaka! Asistence: Miroslav Preisinger (1+2).
35:15
Ve hře už se objevuje i třináctý útočník Plzně Ján Sýkora, jenž ve čtvrté formaci nahradil Hollwega.
34:40
Leoš Čermák se poměrně snadno dostal ke střele po přejetí modré čáry, ale na konci celé akce byl domácí gólman Patrik Polívka.
34:11
Ofsajd brněnských hráčů zastavil rozvíjející se akci.
34:03
Mário Bližňák se dostal ke střele před bránou, ale na Čiliaka si nepřišel!
33:53
Kratěnova zajímavá přihrávka před branku skončila bez úspěchu.
33:48
Dominik Kubalík zády k brance zkusil své štěstí bekhendem, ale Marek Čiliak byl připraven.
Richard Stehlík ani do kabiny nakonec nezamířil, zřejmě je tedy v pořádku a ve hře bude schopen pokračovat.
33:25
Jozef Kováčik napřáhl k tvrdé střele, ta ale byla zblokována do ochranné sítě.
32:38
Zakázané uvolnění brněnských hráčů při pokusu o rozehrávku.
32:22
Rána Jana Hanzlíka byla ztečována do sítě jen z boku. Domácí teď měli štěstí.
32:01
31:40
Domácímu celku se vůbec nedaří v početní výhodě.
31:19
Polívka podržel puk a hra je přerušena, vhazovat se tedy bude v útočném pásmu Komety Brno, což hostům naprosto vyhovuje.
30:26
Richard Stehlík (KOM) je ještě vyloučen za krosček, Dominik Kubalík (PLZ) posléze za sekání. Trest za prvně jmenovaného odpyká Vondráček.
30:26
Po chvilce se zvedl z ledu a za doprovodu spoluhráčů míří zřejmě do kabiny. Moc dobře to s ním nevypadá, doufejme, že to nebude nic vážného.
30:26
Richard Stehlík se drží za nohu a hra je přerušena.
30:14
Jakub Lev od modré čáry mířil moc vysoko.
30:01
Za držení je vyloučen kapitán Brna Leoš Čermák (KOM). Plzeň má možnost dostat se zpět do hry v přesilovce.
29:46
Ondřej Kratěna se dobře probojoval ke střele, kterou ovšem Čiliak vyrazil!
29:38
Jan Schleiss byl v útočném pásmu dříve než Mário Bližňák s pukem – ofsajd. Pro Plzeň škoda, mohla se dostat do přečíslení dva na jednoho.
28:55
Kracík chtěl nahrát před bránu na Kubalíka, ale to dobře přečetla brněnská obrana.
28:31
Puk skončil v hledišti a hra je přerušena, navíc následuje komerční přestávka.
27:57
Adam Raška na druhé straně mířil bekhendem velmi nepřesně.
27:43
Kratěna se Lvem se vůbec nedomluvili a útočná akce tak nebyla založena.
27:16
26:52
Je to Jan Hruška, který se po chvíli zvedl a dojel na střídačku.
26:52
Jeden z brněnských hráčů se nyní svíjí v bolestech na ledě a hra je přerušena.
26:19
Střela Vojtěcha Němce byla sražena do ochranné sítě nad brankou Polívky.
25:34
Plzeňané vyhazují puk přes všechny čáry.
25:16
Za sekání v útočném pásmu je vyloučen Ondřej Kratěna (PLZ). Brno tak dostává další možnost skórovat, domácím se moc nedaří.
24:53
Jan Káňa si nezpracoval prudký pas na pravé křídlo a útok Brna tak byl zastaven.
24:37
Nicholas Johnson se v mezikruží snažil dostat ke střele, ale nepovedlo se mu to.
23:56
Kometa právě vstřelila branku!
A vzápětí přichází další branka! David Sklenička upadl a přišel tak o puk. Hostující kapitán Čermák posléze trefil tyčku, k dorážce se ale dostal RADIM ZOHORNA (1+1), jenž tak dává svou první extraligovou branku v kariéře! Asistence: Vilém Burian (1+2) a Leoš Čermák (1+3).
23:13
Brňané přesilovku využili a znvou se dostávají do vedení! Před brankou se zjevil nikým nepokrytý David Ostřížek, jehož střelu před domácím gólmanem tečoval JAN HRUŠKA (4+3) který tak překonal Patrika Polívku a upravil na 2:1 pro hosty! Asistence: David Ostřížek (3+4) a Vojtěch Němec (3+5).
22:56
Ale moc dlouho jim to nevydrželo. Za hru vysokou holí je totiž vyloučen Jakub Jeřábek (PLZ). Další přesilovka pro modročervenou Kometu.
22:52
22:38
Indiáni se osvobodili a už se zřejmě ubrání.
22:28
Skvělý zákrok Patrika Polívky! Na pravou stranu dostal přihrávku do dobré šance Jan Káňa, ale domácí brankář se dobře přesunul a jeho pokus zlikvidoval.
22:21
Nyní ale musel vyrazit tvrdou střelu Kováčika.
22:06
Hynek Zohorna z pravého křídla mířil vedle brány, Polívka se jen ohlédl za pukem.
21:36
Kratěna prodloužil výhoz Skleničky do středního pásma a Plzeňští se tak znovu osvobodili.
21:20
A nyní ho domácí dostali až za branku Čiliaka.
21:05
Tomáš Kaberle nedokázal na modré zpracovat puk a ten tak skončil ve středním pásmu.
20:52
Michal Moravčík (PLZ) putuje na trestnou lavici za držení protihráče. Přesilovka pro Kometu Brno.
20:35
Jeřábkův dlouhý pas nikdo nezachytil a je z toho zakázané uvolnění.
20:29
Puk byl na střídačce a sudí tak museli přerušit hru, protože tam zkrátka nemá co dělat.
20:02
Domácí ji zahájili vyhraným vhazováním.
20:01
Hráči obou celků už jsou připraveni na hrací ploše, druhá třetina se výrazně blíží svému začátku.
Po první třetině utkání Brna a Plzně je stav 1:1. Hosté šli do vedení zásluhou Leoše Čermáka, o vyrovnání se ovšem postaral během přesilové hry Miroslav Indrák. Další třetiny nám jistě nabídnou zajímavou podívanou.
Další třetina začne přibližně v 18:22.
20:00
19:47
Kaberleho pokus od modré čáry byl nepřesný, Polívka bez práce.
19:35
Špatná rozehrávka Plzeňských vede k zakázanému uvolnění.
19:16
Němec posunul puk na Jana Hrušku, který se pokusil zaskočit domácího gólmana, ten se ale nenechal a fanoušci mu hned zatleskali.
19:00
Začala poslední minuta první periody.
18:30
Čermák nahodil puk za branku soupeře, kde ho vybojoval Burian. Poté byl před Polívkou připraven Radim Zohorna, ale domácí brankář byl v souboji úspěšnější.
17:24
Nyní se před brankou zjevil sám útočník Brna Tomáš Vondráček, ale ani neměl možnost vystřelit.
17:15
Vondráček nahrával v útočném pásmu na Kováčika, ale ten u mantinelu podklouzl.
16:35
Hollweg dostal puk před branku kde operoval Preisinger, ale Čiliaka překonat nedovedl.
16:22
Domácí se dostali do ofsajdu a hra je tak přerušena. Navíc následuje komerční přestávka.
16:17
16:01
Hanzlík vystavil pěkný bodyček Indrákovi a Brno se osvobodilo.
15:38
Jan Hruška posílá hrací předmět přes všechny čáry.
15:12
Leoš Čermák v oslabení trefil Patrika Polívku do jeho betonů. Dobrá práce hostujícího kapitána, který pošetřil několik vteřin v početní nevýhodě.
15:00
Petr Kadlec našel ve střelecké pozici Kratěnu, který ale trefil jen Marka Čiliaka. Ten s menšími problémy dokázal zkrotit puk.
14:17
Domácí ale budou pokračovat v přesilovce, dvě minuty totiž dostal Tomáš Malec (KOM) za podražení.
14:17
Při signalizované výhodě se domácí dočkali vyrovnání! Z pravé strany Branislav Kubka poslal puk před branku na MIROSLAVA INDRÁKA (2+1), který jen vložil svou hokejku do dráhy kotouče a upravil tak na 1:1! Asistence: Branislav Kubka (0+1) a Michal Moravčík (1+1).
13:47
Pulpán posílal kotouč před bránu, kde ovšem nikdo nedokázal zakončit. Další neúspěšná akce indiánů.
13:23
Jeřábek vybízel spoluhráče k teči, ale puk jen propadl za branku brněnského gólmana.
12:38
Pěkná individuální akce Kratěny skončila neúspěšně, Čiliak totiž zneškodnil i následnou dorážku domácího kapitána.
12:26
František Ptáček je zpět na ledě, Kometa ve čtyřech.
12:21
Jakub Jeřábek byl podražen Janem Hanzlíkem (KOM), jenž tak inkasuje dvě minuty. Pět sekund bude hrát Brno ve třech, následně opět ve čtyřech.
12:11
Nyní Marcel Hossa z levé strany pálil vedle branky.
11:53
Hossa přihrávku od Bližňáka neočekával a je z toho zakázané uvolnění.
11:37
A další výhoz. Plzni se zatím přesilovka vůbec nedaří.
11:13
Kratěna pěkně vniknul do útočného pásma, pak v něm ale nahrál nepřesně a Kometa se dokázala osvobodit.
10:45
Vilém Burian v oslabení prověřil pozornost Patrika Polívky. Ten obstál a kotouč raději podržel v lapačce.
10:33
Jelikož Brňané vyhodili puk hned po buly, byl ještě odpískán icing. Vhazovat se tak bude znovu po levé straně Marka Čiliaka.
10:29
10:26
Tři sekundy uvidíme hru čtyři na čtyři a pak přesilovou hru domácích. František Ptáček (KOM) je totiž vyloučen na dvě mintuy za faul kolenem.
10:04
Ptáček dostal nabito na volej, ale Marcel Hossa jeho střelu zblokoval a následně i vyhodil.
09:51
A nyní se Kubka postaral o výhoz kotouče až za branku Čiliaka.
09:34
Jakub Lev s Hollwegem odvedli dobrou práci v oslabení a pošetřili několik sekund.
09:17
Kaberle nahrál do dobré šance Němcovi, který ale trefil jen bránícího hráče.
08:51
Po přihrávce Hrušky střílel z otočky Vojtěch Němec, ale Polívka byl připraven.
08:33
Hned po buly zkusil své štěstí Kováčik, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě nad branku.
08:29
Michal Poletín (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí. Uvidíme tak první přesilovou hru.
08:00
Michal Moravčík drží puk za svou brankou, zatímco oba týmy střídají své formace.
07:41
Domácí celek dobře napadá v útočném pásmu a snaží se Brnu komplikovat rozehrávku.
07:00
A znovu Kubalík, tentokráte vyprášil betony Marka Čiliaka.
06:33
Na druhé straně střílel Dominik Kubalík vedle branky.
06:22
Přihrávku na Jana Káňu dobře zblokoval bránící Petr Kadlec.
06:06
Kotouč byl dlouho přidržován u mantinelu a hra je přerušena. Následuje přestávka k čištění ledu.
05:49
Schleissova střela šla z velkého úhlu po zemi a nic z toho tedy nebylo.
05:41
Ryan Hollweg dobře vyvezl puk z rohu a vystřelil, Čiliak ovšem utěsnil prostor u tyče naprosto dostatečně a pokryl tak i následnou dorážku Michala Poletína.
05:02
Vilém Burian odvedl dobrou defenzivní práci a nedovolil Johnsonovi hrát s pukem.
04:35
Raška dobrým pasem vyslal do útoku po pravé straně Honejska, ale ten byl v útočném pásmu odzbrojen.
04:20
Zakázané uvolnění v podání hokejistů Komety Brno.
04:00
Radim Zohorna se poměrně snadno dostal ke kotouči, ale než si to uvědomil, tak o něj znovu přišel.
03:12
Na druhé straně nebezpečně střílel Tomáš Vondráček, ale mířidla neměl dobře seřízená.
02:59
Kratěnův pokus krátce po buly vyrazil hostující brankář svým betonem.
02:54
A mohlo být vyrovnáno! Ryan Hollweg dostal puk před branku, kde stál zcela sám, ale ztroskotal na připraveném Čiliakovi!
02:24
Hosté se poměrně brzy dostávají do vedení! LEOŠ ČERMÁK (1+1) se dostal přes bránící hráče a střelou zápěstím do horního růžku se mu podařilo dát svou první branku v sezoně! Asistence: Radim Zohorna (0+1) a Vilém Burian (1+2).
01:55
Indiáni se dostali do ofsajdu a museli tak přestat kombinovat.
01:41
Petr Tenkrát z pravé strany mířil velmi nepřesně, Polívka byl bez práce.
01:30
Plzni se stále nedaří založit první útočnou akci, Kometa zatím zažívá lepší vstup do zápasu.
01:07
Hynek Zohorna střelou z levé strany trefil připraveného Patrika Polívku, jenž opět dostal důvěru v plzeňské brance.
00:48
Jozef Kováčik chtěl poslat kotouč před branku, ale pokus byl zblokován.
00:30
Ale těm se nepovedla rozehrávka a je z toho zakázané uvolnění.
00:23
Vojtěch Němec byl za brankou obrán o kotouč a dopředu míří domácí.
00:02
Úvodní vhazování vyhráli hokejisté Brna.
00:01
A krátce po nich následuej příchod hostů, které vítá zhruba 15 fanoušků brněnské Komety.
A už je tady, domácí hokejisté přichází jako první za potlesku tribun.
Čtveřice rozhodčích se již prohání po ledové ploše plzeňské Home Monitoring Arény, zachvilku se očekává nástup hráčů.

HC Škoda Plzeň: Polívka (Machovský) – Sklenička, Kadlec "A", Moravčík, Jeřábek "A", Pulpán, Kubka – Schleiss, Bližňák, Kratěna "C" – Kubalík, Kracík, Indrák – Hossa, Lev, Johnson – Poletín, Preisinger, Hollweg – Sýkora

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle "A", Stehlík, Hanzlík, Kováčik, Malec, Kuboš, Ptáček – Ostřížek, Hruška "A", Němec – Káňa, H. Zohorna, Vondráček – Tenkrát, Raška, Honejsek – Burian, Čermák "C", R. Zohorna – Dvořák

Rozhodčí: Hradil, Souček – Komárek, Ondráček.
Statistiky HC Kometa Brno
Nejproduktivnější hráč: Vojtěch Němec (3+4)
Nejlepší střelec: Vojtěch Němec, David Ostřížek, Jan Hruška a Tomáš Vondráček (3 góly)
Nejlepší nahrávač: Vojtěch Němec (4 asistence)
Nejtrestanější hráč: Tomáš Malec (20 trestných minut)
Nejlepší +/-: Jozef Kováčik (+6)
Nejhorší +/-: Petr Kuboš (-3)
Brankáři: Martin Falter (125 minut, 92%), Marek Čiliak (240 minut, 88.35%)
Statistiky HC Škoda Plzeň
Nejproduktivnější hráč: Marcel Hossa (5+2)
Nejlepší střelec: Marcel Hossa a Dominik Kubalík (5 gólů)
Nejlepší nahrávač: Jakub Jeřábek (5 asistencí)
Nejtrestanější hráč: Ryan Hollweg (14 trestných minut)
Nejlepší +/-: Jakub Jeřábek (+5)
Nejhorší +/-: Nicholas Johnson (-2)
Brankáři: Matěj Machovský (278 minut, 90.52%), Patrik Polívka (82 minut, 97.22%)
Poslední zápasy
Plzeň v úterý zavítala na led Vítkovic. Po velmi dobré výkonu si odsud odvezla tři body za vítězství 4:1. Trenéru Michalu Strakovi navíc přidělala menší, ale příjemné starosti – náhradní brankář Patrik Polívka zde totiž podal zodpovědný výkon.

Vítkovice 1:4 Plzeň
20. Olesz (TS) – 11. Johnson (Hossa, Jeřábek), 15. Kubalík (Pulpán), 26. Kracík (Kubalík), 36. Jeřábek (Pulpán, Johnson)

Kometě se poslední utkání moc nepodařilo. V Hradci Králové totiž prohrála 1:3 a dnes v Plzni tak bude mít co napravovat.

Mountfield HK 3:1 Kometa Brno
2. Courchaine (Ihnacak), 11. Köhler (Pilař, Bednář), 48. Červený (Knotek, Bednář) – 42. Zohorna (Kováčik, Čermák)
Pozice v tabulce
Indiáni se po šesti odehraných zápasech nachází na čtvrté místě tabulky. Zatím totiž získali 11 bodů a k tomu mají skóre 21:13.
To Brňané jsou osmí, přestože mají jen o jeden bod méně. Mají totiž skóre 16:17, čímž tak patří mezi šest celků se záporným skóre.
Hezký večer z plzeňské Home Monitoring Arény vám přeje Michal Belšán! Tipsport extraliga pokračuje sedmým kolem a na programu máme atraktivní duel mezi HC Škoda Plzeň a HC Kometa Brno! Přeji příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.