Sparta - Chomutov | ONLINE | 5.2.2017 15:00 | Tipsport Extraliga 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Loučím se s vámi a na počtenou!
Střely na bránu po prodloužení: 29:33.
Prodloužení byla patrně nejlepší předvedená hra Sparty v dnešním utkání. Hlídala si svého soupeře a rozvážně přemýšlela o následcích svého jednání. Nakonec rozhodl trestným střílením Lukáš Pech poté, co gólman Laco úmyslně vychýlil branku ze správné pozice.
Konec zápasu.
64:41
Sparta právě vstřelila branku!
Mohla to být pouze předehra nájezdů, nicméně LUKÁŠ PECH to zavrhl a překonal Laca střelou nad pravý beton, čímž rozhoduje o vítězství Sparty. Bez asistence.
64:41
Gernát vypálil z blízkosti z pravé strany, Laco zasáhl, ale úmyslně vyrazil bránu a následuje trestné střílení. Pojede Pech.
64:26
V brejkové situaci mohl rozhodnou Růžička. Zachytil kotouč ve středním pásmu, ale v souboji jeden na jednoho proti Pöpperlemu neuspěl.
63:35
Po akci Sparty se dopředu vydal jeden z hostujících hráčů, nicméně Pöpperle odhodlaně vyjel vstříc kotouči a vyhodil ho ze třetiny.
62:50
Kumstát mohl ukončit zápas, jenže střela z první nevyšla úplně podle představ a netrefil volný prostor v bráně.
62:05
Kotouče se ale znovu ujali domácí a snaží se vybojovat tlak před chomutovskou bránou.
61:40
Nyní se snaží tvořit Chomutov v útočném pásmu.
60:59
Hlinka si pohrával s kotoučem, odstavil bránícího hráče čistě tělem, objel bránu, poslal puk před bránu, kam si sjel Řepík, jenže Laco si situaci pohlídal.
60:16
Hlinka hledal před bránou Buchteleho, ten jeho přihrávku nenašel.
60:01
Začalo prodloužení.
Hostům se podařilo ve třetí třetině vyrovnat po trefách Jakuba Sklenáře a Michala Vondrky, a tak následuje pětiminutové prodloužení tři na tři.

Střely na bránu ve třetí třetině (celkem): 5:13 (24:32).

Prodloužení začne v 17:26.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:43
Bojuje se u brány Sparty.
58:45
V dobré pozici se ocitl Kaše, který po rychlých přihrávkách spoluhráč zachytil puk na svou hůl před bránou Pöpperleho. Domácí brankář se ale stihl rychle přesunout a zastavil střelu.
58:06
Spartě se daří vyhodit puk ze svého pásma.
57:59
Oddechový čas pro hosty.
57:59
Hosté budou mít šanci rozhodnout zápas. Kumstát za bránou sekl brankáře Laca, který se snažil rozehrát, a domácí útočník dostává dvě minuty.
57:20
V závěru třetí třetiny jsou opticky silnější Piráti, Pražanům se nedaří propracovat dopředu a vybojovat si nebezpečnou střeleckou pozici.
56:32
Hostující Kämpf mohl zařídit vedení svému týmu. Natřikrát zkoušel procedit puk za domácího strážce svatyně. Ani obtočení okolo brány, ani první, ani druhá dorážka mu nevyšly.
55:21
Na druhé straně střelou z mezikruží otestoval Laca Forman, avšak i chomutovský gólman dokázal střelu puku zastavit a změnit.
54:26
Znovu to byl Petr Koblasa, který vystřelil z mezikruží, nicméně ani teď nepřelstil Tomáše Pöpperleho ve sparťanské bráně, který puk vyrazil betonem.
54:20
Dnešní utkání sleduje 6 370 diváků.
53:40
Sparta se dopouští icingu, vhazovat se bude před Pöpperlem.
52:33
Před bránou číhal na dorážku Sklenář, přihrávka od spoluhráče se k němu dostala, jenže Sklenářovu teč vyrazil sparťanský maskovaný muž mimo svou svatyni.
52:11
Chomutovský Koblasa si dnešní zápas patřičně užívá. Na gólmana Pöpperleho vyslal další střelu, nicméně jeho pokus v bráně domácích neskončil.
51:32
Hosté v plném počtu.
51:05
Domácí v plném počtu.
50:13
Do přečíslení ujeli chomutovští hráči, Sklenář zkusil vystřelit z mezikruží, jenže Nedomlel mu lehl do střely.
49:32
Po zákroku Poletí vysokou holí se chtěl do chomutovského hráče opřít obránce Nedomlel, na pěsti nakonec nedošlo. Zůstává tak pouze u vyloučení Poletína, bude se hrát čtyři na čtyři.
49:05
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Juraj Mikuš – 2 min., držení protihráče).
48:50
Piráti právě vstřelili branku!
A je vyrovnáno. Huml křižnou přihrávkou zleva s naprostou přesností nalezl MICHALA VONDRKU na pravé straně, který neměl problém se zametením puku k levé tyči sparťanské brány, která byla poloprázdná. Asistence: Ivan Huml.
48:36
Hra je poměrně kouskovaná, po vhazování před Lacem se hosté propracovali před domácí svatyni, jenže její strážce raději kotouč podržel. Následuje vhazování.
47:55
Smejkal zavezl puk do útočného pásma, hledal napravo Klimka, ten zachytil jeho přihrávku, jenže na Laca si následná střela nepřišla.
47:27
Huml vypálil od modré tvrdou střelu na bránu, ta byla však sražena do ochranné sítě, následuje další buly.
47:16
Je tu další přestávka k úpravě ledové plochy.
46:56
Chomutov se snaží dále tlačit na Spartu, domácím se podařilo zbavit kotouče pouze na zakázané uvolnění, hra se vrací před Pöpperleho.
45:16
Piráti právě vstřelili branku!
Hostům se daří snížit na rozdíl jediné branky. Ve středním pásmu se puku ujal JAKUB SKLENÁŘ, jenž přebruslil bránící hráče, udržel si kotouč na hokejce a střelou z blízkosti překonal Pöpperleho, který puk neudržel v náručí. Asistence: David Kaše.
44:30
Po akci chomutovského hráče se do šance propracoval i sparťan Klimek, který nekompromisně přejel přes modrou čáru. Jeho střela však Laca nepřekvapila.
44:14
Nyní se rychlým prosmýknutím před bránu blýskl Koblasa, domácí gólman si situaci pohlídal a pokryl kotouč.
43:29
Tempo je oproti předešlému průběhu značně poklidné, žádné z mužstev se nedostává do vážné gólové tutovky.
42:57
Dvě zakázaná uvolnění rychle po sobě, bude se napodruhé vhazovat před Pöpperlem.
42:43
Od modré čáry vypálil dělovkou chomutovský Valach, jeho pokus ale skončil pouze v levém rohu kluziště.
41:59
Hosté bojují v pásmu Sparty, snaží se vypracovat nebezpečnou střeleckou pozici, jenže sparťané srdnatě brání.
41:23
Bude se vhazovat před Lacem, Piráti se dopustili zakázaného uvolnění.
41:08
Hosté v plném počtu.
40:20
Přestože Sparta vstupuje se zbytkem přesilové hry, hlavního slova se ujímají hosté z Chomutova.
40:01
Začala třetí třetina.
Na led už opět přijíždí hokejisté, za chvíli odstartuje třetí třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 16:44.
Střely ve druhé třetině (celkem): 14:12 (19:19).
I když Piráti měli ve většině druhé třetiny opticky navrch, nedokázali ho využít. Naopak sparťané přečkali těžké chvíle díky pozornosti Pöpperleho a v přesilovce šli do dvoubrankového vedení, když se prosadil v 36. minutě Brian Ihnačák. V závěru třetiny šli hosté znovu do čtyř, třetí dějství tak odstartuje s dobíhajícím trestem Chomutova.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:58
Sparťanům se dlouho nedařilo dostat do útočné třetiny, nicméně v samotném závěru z rychlého útoku mohl skórovat Pech. Laco ale pokryl všechen prostor u své levé tyčky a nedovolil další inkasování.
38:52
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Brett Flemming – 2 min., vysoká hůl).
38:17
Chomutov se snaží ze všech sil vyrovnat, nebezpečně doráží před Pöpperlem, jenže domácí brankář je dnes naprosto klidný a nenechává se rozhodit.
35:45
Sparta právě vstřelila branku!
U vrchu pravého kruhu stojící Mikuš poslal puk na Pecha, jenž si sjížděl zleva před bránu. Ten nalezl v mezikruží přichystaného BRIANA IHNAČÁKA, který vystřelil přes bránícího hráče, a kotouč propadl až za záda brankáře Laca. Asistence: Lukáš Pech, Juraj Mikuš.
35:04
Klasické přesilovkové rozestavení předvedli Pražané, na jejímž konci stál Forman v mezikruží. Trefil pouze ochrannou síť nad plexisklem.
34:23
Nicméně Spartě se nedaří udržet v pásmu hostů, Chomutov se osvobodil, dostal se dopředu, až se bude vhazovat před Pöpperlem.
33:49
Zleva zkusil střelu Pech, ta se odrazil před bránu Chomutova, kde se pokoušeli domácí ještě dorážet. Vtom si Huml dopomohl nedovoleným bráněním a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.
33:03
Forman vystřelil z levého kruhu, gólman hostů si jeho pokus pohlídal, zastavil ho nejprve hrudí, poté raději i podržel puk před dorážejícími sparťany.
32:31
Vzápětí také icing z repertoáru Sparty, domácí brankář opět bude muset pozorně čelit chomutovským Pirátům.
32:17
Odpískáno zakázané uvolnění Chomutova, hra se po delší době dostává před brankáře Laca.
31:37
Koblasa zkusil dělovkou nahodit kotouč na Pöpperleho přes dav clonících a bránících hráčů, jeho pokus neskončil úspěšným koncem.
30:40
Po urputném boji o kotouč u mantinelu v pásmu Sparty se černá pryž dostala do středního pásma, Piráti se tak opět budou muset dostat přes modrou čáru.
29:34
Blíže teď byl jeden z hostujících hráčů, nicméně gólman Pražanů se postavil do střely a následně zalehl puk.
29:12
Hra se momentálně přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý. Ani sparťanští hráči, ani chomutovští si zatím nevypracovali vážnou gólovou akci.
28:17
V zajímavé střelecké pozici se ocitl Dlapa, vypálil z vrchu pravého kruhu, Pöpperle se sice s obtížemi natahoval po střele, avšak dokázal kotouč chytit lapačkou.
27:53
Domácí v plném počtu.
27:34
Krátký výlet k Lacovi si udělal Pech, jeho pokus ale v síti chomutovské brány neskončil.
27:05
Hosté se ale přeci před bránu domácích propracovali a ohrozili gólmana s "S" na hrudi, obrana Sparty ale svého maskovaného muže dokázala podržet.
26:33
Domácí se znovu aktivně brání a nenechávají soupeře ujmout se slova v prostoru před Pöpperlem.
25:53
Po souboji u mantinelu ve třetině hostů skončil na ledové ploše ležet Vondrka, kterého k ledu poslal Gernát. Sparťanský bek dostává dvě minuty za hrubost.
25:25
Hra se na chvíli uklidnila, Chomutov z obranné třetiny rozehrává a bude se snažit založit útočnou akci.
24:35
krátce po vhazování se puk dostal na hůl Koblasovi, který vystřelil z pravého kruhu, jeho střela vyrovnáním neskončila.
23:31
Hra má rychlý spád. Nejprve na jedné straně tvrdou střelou otestoval Laca Švrček, chomutovský brankář uspěl. V protiakci zase Pöpperleho prověřil v pozornosti Vondrka. Ani kapitán hostí se neprosadil.
22:19
Další akce Sparty. Čtvrtá lajna přebruslila hostující obranu a ujela do přečíslení, Buchtele nakonec puk za záda Laca neprocpal.
21:35
Nicméně zanedlouho se do dobrých pozic dostává také Sparta. Nejprve mohl do poloprázdné klece zakončit Cingel, krátce poté z mezikruží střílel Kumstát, také neúspěšně.
20:29
Podobně jako začátek první třetiny, tak i té druhé má navrch Chomutov. Hned v úvodních sekundách udělali před Pöpperlem pořádný chaos, nicméně domácí gólman zůstal klidný a situaci ustál.
20:01
Začala druhá třetina.
Týmy již přijíždějí na led, druhá dvacetiminutovka zanedlouho odstartuje.
Druhá třetina začne přibližně v 15:51.
Střely na bránu po první třetině: 5:7.
Začátkem zápasu měli silnější hosté, kteří dělali Pöpperlemu nemalé obtíže, když obrana Sparta párkrát zaváhal. Domácí gólman však všechny horké momenty uhasil. Postupně se Pražané začali dostávat do tempa a jako první se ujali vedení. Po souhře s Hlinkou se prosadil Petr Vrána. K vidění byly také přesilové hry, žádná však nebyla využita. Do druhé třetiny se tak půjde za stavu 1:0.
20:00
První třetina skončila.
19:32
Pražané v posledních vteřinách zapnuli vyšší obrátky a pokouší se ještě znepříjemnit Chomutovu závěr úvodní dvacetiminutovky.
18:51
Nedlouho před koncem první třetiny je odpískáno zakázané uvolnění Pirátů, hra se stěhuje před Laca.
18:20
Rozhodčí ještě prohlíží záznam Koblasovy střely. Nakonec ale potvrzují prvotní verdikt, tedy gól nepadl.
17:39
Obrovská příležitost pro chomutovského Koblasu! Osamocen se ocitl v mezikruží, vystřelil tvrdou ránu na sparťanskou svatyni, puk se však odrazil pryč od konstrukce.
16:40
Domácí v plném počtu.
16:10
Naopak se do úniku probojoval Vrána, jenže jeden z bránících hráčů mu překazil zakončení tvrdou hrou do těla.
15:47
Domácí nemají větší potíže s bráněním oslabení, Chomutov se nedokáže usadit před Pöpperlem.
14:40
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Lukáš Klimek – 2 min., vysoká hůl).
14:19
Sparta právě vstřelila branku!
Dlouhou cestu urazil Vrána z obranného pásma až do útočné třetiny, kde na modré posunul kotouč na Hlinku. Ten si počkal, až PETR VRÁNA bude nachystán mezi kruhy, oplatil mu přihrávku a Vrána jako první mění skóre utkání. Asistence: Jaroslav Hlinka.
13:44
Dobrou rychlost měl Cingel, který se snažil prokličkoval mezi chomutovskými hráči, ty ho ale nenechali projít bez odporu přes modrou čáru.
13:23
Pech je opět na ledě.
12:33
Růžička zkoušel obhodit bránícího hráče na přechodu do útočné třetiny, jenže ten jeho pokus přečetl a vypíchl mu kotouč.
11:46
Pražané se úspěšně brání a vyhazují kotouč na druhou stranu kluziště, hosté budou muset vymyslet další útočnou akci.
11:23
Netrvalo dlouho a Chomutov si zahraje opět v početní výhodě. Na trestnou lavici usedá Pech za držení hole.
10:51
Domácí hrají v plném počtu.
10:18
Od modré čáry nahodil s důrazem kotouč Vladimír Růžička, jeho střela skončila ale pouze za prostorem za bránou domácích.
09:34
Spartě se podařilo osvobodit ze své třetiny a hosté budou muset začít s tlakem od začátku.
08:51
Přesilovou hru si vyzkouší také Chomutov, dvě minuty dostává za podražení Eminger.
08:27
Zatlačit na Chomutov se snažila druhá lajna Sparty, nicméně ani Smejkalovo, ani Formanovo zakončení nebylo obzvlášť nebezpečné.
07:51
Krátce po vhazování je hra opět přerušena, neboť puk skončil na střídačce chomutovského mužstva.
07:44
Poté, co v rohu u chomutovské svatyně skončili na sobě ležet hráči obou týmů a rozhodčí ztratil kotouč z dohledu, přerušuje hvizd píšťalky hru a následuje komerční pauza.
06:30
Další brejková akce ze strany Chomutova. Nedůrazná obrana Sparty neuhlídala Poletína, celou akci stihl uhasit Pöpperle, hra pokračuje dál.
05:39
Přestože se Pražané stále drží v útočném pásmu, obrana Pirátů je pozorná a nedovoluje soupeři žádné nebezpečné zakončení.
04:58
Sparta se po delší době dostala před Laca a svižnými přihrávka se snaží vytvořit tlak na soupeře.
04:05
Zanedlouho další příležitost Chomutova. Samostatnou akcí se blýskl Kämpf, který prokličkoval sparťanskou obranou, probojoval se až před bránu, kde chtěl přelstít stahovačkou domácího brankáře, ten se nedal nijak rozhodit a puk podržel.
03:41
Chybnou rozehrávku Pražanů zachytili hosté, prosmýkli se do obranné třetiny domácích, nicméně Pöpperle pokryl prostor v bráně i před dorážejícím Poletínem.
03:08
Boje o kotouč za bránou Pöpperleho nakonec vyznívají lépe pro bránící hráče, kterým se daří osvobodit ze svého pásma.
02:29
Hosté v plném počtu.
02:26
Krátce před koncem trestu Humla se Sparta dopouští ofsajdu a bude se vhazovat ve středním pásmu.
01:28
V dobré pozici se ocitl Řepík, který dostal přihrávku od Hlinky. Prvně jmenovaný pálil z vrchu pravého kruhu, jenže O2 arenou zazvonila pouze tyč Lacovy brány.
00:29
Přestože jako první se kotouče ujali sparťané, záhy se do útočné třetiny probojovali Piráti. Jejich snažení bylo narušeno faulem Humla, který dostává dvě minuty za podražení.
00:01
Utkání právě začalo.
Obě mužstva se již sjíždějí na ledové ploše, utkání tak bude moci brzy odstartovat.
Úvodní sestavy:

HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Mikuš, Gernát, Kalina, Švrček, Nedomlel, Eminger, Piskáček – Řepík, P. Vrána (A), J. Hlinka (C) – Smejkal, Klimek, Forman – Ihnačák, Pech, Kumstát (A) – Uher, Cingel, Buchtele.

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Dlapa, Flemming, Mrázek, Rutta, Skinner, Valach, Kudělka – Vondrka (C), Huml (A), Tomica (A) – Skokan, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Račuk, Kaše, Hlava.

Rozhodčí: Šír, Horák – Jelínek, Lhotský.
Obě mužstva s podobiznou Ivana Hlinky na hrudi

Během rozbruslení a první třetiny obléknou obě dvě mužstva speciální dresy v rámci akce Legenda pomáhá. Dresy půjdou následně do aukce, jejíž výtěžek bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky. Ten pomáhá bývalým hráčům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci, například zakoupením invalidních pomůcek.

Na přelomu ledna a února 2017, tedy v období, kdy by Ivan Hlinka oslavil 67. narozeniny, nastupují do vybraného utkání v těchto speciálních dresech všechny kluby Tipsport extraligy, WSM Ligy a vybrané kluby 2. ligy.
Vzájemné zápasy v sezoně 2016/17

V aktuálním ročníku to Chomutov na Spartu opravdu umí. Zvítězil ve všech třech zápasech, Pražané dokázali ukořistit alespoň dva body, když oba duely na chomutovském ledě skončily až po prodloužení. Nicméně v O2 areně si Piráti uzurpovali plný počet bodů.

6. kolo Chomutov – Sparta 4:3pp

Branky a nahrávky: 4. Valach (Skokan), 8. Poletín (Huml), 13. Poletín (Kampf) 63. Tomica (Růžička) – 1. Piskáček, 11. Vrána (Čajkovský, Ihnačák) 32. Pech (Kudrna, Čajkovský).
Vyloučení: 5:6.
Využití: 1:1.
V oslabení: 0:0.
Střely na branku: 33:22.

19. kolo Chomutov – Sparta 6:5pp

Branky a nahrávky: 4. Kämpf (Koblasa, Flemming), 15. Flemming (V. Růžička), 16. V. Růžička, 18. Huml (Hřebejk, Vondrka), 48. Skokan (Sklenář, Kämpf), 63. Kämpf (Valach, Král) – 3. Čajkovský (Vrána, Pech), 7. Vrána (Pech, Kalina), 15. Kudrna (Mikuš, Novotný), 21. Vrána (Forman), 58. Pech (Ihnačák, Vrána).
Vyloučení: 4:6, navíc Skokan (CHM) a Švrček (SPA) 5 minut a do konce utkání.
Využití: 1:2.
V oslabení: 0:0.
Střely na branku: 23:30.


32. kolo Sparta – Chomutov 2:3

Branky a nahrávky: 3. Ihnačák (Netík), 18. Vrána (Kumstát, Hlinka) – 6. Huml (Dlapa, Tomica), 28. Vondrka (Tomica), 34. Skinner (Rutta, Huml).
Vyloučení: 6:6.
Využití: 1:1.
V oslabení: 0:0.
Střely na branku: 26:24.
Piráti ChomutovChomutov srdnatě bojuje o jistotu play off. Aktuálně obsazuje sedmou pozici, ze 40 zápasů ukořistil 70 bodů. Na šestou pozici ztrácí pouhé dva body. Piráti mají druhou nejúspěšnější přesilovou hru (20.86%), nicméně jejich jasnou slabinou jsou oslabení. Úspěšnost mají pouhých 77.17%, což je nejhorší v lize. Chomutov z posledních deseti utkání zvítězil hned v sedmi případech, ale v poslední době se síly začínají vytrácet. Před posledním zápasem, kdy porazili Liberec na jeho ledě 5:4, dvakrát prohráli.

Statistiky hráčů:

Nejvíce kanadských bodů:Michal Vondrka (20+21).
Nejvíce branek: Michal Vondrka (20).
Nejvíce přihrávek: Michal Vondrka (21).
Nejproduktivnější obránce: Jan Rutta (7+20).
Nejlepší hráč v +/-: Tomáš Kudělka (+9).
Nejvíce trestných minut: Ondřej Dlapa (83 TM).

Nejvytěžovanější brankář: Ján Laco
- Počet odchytaných minut: 2093 min
- Úspěšnost zákroků: 89.58%
- Průměr gólu na zápas: 2.75
HC Sparta PrahaPražané obsazují s 43 odehranými zápasy třetí pozici se 76 body a jednobodovým náskokem na čtvrtý Hradec. Sparťané se probojovali až do finále Ligy mistrů, které je čeká již v úterý 7. 2., a daří se jim také v extralize. Mají druhý nejnižší počet obdržených branek a útočníci Petr Vrána a Lukáš Pech jsou mezi nejlepšími hráči v kanadském bodování, v hodnocení střelců i asistentů. Sparta má nejúspěšnější přesilovku (21.47%) a stabilně dokáží bránit i oslabení (84%). V posledním zápase nestačila doma na Olomouc, se kterou prohrála 2:4, nicméně předchozí tři zápasy vyhrála.

Statistiky hráčů:

Nejvíce kanadských bodů: Petr Vrána (19+25).
Nejvíce branek: Petr Vrána (19).
Nejvíce přihrávek: Petr Vrána (25).
Nejproduktivnější obránce: Juraj Mikuš (3 + 17).
Nejlepší hráč v +/-: Dominik Uher (+19).
Nevíce trestných minut: Jan Švrček (53 TM).

Nejvytěžovanější brankář: Tomáš Pöpperle
- počet odchytaných minut: 1916 min
- úspěšnost zákroků: 90.78%
- průměr gólu na zápas: 2.29
Vítám Vás u zápasu 45. kola hokejové Tipsport extraligy, kdy se proti sobě od 15:00 utkají pražská Sparta a chomutovští Piráti!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud