Chomutov - Liberec | ONLINE | 5.11.2017 15:30 | Tipsport Extraliga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Liberec - 5. listopadu 2017   15:30

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
09:54' Flemming (Chlouba) • 12:42' Vondrka  • 58:00' Skokan (Valach, Vondrka)
3:4
(2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
Liberec
Liberec
21:13' Bakoš  (Ševc, Jašek) • 48:46' Lakatoš   • 52:04' Lakatoš  (Ordoš, J. Stránský) • 63:03' Bulíř  
Chomutov
Sestavy:
Š. Lukeš (J. Laco) – Valach, Mrázek, Flemming, Dlapa, Slovák, L. Chalupa, Grman – Tomica, Skokan, Vondrka – Poletín, Huml, J. Havel – Koblasa, Šťovíček, Lauko – Chrpa, Chlouba, V. Tomeček.
Rozhodčí
Hodek, Souček – Pešek, Zíka.
SD ARÉNA
4 089 diváků
Liberec
Sestavy:
Will (Janus) – Ševc, Havlín, Šmíd, Jánošík, Derner, Kolmann – L. Krenželok, P. Jelínek, Jašek – Lakatoš, Redenbach, Bakoš – Ordoš, Bulíř, J. Stránský – J. Vlach, Vantuch, Bartovič.

Chomutov - Liberec: Gólman Lukeš chyboval a daroval gól Bulířovi, který rozhodl o výhře Liberce, 3:4

Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy u extraligy zase na počtěnou.
Šťastnějším celkem jsou dnes Liberečtí, kteří v prodloužení přežili některé nebezpečné situace a následně po chybě chomutovského Štěpána Lukeše rozhodli. Bod navíc tak putuje do Podještědí.

Střely na branku: 26:39
Nejlepší hráči utkání: Michal Vondrka – Dominik Lakatoš
Konec zápasu.
63:03'
Liberec právě vstřelil branku!
Domácím nevyšel protiútok, kdy Jakub Lauko v přečíslení nepřihrál ideálně na Michala Poletína. Puk se dostal k vyjetému Lukešovi, jenž nerozehrál ideálně – MICHAL BULÍŘ jej obral o kotouč a dojel s ním do branky. Bez asistence.
62:27'
Piráti sevřeli hostující celek a pokoušeli se něco vymyslet. Ani jedna z nabízených akcí ovšem nebyla zakončena.
61:21'
Piráti jsou stále u kotouče a nyní klidní hru kombinací za vlastní brankou. Mezitím dostřídávají oba celky.
60:47'
Jakub Lauko mohl rozhodnout již v první minutě prodloužení. Prokličkoval se před branku, ale z levé strany nenašel mezírku mezi Willem a tyčkou.
60:19'
Piráti se dostali jako první do zakončení. Petr Koblasa si najel mezi kruhy a zakončoval. Nakonec ale branku trefit nedokázal.
60:01'
Začalo prodloužení.
Třetí třetina nám nabídla hned tři branky. Liberečtí díky Dominiku Lakatošovi otočili stav utkání, domácí odpověděli přesně dvě minuty před koncem, kdy se před brankou prosadil Dávid Skokan. Za dvě minutky startuje prodloužení.

Střely na branku: 25:37
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:54'
V posledním snažení základní hrací doby se objevil Ladislav Šmíd v ofsajdu, uvidíme tedy prodloužení.
59:16'
Piráti se dostali před branku do závaru, kde se ale nikdo v tmavém dresu neprosadil. Puk zavezl Koblasa a dorážet se pokoušel Dávid Skokan.
58:44'
Následně se hra přerušuje a vhazovat se bude po pravici Romana Willa. Domácí publikum si přeje ještě jednu branku.
58:00'
Piráti právě vstřelili branku!
A nakonec Piráti hodně rychle vyrovnávají na 3:3! Střela Juraje Valacha byla před brankou tečována DÁVIDEM SKOKANEM, jenž tak vrací domácí celek zpátky do hry o body. Asistence: Juraj Valach a Michal Vondrka.
57:53'
Piráti hrají v šesti a Štěpán Lukeš je na střídačce!
57:29'
Nadvakrát po vhazování zakončoval Mário Grman, ani jeden pokus ale v brance neskončil. Piráti jsou v plném počtu.
57:22'
Dlouho se hrálo bez ničeho, co by stálo za zmínku. Hra byla přerušena v momentě, kdy hosté vyhodili na icing. Brzy začne přesilovka domácího celku.
56:24'
Liberečtí dostávají dvě minuty hned po vhazování. Petr Jelínek inkasuje trest za zdržování hry.
56:24'
U levé tyčky se nadvakrát pokoušel prosadit Lukáš Jašek, ani jeden jeho pokus ovšem za zády chomutovského brankáře neskončil.
56:00'
Další pokus Martina Ševce od modré čáry. Štěpán Lukeš jeho ránu viděl a ramenem ji vytěsnil nad branku Pirátů, kotouč skončil v ochranné síti.
55:44'
Martin Ševc to zkoušel od modré čáry ke vzdálenější tyčce, překonat se mu ale Lukeše nepovedlo. Zamířil totiž jen vedle branky.
55:31'
A další trest pro domácí. Jaroslav Mrázek zastavoval pronikajícího hráče Liberce háčkem, vidí tedy dvouminutový trest.
54:51'
Liberci se zatím nic nepovedlo vymyslet, Mário Grman bekhendem po mantinelu kotouč poslal až za branku Romana Willa.
54:29'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Michal Poletín – 2 min., sekání).
54:14'
Z obranné třetiny se až do útoku dostal Jan Havel, který z úhlu zakončoval. Romana Willa v brance ovšem překvapit nedokázal, následně byl odpískán faul domácích.
53:10'
Martin Bakoš se dostal k odraženému kotouči a po pravé straně postupoval do brankoviště. Štěpána Lukeše v brance ovšem rychlou střelou nepřekonal.
52:41'
Následně domácí vyhodili na další icing, ačkoliv to tak neplánovali. Souboj Lauka s bránícím hráčem byl hodně vyrovnaný. Vhazování po pravici Lukeše.
52:34'
Jakub Lauko se pokoušel bleskově rozehrát z vlastní třetiny. Kotouč ovšem nikdo nezachytil, a tak se píská icing.
52:24'
Po hře vysokou holí v obranném pásmu Chomutova se hra přerušuje a pokračovat bude po komerční přestávce. Vhazovat se bude před Lukešem.
52:04'
Liberec právě vstřelil branku!
DOMINIK LAKATOŠ se dostal k volnému kotouči na levé straně a bleskově puk poslal do pravé šibenice! Na tento pokus Štěpán Lukeš nemohl zareagovat. Asistence: Jan Ordoš a Jan Stránský.
51:44'
Obrovská šance hostů! Ti se dostali do přečíslení ve třech, Ladislav Šmíd dostal přihrávku před branku, kde svou akci trestuhodně nezakončil gólově!
50:55'
Následně byla hra přerušena odpískáním vysoké holi chomutovského hráče. Pokračovat se bude vhazováním po levici Štěpána Lukeše.
50:36'
Další liberecké snažení bylo zakončeno střelou od modré čáry, kterou Lukeš viděl a puk v pohodě ukryl ve své lapačce.
49:46'
Hosté se nadále snaží a z mezikruží jeden z hráčů bekhendem zakončoval. Skákavý kotouč mířil na zadní tyčku a nakonec skončil na betonech Lukeše.
48:46'
Liberec právě vstřelil branku!
Liberec se dočkává vyrovnání hodně šťastnou trefou! DOMINIK LAKATOŠ objížděl branku a dával kotouč do brankoviště, kde trefil brusli jednoho z bránících hráčů. Puk se následně dostal mezi betony Štěpána Lukeše. Bez asistence.
48:23'
Tvrdá rána Tomáše Slováka byla tečována před brankou Jakubem Laukem, který měl na hokejce branku. Roman Will ovšem zareagoval a kotouč ukryl v lapačce.
47:40'
Dávid Skokan se po akci Petra Koblasy pokoušel dostat kotouč do branky. Skákavou gumu ale za záda Romana Willa nakonec nepropasoval.
46:43'
Střela Lukáše Dernera se od zadního mantinelu dostával do brankoviště. Štěpán Lukeš tak kotouč raději ukryl v lapačce a přerušil hru.
46:38'
Lukáš Derner byl hráčem, který hned po vhazování zakončoval. Ani jeho pokus ovšem neskončil za zády připraveného Lukeše, pokračovat se bude po komerční pauze.
46:34'
Vracející se Dávid Skokan z trestné lavice vyhazoval lehce na zakázané uvolnění a puk nakonec doklouzal až za čáru. Vhazování před Lukešem.
46:06'
Domácí v plném počtu.
45:37'
Dalším střílejícím byl Ladislav Šmíd, jenž to zkoušel od pravého mantinelu. Ani bývalý hráč NHL ovšem prostor tří tyči nedokázal trefit.
45:26'
A zakončen byl pokusem z vrcholku kruhů, jenž skončil v lapačce připraveného Štěpána Lukeše. Ten dnes chytá opravdu velký zápas.
45:14'
Od pravého kruhu zakončoval Martin Ševc, jenž dělovkou mířil na zadní tyčku. Branku se mu ovšem trefit nepovedlo, liberecký tlak ovšem pokračuje.
44:24'
Michal Bulíř našel parádní přihrávkou před branku Petra Jelínka, jenž zblízka zakončoval. Nakonec ale jen nad branku Štěpána Lukeše!
44:06'
Do útoku procházel Petr Koblasa, jenž byl povalen a po jeho zákroku vypadla branka. Následovala rozmíška mezi Skokanem a Havlínem, po které inkasuje dvě minuty chomutovský útočník.
43:34'
Jan Ordoš dlouho vymýšlel, co udělá s kotoučem. Nakonec to od levého mantinelu zkoušel před branku, kde se ale nikdo neprosadil. Lukeš zakročil.
42:24'
Podél levého mantinelu si až za branku najel Petr Jelínek, který následně u vzdálenější tyčky zakončoval. Nakonec ale trefil jen betony vyjetého Lukeše.
41:55'
Hosté v plném počtu.
41:38'
Až nyní přišel střelecký pokus. Od modré čáry to zkoušel Jaroslav Mrázek, který ovšem trefil jen betony pozorného Romana Willa v brance.
40:58'
Domácím se zatím nepovedlo v přesilové hře vjet do útočné třetiny a spíše se hraje ve středu ledové plochy. Uvidíme, jak tomu budu následně.
40:10'
Piráti vyhráli vhazování a pokoušeli se dostat do útoku. Jejich rozehra ovšem skončila na icingu, a tak se bude vhazovat po levici Štěpána Lukeše.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina byla opět vyrovnaná a hned na začátku se povedlo Liberci ve dvojnásobné výhodě snížit na rozdíl jediné branky. Prosadil se Martin Bakoš. Následovaly šance na obou stranách, ale další branka již nepadla. Piráti jdou do třetí třetiny s početní výhodou.

Střely na branku: 18:23
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:57'
Následně se domácím nepovedlo přihrát si do luxusní pozice a mohla přijít odměna. Tyler Redenbach ujížděl osamocen na Štěpána Lukeše, kterého po ledě ovšem nepřekonal!
38:38'
Hned poté v obrovské šanci Lukáš Chalupa, jenž z vrcholku kruhů tvrdě pálil do levé šibenice. I nyní se ovšem luxusním zákrokem zaskvěl Roman Will!
38:25'
Petr Jelínek nevyužil šanci na levé straně a přišel protiútok Lauka. Ten si najel až před branku a tvrdě zakončoval mezi betony. Will se ale překonat nenechal!
37:56'
Ladislav Šmíd usedá na trestnou lavici. Nejdříve zahrál vysokou holí a následně se mu moc nechtělo na trestnou lavici. Dostává tak čtyři minuty.
37:45'
Následně se Piráti poprvé v oslabení osvobodili a Liberec musí začít od své branky. Bílí Tygři tak musejí od své branky vymyslet nějakou útočnou akci.
37:14'
Kotouč byl následně nahrnut do brankoviště, kde se ale nikdo v bílém neprosadil. Piráti následně vyhodili kotouč, který po teči skončil mezi diváky. Vhazovat se bude ve střední třetině.
36:36'
Petr Jelínek dostal kotouč před branku, kde byl sám a hned zakončoval. Jeho pokus ovšem skončil jen na betonech pozorného Štěpána Lukeše!
36:28'
A další vyloučení, Liberec si zahraje početní výhodu. Na trestnou lavici míří chomutovský Ondřej Dlapa, jenž držel protihráče u pravého mantinelu.
Dnešní utkání sleduje 4 089 diváků.
35:56'
Hned po vhazování to zkoušel Tomáš Havlín, ale jeho pokus skončil jen na Štěpánu Lukešovi. Hra bude pokračovat po komerční přestávce.
35:53'
Následně byla hra přerušena v útočném pásmu Liberce, kde se bojovalo o kotouč v rohu. Hra bude pokračovat vhazováním po levé ruce Štěpána Lukeše.
35:07'
Obrovské šance domácích! Michal Poletín dostal kotouč mezi kruhy a zakončoval jen do Willa. Ivan Huml dorážel bekhendem, ale kotouč skončil jen těsně vedle branky.
34:21'
Dlouho byli Piráti v pěti lidech, nyní vyhodili na icing. Vladimír Růžička tak sáhl k timeoutu, pokračovat se tak bude po pár sekundách.
33:35'
Dlouho hosté svírali domácí celek v pásmu, až nyní se Piráti osvobodili a mohou vystřídat. Bílí Tygři jsou ovšem nyní hodně aktivní.
32:49'
Jan Havel nevyhodil a Lukáš Derner si najel do střelecké pozice. Z mezikruží ovšem připraveného Lukeše v brance nedokázal překonat!
31:38'
Brett Flemming zakončoval od modré čáry v momentě, kdy se vracel z trestné lavice Martin Ševc. Jeho dělovka ovšem skončila jen těsně vedle branky.
30:49'
Ivan Huml si následně najel do brankoviště a dával kotouč do branky. Před Willem byl neskutečný závar, kotouč v síti ale nakonec neskončil.
30:25'
Po křižné přihrávce se do puku opřel Juraj Valach, jenž dělovka pálil ke vzdálenější tyčce. Roman Will se ovšem stihl přesunout a puk vyrazil.
29:44'
Hostujícímu celku se povedlo vyhrát vhazování a zpoza branky vyhodit až na Štěpána Lukeše. Ten rozjede první přesilovkovou akci Pirátů.
29:38'
Petr Koblasa se parádně dostal přes bránící hráče do pásma a již chtěl zakončovat. Místo toho ale přišel faul a domácí budou hrát přesilovku. Martin Ševc inkasuje dvě minuty za hákování.
28:55'
Bílí Tygři nyní svírají domácí celek v pásmu, zatím to ale bylo beze střely. Piráti dobře brání a napadají útočící hráče hostujícího celku.
27:47'
Liberečtí následně vyhodili na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou Romana Willa.
27:31'
Dávid Skokan si najel do pásma a přenechal kotouč Michalu Vondrkovi. Ten od levého mantinelu zakončoval, vyjetého Romana Willa ovšem překonat nedokázal.
26:46'
Delší dobu se hraje bez přerušení. Oba celky se dostávají do útočných akcí, ani jedna ovšem není zakončena nějakou střelou.
25:31'
Hosté v plném počtu.
24:36'
Až nyní bylo k vidění přečíslení domácího celku. Roman Chlouba unikal po pravé straně a čekal na nájezd Ivana Humla do brankoviště. Přihrávka byla ovšem nakonec ztečována do ochranné sítě.
23:59'
Domácímu celku se zatím nepovedlo vymyslet útočnou akci, hraje se spíše ve střední třetině. Liberečtí své oslabení nyní brání hodně dobře.
23:31'
Nyní se Liberci hra na hraně faulů nevyplatila. Ondřej Dlapa byl za brankou Lukeše zasažen vysokou holí, Petr Kolmann inkasuje dvouminutový trest.
22:59'
Po vhazování přišlo další vyhození až na icing, buly před Willem se tak bude opakovat potřetí během jedné minuty.
22:54'
Vojtěch Tomeček to zkoušel od levého mantinelu, kde ale mezírku mezi tyčkou a Willem nenašel. Clonící Jakub Chrpa byl následně krosčekován a vznikla menší šarvátka.
22:37'
Následně Liberec vyhodil na zakázané uvolnění, a tak se bude pokračovat vhazováním po pravici Romana Willa.
22:18'
Domácí v plném počtu.
21:54'
Puk před branku nyní dostával hostující Tyler Redenbach, jenž zakončoval před brankou. Kotouč ovšem špatně trefil a ten skončil na betonech Lukeše.
21:39'
Liberec se hned dostal do útočné třetiny, kde za brankou jeden z hráčů zahrál rukou. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
21:13'
Liberec právě vstřelil branku!
A dvojnásobná výhoda hostů je rychle využita! MARTIN BAKOŠ dostal přihrávku mezi kruhy, puk si stáhl a zakončil k levé tyčce. Štěpán Lukeš na střelu zblízka nedosáhl! Asistence: Martin Ševc a Lukáš Jašek.
20:37'
Martin Bakoš posílal ve dvojnásobné přesilovce první střelecký pokus, z vrcholu kruhů ovšem mířil vysoko nad branku.
20:18'
Juraj Valach nyní dostal hodně podivný trest. Slovenskému obránci byla držena hokejka, přesto vidí dvě minuty. Prohřeškem je vysoká hůl.
20:17'
Hosté v plném počtu.
20:01'
Začala druhá třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 16:27.
První třetina patřila Pirátům. Bílí Tygři sice vstoupili do utkání aktivně a měli několik šancí. Poté se ale hra vyrovnala a stříleli jen Piráti. Skóre otevřel tečí mezi kruhy Brett Flemming, o tři minuty parádní kličkou zvýšil vedení domácích na 2:0 kapitán Michal Vondrka.

Střely na branku: 10:13
20:00'
První třetina skončila.
20:00'
V posledních sekundách se za brankou Willa pustila do mladého Jakuba Lauka čtveřice libereckých hráčů. Brett Flemming celou situaci chtěl pomstít a inkasuje tak dvě minuty.
19:38'
Ivan Huml si najel až před branku, kde od pravé tyčky bekhendem přihrával na volného spoluhráče. Těsně před ním ovšem zahrál bránící hráč, jenž zamezil třetí brance.
18:44'
Následně si najel před branku Dávid Skokan, jenž zakončoval do levé šibenice. Svým pokusem ale mířil jen do ramena skvěle zasahujícího Willa.
18:33'
Juraj Valach tvrdě pálil jen vedle, následně se k němu kotouč nedostal a Liberec se dostal pryč ze své vlastní třetiny.
18:18'
Následně v útočném pásmu zahrál Dominik Lakatoš vysokou holí a Piráti budou mít půl minuty přesilovku 5 na 3!
17:41'
Následně Michal Vondrka překazil přihrávku a hosté se vydali do útoku. Celou situaci zakončoval Ladislav Šmíd, který trefil připraveného obránce.
17:07'
Piráti sice hned po vhazování tvrdě zakončovali do Willa, následně ale nic více nevymysleli a Libereckým se povedlo vyhodit za branku Lukeše.
16:44'
Tomáš Havlín za brankou Romana Willa podrazil pronikajícího chomutovského hráče a inkasuje dvouminutový trest.
16:16'
Na levé straně se pokoušel něco vymyslet Lukáš Krenželok, jenž dlouho míchal s kotoučem. Ten se nakonec došoural až k Lukešovi, který hru přerušil.
15:16'
Následně se Pirátům nepovedlo rozjet rychlý protiútok, a tak se píská icing. Vhazovat se bude po pravici chomutovského brankáře.
15:08'
Martin Bakoš se dostal k odraženému kotouči, který z mezikruží zakončoval k pravé tyčce. Štěpán Lukeš se ovšem zaskvěl dalším povedeným zákrokem.
14:44'
Liberečtí hodně přitvrdili a agresivita na ledě vzrostla. Aktuálně v SD ARÉNĚ probíhá druhá komerční přestávka, po ní se bude vhazovat po levici Lukeše.
13:34'
Individuálně se pokoušel proklouznout mezi obránci rychlík Lauko. Nakonec se to ale domácímu útočníkovi nepovedlo, což je možná škoda. Tato akce by proletěla světem.
12:42'
Piráti právě vstřelili branku!
Tak to byla neskutečná kličkovaná MICHALA VONDRKY! Chomutovský útočník se rozjel proti Romanu Willovi, kterého neskutečně vymíchal a po vzoru Petera Forsberga zakončil do odkryté branky.
12:42'
Michal Vondrka vyletěl z trestné lavice a byl v samostatném úniku faulován. Chomutovský kapitán tak pojede trestné střílení!
12:26'
Domácí v plném počtu.
12:15'
V závěru přesilovky vybojoval pásmo aktivní a rychlonohý Jakub Lauko. Pokračovat se tak bude vhazováním po pravici Romana Willa.
11:54'
Nyní měl Michal Bulíř ještě větší šanci! U pravé tyčky se dostal ke kotouči, který bekhendem posílal do branky. Nakonec ale zasáhl jen brankovou konstrukci!
11:17'
Střelu Michala Bulíře Štěpán Lukeš moc neviděl, ale i tak předvedl pohotový zákrok betony. Hostující útočník to z levého kruhu zkoušel pohotově.
10:47'
Martin Bakoš od levého mantinelu nepřesně přihrával na modrou čáru, přihrávka byla zachycena Michalem Poletínem. Piráti se tak osvobodili.
10:26'
Liberec může odpovědět, Michal Vondrka uniká na trestnou lavici. Provinil se v obranné třetině, kde sekal jednoho z hostů.
09:54'
Piráti právě vstřelili branku!
Parádní akce domácího celku, na jejímž konci je BRETT FLEMMING. Roman Chlouba se dostal ke kotouči na modré čáře, který nahazoval na branku. Mezi kruhy se nejlépe zorientoval právě Flemming, jehož teč skončila v brance Romana Willa. Asistence: Roman Chlouba.
08:54'
Dobrá šance Jana Havla! Ten se podél pravého mantinelu dostal až do zakončení, kterým mířil do přední šibenice. Roman Will ale luxusně zakročil ramenem!
08:13'
Po levé straně se do útoku vydal Michal Vondrka, jenž se následně dostal ke střeleckému pokusu. Kotouč byl lehce sražen bránícím hráčem, a tak skončil jen nad brankou.
07:46'
Piráti se prokličkovali do útoku a vybojovali útočné pásmo. Pokračovat se bude po pravici Romana Willa, vše až po komerční přestávce.
07:35'
Piráti se zmocnili kotouče a kombinují za svou brankou, odkud se následně budou chtít dostat do útočné třetiny. Zatím se hraje vyrovnaná bitva.
06:53'
K puku se dostával ve střední třetině Jakub Lauko, jenž nahazoval za branku. Odpískán mu byl ovšem icing, pokračovat se tak bude před Lukešem.
06:36'
Hosté v plném počtu.
06:25'
Od levého mantinelu v posledních sekundách přesilové hry pálil bek Ondřej Dlapa. Jeho pokus Roman Will raději udržel ve své rukavici.
05:54'
Až nyní přišla velká šance! Roman Chlouba našel přesnou přihrávkou najíždějícího Petra Koblasu, který ovšem v tváří tvář Willovi neuspěl!
05:26'
Domácím se v početní výhodě zatím nedaří a puk je opět za brankou Štěpána Lukeše. Liberec již poněkolikáté vyhodil.
04:52'
Hosté se dostali podél pravého mantinelu do úniku, který po ledě zakončoval Petr Jelínek. Jeho pokus ale skončil jen na betonech Štěpána Lukeše.
04:36'
Jakub Lauko byl v útočném výpadu následně faulován a uvidíme první přesilovou hru. Na lavici hanby usedá Jan Stránský za podražení.
04:16'
Lukáš Chalupa následně skončil po tvrdém zákroku Jana Stránského na ledové ploše a hra byla přerušena. Chomutovský bek pomalu opouští ledovou plochu.
03:45'
Liberečtí jsou sice aktivní v pásmu, ale žádné střelecké pokusy směrem na branku Štěpána Lukeše nelétají. Uvidíme, jak tomu bude v následujících momentech.
02:47'
První akci Pirátů zakončoval Michal Vondrka, jenž si najel do pásma po pravé straně, aby si následně nabruslil mezi kruhy. Pokusem po ledě ale Willa nepřekvapil.
01:58'
Následoval další závar, který hosté zakončovali zblízka. Jeden z hráčů mířil do branky, kde ale trefil jen připraveného chomutovského obránce!
01:33'
Následně Tomáš Slovák nerozehrál úplně přesně a puk skončil až na icingu. Vhazovat se bude před brankou chomutovského brankáře.
00:44'
Následoval závar před brankou Štěpána Lukeše, který zakončoval u u levé tyčky Dominik Lakatoš. Hostující borec měl volný prostor, ale Lukeš se parádně přesunul a puk vyrazil!
00:23'
Martin Ševc následně zakončoval od modré čáry a Petr Jelínek se pokoušel dorážet. Ani jeden ovšem nenašel recept na připraveného Lukeše v brance.
00:04'
Hosté vyhráli vhazování a Martin Ševc rozjížděl první akci svého celku. Liberec se hned dostal do útočné třetiny, kde se pokouší aktivně kombinovat.
00:01'
Utkání právě začalo.
Krásné nedělní odpoledne všem fanouškům extraligového hokeje. Oba celky jsou na ledové ploše SD ARÉNY a utkání dvacátého kola brzy začne.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (J. Laco) – Valach, Mrázek, Flemming, Dlapa, Slovák, L. Chalupa, Grman – Tomica, Skokan, Vondrka – Poletín, Huml, J. Havel – Koblasa, Šťovíček, Lauko – Chrpa, Chlouba, V. Tomeček.

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Ševc, Havlín, Šmíd, Jánošík, Derner, Kolmann – L. Krenželok, P. Jelínek, Jašek – Lakatoš, Redenbach, Bakoš – Ordoš, Bulíř, J. Stránský – J. Vlach, Vantuch, Bartovič.

Rozhodčí: Hodek, Souček – Pešek, Zíka..
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ

24.9.2017
Liberec 1:4 Chomutov

42. Jašek (Bulíř) – 28. Růžička (Vondrka, Sklenář), 53. Huml (Valach, Tomica), 54. Chlouba, 60. Vondrka (Huml, Tomica)

Liberec: Will – Pyrochta, Jánošík, Plutnar, Derner, Havlín, Kolmann, Maier – Lakatoš, Jelínek, L. Krenželok – Bakoš, Bulíř, Ordoš – J. Stránský, Jašek, Špaček – Hrabík, Vantuch, Dlouhý.

Chomutov: Laco – Mrázek, Flemming, Grman, Valach, Dlapa, Slovák – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, Růžička, Tomeček – Poletín, Skokan, Koblasa – Chlouba.
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC (11.)

Liberec je v odlišné situaci. Bílí Tygři začali špatně, nyní se ovšem pomalu zvedají, naposledy dokonce porazili silný Třinec 5:3. Finalista posledních dvou finále a mistr z roku 2016 je aktuálně na jedenáctém místě se ziskem třiadvaceti bodů. Již v případě bodového zisku proti chomutovskému celku se Liberec může dostat z červené zóny, venku ovšem získal pouze tři body.

Nejproduktivnější hráči:
Martin Bakoš – 18 zápasů, 10 bodů (4+6)
Michal Bulíř – 17 zápasů, 9 bodů (4+5)
Petr Jelínek – 18 zápasů, 7 bodů (4+3)
PIRÁTI CHOMUTOV (7.)

Piráti se po skvělém startu dostali do pozic, které jsou cílem chomutovského celku. Severočeši jsou na sedmém místě se ziskem osmadvaceti bodů. Všeobecně je ovšem celá extraligová tabulka vyrovnaná, Piráti naposledy prohráli ve Vítkovicích 2:4. Nejproduktivnějším hráčem domácího celku zůstává stále Michal Vondrka.

Nejproduktivnější hráči:
Michal Vondrka – 19 zápasů, 19 bodů (9+10)
Vladimír Růžička – 18 zápasů, 10 bodů (8+2)
Michal Poletín – 19 zápasů, 10 bodů (6+4)
Krásný den všem fanouškům extraligového hokeje. Poslední utkání před reprezentační pauzou uvidí také fanoušci v Chomutově, místní Piráti vyzvou liberecké Tygry. Utkání o cenné body startuje v 15:30, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Třinec 11 6 1 1 3 44:30 21
2. Brno 10 6 1 1 2 27:23 21
3. M. Boleslav 10 5 2 1 2 31:20 20
4. Sparta 10 4 3 1 2 43:31 19
5. Plzeň 10 6 0 1 3 40:32 19
6. Liberec 10 5 2 0 3 45:40 19
7. K. Vary 10 4 1 1 4 31:30 15
8. Mountfield 10 5 0 0 5 30:32 15
9. Olomouc 10 3 1 2 4 20:27 13
10. Vítkovice 11 3 1 2 5 27:39 13
11. Kladno 9 3 1 1 4 30:36 12
12. Litvínov 10 3 0 2 5 28:33 11
13. Pardubice 10 3 0 0 7 21:31 9
14. Zlín 11 2 0 0 9 28:41 6
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud