Chomutov - Vítkovice | ONLINE | 22.12.2017 17:30 | Tipsport Extraliga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Vítkovice - 22. prosince 2017   17:30

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
04:05' Hlava (A. Dlouhý, Knot)
1:4
(1:2, 0:1, 0:1)
Vítkovice
14:50' Szturc  (Sloboda, D. Květoň) • 19:52' P. Zdráhal   • 32:24' Szturc   • 43:23' D. Květoň  (Szturc, O. Roman)
Chomutov
Sestavy:
J. Laco (Š. Lukeš) – Mrázek, Valach, Dietz, Flemming, Knot, Slovák, Grman – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, J. Havel – Poletín, Chlouba, Koblasa – A. Dlouhý, Šťovíček, Hlava.
Rozhodčí
Pavlovič, Bulanov – Ondráček, Špůr.
SD ARÉNA
Vítkovice
Sestavy:
Bartošák (Dolejš) – Sloboda, Urbanec, Hrbas, Baranka, Trška, D. Krenželok, Puzič – Bartovič, Lev, Olesz – Szturc, O. Roman, D. Květoň – P. Zdráhal, Kolouch, Kucsera – Š. Stránský, T. Jáchym, Hudeček.

Chomutov - Vítkovice: Lacovi se nezdálo Szturcovo dorážení a chtěl si to s ním vyřídit

Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy zase u extraligových onlajnů na počtěnou.
Je konec. Vítkovice v Chomutově vítězí 4:1 a odváží si tři body. Chomutovští dnes podali parádní výkon, ale góly se jim nepovedlo dávat – parádně zachytal Patrik Bartošák. Jedinou branku domácích dal Nicolas Hlava, za hosty se prosadili dvakrát Roman Szturc, po jedné brance přidal David Květoň a Patrik Zdráhal.

Nejlepší hráči: Nicolas Hlava (CHM) – Roman Szturc (VIT)
Střely na branku: 37:28
Konec zápasu.
59:22'
Domácí celek se ještě dostal do aktivní kombinace, která byla ukončena vyhozením hostujícího celku na icing. Pokračovat se tak bude před Bartošákem.
58:49'
Utkání se už jen dohrává. Daniel Krenželok to zkoušel od modré čáry, branku se mu přes bránícího hráče ovšem trefit nepovedlo.
57:37'
Do nahození Juraje Valacha strkaly hokejky dva chomutovští hráči. Ani jeden z nich ovšem nedokázal kotouč tečovat.
56:52'
Následoval protiútok Davida Květoně, jenž z levého kruhu zakončoval pod ruku chomutovského brankáře. Volný prostor ovšem nenašel a stav zůstává nezměněn!
56:20'
Tomáš Slovák dostal dobrou přihrávku na pravý kruh, sjel si před branku a zakončoval do vzdálenější šibenice. Branku ovšem nedokázal trefit.
55:33'
Piráti se prokombinovali do zakončení, Michal Vondrka z levého kruhu mířil ovšem jen do připraveného Bartošáka a ničím jej nedokázal překvapit.
54:51'
Domácí v plném počtu.
54:41'
Do skvělé pozice se následně dostal David Květoň, jenž zakončoval z pravého kruhu. Tvrdá střela ovšem skončila na přesouvajícím se Lacovi.
53:58'
Petr Koblasa se dostal do úniku v oslabení, na pravé straně se mu ovšem nepovedlo ideálně trefit kotouč. Patrik Bartošák nemusel zasahovat.
53:05'
Piráti začali oslabení vyhozením kotouče až k brance Patrika Bartošáka. Vítkovice se vrací pro kotouč až na druhou stranu kluziště.
52:51'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Nicolas Hlava – 2 min., vražení na hrazení).
52:41'
Po skončení přesilové hry se do zakončení prodral Lukáš Kucsera, kterému se ovšem střelou nad betony nepovedlo překvapit domácího brankáře. Následuje komerční pauza.
52:35'
Domácí v plném počtu.
51:57'
První pokus směrem na branku vyslal od modré čáry Marek Hrbas, kterému se ale připraveného Laca překonat nepovedlo. Parádně máchl lapačkou a kotouč ukryl v lapačce.
51:20'
Vítkovice dlouho kombinovaly, vše zakončoval svým pokusem od modré čáry Jakub Lev. Jeho střelu ovšem zablokoval Vladimír Růžička a Piráti vyhodili.
50:35'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ivan Huml – 2 min., podražení).
50:05'
Ivan Huml fauloval a Vítkovice si zahrají přesilovou hru. Nyní hrají v šesti a mají výhodu.
48:57'
Martin Šťovíček dostal přihrávku zpoza branky a u levého kruhu zakončoval. Svižným pokusem ale napálil pouze tyčku!
48:34'
Hosté v plném počtu.
48:22'
Tvrdá rána Ronalda Knota zasáhla Marka Tomicu, jenž s bolestivou grimasou leží na ledové ploše. Po pár sekundách se hra přerušuje a domácí útočník je odváděn spoluhráči na střídačku.
47:34'
Střela Juraje Valacha od modré čáry propadla až na přední tyčku, kde skončila v lapačce Bartošáka. Aktivita domácích ovšem pokračuje.
46:42'
Piráti mají přesilovou hru a hosté hned po vhazování vyhodili kotouč až k Lacovi. Následně rozehrávku domácích napadají.
46:34'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ján Laco – 2 min., hrubost). Trest odpyká Roman Chlouba.
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Roman Szturc – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).
46:34'
Roman Szturc vjel do brankoviště a naprosto atakoval Jána Laca. Ten jako kliďas vyjel po hostujícím hráči a začal se s ním prát. V souboji byli i další hráči. Rozhodčí bude vylučovat.
46:18'
Parádní kotouč připravil Nicolas Hlava pro Adama Dlouhého. Ten šel do bekhendu, ale pod nohy mu padl Patrik Bartošák a domácího hráče podrazil. Vylučovat se ovšem nebude.
45:27'
Petr Koblasa připravil kotouč pro Michala Poletína, jenž tvrdě zakončoval. Jeho pokus ale skončil jen na vyrážečce připraveného Bartošáka.
44:49'
Jan Havel se po přihrávce zpoza branky snažil na přední tyčce zakončovat, zblízka se mu ovšem Bartošáka překonat nepovedlo.
44:03'
Hosté naprosto zmrazili domácí hráče, kteří jsou už hodně daleko vyrovnání. Očekávat můžeme snahu domácích a protiútoky hostů.
43:23'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Nakonec přišla branka, která dnešní utkání nejspíše rozhodne! Hosté ujeli do protiútoku, DAVID KVĚTOŇ dostal přihrávku do prázdné branky. Zakončení mu neudělalo problém. Asistence: Roman Szturc a Ondřej Roman.
42:38'
Několik dlouhých sekund hosté drželi kotouč u mantinelu a nechtěli ses jej vzdát. Nakonec jej ukořistili domácí, kteří se ženou do útočné třetiny.
41:33'
Snažení Pirátů začalo aktivitou v útoku a střelou Stanislava Dietze. Ten ovšem vyjetého Bartošáka nepřekonal, Vítkovice následně vyhodily na icing.
40:34'
Rostislav Olesz se následně dostával do velké šance, pokus z pravého kruhu ovšem trefil jen lapačku připraveného chomutovského brankáře!
40:17'
Piráti se hned dostali do pásma, kde ale nic nevymysleli a bránící hráči Vítkovic vyhodili kotouč až za branku Jána Laca.
40:01'
Začala třetí třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 19:13.
Piráti byli i ve druhé třetině aktivnější, branky opět střílely Vítkovice. Respektive jednu, dal ji Roman Szturc po krásné akci, kterou parádně zakončil. Do třetí části jdou domácí s minutovou početní výhodou.

Střely na branku: 30:14
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:24'
Hned po vhazování se následně do šance dostal Jakub Sklenář, kterému se ovšem zblízka nepovedlo překonat připraveného a parádně zasahujícího Bartošáka.
39:02'
Jaroslav Mrázek hned nahazoval před branku, kde sice došlo k teči, ale kotouč skončil jen nad brankou vítkovického fantoma. Piráti v aktivitě pokračují.
38:58'
Petr Koblasa byl ve střední třetině podražen a domácí celek bude mít další početní výhodu. Za podražení je vyloučen Marek Hrbas.
38:15'
Nahození Ivana Humla ze střední třetiny skončilo na hokejce Patrika Bartošáka, který černou gumu raději ukryl v lapačce před dotírajícím Vondrkou.
37:04'
Piráti to zkoušejí ze všech pozic. Od pravého mantinelu to zkoušel Flemming se Šťovíčkem. Ani jeden pokus nebyl ale pro Bartošáka ničím nebezpečným.
36:19'
Hosté v plném počtu.
36:04'
Po dlouhé době se domácí do něčeho dostali. Nahození Valacha tečoval před brankou Michal Poletín, nakonec ale jen vedle branky.
34:45'
Vítkovice začaly oslabení dobře. Dvakrát se jim povedlo vyhodit a Chomutov do ničeho zatím nepustily.
34:19'
Aktivní Ronald Knot se dostal před branku, kde byl ale hákován. Na lavici hanby míří hostující Patrik Zdráhal.
34:11'
Po následném přerušení je na programu komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat po pravici Patrika Bartošáka, jenž dnes podává opravdu dobrý výkon.
33:42'
Od modré čáry to tvrdě zkoušel Juraj Valach, jemuž se ovšem nepovedlo prostřelit Bartošáka, zamířil jen těsně vedle. Jaroslav Mrázek následně bekhendem zakončoval jen do připraveného obránce.
32:51'
Do zakončení si najížděli domácí, Roman Chlouba to zkoušel z pravé strany. Branku Bartošáka se mu ovšem trefit nepovedlo, Piráti ovšem v kombinaci pokračují.
32:24'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Následně Vítkovice vytěžily z minima maximum, již potřetí v dnešním utkání! ROMAN SZTURC se dostal podél pravého mantinelu až před branku, kde se po krásné stahovačce prosadil neméně krásným gólem! Bez asistence.
31:45'
Ivan Baranka posílal na Laca nebezpečný pokus, ten ale skončil na ramenech chomutovského brankáře. Piráti jdou do protiútoku.
31:16'
Skákavé nahození od modré čáry, jejímž autorem byl Juraj Valach, skončilo v lapačce Patrika Bartošáka. Pokračovat se tak bude po jeho levici, hosté jsou dlouhou dobu pod tlakem.
30:58'
Piráti následně kombinovali, nakonec byli ovšem vykázáni z útočné třetiny kvůli postavení útočníka v brankovišti. Hra se přesouvá do středního pásma.
30:28'
Hosté v plném počtu.
29:53'
Stanislav Dietz se následně pokoušel přihrávat za branku podél mantinelu, ale trefil jen sudího. Díky němu se Vítkovice dostaly poprvé z obranné třetiny.
29:25'
V další akci se pokoušel dorážet Ivan Huml, jenž byl v těsné blízkosti hostujícího brankáře. Domácí forvard byl ovšem povalen a nezakončil.
28:45'
Tvrdou ránu od modré čáry vyslal Ronald Knot, po jehož pokusu následovalo několik dorážek. Ani jedna ovšem v brance Patrika Bartošáka neskončila.
28:28'
První přesilová hra čeká také domácí celek. Za držení je potrestán hostující Ondřej Roman.
28:15'
Ronald Knot nepřijal dlouhou přihrávku a kotouč se dostal až za branku Vítkovic. Píská se tedy icing a vhazovat se bude po pravici Laca.
27:31'
Následně byla hra přerušena a probíhá první komerční přestávka druhé periody. Pokračovat se bude vhazováním ve středu ledové plochy.
27:16'
V ještě větší šanci byl následně Jakub Sklenář, jenž unikal osamocen na branku. Zakončoval bekhendem, ale připraveného Patrika Bartošáka nepřekonal!
27:05'
Opět pohledná kombinace domácích. Brett Flemming nahazoval na branku, kde tečoval Ivan Huml. Tomu se ale puk za záda Bartošáka dostat nepovedlo.
26:08'
Puk do jízdy dostával Martin Šťovíček, jenž se pokoušel prosadit. Byl ovšem těsně bráněn a do zakončení se rodák z Prahy nakonec nedostal.
25:30'
Karol Sloboda vyslal další povedený pokus. Nyní zakončoval z levého kruhu po přihrávce zpoza branky. Svižná střela ale skončila na výstroji Jána Laca!
24:49'
Od pravého mantinelu nahazoval do brankoviště Roman Chlouba. Následoval menší závar, ale Petr Koblasa kotouč do branky nakonec neprocpal.
24:03'
Pěkná akce domácích byla následně zakončena pokusem Juraje Valacha z mezikruží. Tomu ovšem rána nesedla a kotouč se v brance neobjevil.
23:13'
Michal Vondrka projížděl do pásma a přihrávkou mezi obránce hledal najíždějící spoluhráče. Kotouč jim ovšem nepředal, zapracovala hokejka obránce.
22:08'
Slovenský brankář si následně poradil s pokusem krajana Karola Slobody od modré čáry. Spíše takové nahození ukryl ve své rukavici a raději přerušil hru.
22:01'
Aktivně se do útoku prodral hostující Lukáš Kucsera, jenž od pravého mantinelu zakončoval. Jeho pokus ale skončil v lapačce připraveného Jána Laca.
21:37'
Do další akce se hnal Vladimír Růžička, jenž to zkoušel přes dva hráče mezi kruhy. Jeho pokus byl ovšem přizvednut do ochranné sítě, a tak se opět přerušuje.
21:09'
O další střelecký pokus se postaral Vladimír Růžička, jenž unikal po levé straně. Jeho tvrdá rána ale skončila na prsou připraveného brankáře Ridery.
20:23'
Piráti se hned na startu třetiny dostali do útoku. Michal Vondrka pálil z pravého kruhu, pokusem po ledě ale hostujícího brankáře neprostřelil.
20:01'
Začala druhá třetina.
Piráti na svého soupeře vlétli a Vítkovice mačkali. Dali v úvodu branku zásluhou Nicolase Hlavy. Následně se hra vyrovnala a hosté v závěrečných pěti minutách třetiny dali dvě branky a stav otočili. Ridera vytěžila z minima maximum a vede po první části 2:1!

Střely na branku: 13:7
20:00'
První třetina skončila.
19:52'
Vítkovice právě vstřelily branku!
A udeřili z ničeho nic hosté, PATRIK ZDRÁHAL obešel bránicí hráče a střelou z levého kruhu prostřelil na zadní tyčku bezmocného Jána Laca, Ostravané tak otáčí! Bez asistence.
19:32'
Tvrdá střela letěla od modré čáry, autorem byl Jaroslav Mrázek. Tomu se ovšem nepovedlo prostřelit brankáře, kotouč skončil jen těsně vedle branky.
18:44'
Hned po vhazování to zkoušel Jan Havel, kterému se svižnou střelou nepovedlo trefit branku. Jeho pokus skončil jen těsně nad brankou Vítkovic.
18:21'
Puk v útoku vybojoval Nicolas Hlava, jenž předal kotouč Šťovíčkovi. Ten z vrcholku kruhů tvrdě zakončoval, ale branku nakonec netrefil.
17:28'
Snažení hostujícího celku v útočné třetině bylo ukončeno poté, co stál jeden z hostů v brankovišti a jenž domácího brankáře lehce poposunul. Vhazuje se ve střední třetině.
16:16'
Po vhazování přišlo vyhození na zakázané uvolnění, provinili se hosté. Pokračovat se tak bude po pravici vítkovické jedničky.
16:10'
O pár sekund později se hra přerušuje díky hře rukou a pokračovat se bude vhazováním ve středu ledové plochy.
15:31'
Piráti se hnali do přečíslení 3 na 1, které vedl na levé straně Roman Chlouba. Ten nejdříve zasekl, poté za sebou nechal kotouč a upadl na ledovou plochu.
14:50'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Nejdříve zachyboval za brankou Ján Laco, což potrestané nebylo. Ujala se až následná střela od modré čáry, kterou těsně před chomutovským brankářem tečoval ROMAN SZTURC! Asistence: Karol Sloboda a David Květoň.
14:05'
Dělovka Juraje Valacha byla následně před brankou tečována Janem Havlem. Kotouč ovšem skončil jen těsně vedle vzdálenější tyčky!
13:50'
Ofsajd se píská i na straně druhé, Tomáš Slovák a Michal Vondrka za domácí dobře zapracovali a donutili hosty projít do ofsajdu.
13:14'
Domácí celek se vydal do útočné třetiny, kde se pokoušela něco vymyslet čtvrtá lajna. Martin Šťovíček ovšem stál v ofsajdu a hra byla kvůli němu přerušena.
13:04'
Ostravané se prokličkovali do útočné třetiny, kde Laca neohrozili, ale vybojovali vhazování před ním. Pokračovat se bude po komerční pauze.
12:42'
Podél pravého mantinelu si do zakončení najel Stanislav Dietz, jehož střela byla ztečována nad branku Bartošáka. Hra tak pokračuje protiútokem Vítkovic.
12:04'
Hned po vhazování nahazoval na Bartošáka Ronald Knot, hostující brankář kotouč vyrazil a jeho spoluhráči vyhodili na icing. Vhazování se bude opakovat.
11:52'
Piráti aktivně kombinovali v útočném pásmu, což se domácím fanouškům líbí. Kotouč nakonec musel ukrýt ve své rukavici pozorný Bartošák.
10:46'
Dalším střelcem byl Tomáš Slovák, jenž to od pravého mantinelu zkoušel na přední tyčku. Jeho pokus ale nakonec skončil jen za brankou a hostující branku neohrozil.
09:49'
Petr Koblasa přihrávkou po modré čáře našel Michala Poletína, jenž zakončoval. Bartošák kotouč vyrazil ramenem nad sebe a bránící hráči jej následně získali do své moci.
09:09'
Jakub Sklenář následně byl v dobré situaci. Mezi kruhy měl dostatek prostoru, a tak tvrdě pálil na branku Bartošáka. Toho ale nakonec nepropálil.
08:48'
V posledních sekundách přesilové hry to zkoušel Rostislav Olesz, jemuž se z úhlu ovšem nepovedlo prostřelit u tyčky nalepeného Jána Laca.
08:05'
Domácí šetří drahocenné momenty a Petr Koblasa se dostal do šance. Z levého kruhu zakončoval bekhendem, kterým se mu ovšem nepovedlo skórovat. Patrik Bartošák ovšem hru přerušil.
07:46'
Následně byla hra přerušena před Jánem Lacem, důvod pískotu byl puk, jenž se objevil v ochranné síti. Pokračuje se po pravici slovenského brankáře.
07:18'
Domácí zatím oslabení zvládají dobře. Vítkovice se do ničeho nedostaly a hraje se spíše ve střední třetině.
06:48'
Nyní budou mít hosté šanci na vyrovnání nynějšího stavu. Střelec branky Nicolas Hlava putuje na lavici hanby, provinil se držením.
06:08'
Následně přišla velká šance pro Ostravany. Rostislav Olesz dostal přihrávku před branku, kde zakončoval na přední tyčku. Branku ovšem trestuhodně minul.
04:55'
Pokračovalo se útokem Vítkovic podél levého mantinelu, jenž byl ukončen odpískáním icingu. Hosté se dosud nedostali k žádnému střeleckému pokusu.
04:28'
Následně se píská icing a hra se vrací před Patrika Bartošáka, jenž musí být v úvodních minutách hodně zpocený.
04:05'
Piráti právě vstřelili branku!
Následně ovšem domácí publikum propuklo v obrovský jásot, aktivnější Piráti jdou do vedení! NICOLAS HLAVA se dostal mezi kruhy ke kotouči a z otočky jej poslal k pravé tyčce, pro Patrika Bartošáka nechytatelné. Asistence: Adam Dlouhý a Ronald Knot.
03:25'
Následně vymyslel parádní přihrávku zpoza branky domácí Vladimír Růžička. Ten před brankou našel Jana Havla, který ovšem Patrika Bartošáka na přední tyčce nepřekonal!
02:37'
Patrik Urbanec se prodral podél pravého mantinelu až do útočné třetiny, kde mu ovšem nikdo nenajížděl. Hostující zadák ovšem puk podržel a jeho celek kombinuje.
01:53'
Ostravané se vydali do útoku a nahodili kotouč na branku Jána Laca. Ten kotouč ukryl v lapačce a hru před dotírajícími hráči raději přerušil.
01:38'
Konstrukce se musí převrat domácím ledařem. Po vykonání této práce se bude vhazovat ve střední třetině, blíže k brance Vítkovic.
01:38'
Po dalším pokusu na branku, který vyslal Michal Poletín, zkoušel dorážet bekhendem Roman Chlouba. Jeho zakončení ovšem skončilo na betonech Bartošáka a následně branka vypadla ze svého postavení.
00:59'
O prvním vzrušení utkání se pokoušel Vladimír Růžička, jenž od levého mantinelu nahazoval před branku. Patrik Bartošák ovšem kotouč betonem vyrazil.
00:15'
Piráti se hned po vyhraném vhazování hnali do útočného pásma, kde ovšem nic nevymysleli. Hra tak pokračuje postupným útokem Vítkovic.
00:01'
Utkání právě začalo.
Krásné odpoledne z Chomutova. Oba celky se již projíždí po ledové ploše SD ARÉNY a utkání 32. kola Tipsport extraligy co nevidět začne.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Mrázek, Valach, Dietz, Flemming, Knot, Slovák, Grman – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, J. Havel – Poletín, Chlouba, Koblasa – A. Dlouhý, Šťovíček, Hlava.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Sloboda, Urbanec, Hrbas, Baranka, Trška, D. Krenželok, Puzič – Bartovič, Lev, Olesz – Szturc, O. Roman, D. Květoň – P. Zdráhal, Kolouch, Kucsera – Š. Stránský, T. Jáchym, Hudeček..
HC VÍTKOVICE RIDERA

Ostravané zažívají nejpovedenější sezónu za poslední roky a myslí na nejvyšší mety. Vítkovice jsou aktuálně na třetí pozici Tipsport extraligy. Na druhý Mountfield ztrácejí osm bodů, ale odehrály o dvě utkání méně. Ridera vyhrála všech pět předchozích duelů a ani jednou neztratila jediný bod, skóre dokonce činí luxusních 19:5. Naposledy přetlačila 2:0 Pardubice.

Nejproduktivnější hráči celku
Jakub Lev – 31 zápasů, 23 bodů (15+8)
Ondřej Roman – 31 zápasů, 20 bodů (9+14)
David Květoň – 31 zápasů, 20 bodů (12+8)
PIRÁTI CHOMUTOV

Severočeši se po sérii nepovedených výsledků zvedli. Před reprezentační pauzou na domácím ledě v boji o důležité body přetlačili jihlavskou Duklu a o pár bodů ji odskočili. Naposledy pak vykradli brněnské Rondo, kde vyhráli těsně 3:2. Aktuálně se Piráti nachází na jedenácté pozici, v případě bodového zisku se ovšem mohou dostat na místa zaručující předkolo play-off.

Nejproduktivnější hráči celku
Michal Vondrka
– 31 zápasů, 28 bodů (14+14)
Vladimír Růžička – 29 zápasů, 19 bodů (11+8)
Ivan Huml – 31 zápasů, 16 bodů (7+9)
Krásný den všem fanouškům extraligového hokeje. V utkání 32. kola budeme sledovat snažení domácího Chomutova, jenž vyhrál své poslední dvě utkání a Vítkovic, jenž drží absolutně nejlepší formu ze všech celků extraligy. Startujeme v 17:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud