Jihlava - Brno | ONLINE | 5.11.2017 16:00 | Tipsport Extraliga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Brno - 5. listopadu 2017   16:00

Ukončeno
Jihlava
Jihlava
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
Brno
Brno
18:09' Mallet  (V. Němec) • 51:58' L. Čermák  (Dočekal)
Jihlava
Sestavy:
Škarek (Volden) – Suchánek, de la Rose, Ulrych, Bryhnisveen, Kajínek, Váňa, J. Zdráhal – Jiránek, Skořepa (A), T. Kubalík – Zeman, F. Seman, Čachotský (C) – Anděl, M. Hlinka, Žálčík – Rys, R. Hubáček, Diviš (A).
Rozhodčí
Mrkva, Svoboda – Kis, Rampír
Horácký zimní stadion, Jihlava
6500 (vyprodáno) diváků
Brno
Sestavy:
Čiliak (Vejmelka) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs – Zaťovič (A), Hruška, M. Erat (A) – T. Svoboda, L. Čermák (C), Dočekal – Mallet, V. Němec, H. Zohorna – R. Zohorna, Nahodil, Haščák.

Jihlava - Kometa Brno: Škarek vytáhl skvělý zákrok a zabránil třetímu gólu hostů

Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec šlágru 20. kola mezi Jihlavou a Brnem, tři body zpečetila gólem v 52. minutě z přečíslení 2 na 1, zakončoval Leoš Čermák. Domácí však nemusí věšet hlavu, rozhodně nepředvedli špatný výkon, jen tomu chybělo lepší zakončení. Hostující hráči slaví s početnou družinou fanoušků, ode mě je to vše, přeji vám hezký zbytek víkendu.
Konec zápasu.
59:45'
Domácí v šesti, celkem zajímavě se Čiliak válel v brankovišti, Kubalík však trefil vedle.
59:38'
Ještě oddálení konce utkání, Zaťovič vystřelil holí do obličeje Ulrycha a je vyloučen. Na stavu utkání to už ale nic nezmění.
59:32'
Domácí v plném počtu.
59:09'
Souboj o puk v rohu na straně Brna, utkání se pouze dohrává.
58:38'
Škarek chytl nyní střelu maskou, celkem aktivně si vyžádal u sudího přerušení hry, domácí gólman si nějakou vadu sám zjistil a upravil, pokračuje se dále.
57:45'
Ulrych dokázal vyhodit z pásma, Kometa si ale kráčí v poklidu pro tři body.
57:28'
Oddechový čas pro hosty.
57:28'
Je po nadějích. Kajínek podrazil v obranném pásmu Erata a je vyloučen. Emoce poměrně rostou, zejména Bryhnisveen byl velmi aktivní ve vyměňování názorů, sudí si však vše dokázal pohlídat.
57:06'
Jihlava nyní hraje delší dobu v útočném pásmu, musí nyní tvořit hru.
56:35'
Kubalík se dostal ke střele z levého kruhu, střela skončila po zákroku Čiliaka v ochranné síti. Některým fanouškům v hostujícím sektoru je asi pěkné teplo, neboť jdou do půl těla.
55:21'
Anděl udělal penzum práce, když obkroužil bránu a hledal někoho na druhé straně kluziště, přihrávka však byla jednou z těch horších věcí a nechybělo mnoho, aby modrobílí ujeli do přečíslení znovu.
54:26'
Výborný Škarkův zákrok uchránil domácí od třetí branky, akce vypadala stejně, jako při gólu číslo dva, jenže H. Zohorna nezakončoval do volné pravé části, ale doprostřed, kde se již nacházel domácí brankář!
53:49'
Po komerční přestávce se vhazovalo po levici Čiliaka, který je dnes opravdu jistý v chytání.
53:09'
Dukla umí otáčet zápasy, o tom žádná, ale pochybuji, že by dokázala ve zbývajících sedmi minutách vstřelit alespoň dva góly. Na stadionu i přesto panuje super atmosféra, brněnští fanoušci mají hlasově navrch, to je jasné. Co je však smutnější, je odchod některých domácích fanoušků ze stadionu již nyní.
51:58'
Kometa právě vstřelila branku!
Škoda, přeškoda pro domácí Když už to vypadalo, že nebude nouze o dramatické poslední minuty, přišla chybná přihrávka, kterou neudržel Bryhnisveen v pásmu svým fotbalovým zákrokem, toho využil Dočekal, který vyjel do přečíslení s LEOŠEM ČERMÁKEM, brněnský dlouholetý kapitán už zakončoval do prázdné branky. Asistence: Martin Dočekal.
50:49'
Poměrně těsný ofsajd na domácí straně, nyní probíhá na HZS hlasitá odpovídačka tribun Dukla-Jihlava, hostující fanoušci přidávají k této odpovídačce jedno sprosté slovo, které se s Jihlava rýmuje.
50:01'
Ještě před modrou čárou nahodil Barinka puk do útočného pásma, kde si ho ale nikdo nezpracoval a hra se stěhuje před Čiliaka.
Dnešní utkání sleduje 6500 diváků. Je vyprodáno a atmosféra tomu i odpovídá!
48:53'
Navrátilec Mallet obral Skořepu o puk a vyhodil za aplausu hostujících fans ven z pásma tak šikovně, že se o icing nejedná.
48:23'
Diviše nyní zpracovával Bartejs, Jihlava pokračuje ve hře v útočném pásmu.
47:29'
Dukla hraje početní výhodu zatím velmi dobře a ostřeluje svatyni Čiliaka, po bezmála minutě se ale Kometa osvobozuje.
46:43'
Na jednu stranu, poměrně nešťastný zákrok, hráč je ale za svou hůl odpovědný a Mallet je tak vyloučen.
46:43'
Malleta roztočil Kajínek povedeným bodyčekem a kanadský útočník trefil Žálčíka v pádu do obličeje.
46:20'
Čachotský šikovnou zpětnou přihrávkou na Semana trochu probudil jihlavské publikum, pas ale neměl moc přesnost a kotouč skončil mimo útočné pásmo domácích. Komerční přestávka.
45:26'
Kajínek z první napálil kotouč vší silou a trefil pouze reklamu Deníku Sport za brankou.
45:17'
Další střela, Dukla nyní zasypává Čiliaka víc než spojenci za 2. SV Berlín, ale hostující muž v masce působí velmi jistě a předvádí dobrý výkon.
44:42'
Ulrych to vzal na sebe od modré a puk se odrazil od helmy jednoho z obránců Komety. Střela to byla ale nebezpečná, to je fakt.
44:20'
Suchánkův prudký pas před brankou nikdo netečoval.
43:38'
Čachotský si navedl puk mezi obránce, Bartejs mu však zespodu klepl do hole a domácí kapitán ztratil kontrolu nad svým pukem. Solidní pasáž Jihlavy ukončil střelou Suchánek do Čiliakovy lapačky.
42:57'
Pokud nebyl Erat vidět, tak nyní se připomenul střelou z levého kruhu a Škarek musel vytasit lapačku! Z protiútoku se řítila Jihlava na hostující branku a tuším, že to byl Skořepa, který střílel, jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců Brna.
42:27'
Rys prozkoušel Čiliaka střelou z levého kruhu na bližší tyč, slovenský gólman tam ale měl svůj beton.
41:54'
Váňa neměl jinou možnost, než opět vyhodit a jet střídat.
41:02'
Držení puku na hokejkách Dukly netrvalo dlouho, zase je v akci Brno, konkrétně Erat, který, co je pravda, se zatím moc neukázal.
40:13'
Úvodní buly opět vyhrála Jihlava a Kubalík nyní opouští obranné pásmo s pukem na holi.
40:01'
Začala třetí třetina.
Skončila nám druhá třetina utkání, kde Kometa předvedla svoji ofenzivní sílu a většinu času hrála na své útočné polovině. Poměrně klidné utkání rozvířila 29. minuta a zastavení akce Dukly kvůli Němcově zranění a 39. minuta, kdy Čiliak hodil svoji hůl proti Žálčíkovi, domácí forvard však netrefil ani bránu a skóre je zatím stejné, 0:1.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:22'
Bryhnisveen pokusil své štěstí od modré, vyklepl pouze Čiliakovy betony.
38:32'
Mallet ve snaze přihrávat opět před bránu, kde je Kometa relativně silná, nechal kotouč za sebou, z čehož Dukla vybojovala puk a najížděla do útoku.
38:08'
Žálčík ho však neproměnil, netrefil ani branku! Tohle je škoda pro domácí...
38:08'
Čiliak hodil hůl proti Žálčíkovi a pojede se tak nájezd!
38:08'
Tutová šance Dukly, Hlinka se zjevil sám před Čiliakem, který ale zahodil svoji hůl a pojede se ale trestné střílení!
37:22'
Ulrych se dostal svojí šikovností do útočného pásma a jal se střílet z levého kruhu, puk mu zastavil jeden z obránců Brna, bylo to naprosto čisté a o nějakém trestu tady nemůže být ani řeč.
36:50'
Zaťovič si může spolu s trenérem Zábranským porovnat puky a jejich strukturu, neboť na střídačce hostí přistál druhý kotouč v utkání.
35:38'
Žálčík prohodil puk na Hlinku, tomu ale puk v poslední sekundě vyrazil jeden z vracejících se hráčů Komety. V případě, že by to hostující hráč nestihl, Hlinka by jel zřejmě sám na Čiliaka.
34:25'
De La Roseho střela těsně minula levou tyč! V následné situaci před brankovištěm hostí nebyli daleko domácí ke gólu, ležící Dočekal ale zabránil zasunutí puku do brány!
33:28'
Zeman dlouho čekal s pukem, nakonec vše řešil pasem na Kubalíka, který jednu část přesilovky uzavřel střelou, ta ale nepředstavovala žádné nebezpečí pro Čiliaka, ten nemá zatím moc práce v druhé části.
32:56'
Po komerční přestávce tu bude přesilovka pro domácí, vítaný způsob, jak se dostat do utkání. Zaťovič si dlouho pohrával s Kubalíkem, až mu zanechal hůl v pasu a hostující hráč je tak vyloučen.
32:26'
Hra nyní dostala říz a spád, Brno ukazuje svoji sílu a domácím nedává moc čuchnout ke hře.
31:38'
Rys se stal dalším z hráčů, kteří okusili led v útočném pásmu Dukly, po chvíli ale zase kotouč ztratil.
30:18'
Mallet nahrál z levého rohu kluziště před bránu Radimu Zohornovi, který hodně těží z své síly v předbrankovém prostoru, domácími obránci je v klidu strážen, a proto si Škarek připsal klidný zákrok.
29:21'
Zápas dostal ty pravé grády, oba tábory věnují svůj čas vzájemným urážkám. Na ledě je lepší Kometa, která opět zatápí Jihlavě v útočném pásmu.
28:41'
Domácí fanoušci si zpříjemňují chvíle urážením brněnského publika, které celou situaci bere s přehledem a nakonec se to obrátilo v zajímavý pokřik.
28:29'
Domácí v plném počtu. Poměrně klidný zápas nyní rozvířil únik Dukly 4 na 3, na ledě zůstal ležet V. Němec, sudí ale přerušuje hru zrovna v té době, kdy byla Jihlava v úniku. Upřímně nechápu reakci domácího publika, které na Němce, ten se upřímně nenachází v nejlepším rozpoložení, bučí.
28:10'
Vše vyřešil Škarek přikrytím puku a oba týmy tak mohou střídat. Zbývá 14 sekund z přesilovky.
27:10'
Brno je najeto v pásmu a kombinuje velmi aktivně, jihlavská čtveřice již 75 sekund na ledě!
26:40'
Čachotský důsledně jede s Krejčíkem a rozehrávku mu tak moc neusnaďňuje.
26:28'
Za co? Tak tuto otázku si pokládá celý stadion, Kubalík je vyloučen za sekání, ale žádný takový zákrok jsem tam osobně neviděl.
26:14'
Skořepa udržel pásmo a střílel, jeho pokus nikdo netečoval a domácí se zase museli vracet do obrany.
25:30'
Rys tak dlouho čekal s přihrávkou, až se mu hokejka zlomila a Jihlava hrála pár sekund fakticky ve čtyřech.
24:38'
Seman vybojoval puk od H. Zohorny a rozehrál na pravou stranu na Žálčíka, bývalý prostějovský forvard si kotouč nezpracoval dobře, ale to nebylo hlavním cílem. Šlo především o to, vymanit se z tlaku.
24:04'
Kometa vstoupila do druhé třetiny rozhodně lépe a jsou pasáže, kdy je Dukla v obraně celkem vytížená, jisté je, že pětka domácích si chvíli na ledě pobude, zakázané uvolnění.
23:11'
Nahrávka na Kubalíka měla parametr rodící se šance, pozorný obránce hostí si však včas všimnul a akci zastavil už v zárodku.
21:46'
Další šance hostí, kterou od domácích dostali jako na podnose. Střela H. Zohorny vytáhla Škarka z brány, H. Zohorna ale nelenil a objel branku, načež předložil puk mezi kruhy svému bratru Radimovi, ten byl ale zastaven Kajínkem!
21:19'
Mallet předvedl svoji práci s holí, nasadil jesle jednomu hráči a druhého si obhodil.
20:36'
Kometa se nahozením vystavila možnému ofsajdu, ze kterého dokázala doslova vybruslit. Netrvalo dlouho a okupace Brna pokračuje.
20:09'
Začalo to poměrně ostře. Kubalík zavezl puk do pásma a přenechával Hlinkovi, který donutil hostujícího gólmana předvést zákrok.
20:01'
Začala druhá třetina.
Během příchodu na led obou týmů je vytažen opět Megadres Dukly, dnes si o to přímo utkání říká!
Rozhodčí jsou také za to náležitě odměněni skandováním, nevím, na co se hlavní Svoboda z metru díval. Tady nebylo o čem, jasné dvě minuty. Nepomohla ani intervence trenéra Vlka a všichni jdou do kabin. Máme za sebou první třetinu, která nabídla zpočátku opatrnou hru z obou stran, 110 sekund před koncem třetiny se však po chybě Diviše prosadil Alexandre Mallet. Další třetina začne cca v 16:53.
20:00'
První třetina skončila.
19:30'
Haščák nyní masíroval na zemi obránce Bryhnisveena úplně mimo hru, co je zvláštní, že to celé nechává sudí bez trestu.
18:09'
Kometa právě vstřelila branku!
Laciná chyba Diviše dává hostům vedení! Diviš si potáhl puk čelem ke Škarkovi o dost více, než byl sám schopen dojet, čehož využil Němec a ten předložil na druhou stranu ALEXANDREMU MALLETOVI, který překonal bezmocného Škarka. Asistence: Vojtěch Němec.
17:30'
Hosté v plném počtu. Střela Suchánka našla pouze ruku hostujícího Haščáka.
17:15'
Domácí v plném počtu.
16:46'
Anděl si s kotoučem nehrál, odevzdal ho vyhozením a dopřál svým kolegům na ledě regeneraci na střídačce.
15:49'
Čachotský byl dnes poprvé více vidět, dostával přihrávku od De La Roseho na modrou, jenže Dočekal mu ji včas zarazil.
15:30'
Mallet nejdříve natáhl Suchánka jako na skřipec a pak ho podsekl. Není o čem, dvě minuty, nedovolené bránění.
15:14'
První přesilovka pro Brno! Bryhnisveen při snaze zastavit Hynka Zohornu, který pořádně zlobil v útočném pásmu, transformoval svoji hokejku do sekyry a je vyloučen.
13:58'
Ze situace na straně hostí vyplaval úplně volný Čermák na pravém kruhu, z jeho bomby, kterou Škarek vyrazil betonem, hosté sice využili a tlačili, ale vše ukončil Kubalík, ten s klidem puk vyvezl ven.
13:29'
Zeman dostal od Semana přihrávku do jízdy a obhodil si jednoho hráče, na toho druhého už ale nestačil.
12:51'
Skořepa dostal kotouč od Bryhnisveena čelem k bráně domácích, nejprve to vypadalo na slušný kiks, ve finále se ale zase tolik nestalo.
12:28'
Ze záklonu střílel V. Němec a pořádně pozlobil Škarka, následné dohrání od Malce se nelíbilo De La Rosemu, který se vydal předat Malcovi pár poznatků o předbrankové hře.
11:55'
Anděl našel na levém kruhu poměrně volného Hlinku, Hlinka si nechal puk při nápřahu za sebou, Brněnští otáčeli hru a nastal z toho celkem zajímavý závár, kdy Bryhnisveen uklidil puk pod Škarkův beton.
11:45'
Váňa se tak dlouho s Hruškou tahal o puk, až si ho na střídačce vzal trenér Zábranský a bude mít z tohoto utkání cenný suvenýr.
11:24'
Seman udržel puk i proti dvoučlenné bandě modrobílých v rohu, na toho třetího už ale nestačil.
10:31'
Je to taková oťukáváná, žádný záživný hokej rozhodně nevidíme, chyb na obou stranách taktéž přibývá, postupně se ale začíná projevovat převaha Komety.
10:04'
Dočekal nabral rychlost a z pravého kruhu střelil na teploměr Škarka, který si nebyl zákrokem vůbec jistý, puk si ale cestu dále nenašel.
09:30'
Tlak Komety v útočném pásmu, nejblíže gólu byl V. Němec, netrefil však branku, ale bylo to o kousek!
08:50'
Zeman nyní zanechal Hruškovi puk na modré, hostující centr si už tedy jen tak vyjel do pásma naprázdno.
08:10'
Jiránek je dnes hodně vidět, vybojoval dvakrát puk a snaží se hrát hodně do těla, což fanoušci rádi vidí a oceňují ho potleskem.
07:27'
Škarek odmítl zdržení hry a rozehrál rychle na Suchánka, domácí obránce vyvezl puk z pásma a na tahu je Dukla.
07:03'
Zatím je to přehlídka ofsajdů a icingů, hra je rozkouskovaná a trpí tím i kvalita hry samotné.
06:41'
Ulrych si nyní trochu zavařil, ale puk na své hokejce udržel, Anděl se dostal na druhé straně do slušné pozice, zbytečně však přihrával.
06:29'
Souhra Vojtěcha Němce s Ondřejem Němcem nepřinesla žádný větší vzruch, následně byla přejeta hostujícími hráči modrá čára a následuje ofsajd. Komerční přestávka, oba fanouškovské tábory jedou na maximum a utkání se tak hraje ve skvělé atmosféře.
05:56'
Jiránek výborným napadáním vybojoval puk a odstranil dva obránce z cesty, zastavuje ho ale ofsajd, který byl odpískán poměrně záhy po tom, co Jiránek vjel do útočného pásma.
05:12'
Brno zase hraje prim v útočném pásmu, domácí zatím hýří pohybem a Rys nyní vybojoval puk, Dukla hraje především na rychlé nájezdy do pásma.
04:43'
Hostující gólman nyní uklidil puk do lapačky a chtěl rozehrát, píšťalka však byla rychlejší.
04:35'
Anděl vytáhl puk z obranného pásma a na levém křídle operoval, nakonec vše ukončil přihrávkou na Hlinku, který donutil vytáhnout Čiliaka svoji lapačku.
03:41'
Bartejs ve spolupráci s čárovým Kisem zamezili Zemanovi v dalším pohybu, Kometa je zpět v útoku. To ale neplatilo dlouho, neboť Anděl střílel z levého kruhu a protáhl Čiliaka.
03:16'
Zajímavou přihrávku vymyslel Ulrych na Semana, ten puk ale nezpracoval dobře a navíc byl signalizován ofsajd, domácí musí opustit pásmo.
02:54'
Přihrávka rukou, signalizuje sudí Mrkva a Kometa zůstane v útočném pásmu o něco déle.
02:28'
De La Rose ve snaze osvobodit domácí od tlaku nezacílil dobře a dal šanci na střelu Radimu Zohornovi, jeho pokus Škarek kryje s jistotou.
01:32'
Kajínek nabírá na rychlosti a zakládá útok, vyměnil si puk s Hlinkou a střílel. Následné dvě dorážky zamířily těsně vedle Čiliakovy brány!
01:02'
Zeman přitvrdil v souboji s Dočekalem, který zůstal ležet na zemi, a dobrých 10 sekund trvalo, než byla přerušena hra.
00:26'
Kometa je zbržděna postupem, Dukla dobře napadá a znemožňuje pohyb útočníků Komety.
00:01'
Buly vyhrála Jihlava a začíná se tak utkání dvou nejslavnějších týmů!
00:01'
Utkání právě začalo.
Před utkáním ještě proběhne akt připomenutí Mezinárodního svátku válečných veteránů. Domácí se mezitím připomínají choreem, které znázorňuje 12 titulů Dukly! Bude to vyhecované utkání, pojďte ho sledovat s námi!
Tuším, že dnes to bude Papinův hrnec v podání atmosféry Horáckého zimního stadionu. Hostující fanoušci, kterých přijelo zhruba tisíc, se fanděním ohromně baví a hlasově jsou na tom taktéž dobře, domácí kotel je zatím potichu, doufejme, že se srovná a atmosféra bude skvělá.
Úvodní sestavy:

HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – Suchánek, de la Rose, Ulrych, Bryhnisveen, Kajínek, Váňa, J. Zdráhal – Jiránek, Skořepa (A), T. Kubalík – Zeman, F. Seman, Čachotský (C) – Anděl, M. Hlinka, Žálčík – Rys, R. Hubáček, Diviš (A).

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs – Zaťovič (A), Hruška, M. Erat (A) – T. Svoboda, L. Čermák (C), Dočekal – Mallet, V. Němec, H. Zohorna – R. Zohorna, Nahodil, Haščák.

Rozhodčí: Mrkva, Svoboda – Kis, Rampír.
Poslední vzájemný zápas

7. kolo Tipsport Extraligy ledního hokeje, 24. září 2017

HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)


Branky a nahrávky: 8. Vincour (Němec), 11. Němec (Čermák), 23. Dočekal (Vincour), 59. Dočekal – 28. Macík (Jiránek, Suchánek), 51. Šidlík (Kubalík, Hubáček). Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Jindra, Špůr. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 7700 (vyprodáno). Střely na branku: 20:32. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.

HC Kometa Brno: Čiliak – Gulaši, Krejčík, Barinka, Němec, Bartejs, Štencel – Svoboda, Hruška, Erat – Zaťovič, V. Němec, Haščák – Dočekal, Čermák, Vincour – Mallet, Nahodil, Zohorna

HC Dukla Jihlava: Volden – Zdráhal, Šidlík, Suchánek, de la Rose, Ulrych, Bryhnisveen, Váňa – Rys, Čachotský, Kubalík – Jiránek, Seman, Macík – Anděl, Hlinka, Žálčík – Diviš, Hubáček, Protasenja
A teď něco ze současnosti. Momentálně se oba týmy nachází na opačných pólech tabulky. Zatímco Kometa se rve s Plzní o vedení v tabulce, tak Dukla sbírá bodík po bodíku a bojuje zatím o dostání se do desítky. Poslední utkání sehrála Kometa doma proti Spartě, která přijela s novým trenérem Františkem Výborným. Spíše než výhru 3:2 po nájezdech ale hokejovou veřejnost zaujala forma protestu brněnských fanoušků proti disciplinárnímu řádu ČSLH.

Jihlava sehrála poslední utkání doma proti pardubickému Dynamu a opět musela otáčet po gólu Rolinka. To se jí však povedlo, Skořepa dvakrát skóroval a domácí byli 63 sekund od tří bodů, které ale odmítl darovat Trončínský. Utkání tak došlo až do nájezdů, kde dopadly lépe Pardubice a odvezly si výhru 3:2.
„Vojáci“ vystřídali tehdejší 1. ZKL Brno v hegemonii a zapsali 6 titulů za sebou. V ročníku 1972/1973 byla úspěšnější pardubická Tesla, další ročník ale zase patřil hokejistům Dukly. To byl také na dalších šest let poslední titul, další poháry za první místo přibývaly od roku 1982 do roku 1986. Poslední československý pohár pro sebe uzmula Dukla v sezoně 1990/1991.
Souboj dvou dvanáctek. Nikoli těch pivovarských, ale hokejových. Tak by se dal charakterizovat zápas, který vypukne v neděli od 16 hodin na beznadějně vyprodaném Horáckém zimním stadionu. Oba týmy se nyní drží na špici, co se týče vyhraných titulů.

Kometa, tehdy pod názvem Rudá hvězda Brno, později 1. ZKL Brno, vyhrála neuvěřitelných 11 titulů během dvanácti let, čtyři mezi lety 1954 – 1958, poté přenechala trůn na jednu sezonu Kladnu, aby mezi lety 1959 – 1966 vyhrála sedmkrát v řadě. Poslední titul zapsala obrozená Kometa v sezoně 2016/2017, kdy ve finále hladce přehrála Liberec 4:0 a získala tak svůj dvanáctý titul.
Dobrý večer všem příznivcům ledního hokeje. V neděli 5. listopadu bude k vidění na Horáckém zimním stadionu šlágr 20. kola Tipsport Extraligy ledního hokeje. Od 16:00 zde totiž sehrají partii dva nejúspěšnější kluby české/československé hokejové historie, a to HC Dukla Jihlava a HC Kometa Brno. Toto utkání vám budeme přenášet pomocí textového onlajnu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Brno 12 8 1 1 2 33:26 27
2. Třinec 14 7 1 2 4 51:38 25
3. M. Boleslav 12 6 2 1 3 40:28 23
4. Sparta 11 4 4 1 2 45:32 21
5. K. Vary 12 6 1 1 4 40:34 21
6. Mountfield 13 6 1 0 6 38:38 20
7. Plzeň 11 6 0 1 4 41:35 19
8. Liberec 11 5 2 0 4 47:45 19
9. Olomouc 12 4 1 2 5 24:32 16
10. Vítkovice 13 4 1 2 6 30:43 16
11. Pardubice 12 4 0 1 7 27:35 13
12. Kladno 11 3 1 1 6 35:45 12
13. Litvínov 12 3 0 2 7 31:39 11
14. Zlín 12 3 0 0 9 34:46 9
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud