Tipsport Extraliga - Základní část - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Třinec - 1. října 2017   17:00

Zlín
12:51' Roberts Bukarts (Ferenc) • 41:07' Popelka (Ferenc) • 50:18' Šťastný  • 54:47' Illo
4:0
(1:0, 0:0, 3:0)
Zlín
Třinec

Zlín - Třinec: Další obrovská hrubka hostí. Strmeň nahrál Illovi přímo na gól, 4:0

Zlínští hokejisté dnes překvapili nejspíše mnoho hokejových expertů, i tipérů, protože si poradili na domácím ledě se třetím Třincem, kterému nastříleli tři branky a dokonce si brankář Kašík připisuje čisté konto. Vypadá to, že se zlínská mašina pomalu, ale jistě rozjíždí. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek večera.
59:50'
Nadějný průnik Illa, ale výborný zákrok Strmeně.
59:42'
Po nahození Adamského Kašík skryl kotouč pod sebe, ale následně se strhla rozmíška.
59:02'
Třinečtí již chvíli hrají v pěti a je tu poslední minuta utkání.
58:38'
Oceláři to ještě zkouší alespoň Kašíkovi zkazit nulu, ale brankář Beranů odolává.
57:08'
Zlín si pevně drží své vedení.
56:33'
Zbyněk Irgl (TŘI) 2 minuty nedovolené bránění.
55:29'
Slibná šance pro Zdeňka Okála, ale ten střelou z mezikruží Strmeně nepropálil.
54:47'
Zlín právě vstřelil branku!
Svoji první trefu ve zlínském dresu slaví RADOSLAV ILLO, který vvyužil nepřesné rozehrávky Strmeně, zachytil kotouč a po blafáku ho zasunul za záda třineckého brankáře. Bez asistence.
53:41'
Kofroň, Irgl a ani Krajíček. Nikomu z této trojice se nepovedlo prostřelit brankáře Zlína.
51:34'
Fryšara se snažil překvapit brankáře Strmeně z ostrého úhlu. Bohužel pro domácí mu to nevyšlo.
50:18'
DAVID ŠŤASTNÝ vystihl rozehrávku soupeře a už se řítil zcela sám na brankáře Strmeně, kterému zamíchal ramenama a prostřelil ho nekompromisně mezi betony. Bez asistence.
49:53'
Honejsek už je na ledě, Berani jsou kompletní.
48:31'
Kašík předvedl bravurní semafor proti střele Erika Hrni.
47:52'
Antonín Honejsek (ZLN) 2 minuty nedovolené bránění.
46:32'
Marcinko se pokoušel na dvakrát překonat brankáře Kašíka, ale ten uzamkl volný prostor a kotouč zlikvidoval.
46:01'
Zlín vyhodil kotouč na icing a bere si oddechový čas pro odpočinek hráčů.
44:39'
Kašík si počínal úspěšně proti tvrdému pokusu od modré čáry, který vyslal Tomáš Linhart.
42:36'
Marcinko si počkal na Okála a poslal ho k ledu. Pokračuje se bez vyloučení.
41:07'
MICHAL POPELKA nabral rychlost, pláchl třinecké obraně a poté si bekhendem vychutnal Strmeně, který byl proti jeho zakončení krátký. Asistence: Jakub Ferenc.
40:31'
Bukarts našel osamoceného Šťastného, ale ten z první netrefil ideálně volný prostor mezi tyčkou a Strmeněm.
40:01'
V prostřední třetině jsme viděli opět hodně rychlý hokej s mnoha šancemi, ale tentokrát se žádný kotouč do sítě nedostal. Nejblíže k tomu měl v závěru Honejsek, který ale samostatný nájezd neproměnil. V poslední třetině nás tak čeká jistě veliká bitva o body, protože Třinec s prázdnou chtít odjet nebude.
40:00'
39:58'
Honejsek se při kličkování zamotal a vedení domácích nenavýšil.
39:58'
Honejsek byl v zakončení faulován a sudí nařizují trestné střílení. Faulujícím byl Zbyněk Irgl.
39:08'
Je tu poslední minutka druhé třetiny.
38:32'
Závěr druhé třetiny je ve velmi rychlém tempu. Šance střídá šanci na jedné i druhé straně.
37:18'
Třinec se dokázal ubránit, Zlín ve svojí přesilovce moc nezahrozil.
35:39'
V oslabení se dostal do šance jeden z útočníků Třince. Na Kašíka ale vyzrát nedokázal.
35:11'
Tentokrát je tu vyloučení na straně Třince. Milan Doudera (TŘI) 2 minuty podražení.
34:32'
Zlínští ujížděli v přečíslení, kdy Roberts Bukarts posunul ještě do lepší pozice Honejskovi, který z první Strmeně nepřekonal.
33:50'
Ondráček se vrací z trestné lavice a Zlín je zase kompletní.
32:38'
Třinec tlačí a tlačí, ale Zlín velmi dobře brání.
31:40'
Zlín je ve čtyřech.
31:35'
Jiří Ondráček (ZLN) dostává dvě minuty za podražení.
30:31'
Výborný Libor Kašík, brankář Beranů zlikvidoval jedovku i dorážku od Zbyňka Irgla.
29:37'
Jakub Ferenc (ZLN) dostává dvě minuty za držení hole.
28:38'
Opravdu drtivý tlak předvedli hráči z Třince. Několik pokusů branku zasáhlo, ale spíše více jich mířilo vedle branky Libora Kašíka.
26:44'
Jeden ze zlínských hráčů hrubě chyboval a Kašík to musel hasit skvělým zákrokem.
25:36'
Berani se dvakrát ocitli v nadějných šancích, ale oba pokusy brankář Strmeň dokázal zneškodnit.
24:40'
Oba týmy hrají zase v pěti na každé straně.
23:42'
Linhart se dostal zcela sám před Libora Kašíka, kterého bekhendem ale nepřekonal.
23:26'
Oba týmy při hře 4na4 se příliš nikam nehrnou.
22:35'
Tomáš Marcinko (TŘI) také dvě minuty za držení protihráče.
22:35'
Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty držení protihráče.
20:32'
Okál zakončil svůj dravý průnik rychlou střelou vedle Strmeňovy branky.
20:14'
Okál opustl trestnou lavici a je na ledě.
20:01'
První třetinu vyhráli těsně 1:0 hokejisté Zlína, když se po nahození Ference se štěstím prosadil Roberts Bukarts. Třinec nehrál vůbec špatně, ale výborný Kašík a dobře organizovaná defenzíva Zlína hosty již do více šancí nepouštěla. Druhá část nám jistě nabídne opět vysoké tempo a mnoho šancí.
20:00'
19:02'
Valenta zabojoval a osvobodil Zlín při hře ve čtyřech.
18:50'
Hrňa si sjel na nahrávku od Marcinka, ale kotouč netrefil.
18:10'
Ševci jdou do čtyř. Zdeněk Okál (ZLN) dostává dvě minuty za napadení.
17:36'
Polanský opouští trestnou lavici a domácí hrají v pěti.
16:29'
Píská se přerušení, vhazovat se bude u branky Třince.
15:59'
Honejsek dvakrát ohrozil Strmeně, ale ani jednou ho přelstít nedokázal.
15:32'
Trest pro Oceláře. Jiří Polanský (TŘI) 2 minuty podražení.
14:22'
Zlínští si vedení užívají a opět se pustili do zajímavé kombinace, která tentokrát skončila mimo branku.
13:36'
Zakázané uvolnění hokejistů Třince.
12:51'
Berani jdou do vedení! Ferencovu odraženou střelu od zadního mantinelu okamžitě dorazil do skulinky mezi tyčkou a betonem Strmeně pohotový ROBERTS BUKARTS. Asistence: Jakub Ferenc.
12:14'
Výborný Kašík zneškodnil lapačkou elegantní bekhendové zakončení v podání Vladimíra Draveckého.
11:39'
Icing domácích, hra se vrací před Kašíka, kde se bude vhazovat.
11:31'
Berani přečkali oslabení bez inkasované branky. Kubiš může na led.
10:36'
Oceláři se ocitli v ofsajdu, buly ve středním pásmu.
10:24'
Doudera opět v akci, zlínský brankář opět úspěšný.
9:47'
Nahození Milana Doudery schoval zlínský brankář do výstroje.
9:26'
Přesilovka pro Oceláře. Zlínský útočník Pavel Kubiš (ZLN) dostává dvě minuty za hákování.
8:55'
Hra je přerušena a čeká nás komerční přestávka.
7:26'
Dvakrát se v šanci objevil Popelka. Zlínský útočník ovšem ani jednou nedokázal Strmeně přelstít.
6:42'
Ocelářům se nic vymyslet nepodařilo. Nyní to zkusí domácí.
5:56'
Třinečtí se usazují v pásmu a kombinují.
5:26'
Kašík vyhrál spritenrský souboj proti Růžičkovi, který měl ke kotouči dále. Buly u branky Zlína.
4:29'
Adamského pokus srazil brankář Beranů do ochranné sítě.
4:16'
Výborný zákrok třineckého brankáře, který se stačil přesunout proti přizemní jedovce Ondráčka.
3:52'
Hraje se rychlý hokej s hodně šancemi. Nyní střílel nebezpečně Freibergs. Oceláři nahazují puk do středního pásma a střídají.
3:34'
Zlín si neporozumněl při rozehrávce a velikou možnost měl mladičký Kofroň. Jeho pokus brankář Kašík dokázal zneškodnit.
3:08'
Hodně tvrdě střílel z mezikruží kapitán Veselý. Jeho tvrdý projektil dokázal Strmeň vyrazit do bezpečí.
2:58'
Přesně v době, kdy se na led vrátil Irgl, brankář Strmeň zlikvidoval nahození Freibergse.
2:33'
Hra je přerušena, protože Strmeň zneškodnil jedovatý pokus Davida Šťastného. Vhazuje se v obranném pásmu Ocelářů.
2:16'
Třinečtí se dobře brání, nyní se jim povedlo dostat kotouč za branku Libora Kašíka.
1:52'
Z ostrého úhlu střílel z první Rihards Bukarts. Jeho pokus nebyl vůbec špatný, scházela mu pouze větší přesnost.
1:16'
Zlínu se povedlo udržet útočné pásmo díky dlouhým rukám Ference.
0:58'
Třinečtí si počínali nedisciplinovaně a budou hráč ve čtyřech. Zbyněk Irgl (TŘI) 2 minuty podražení.
0:24'
Do první šance se tlačil sprintující Kubiš, ale bohužel pro domácí klouzající kotouč nedostihl. Puk skončil pod lapačkou Strmeně.
0:05'
Úvodní buly vítězně pro domácí celek.
00:01'
V brance Ocelářů dnes dostal překvapivě šanci Jan Strmeň. Na straně domácích jako obvykle jednička Kašík.

Aukro Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Řezníček, Ferenc, Freibergs, Padrnos, Valenta, O. Horák – J. Ondráček, P. Sedláček, Kubiš – Šťastný, Honejsek, Roberts Bukarts – Okál, Popelka, O. Veselý – Rihards Bukarts, Fryšara, Illo.

HC Oceláři Třinec: Strmeň (Hrubec) – Krajíček, Adámek, Linhart, Roth, M. Doudera, D. Musil, Jank – Rákos, Marcinko, Martin Růžička – Adamský, Polanský, Irgl – Svačina, Marosz, Dravecký – Cienciala, Hrňa, Kofroň..
Hezkou říjnovou neděli ze Zlína. Zimní stadion Luďka Čajky, dnes bude hostit atraktivní utkání mezi Berany Zlín a Oceláři Třinec. Zlínu se povedlo třikrát v řadě bodovat a dnes bude chtít svoji úspěšnou sérii prodloužit. Třinečtí sice poslední duel prohráli, ale drží si třetí pozici. Duel těchto dvou celků začíná již v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.