Kladno - Brno | ONLINE | 22.10.2019 17:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kladno : Brno - 22. října 2019   17:30

Ukončeno
Kladno
Kladno
09:03' Machač (Jágr, Stach) • 16:44' O'Donnell (Réway, Austin)
2:3
(2:0, 0:2, 0:1)
Brno
Brno
22:41' Kucsera  (Svozil, P. Holík) • 36:35' Kucsera  (Zaťovič, P. Holík) • 42:41' P. Holík  (Kucsera, O. Němec)
Kladno
Sestavy:
Godla (Cikánek) – Nash, Austin, Zelingr, Lakos, Barinka, Romančík – Jágr (A), Stach, Zikmund – Redlich, Machač, J. Strnad (C) – Valský, T. Kaut (A), O'Donnell – Hajný, Melka, Š. Bláha – Réway.
Rozhodčí
Pešina, Kika – Ondráček, Ganger
ČEZ stadion, Kladno
5 200 diváků
Brno
Sestavy:
Vejmelka (Klimeš) – Svozil, O. Němec (A), Gulaši, Pyrochta, Štencel, Bartejs, Malec – Zaťovič (C), P. Holík, Kucsera – Plášek ml., Plekanec (A), L. Horký – Orsava, Hruška, Lev – Svačina, Kusko, Jenyš.

Kladno - Kometa Brno: Holík po krásné individuální akci otočil zápas ve prospěch hostů, 2:3

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Nejlepším hráčem na hostující straně byl vyhlášen Petr Holík, na té domácí pak Patrik Machač.
Dnešní utkání sledovalo 5 200 diváků.
Střely na branku: 37 – 29
Je dobojováno. Hosté nakonec na začátku třetí třetiny strhli vedení na svou stranu, když se prosadil po pěkné akci Petr Holík. Kladenští se snažili o vyrovnání, které nepřišlo. A nepomohla tomu ani závěrečná poweprlay, kdy měli Rytíři obrovský tlak a Réway minul odkrytou branku. Brněnští si tak z kladenského ledu z ostřel sledovaného duelu Jágra s Plekancem odvážejí všechny tři body.
Konec zápasu.
59:59'
Plekanec dostal puk do středního pásma a to je konec nadějí pro kladenské Rytíře. Tohle brněnská Kometa už zvládne.
59:57'
Tři vteřiny před koncem třetí části hry se ještě vhazuje před Karlem Vejmelkou.
59:45'
Domácí svírají hosty v jejich pásmu a Kometa je pod obrovským tlakem. Domácím doslova viselo ve vzduchu srovnání stavu skóre.
59:10'
Réway měl před sebou částečně odkrytou hostující klec, tu však minul. Měl tak na holi v závěru třetí třetiny vyrovnání!
58:45'
Před Karlem Vejmelkou bylo opět hodně rušno, nikdo z domácích hráčů ale nedokázal propasírovat kotouč za jeho záda.
58:33'
Ještě si lavička Kladna vybírá oddechový čas.
58:33'
Godla je na střídačce a domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli. Mezitím došlo ke skrumáži před hostující brankou, Kometa vše ustála a hra je zastavena.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:29'
Patrik Machač střílel z podobného místa jako před chvílí Réway, Vejmelka znovu zakročil.
56:47'
Vejmelka si vybral slabší chvilku v utkání. Po jeho chybě, kdy rukou poslal puk před svou branku, střílel na pravé straně Martin Réway. Hostující brankář pak svou chybu napravil a pohotovým zákrokem pokus zastavil!
55:55'
Jágr neprošel přes Ondřeje Němce, který mu sebral kotouč a už se zase hosté dostávají do útočné akce.
55:39'
Následuje další komerční přestávka.
55:39'
Jaromír Jágr hledal od mantinelu přihrávkou Ladislava Zikmunda v mezikruží, druhý jmenovaný ale zakončil pouze do připraveného Karla Vejmelky.
54:42'
Hosté se už příliš nikam neženou, drží puk co nejdále od své branky a soustředí se na udržení svého nejtěsnějšího možného náskoku.
53:50'
Pyrochta se dostal s pukem do útočného pásma, kde ho nechal Horkému, ze souhry Komety však nic nebylo.
52:54'
Po nepřesné akci domácích šli na druhou stranu hosté, kde zblízka střílel Jakub Orsava. Jeho pokus však našel u sebe Denis Godla.
51:49'
Tomáš Plekanec pálil na branku Kladna, proti Godlovi však neuspěl. Hosté se ale nadále drží v útočném pásmu a hrozí před jeho klecí.
51:03'
Martin Zaťovič z ostrého úhlu vyslal pokus na Godlu, ten pohodlně zasáhl holí a dostal hned puk mezi své spoluhráče, kteří už uhání do útočného pásma.
50:39'
André Lakos dostal od Réwaye nabyto na vrchol levého kruhu a z první vystřelil. Proti jeho pokusu pak byl další pozorný zákrok Karla Vejmelky.
50:15'
Jsme za polovinou třetí třetiny a hosté stále drží těsný náskok. Nyní musel zasahovat Vejmelka proti další mu domácímu pokusu.
48:54'
Jan Hruška zakončoval na pravé straně z mírného úhlu a orazítkoval spojnici domácí branky!
48:13'
Vejmelka v krátkém sledu po sobě předvedl další zákrok a před dotěrnými domácími útočníky zastavil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé straně.
47:50'
Tomáš Kaut se dostal ze středního pásma až na pravý kruh a svižnou střelou chtěl překvapit Vejmelku, ten si připisuje další zákrok a raději pozastavuje hru.
47:00'
Tomáš Redlich napřáhl ke střele a Vejmelka byl připraven. Poté se ještě ke střele dostal další kladenský hráč, i s jeho projektilem si hostující brankář poradil.
46:47'
Následuje další komerční přestávka.
46:20'
Hosté jsou na koni a nyní se dostali znovu do útočné třetiny, tam však neohrozili Godlovu klec. Hned na to kladenští hokejisté vyvážejí puk na opačnou stranu.
45:02'
Barinka je na hrací ploše a Kladno je v plném počtu.
44:28'
Až nyní se domácí celek dostal ke kotouči a vyhazuje ho až před branku brněnské Komety.
43'
Holík po krásné individuální akci otočil zápas ve prospěch hostů, 2:3
43:38'
Hosté se uhnízdili v domácím pásmu a před Godlou to vřelo. Z levé strany vyslal pokus Kucsera, ale na hattrick zatím nedosáhl. Poté se své druhé trefy v utkání nedočkal ani Holík.
43:02'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Michal Barinka – 2 min., podrážení).
42:41'
Kometa právě vstřelila branku!
Hosté v úvodu třetí části hry strhávají poprvé vedení na svou stranu. Krásně to udělal PETR HOLÍK, jenž převzal puk od Kucsery a z pravého kruhu si nabruslil do mezikruží, potáhl ho a dostal se do lepší pozice. Poté svižnou střelou dostal kotouč za záda Godly kolem ležícího Zikmunda – 2:3. Asistence: Lukáš Kucsera a Ondřej Němec.
42:25'
Teď dvakrát po sobě zasáhl Karel Vejmelka, který proti dvěma šancím Kladna zakročil přesně. Nyní se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
42:07'
Hruška hledal přihrávkou Lva, ten však před Godlou nezakončil, když jeho pokus srazil do bezpečí obránce Brady Austin.
41:18'
Hosté nahodili puk do útočného pásma a poté odešli střídat.
40:36'
Stanislav Svozil měl kotouč na své holi a šel se svými spoluhráči do útočného pásma. Kometa tam chvíli operovala, nakonec ale neohrozila branku Denise Godly.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 27 – 24
Také druhá třetina je za námi a v ní byli zase úspěšnější hosté. Kometa Brno totiž dokázala smazat dvoubrankovou ztrátu a začínalo se od začátku. O oba góly se postaral Lukáš Kucsera, jenž tak vrátil svůj tým zpátky do zápasu. Uvidíme, co nám nabídne třetí třetina, která bude znovu hodně zajímavá a a začne přibližně v 19:25.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:54'
Ještě se ke střele dostal Jágr a po něm i Zikmund, ale skóre zápasu se už nezmění.
39:50'
Domácí se déle drželi v pásmu Komety, kde se nakonec odhodlal ke střele Tomáš Redlich a proti němu zakročil Karel Vejmelka. Deset vteřiny před koncem prostřední části hry se tak ještě bude vhazovat před jeho brankou.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37'
Kucsera svou druhou přesnou střelou srovnal skóre, 2:2
37:58'
Zaťovič si stáhl puk na levém kruhu a vyslal svižnou střelu, ta ale končí mimo tři tyče. Brněnští však stále operují před jeho brankou.
37:48'
Zakázané uvolnění Kladna a hra se stěhuje opět před branku Denise Godly.
36:35'
Kometa právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovou hru, vůbec první v tomto duelu a je vyrovnáno. Martin Zaťovič poslal kotouč na levou stranu pro LUKÁŠE KUCSERU, který vypálil přesně a svým druhým střeleckým příspěvkem dorovnává stav a začíná se znovu od začátku – 2:2. Asistence: Martin Zaťovič a Petr Holík.
35:54'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (André Lakos – 2 min., nedovolené bránění).
35:02'
Jaromír Jágr udělal obráni hostů kličku a poté těsně před Vejmelkou zakončil. Brankář hostů však dokázal zakročit a dostal kotouč do bezpečí.
34:44'
Pro hru vysokou holí je hra vykázána do středního pásma. Vhazovat se bude blíže brance Kladna.
34:25'
Štiplavou střelu z pravého kruhu vyslal na Godlu Petr Holík a i s touto střelou si brankář Kladna poradil. Na druhé straně pak hasil nebezpečí před vlastní brankou také Karel Vejmelka.
33:40'
Barinka nahodil kotouč ze středního pásma do toho útočného, tam se ho u hrazení snažil udržet Martin Réway, ale nepovedlo se. Do akce tak rychle míří zase hosté z brněnské Komety.
33:25'
Na druhé straně musel zasahovat proti Romančíkově střele Karel Vejmelka, jenž také svým zákrokem svůj tým podržel. V přerušené hře také následuje komerční přestávka.
32:39'
Luboš Horký byl ve velké šanci před Godlou. V mezikruží chtěl za jeho záda uklidit skákavý kotouč, ale proti němu byl bleskový zákrok Denise Godly!
32:29'
Na útočné modré čáře se ocitl Tomáš Plekanec, jenž se dostával před branku domácích, sice byl tísněn Zelingerem, přesto stihl vystřelit. Godla ale zakročil.
31:37'
Denis Godla se odvážně vydal za vlastní branku, poté se rychle vracel zpět, neboť kotouč získali hosté a Jenyš se tak nedostal k ke střele.
30:55'
Zikmund dobře forčekoval v pásmu hostů, ale domácí se nedostali ke střele. Puk získalo Brno, které už se cpe do útočného pásma.
30:26'
Ještě ale následuje další komerční přestávka.
30:26'
David Stach se pokusil překvapit Vejmelku, proti brankář hostů však neuspěl. Hra je přerušena a vhazovat se bude v blízkosti Karla Vejmelky.
29:16'
Plekanec si vyměnil kotouč se Svozilem, z této souhry ale nic nevzešlo. Domácí se tak po zisku puku derou na opačnou stranu kluziště.
28:34'
Lukáš Kucsera v pádu zakončoval na pravém kruhu, proti byl však Godla. Nicméně hosté stále drží útočné pásmo a pokouší se smazat svou těsnou ztrátu.
28:21'
Zakázané uvolnění kladenských Rytířů a hra se přesouvá znovu před Denise Godlu, kde se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
27:30'
Závar před klecí domácích. Svačina se natlačil před Denise Godlu, kde dorážel pokus svého spoluhráče, i domácí brankář si však ve svém brankovišti poradil.
26:56'
A další zákrok Vejmelky. Ten se ve svém brankovišti v posledních chvílích nenudí a drží Brno.
26:09'
Kladenští se drželi v pásmu hostů, kde znovu Jágr přichystal přihrávku na Ladislava Zikmunda, jenž zblízka branku hostů minul.
25:54'
Lakosovu střelu dorážel těsně před Vejmelkou Jaromír Jágr, ale hostující brankář zakročil a puk ukryl pod sebe. Znovu pak hru zastavuje.
25:32'
Domácí ale nepovolili hostům žádnou akce a dostali se zase na druhou stranu. Z prostoru mezi kruhy pálil Ladislav Zikmund, jehož pokus ramenem srazil na zadní mantinel Karel Vejmelka.
24:39'
Martin Réway neudržel puk a získal ho Filip Pyrochta. Následoval pak rychlý přesun Komety do předbrankového prostoru kladenské svatyně.
23'
Junior Svozil má první bod! Nádherně našel Kucseru, který snížil na 2:1
23:40'
Karel Vejmelka nyní musel zasahovat proti nenápadnému pokusu Jakuba Strnada a raději poté zastavil hru. Vhazuje se tak po jeho pravé ruce.
22:41'
Kometa právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají domácímu celku na dostřel jediné branky. Pěkně to udělal mladíček Stanislav Svozil, jenž poslal puk na pravou stranu, kde před LUKÁŠEM KUCSEROU zívala odkrytá branka a pohotově do ní poté kotouč nasměroval – 2:1. Asistence: Stanislav Svozil a Petr Holík.
22:32'
Silvester Kusko střílel zpoza obránce Barinky, který ale zakročil. Poté kotouč u sebe podržel Denis Godla a hra je přerušena.
22:03'
Jakub Strnad čekal na levém křídle na kotouč, který mu nasměroval Patrik Machač, jenž nakonec ho před Karlem Vejmelkou minul.
20:43'
Karel Plášek se prodral do teritoria Kladna a z levého kruhu poté vyslal pokus na Godlu, který proti němu uspěl. Na opačné straně Machač tečoval před Vejmelkou Lakosovu střelu od modré čáry a brankář Brna zakročil.
20:13'
Martin Zaťovič dostal puk do útočného pásma, po chvilce tam byla hra přerušena a vhazování proběhne po pravé ruce Denise Godly.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 12 – 12
První třetina mezi Kladnem a Kometou Brno je za námi. Do ní lépe vstoupil domácí celek, jenž se na začátku desáté minuty dostal do vedení, když z levé strany prostřelil Vejmelku Patrik Machač. Hosté se snažili o vyrovnání, to ale nepřišlo a v sedmnácté minutě udeřilo opět Kladno, a to v přesilové hře. Brendan O'Donnell z pravého kruhu vyslal střelu z první, kterou umístil k bližší tyči. Hosté tak ve druhé třetině budou muset dohánět dvoubrankové manko. Čeká nás další zajímavá třetina, která začne přibližně v 18:28.
20:00'
První třetina skončila.
19:45'
Tomáš Redlich se proháčkoval obranou hostů až před Karla Vejmelku, před ním ale nezakončil. Sice se domácí udrželi ještě před jeho klecí, už to ale nestihnou.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:30'
Plekanec byl na buly s domácím Stachem, druhý jmenovaný získal puk a domácí šli dopředu. Ovšem hráči Komety jim sebrali puk a poté před Godlou zakončili. Znovu to však bylo bez gólového efektu.
17'
O`Donnell pálil v přesilovce neomylně na první tyč, 2:0
17'
Sudí Pešina zažil horkou chvilku, srazil ho jeden z domácích hráčů
17:58'
Hosté nečekali takový vstup domácích do zápasu a ztrácejí dva góly. Nyní se ale natlačili před branku Godly a po několika střelách se snažili o kontaktní branku. Domácí gólman zastavil hru dalším zákrokem.
16:44'
Kladno právě vstřelilo branku!
Přesilová hra Kladna je využita a Rytíři jdou do dvoubrankového náskoku. Réway poslal na pravý kruh puk BRENDANU O'DONNELLOVI, jenž z první trefil místo u bližší tyče a vymetl v síti Brna pavučiny – 2:0. Asistence: Martin Réway a Brady Austin.
16:13'
Už je ale v pořádku a hra pokračuje dále. Domácí dohrávají zbytek své přesilové hry a míří před hostující branku.
16:13'
Sudí Pešina se srazil s domácím hráčem a zůstal ležet na ledě. Nyní už je na nohou a mírně otřesen. Je v péči domácího lékaře.
15:42'
Austinovi nesedla rána v prostoru mezi kruhy, puk proskočil na hůl Tomáše Plekance, jenž se málem dostal do úniku v oslabení. Nestalo se tak a domácí se vracejí zpět.
15:11'
Hosté už jsou ale ve čtyřech a pokračuje klasická početní výhoda pro Kladno. Austin se dostal ke střele, kterou zablokoval obránce Tomáš Malec.
14:55'
Martin Zaťovič podrazil Jaromíra Jágra, který se chystal od mantinelu projít blíže hostující brance a Rytíři si zahrají šestnáct vteřin trvající přesilovku pět na tři.
14:55'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Martin Zaťovič – 2 min., podrážení).
14:01'
Před hostující brankou vyslal další pas Jaromír Jágr, ale nikdo ze spoluhráčů ho nesebral. Proto se hostující Kometa Brno dostala k dalšímu vyhození puku až před Denise Godlu.
13:26'
Tomáš Plekanec zastavil rozehrávku svých bývalých spoluhráčů a dostal kotouč do středního pásma. Hosté se tak poprvé osvobozují.
13:11'
Následuje další komerční přestávka, po které si domácí Kladno zahraje další přesilovou hru, když Ondřej Němec za brankou domácích krosčekoval soupeře.
13:11'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Ondřej Němec – 2 min., krosček).
12:49'
Jakub Strnad nečekaně vyslal pokus na branku Vejmelky, který byl nakonec celkem nebezpečný a brankář Brna pak holí poslal kotouč do rohu kluziště.
12:09'
Střely na branku: 9 – 8
11:16'
Štencel vrátil puk dozadu najíždějícímu Janu Hruškovi, ten okamžitě vyslal přízemní střelu, ale ta jen minula branku Denise Godly.
10'
Jágrovi v nájezdu odskočil puk k Machačovi, který otevřel skóre, 1:0
10:58'
Jakub Orsava na druhé straně pálil uvnitř levého kruhu a zvedl kotouč, který poté ještě holí nad branku poslal kladenský bek Brady Austin.
09:53'
Domácí ožili a dostali se do další akce před Vejmelkou, obrana Brna však byla pozorná a dostala puk do své moci.
09:03'
Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté už byli v plném počtu, vteřinu po návratu Plekance na led se domácí ujímají vedení. Jaromír Jágr si chtěl přehodit puk do lepší střelecké pozice, ale ten mu uskočil a nedosáhl na něj. Jenže se dostal k PATRIKU MACHAČOVI, jenž ho poté uklidil za Vejmelkova záda – 1:0. Asistence: Jaromír Jágr a David Stach.
09:02'
Hosté jsou už v plném počtu.
07:55'
Do akce ujeli hosté ve vlastním oslabení, když sebrali puk Austinovi na modré čáře, kde střílel Jakub Lev. Ten Godlu nepřekonal, ale pošetřil alespoň cenné vteřiny z brněnského oslabení.
07:24'
Vyloučeným je exkladenský Tomáš Plekanec. Jakub Valský hned po vhazování pálil z levé strany, jeho pokus pokryla obrana Brna.
07:02'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Plekanec – 2 min., podrážení).
07:02'
Další snaha Zikmunda před Vejmelkou, nic takového gólman brněnské Komety nepovolil a hosté se už dostávali k přesunu na druhou stranu. Kladno ale získalo puk a dále kombinovalo. Poté se hosté dopustili faulu a bude se poprvé vylučovat.
06:18'
A následuje první komerční přestávka zápasu.
06:18'
Jaromír Jágr se tlačil před Vejmelku, přihrávku sice nedostal, vystřelil však jeho kolega z útoku Ladislav Zikmund a poté zasáhl brankář Komety Brno. Hra je tak zase pozastavena.
05:49'
Vejmelka natáhl pravou ruku, aby jistil letící kotouč, ten ale skončil jen za jeho brankou. Nicméně domácí se udrželi před jeho brankou, kde to zkusil Martin Réway, i on se neprosadil.
05:37'
Jakub Valský si nabruslil na levou stranu a zblízka pak vystřelil na Vejmelku, také jeho střela se neujala a skončila mimo tři tyče.
05:05'
Po vyhraném vhazování před domácí brankou napřáhl z první ke střele Jakub Lev, jeho pokus však pouze orazítkoval zadní mantinel.
05:00'
Jakub Orsava se ocitl tváří v tvář Godlovi, druhý jmenovaný byl rychlejší a před ním puk ukryl k sobě.
04:11'
Nash vrátil kotouč Jakubu Strnadovi, který se ale nedostal do těsné blízkosti Vejmelky. Tudíž ho ani nemohl ohrozit. Kometa se pokouší přenést hru před Denise Godlu.
03:52'
A Denis Godla zasáhl opět, tentokráte proti pokusu Martina Zaťoviče. Znovu se bude vhazovat v jeho blízkosti.
03:37'
Michal Gulaši napřáhl na modré čáře, jeho pokus však byl sražen do ochranné sítě a hra je zase přerušena. Vhazovat se bude po levé ruce Denise Godly.
02:37'
Silvester Kusko hledal přihrávkou Pavla Jenyše na pravé straně, ale ten puk minul. Znovu tak Kometa ztratila pásmo a vrací se zpět do obranné činnosti.
01:51'
Jakub Orsava se prodral do útočného pásma, u rohu kluziště ho ale o puk připravila obrana Kladna, která hned otáčí hru na druhou stranu. Zápas začal na obou stranách hodně svižně.
01:09'
Ve středním pásmu zachytil puk Matyáš Zelingr, který ho poté dostal do útočného pásma, avšak Rytíři před Vejmelkou nezahrozili.
00:45'
Domácí se poté dostali také na druhou stranu a jejich pokus z levé strany pokryl Karel Vejmelka. I on následně pak hru pozastavuje a vhazuje se po jeho pravé ruce.
00:08'
Hned po úvodním vhazování se na levý kruh dostal Tomáš Plekanec a hned první střelou zaměstnal Denise Godlu, jenž musel přerušit hru.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Rytíři Kladno: Godla (Cikánek) – Nash, Austin, Zelingr, Lakos, Barinka, Romančík – Jágr (A), Stach, Zikmund – Redlich, Machač, J. Strnad (C) – Valský, T. Kaut (A), O'Donnell – Hajný, Melka, Š. Bláha – Réway.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – Svozil, O. Němec (A), Gulaši, Pyrochta, Štencel, Bartejs, Malec – Zaťovič (C), P. Holík, Kucsera – Plášek ml., Plekanec (A), L. Horký – Orsava, Hruška, Lev – Svačina, Kusko, Jenyš.

Rozhodčí: Pešina, Kika – Ondráček, Ganger.
Vzájemná utkání

Oba týmy se spolu naposledy utkaly v sezóně 2013/2014 a v tomto ročníku pak Kladno sestoupilo do druhé nejvyšší soutěže, dnešní Chance ligy. Jednou se z výhry radovalo Kladno, třikrát pak Kometa Brno.

Kladno – Kometa Brno 5:1
Kometa Brno – Kladno 4:0
Kladno – Kometa Brno 2:3
Kometa Brno – Kladno 4:3pp
HC Kometa Brno

Hosté z Komety Brno se totiž momentálně nacházejí na druhém místě extraligové tabulky za prvním Třincem. Oba týmy mají shodně bodů, tedy čtyřiadvacet a Oceláři jsou výše jen díky lepšímu skóre. Proto hokejisté Komety mají za cíl na ledě Kladna bodovat, aby se posunuli na nejvyšší pozici. Brňané si dosud připsali osm výher a tři prohry. V osmém kole utrpěli debakl doma se Zlínem, Berani totiž smetli Kometu 7:0. Od té doby ale brněnští hráči zabrali a třikrát za sebou zvítězili postupně nad Olomoucí, Libercem a Plzní. Dnes to bude, jak už bylo zmíněno, velmi pikantní utkání a uvidíme, kdo z něho vzejde jako vítěz. Čeká nás hodně zajímavý duel, tak si ho rozhodně nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Martin Zaťovič – 11 bodů (6+5)
Petr Holík – 10 bodů (5+5)
Tomáš Plekanec – 6 bodů (2+4)
Rytíři Kladno

Kladenští hokejisté se po návratu do tuzemské nejvyšší soutěže oklepávali čtyři zápasy, ve kterých prohráli. Ovšem poté přišly tři výhry za sebou nad Zlínem, Olomoucí a Libercem a v posledních třech duelech získali Rytíři tři body po skalpu Plzně, s Pardubicemi a Mladou Boleslaví prohráli. Pomalu tak začali bodovat a ze dna tabulky se dostali na prozatímní dvanáctou pozici. Na svém kontě mají dvanáct bodů za čtyři výhry a šest proher. Za sebou nechávají Litvínov a Zlín. Cílem Kladna je extraligu udržet a sbírat bod po bodu, aby se Rytíři dokázali dostat o nějaký ten stupínek výše. Dnes však narazí na brněnskou Kometu, která je na opačném pólu extraligové tabulky a v pikantním duelu Jágra s Plekancem bude chtít uspět určitě ten starší.

Nejproduktivnější hráči

Jaromír Jágr – 10 bodů (7+3)
David Stach – 10 bodů (4+6)
Brady Austin – 8 bodů (4+4)
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Tipsport extraliga má na programu dohrávku jedenáctého kola a půjde o velmi pikantní duel. Neboť na sebe narazí nováček v soutěži, a sice Rytíři Kladno, kteří vyzvou na svém ledě hokejisty z HC Kometa Brno. Tento duel bude ostře sledován, neboť proti sobě nastoupí v dresu Kladna nestárnoucí Jaromír Jágr a na druhé straně za Brno pak Tomáš Plekanec. Oba spolu vybojovali pro Kladno nejvyšší soutěž a nyní budou stát proti sobě. Dochází tak na špičkování mezi oběma kamarády na sociálních sítích. Už se oba těší na to, až se na ledě potkají.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 37 23 4 1 9 132:91 78
2. Sparta 39 17 11 1 10 133:103 74
3. Plzeň 37 20 2 6 9 123:99 70
4. Třinec 37 19 3 4 11 118:94 67
5. M. Boleslav 38 17 5 5 11 114:92 66
6. Brno 38 17 3 5 13 113:113 62
7. K. Vary 38 14 6 3 15 125:108 57
8. Zlín 38 15 3 3 17 118:111 54
9. Mountfield 37 14 4 4 15 92:90 54
10. Olomouc 39 12 5 5 17 88:105 51
11. Kladno 38 13 3 5 17 97:122 50
12. Vítkovice 38 8 6 4 20 94:138 40
13. Litvínov 37 9 2 5 21 98:131 36
14. Pardubice 39 8 2 8 21 84:132 36
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud