Litvínov - Vítkovice | ONLINE | 1.12.2019 15:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Vítkovice - 1. prosince 2019   15:30

Ukončeno
Litvínov
13:30' Jarůšek (Mahbod) • 24:41' F. Lukeš (Petružálek, V. Hübl) • 32:38' T. Pavelka (Mahbod) • 35:30' Gerhát  • 45:35' Baránek (Válek) • 59:12' J. Mikúš (Trávníček)
6:2
(1:1, 3:1, 2:0)
Vítkovice
02:57' Lakatoš   • 30:00' Schleiss  (P. Zdráhal, Černý)
Litvínov
Sestavy:
Janus (Honzík) – Jánošík (A), L. Doudera, Kudla, T. Pavelka, J. Říha, Baránek – Petružálek, V. Hübl (C), F. Lukeš – Mahbod, M. Hanzl (A), Jarůšek – Myšák, Helt, Gerhát – Válek, J. Mikúš, Trávníček – Zygmunt.
Rozhodčí
Pešina, Šindel – Brejcha, Jelínek
ZS Ivana Hlinky, Litvínov
3 267 diváků
Vítkovice
Sestavy:
Dolejš (Piták (C)) – Výtisk, Kvasnička, Trška, Bodák, Šidlík, Gregorc, Černý (A) – Dej, Lakatoš, Mallet – Roberts Bukarts, O. Roman, Razgals – Schleiss (A), Š. Stránský, P. Zdráhal – Baláž, Werbik, Guman.

Litvínov - Vítkovice: Skóre kosmeticky upravil Mikúš, 6:2

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 3 267 diváků.
Nejlepším hráčem na hostující straně byl vyhlášen Jan Schleiss, na té domácí pak Samson Mahbod.
Střely na branku: 33 – 36
Je dobojováno. Domácí hráči ve třetí třetině přidali další dva góly a své vedení si tak pojistili. Po delší době tak zase rozradostnili své fanoušky a doufají, že právě tento zápas by je mohl nakopnout k nějaké vítězné šňůře, aby se už odpíchli od extraligového dna.
Konec zápasu.
59:50'
Poslední vteřiny třetí třetiny, ještě se do pásma dostali domácí hráči a Filip Helt pak trefil jen bránící hráče. Mrzet ho to ale vůbec nemusí.
59:12'
Litvínov právě vstřelil branku!
Definitivně je rozhodnuto. Trávníček šikovně posunul puk na JURAJE MIKÚŠE, který z prostoru mezi kruhy prostřelil Dolejše a dává tak už šestou domácí branku – 6:2. Asistence: Michal Trávníček.
58:29'
Tomáš Guman nepřešel přes obrannou modrou čáru. Napodruhé se mu to už povedlo a sám se pak před Janusem dostal ke střele. Tu ale poslal jen do ochranné sítě.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:02'
Mallet šikovně plácl do kotouče, který se odrazil od mantinelu, ale Januse nakonec nepřekonal.
56:27'
Werbik sklepl kotouč těsně před Janusem a ten pohotově zakročil. V přerušené hře se pak do sebe pustili dva hráči na každé straně, ale vše vyřešila domluva hlavních sudích.
56:14'
Litvínov se ubránil a je už v plném počtu.
55:43'
Domácí své oslabení zvládají velmi dobře a znovu se dokázali osvobodit. Stále tak hájí svůj bezpečný náskok. Hosté jdou do další akce od svého brankáře Dolejše.
Dnešní utkání sleduje 3 267 diváků.
54:26'
Samson Mahbod získal puk a hned ho poslal až před branku hostů. Hned na začátku oslabení tak pošetřil cenné vteřiny.
54:14'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (František Lukeš – 2 min., podrážení).
53:45'
Litvínov je v plném počtu.
53:22'
Lakatoš clonil před domácí brankou, ale nedočkal se přihrávky a poté už letí puk až před hostující branku, kam ho poslali domácí beci.
52:50'
Z levé strany vystřelil Rastislav Dej, ale jeho tvrdou ránu kryje do lapačky Jaroslav Janus, který nechal hru plynout a poslal puk svým spoluhráčům.
52:23'
Hosté jsou v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra.
52:06'
Přichází další komerční pauza.
51:45'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Samson Mahbod – 2 min., hrubost).
51:25'
Samson Mahbod zakončil před hostující brankou a nebyl daleko od šestého domácího gólu. Puk jen těsně minul vítkovickou branku.
50:54'
Bukarts poslal puk do pásma domácích a šetří tak cenné vteřiny z hostujícího oslabení. Domácí tak musejí zakládat svou akci od vlastního brankáře.
50:48'
Verva má k dispozici další přesilovou hru a má tak šanci ještě své vedení navýšit. Rána Říhy skončila na Dolejšovi a hra je pozastavena.
50:23'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Alexandre Mallet – 2 min., podrážení).
50:03'
Mallet se pokusil najít někoho ze svých spoluhráčů před Janusovou brankou. Ale nestalo se tak, na druhé straně pak už zase hrozí před Dolejšem Litvínovští.
49:18'
Doudera srazil puk do ochranné sítě a vhazovat se tentokráte bude před brankou Jaroslava Januse.
49:10'
Marek Baránek vyslal pokus na Dolejše od modré čáry a puk následně pak kryje do lapačky brankář Vítkovic a hra je pozastavena.
48:35'
Michal Trávníček odpálil puk na Martina Hanzla, ten poté švihl do kotouče před Dolejšem, ale jeho pokus byl sražen do bezpečí. Stále však Verva operuje před Dolejšovou brankou.
47:51'
Zakázané uvolnění hostů a hra se tak stěhuje opět před jejich branku.
47:23'
Douderovo nahození před branku hostů se odrazilo od Dolejše a nikdo z domácích tak nemohl vystřelit. Nicméně domácí hráči se stále drží v útočném pásmu.
47:22'
Následuje další komerční přestávka.
46'
S největší pravděpodobností je rozhodnuto! O pátou branku se postaral Baránek, 5:2
46:48'
František Lukeš se natlačil před branku Dolejše a zakončil po zemi. Avšak proti byla obrana Vítkovic, která jeho pokus srazila mimo.
46:11'
Richard Jarůšek byl osamocen v útočném pásmu, poté mu přispěchal na pomoci Michal Trávníček, ale ke střele před brankou Vítkovic nedošlo k žádnému nebezpečí.
45:41'
Vše už je v pořádku a jdeme na to. Martin Hanzl poslal puk Adamu Jánošíkovi, jenž ho zavezl před Dolejše, ale před ním nezakončil.
45:35'
Hráči obou celků krouží po ledové ploše, aby nevyšli z tempa. Úprava plexiskla už ale finišuje, takž bychom mohli během několika dalších minut zase pokračovat.
45:35'
Nyní následuje nucená pauza, jedno z plexiskel nevydrželo a vysypalo se. Mantinel se tak opravuje a dojde tak na delší přerušení hry.
45:35'
Litvínov právě vstřelil branku!
Zimním stadionem v Litvínově právě zní písnička "Pátá, právě teď odbila", protože pátý gól vsítil MAREK BARÁNEK, jenž si nabruslil na levou stranu a svižnou ranou umístil puk k protější tyči – 5:2. Verva tak má už tříbrankový náskok. Asistence: Lukáš Válek.
45:21'
Dominik Lakatoš pálil z pravého kruhu, jeho povedená střela však skončila opět na brankáři Litvínova.
44:17'
Jan Schleiss nahodil puk do rohu útočného pásma. Poté ho chtěl Mikúš poslat mimo, ale nepovedlo se mu to. Hosté se tak na chvíli před Janusem ještě zdrželi.
44:06'
Bukarts s Romanem založili pohlednou kombinaci, tu ale zastavila obrana domácích, která hru odvrátila před hostující branku.
43:40'
Domácí byli v další šanci, ale Hübl zblízka na Dolejše nevyzrál. Na druhé straně pak musel zakročit opět Jaroslav Janus, jenž lapil pokus Zdráhala.
41:56'
Jan Schleiss znovu pálil na Januse, který znovu proti jeho ráně uspěl. Nyní je hra přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
41:36'
Schleiss střílel z pravého kruhu na Jaroslava Januse, který sklapl betony a ukryl v nich puk. Znovu tak podržel svůj tým.
40:41'
Janus za brankou zaváhal v rozehrávce kotouče, poté sám upadl a hrozilo velké nebezpečí před jeho zcela prázdnou klecí. Nakonec mu pomohl Pavelka, který poslal puk mimo ohrožení jeho branky!
40:12'
Rastislav Dej má kotouč na své holi a už s ním míří do útočného pásma. Hosté hned od začátku půjdou za kontaktní brankou.
40:01'
Začala třetí třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 17:20.
Střely na branku: 20 – 25
Také druhá třetina je minulostí. V ní se domácí hráči dostali do vedení, ale hosté srovnali. Avšak Verva dalšími dvěma góly šla postupně do dvoubrankového náskoku a podruhé do kabin se jí tak jde mnohem lépe, než hráčům Vítkovic.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:54'
Ještě je tu ale jeden pokus Vítkovic, který kryje Jaroslav Janus a ještě se tak bude znovu vhazovat před ním.
39:44'
Nakonec to nevyšlo, Verva dostala kotouč do útočného pásma a drží ho daleko od své branky.
39:29'
Půl minuty před koncem druhé části hry se ještě vhazuje před Jaroslavem Janusem. Hosté se tak ještě pokusí jeho branku ohrozit.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:47'
Baláž opět nahazoval puk před litvínovskou klec, ale znovu zakročila pozorná obrana Vervy.
37:57'
Šidlík rozehrál z obranného pásma puk až před Januse, Baláž z levé strany vyslal přízemní pokus, který ale končí jen na Janusově holi.
37:34'
Dominik Lakatoš chtěl napravit předchozí chybu, ale jeho pokus si cestu mezi tři tyče nenašel.
36'
Po chybě Lakatoše poslal do dvoubrankového vedení Vervu Gerhát, 4:2
36:55'
Domácí jsou nyní hodně na koni a Mahbod se dostal před Dolejše, čistě ho však obral o puk jeden z hostů a Vítkovice spěchají do rychlé akce na druhé straně.
35:56'
Hosté se hned po vhazování ve středovém kruhu dostali do útočného pásma, ale obrana Vervy uhasila nebezpečí a dostala puk pod kontrolu.
35:30'
Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí celek vede o dva góly. Dominik Lakatoš neudržel puk na své holi, ten poté vypíchl FRANTIŠEK GERHÁT, nabruslil si blíže Dolejšovi a poté ho bleskově prostřelil – 4:2. Bez asistence.
35:17'
Lukeš udělal obránci kličku a z pravé strany vystřelil na Dolejšovu branku, avšak brankář hostů jeho pokus zastavil. Hra je pozastavena.
34:04'
Hosté se natlačili před branku Litvínova, Malletovu střelu zachytil Janus a už mají puk zase jeho spoluhráči, kteří míří na opačnou stranu kluziště.
32:59'
Následuje další komerční přestávka.
32:38'
Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí hráči znovu vedou. Samson Mahbod poslal puk do mezikruží, kde se pořádně do střely opřel TOMÁŠ PAVELKA, který poté pořádnou dělovkou propálil doslova vše, co mu stálo v cestě – 3:2. Asistence: Samson Mahbod.
32:08'
Hosté měli další povedenou akci, ale nedokázali ji přesněji dokončit. Na druhé straně pak střílel Samson Mahbod, ale i on si počínal nepřesně.
30:53'
Werbik nahodil kotouč před branku Litvínova, kde ho ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal usměrnit mezi tři tyče. Nicméně stále hosté operují před brankou Januse.
30:33'
Jaroslav Janus si nyní připsal další přesný zákrok a po něm raději přerušil hru. Buly tak bude vhozeno znovu před jeho brankou.
30:08'
Nyní následuje další komerční přestávka.
30:00'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Přesně v polovině utkání je vyrovnáno! Velmi dobře to udělal JAN SCHLEISS, jenž se prodral až před Januse, poté si ho položil a z pravé strany zakončil už do mírně odkryté jeho sítě – 2:2. Asistence: Patrik Zdráhal a Tomáš Černý.
28:54'
Zakázané uvolnění Vervy a hra se stěhuje před branku Jaroslava Januse. Hosté tak zadarmo získali útočné pásmo, vhazovat se bude po pravé ruce Januse.
28:35'
Baránek je na ledě a Litvínov je tedy v plném počtu.
28:15'
Teď si ale hráči Litvínova museli dávat pozor, když se už hosté rozestavěli v jejich pásmu, ale nepustili je k zakončení. Už to vypadá, že své oslabení Verva zvládne.
27:40'
Michal Trávníček zakončil mezi kruhy po přihrávce od Gerháta a byla to další velká šance domácích ve vlastním oslabení. Hned na to se branka hostů vychýlila ze svého postavení a bude se muset upevnit zpět.
26:43'
Martin Hanzl ujel ve vlastním oslabení až před Dolejše a ten jeho následnou střelu ukryl Daniel Dolejš. Poté se hosté osvobozují.
26:35'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Baránek – 2 min., podrážení).
26:23'
Werbik se snažil dorážet puk před Janusem, ten chvíli nevěděl, kde je kotouč, nakonec byl mimo ohrožení jeho branky.
25'
Na začátku druhé třetiny poslal domácí do vedení Lukeš, 2:1
25:44'
Souboj o puk u mantinelu nakonec vyhráli hosté, kteří ho vyšťourali a zdrží se tak v útočném pásmu.
24:41'
Litvínov právě vstřelil branku!
Verva jde poprvé v utkání do vedení a otáčí tak skóre zápasu na svou stranu. Jakub Petružálek poslal na levou stranu přesnou přihrávku pro FRANTIŠKA LUKEŠE, jenž poté svou přesnou střelou propálil Dolejše – 2:1. Asistence: Jakub Petružálek a Viktor Hübl.
23:56'
Domácí pak okamžitě vytáhli puk na druhou stranu, kde o něj přišli. Záhy pak z pravého kruhu střílel Ondřej Roman, Janus si však poradil a opět připsal další důležitý zákrok.
23:48'
Nyní se vhazuje v blízkosti branky Jaroslava Januse.
23:12'
Lukáš Válek se snažil dojet kotouč, který směřoval do hostujícího teritoria, ale nakonec byl u něho blíže jeden z hostujících beků a dostal ho pod kontrolu.
22:46'
Baránek nahodil puk za vítkovickou branku a Litvínov rychle střídá. Hosté poté založili další akci, ale před brankou Januse včas zakročil Adam Jánošík.
21:52'
Jakub Petružálek nahodil puk z pravého kruhu a Dolejš raději kryje lapačkou. Hra je pozastavena a puk bude vhozen po levé ruce vítkovického brankáře.
21:12'
Kvasnička vyrazil před branku domácích. Bukarts pak našel přihrávkou svého krajana Razgalse, ale ten střílel jen vedle Janusovy tyče.
20:19'
Po neúspěšné akci hostů následovala nepřesnost také na straně Litvínova a Vítkovice od vlastní branky zakládají další akci.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 12 – 8
Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která bude znovu hodně zajímavá a začne přibližně v 16:23.
První třetina je za námi. V ní se do vedení už ve třetí minutě dostali hosté díky přesné trefě Dominika Lakatoše. Domácí ale postupně začali srovnávat hru a brzy to přineslo kýžené ovoce. Ve čtrnácté minutě po pěkném pasu od Mahboda prostřelil Dolejše Richard Jarůšek a začínalo se znovu od začátku. Nakonec se už ani jeden tým neprosadil a poprvé do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.
20:00'
První třetina skončila.
19:49'
Od vlastní branky zahrávají další akci hosté, ale už se nikam neženou. První část hry je tak pomalu, ale jistě minulostí.
19:14'
Jan Schleiss potáhl puk podél pravého mantinelu, ale byl tísněn. Přesto ho poslal ještě na Šimona Stránského, který střílel nepřesně.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:25'
Martin Hanzl se utrhl, proháčkoval se kolem beků hostů až před Dolejše, dvakrát chtěl střílet, ale pokaždé promáchl, poté poslal puk jen do rohu kluziště.
17:43'
Válek poslal kotouč před Dolejše, kde ho ale Mikúš nedokázal dopravit za jeho záda. Následně pak poslali puk do neutrální zóny obránci vítkovické Ridery.
17:31'
Jenže hosté se vrátili rychle zpět před branku Litvínova a Janus musel hasit další nebezpečí, když zastavil střelu z levé strany.
17:04'
Kudla vybojoval puk za brankou Januse a poté ho společně se spoluhráči zavezl mimo domácí území.
16:35'
Viktor Hübl vyslal na Dolejše další pokus, ale i když byl kotouč neposedný, nakonec ho hostující gólman zkrotil a dostal pod kontrolu.
16:04'
Dominik Lakatoš se opět zjevil před Jaroslavem Janusem, tentokráte ho ale nepřekonal. Poté se k puku dostali domácí, ale na druhé straně před Dolejšovou brankou nic nevymysleli.
15:49'
Schleissova střela z pravého kruhu končí na Jaroslavu Janusovi, který sklapl betony a kotouč ukryl.
15:06'
Baránek místo střely zvolil přihrávku na Michala Trávníčka, ale ten byl tísněn obranou Vítkovic a kotouč tak skončil jen v moci Daniela Dolejše.
14'
Na 1:1 srovnal svižnou střelou Jarůšek
14:34'
Jan Myšák poslal puk Pavelkovi, který mu ho vrátil hned zase zpátky a další pokus domácí Vervy skončil jen vedle tyče Daniela Dolejše.
13:30'
Litvínov právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Domácí pronikli do útočného pásma, od mantinelu poslal přihrávku Mahbod najíždějícímu RICHARDU JARŮŠKOVI, který si sjel do těsné blízkosti Dolejše a svižnou střelou k jeho pravé tyči mu nedal šanci – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Samson Mahbod.
12:26'
Patrick Kudla poslal puk do středního pásma, poté se zblízka snažil prosadit Juraj Mikúš, ale jeho pokus z levé strany neskončil mezi třemi tyčemi.
12:05'
Další komerční přestávka.
11:16'
Vítkovice jsou v plném počtu.
11:09'
Pavelka vrátil puk Hüblovi, ten ho posunul ještě na Martina Hanzla, jehož pokus, který byl sražen mimo, ještě dorážel znovu Hübl. Ovšem znovu to bylo nepřesné a tohle oslabení hosté už zvládnou.
10:04'
Po vhazování získali puk hosté a hned ho bez čekání odpálili až před litvínovskou branku. Pošetřili tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
09:51'
Tomáš Pavelka napřáhl na levém kruhu a jeho nebezpečný projektil zastavil Daniel Dolejš, jenž poté hned přerušil hru.
09:16'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Šimon Stránský – 2 min., hákování).
08:47'
Litvínovští mají ponechanou výhodu a pokud nevsítí branku, zahrají si jako první přesilovou hru. František Gerhát už mohl zakončovat do odkryté klece, ale Stránský musel zatáhnout za záchrannou brzdu!
07:52'
Jakub Petružálek obdržel dalekonosnou přihrávku a málem šel do úniku před branku hostů. Ovšem obrana Vítkovic se stihla vrátit a možné nebezpečí tak zastavila.
07:12'
Další vhazování před brankou hostů. Verva tak udržela útočné pásmo a bude se snažit znovu o vyrovnání pro ni zatím nepříznivého stavu.
06:34'
Poté se do útoku dostali hosté a David Kvasnička vyslal pokus, se kterým neměl Daniel Dolejš sebemenší problém.
06:23'
Šidlík vyhodil puk přes celé kluziště až před domácí branku a je z toho zakázané uvolnění. Hra se tedy stěhuje před branku Dolejše a vhazuje se po jeho levé ruce.
06:12'
Následuje první komerční přestávka.
5'
Juraj Mikúš měl na hokejce vyrovnání! Jeho střelu zastavila tyč
05:24'
Po této velké šanci se znovu domácí ocitli v útočném pásmu a z pravé strany vyslal jedovku Richard Jarůšek. Avšak jeho pokus končí jen vedle branky Dolejše.
04:37'
Juraj Mikúš se dostal ke střele z pravého kruhu a nebyl daleko od vyrovnávací branky. Rána litvínovského útočníka ale skončila jen na tyči hostující klece!
04:10'
Litvínovští založili další útočnou akci, ale obrana Vítkovic byla pozorná a opět zabránila jakékoli střele chemiků.
02:57'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté se ujímají vedení. Kvasnička poslal puk před branku domácích, kde si ho k sobě stáhl a zpracoval DOMINIK LAKATOŠ a poté střelou ke vzdálenější tyči nedal Janusovi žádnou šanci – 0:1. Asistence: David Kvasnička.
02:27'
Válek přišel o kotouč a Guman objel branku Litvínova. Jenže než stačil sjet před Januse, obral ho o puk Michal Trávníček a poté ho vyvezl pryč z obranné třetiny.
01:49'
Marek Baránek střílel na branku hostů od modré čáry, puk ale skončil jen vedle Dolejšovy branky.
00:45'
Jakub Petružálek dostal přihrávku od Viktora Hübla a hned střílel na Dolejše. Brankář hostů ale jeho pokus vyrazil a dostal puk do bezpečí.
00:14'
Hosté se hned po vhazování dostali do akce, proti střele Dominika Lakatoše zasáhl holí Janus. Poté ale ještě od modré čáry pálil Dej, Janus znovu kryje. Hra je pozastavena.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Janus (Honzík) – Jánošík (A), L. Doudera, Kudla, T. Pavelka, J. Říha, Baránek – Petružálek, V. Hübl (C), F. Lukeš – Mahbod, M. Hanzl (A), Jarůšek – Myšák, Helt, Gerhát – Válek, J. Mikúš, Trávníček – Zygmunt.

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Piták (C)) – Výtisk, Kvasnička, Trška, Bodák, Šidlík, Gregorc, Černý (A) – Dej, Lakatoš, Mallet – Roberts Bukarts, O. Roman, Razgals – Schleiss (A), Š. Stránský, P. Zdráhal – Baláž, Werbik, Guman.

Rozhodčí: Pešina, Šindel – Brejcha, Jelínek.
Vzájemná utkání

Oba celky se už v letošní sezóně utkaly. V říjnu zvítězily na svém ledě Vítkovice nad Litvínovem 2:0 Domácí celek tak prahne po úspěšné odvetě.
HC Vítkovice Ridera

Hosté z Vítkovic jsou na tom jen o něco lépe. Jsou dvanáctí se sedmadvaceti body na svém kontě. Desetkrát vyhráli a čtrnáctkrát pak odešli z ledu jako poražený tým. Vítkovičtí tak musejí také sbírat body, aby se dostali o nějaký ten stupínek v tabulce výše. Rádi by dnes na ledě Litvínova brali body a uvidíme, zda se jim to podaří. Vítkovickým hokejistům se naposledy nedařilo na svém ledě, kde padli 3:7 s Mladou Boleslaví. Dnes nás tak čeká zajímavý duel dvou týmů, které prahnou po zisku důležitých bodů.

Nejproduktivnější hráči

Roberts Bukarts – 21 bodů (10+11)
Šimon Stránský – 13 bodů (8+5)
Ondřej Roman – 12 bodů (4+8)
HC VERVA Litvínov

Litvínovští hokejisté se dále potácejí na chvostu extraligové tabulky a i letošní sezóna pro ně zatím není rozhodně dobře rozjetá. Letos je to o to horší, že se už nehraje baráž a poslednímu celku tedy hrozí přímý sestup do Chance ligy. Verva je v současné době na posledním třináctém místě se ziskem jednadvaceti bodů. Šestkrát vyhrála a sedmnáctkrát prohrála. Naposledy nestačila na zlínské Berany, kteří doma zvítězili 3:1. Dnes ji čeká další těžká bitva o důležité body, když na svém ledě hráči Litvínova vyzvou vítkovickou Rideru.

Nejproduktivnější hráči

Richard Jarůšek – 16 bodů (8+8)
Jakub Petružálek – 16 bodů (5+11)
Viktor Hübl – 11 bodů (6+5)
Hezké nedělní odpoledne u Tipsport extraligy ledního hokeje. Dnes je na programu její čtyřiadvacáté kolo a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Vítkovice Ridera.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud