Zlín - Litvínov | ONLINE | 28.2.2020 17:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 49. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Litvínov - 28. února 2020   17:30

Ukončeno
Zlín
23:13' Ferenc (Šlahař, Freibergs) • 38:19' Herman (Dufek, Claireaux) • 39:14' Köhler (Freibergs, Fořt) • 61:19' Honejsek 
4:3
(0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)
Litvínov
06:48' Jánský  (Válek) • 51:34' Kudla  (Jurčík, Jánský) • 53:49' Jánský  (Moravčík)
Zlín
Sestavy:
Kašík (Huf) – Nosek (A), M. Novotný, Ferenc, Freibergs, Buchta, Řezníček, Gazda – Fryšara, Fořt (A), Köhler – Šlahař, Honejsek, Okál – Dufek, Claireaux, Herman – J. Ondráček, P. Sedláček, Kubiš (C).
Rozhodčí
Hradil, Svoboda – Brejcha, Jelínek
ZS Luďka Čajky, Zlín
4 647 diváků
Litvínov
Sestavy:
Janus (Honzík) – Moravčík, J. Říha, Ščotka (A), Štich, Kudla, L. Doudera – Jarůšek, Mahbod, Hedberg – F. Lukeš, V. Hübl (C), Pospíšil – Trávníček (A), Jurčík, Helt – Válek, Gerhát, Jánský.

Zlín - Litvínov: Rychlý protiútok zakončil Honejsek, 4:3p

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 4 647 diváků.
Střely na branku: 36 – 32
Je dobojováno. Nastavená hrací doba trvala jen něco málo přes minutu, když vystřelil bod navíc pro Berany Antonín Honejsek. Hosté tak z ledu Zlína vezou alespoň bod. Vzhledem k průběhu utkání tak může mít cenu zlata.
Konec zápasu.
61:19'
Zlín právě vstřelil branku!
Na začátku dvaašedesáté minuty se před Januse dostal ANTONÍN HONEJSEK, jenž ho poté zblízka vykoupal a zakončil k jeho pravé tyči – 4:3. Berani tak berou bonusový bod navíc. Hosté ale musí být s bodovým ziskem určitě spokojeni, neboť ještě v průběhu třetí třetiny prohrávali o dva góly. Bez asistence.
60:50'
Lukešova střela rozvlnila domácí síť, ale pouze tu boční. První akce hostů byla neúspěšná a domácí nahodili puk do hostujícího teritoria. Do dalšího útoku tak jdou Litvínovští.
60:01'
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 35 – 30
Základní hrací doba je minulostí a jelikož se hostům dvěma góly povedlo vyrovnat a skóre se už neměnilo, zápas tak došel do nastavené hrací doby. Pokud se ani v ní nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy. Zápas mezi Zlínem a Litvínovem tak pokračuje dále.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:58'
Jurčík převzal přihrávku od Moravčíka už v ofsajdovém postavení a dvě vteřiny před vypršením základní hrací doby se tak ještě bude vhazovat ve středním pásmu.
59:42'
Libor Kašík zakročil po hostující střele a kotouč skončil v ochranné síti. Hra je tedy zastavena a buly proběhne po jeho levé ruce.
59:14'
František Lukeš vyslal jedovatou střelu na Libora Kašíka, ale nedokázal ho překonat. Na druhou stranu pak hned spěchají zase Berani.
58:57'
Obrana Zlína vytěsnila puk do bezpečí a ten se ocitl ve středním pásmu.
58:25'
Jiří Říha pálil z vrcholu pravého kruhu a jeho dělovku schytal do brusle jeden z domácích beků. Hosté stále útočí a snaží se strhnout vedení na svou stranu.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:59'
Úmyslné postavení mimo hru na straně Zlína a hra se stěhuje před Libora Kašíka. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
56:58'
František Lukeš poslal puk do útočného pásma, tam se o něj postarala obrana Zlína a hned otáčí hru na opačnou stranu.
56:36'
Mahbod s Hedbergem si vyměnili puk, ale na Kašíka nevyzráli. Na druhé straně si nebezpečně počínali před Janusem domácí hráči a litvínovský brankář přikrývá puk. Hra je přerušena.
55:43'
Hosté vycítili šanci a znovu se natlačili před Kašíka. Ondřej Jurčík už ale neměl tolik sil dojet kotouč v útočném pásmu a rychle odjíždí střídat.
54'
Jánský se trefil v přesilové hře a smazal brankové manko, 3:3
54:57'
Kudlovu ránu tečoval před Kašíkem František Gerhát a Kašík pak puk kryje.
54:39'
Rázem má hra úplně jiný náboj, hosté jsou na koni a prahnou se dostat do vedení. Tři body ve hře o záchranu extraligové příslušnosti by se určitě hodily.
53:49'
Litvínov právě vstřelil branku!
Verva využívá přesilovou hru a maže svou ztrátu. Moravčík nabil na vrchol mezikruží PETERU JÁNSKÉMU, který pořádně prudkou ranou vymetl všechny pavučiny v domácí brance – 3:3. Je to jeho druhý gól v utkání, po kterém se začíná znovu od začátku. Asistence: Michal Moravčík.
53:25'
Libor Kašík nadvakrát vychytal nebezpečného Richarda Jarůška a poté se domácí celek osvobozuje vyhozením puku až před branku Jaroslava Januse.
52'
Patrik Kudla vstřelil snižující branku, 3:2
52:48'
Rána Jana Ščotky od modré čáry, kterou Kašík neviděl, nakonec končí jen na zadním mantinelu. Hosté stále drží útočné pásmo.
52:30'
Následuje komerční přestávka a velká šance pro hosty, kteří v přesilové hře mohou dosáhnout na vyrovnání. Uvidíme, zda se jim to podaří.
52:30'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Ralfs Freibergs – 2 min., sekání).
52:27'
Hostům už nezbývá nic jiného než vše vsadit na jednu kartu a otevřít hru, pokud pomýšlejí na vyrovnání.
51:34'
Litvínov právě vstřelil branku!
Tak teď se to už hostům povedlo a snižují na rozdíl jediné branky. Ve zmatku před domácím brankovištěm prostřelil Kašíka PATRICK KUDLA a vrací tak Vervu zpátky do hry o body – 3:2. Asistence: Ondřej Jurčík a Peter Jánský.
50:47'
Polovina třetí třetiny je za námi a stále se hostům nepovedlo vsítit kontaktní branku. Blíže vítěství tak stále mají Zlínští.
49:37'
Pavel Sedláček našel mezi kruhy Jiřího Ondráčka a ten okamžitě pálil na Janusovu branku, kterou ale s údivem všech přestřelil. To byla velká šance zlínských Beranů.
48:56'
Peter Jánský se opět zjevil mezi kruhy jako u svého gólu v první třetině, ale tentokráte se nedočkal přihrávky. Okamžitě po zisku puku jde Zlín do akce na druhé straně.
48:10'
Od litvínovské branky zakládá David Štich další akci hostů a ti se už pomalu tlačí před branku Libora Kašíka.
47:24'
Zakázané uvolnění Litvínova stěhuje hru před Jaroslava Januse, před kterým se za malý okamžik bude vhazovat.
46'
Boxerská vložka mezi Novotným a Pospíšilem
46:53'
Následuje další komerční přestávka.
46:53'
Jaroslav Janus nyní pohotově zlikvidoval jedovku Ralfse Freibergse z levého kruhu a připsal si tak velmi důležitý zákrok. Po něm je hra přerušena.
45:55'
Štichovo nahození před branku Zlína, Samson Mahbod však nedokázal trefit částečně odkrytou zlínskou klec.
45:32'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Martin Novotný – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Tomáš Pospíšil – 2+2 min, hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Filip Helt.
45:32'
Po zákroku Kašíka se po přerušení hry do sebe pustili Tomáš Pospíšil a Martin Novotný. Oba aktéři bitky už jdou na trestnou lavici.
44:48'
Fryšara neprošel přes Michala Moravčíka, hostující obránce tak akci Zlína zastavil a následovala ta litvínovská, Hüblovu střelu ale kryje Libor Kašík.
44:08'
Doudera vytlačil puk do středního pásma a už to vypadalo, že Litvínov půjde dopředu. Jenže nakonec další litvínovský hráč poslal puk příliš daleko a je z toho další zakázané uvolnění.
43:26'
Jarůšek zasáhl do rozehrávky Zlína a Litvínov pokračoval před Kašíka. Ten mohl být znovu v klidu, neboť na něho nemířila žádné litvínovská střela.
42:13'
Michal Moravčík vybojoval puk na litvínovskou stranu, poté ho poslal Heltovi, ale ten ho nezpracoval. Takže akce Litvínova, která mohla být zajímavá, záhy končí.
41:57'
Jakub Ferenc drží puk u své branky a čeká, až mu vystřídají spoluhráči. Poté se s nimi vydá do další útočné akce na druhou stranu.
41:07'
Hned na to se do útočné akce dostali hosté. Ščotka si projel ke Kašíkovi, zblízka na něho ale nevyzrál.
40'
Slepená branka v podání Köhlera, kterou muselo uznat video, 3:1
40:20'
Po chybě hostující obrany se na levém kruhu zjevil Antonín Honejsek, který velmi prudkou střelou pálil na Januse. Kotouč jen těsně skončil nad břevnem litvínovské branky.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 27 – 18
Také druhá třetina je minulostí. Hosté v ní ztratili své vedení, Zlín nejprve vyrovnal a následně se ujal poprvé v utkání vedení. No a v závěru pak tento náskok ještě navýšil Köhler a Berani mají před třetím dějstvím náskok o dvě branky. Hosté se pokusí s utkáním něco udělat. Čeká nás ještě zajímavá třetí část hry, která začne přibližně v 19:20.
40'
Slepená branka v podání Köhlera, kterou muselo uznat video, 3:1
40:00'
Druhá třetina skončila.
39'
Herman využil další přesilovku svého celku, 2:1
39:41'
Ještě mají kotouč na svých holích hosté a zkoušejí to před Kašíkem, spíše se ale už nic nestane.
39:14'
Nic takového se nepotvrdilo a zlínská třetí trefa platí. Opravdu tak v závěru druhé třetiny jdou Berani do náskoku o dva góly.
39:14'
Ovšem následuje ještě video, zda kotouč neprošel do branky, která byla mírně posunutá.
39:14'
Zlín právě vstřelil branku!
To je pro hosty rána do zad. Freibergs poslal puk na levou stranu, kde svižnou střelou prostřelil Januse BEDŘICH KÖHLER a domácí jdou do dvoubrankového vedení – 3:1. Asistence: Ralfs Freibergs a Tomáš Fořt.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:19'
Zlín právě vstřelil branku!
Další využitá domácí přesilová hra a Zlínští otáčejí stav utkání na svou stranu. Fryšara střílel na Januse, kotouč pak zůstal u jeho brankoviště a na pravé straně ho bekhendem doklepl za jeho záda JAKUB HERMAN – 2:1. Asistence: Jan Dufek a Valentin Claireaux.
37:42'
Hosté pak získali puk a poslali ho okamžitě až před Libora Kašíka. Zlín tak musí další akci rozehrávat od svého brankáře.
37:30'
Jaroslav Janus sklapl po střele Claireauxe své betony a kotouč v nich ukryl. A hned na to taktéž přerušuje hru.
37:21'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukáš Válek – 2 min., nedovolené bránění).
36:24'
Fryšara hledal bekhendovou přihrávkou Tomáše Fořta, ale druhý jmenovaný dobře puk nezpracoval. Ten skončil v moci obrany Litvínova a ta se ho snaží dostat do neutrální zóny.
35:53'
Libor Kašík dostal kotouč do své moci a hned poté hru přerušil. Verva se tak zdrží v útočném pásmu, vhazuje se po pravé ruce domácího brankáře.
34:33'
Verva se ubránila a je už v plném počtu.
33:56'
Jaroslav Janus si připsal další hodně důležitý zákrok a zlikvidoval jedovku Claireauxe. Hned na to se hosté opět osvobozují.
33:09'
Hosté se dostali na kotouč a hned ho z vlastního obranného pásma poslali před branku Libora Kašíka a šetří cenné vteřiny ze své početní nevýhody.
32:33'
Na řadě je další komerční přestávka a po ní si domácí celek zahraje další přesilovou hru.
32:33'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Viktor Hübl – 2 min., vysoká hůl).
32:09'
František Lukeš posílal puk na Viktora Hübla, ten ho ale nestihl dojet v útočném pásmu a je z toho zakázané uvolnění Vervy. Hra se tak stěhuje před Jaroslava Januse.
31:26'
Ondřej Jurčík zavezl puk do útočného pásma, nakonec slibně se rodící akce Litvínova končí zmarem.
30:24'
Jánského střela z levé strany byla zastavena holí Libora Kašíka a ten si připsal důležitý zákrok. Po něm nechal hru zastavit a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
30:02'
Jsme v polovině základní hrací doby a na ukazateli skóre tak svítí nerozhodný stav. Dokáže se jeden z týmů do konce prostřední části hry ještě prosadit?
29:28'
Rána Michala Moravčíka od modré čáry byla před Kašíkem sražena Jakubem Ferencem a ten dostal puk na hole svých spoluhráčů. Zlín okamžitě míří před Januse.
29:06'
Janus za svojí brankou získal puk na svou stranu a překazil tak rozehrávku soupeře. Nakonec pak kotouč stejně ukryl u sebe a hra je pozastavena. Puk bude zpět do hry vhozen po jeho levé ruce.
27:55'
Lukáš Válek nahodil puk ke Kašíkově brance, nikdo v pásmu ale nebyl, takže brankář domácích tak může rozehrát zlínskou akci.
27:10'
Peter Jánský přenechal puk Františku Gerhátovi, jenž měl dobře našlápnuto, ale z levého kruhu nakonec nedokázal více ohrozit branku Libora Kašíka.
27:03'
Následuje další komerční přestávka.
26:20'
František Lukeš udržel u modré čáry puk a Litvínov je tak stále v útočném pásmu. Obrana Zlína však útok Severočechů zmařila a dostává puk do neutrální zóny.
25:32'
Samson Mahbod však neměl dobrou střeleckou mušku a kotouč poslal jen do připravené zlínské obrany.
25:01'
Od vlastního brankáře nyní zakládají svou akci litvínovští hokejisté, kteří už postupně směřují před branku svého soupeře.
24'
Ferenc bojoval v brankovišti a nakonec slavil branku, 1:1
24:05'
Janus neviděl střelu domácích od modré čáry, nakonec ho získala obrana Litvínova. Jenže Zlínští bleskově vrátili kotouč na své hole zpět a nadále hrozí před brankou Jaroslava Januse.
23:13'
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilovou hru a ve Zlíně je vyrovnáno. Jakub Šlahař našel z levé strany před brankou Litvínova svého jmenovce JAKUBA FERENCE, jenž poté sklepl kotouč před Janusem a ten zapadl za jeho záda – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Jakub Šlahař a Ralfs Freibergs.
22:11'
Hosté získali puk na své hole a Michal Moravčík ho pak poslal až před Libora Kašíka. Verva se tak poprvé osvobodila a šetří cenní vteřiny.
21:42'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Filip Helt – 2 min., hákování).
20:24'
Mahbod si vyměnil puk s Richardem Jarůškem, druhý jmenovaný se dostával do zakončení, ale Kašík natáhl hůl a akci hostů zneškodnil.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 15 – 10
Svižná první třetina je za námi. V ní se Litvínovští dostali do vedení na konci sedmé minuty, když z mezikruží Kašíka pohotovou střelou prostřelil Peter Jánský a dal tak hostům klid na hokejky. Ovšem domácí se dostávali čím dál více do nebezpečných akcí a několikrát Januse ohrozili. Zatím to však k vyrovnání nevedlo, hostující brankář tak stále drží své čisté konto. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 18:24.
20:00'
První třetina skončila.
19:57'
Kudla má puk na hokejce a ještě ho nahodil na Libora Kašíka, ale ten neměl sebemenší problém kotouč dostat pod kontrolu.
19:29'
Jednatřicet vteřin před koncem prvního dějství se ještě vhazovalo po levé ruce Libora Kašíka. Domácí získali puk a dostali se až před Januse, ale ten nemusel zasahovat, nemířila na něho žádná střela.
19:05'
Skončily tresty Jarůškovi a Ferencovi. Ti ještě čekají na trestné lavici, až se přeruší hra, aby mohli odjet na střídačku.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:24'
Litvínov je v plném počtu.
17:55'
Domácí zatápějí hostům v jejich teritoriu, z levé strany pálil Zdeněk Okál a Janus vyráží jeho střelu před sebe. Následně pak před jeho brankou vznikla mela a Janus vleže ukrývá puk pod lapačku!
17:27'
Honejsek poslal puk na modrou čáru Freibergsovi, ten okamžitě vystřelil, ale jeho pokus skončil jen vedle levé tyče Jaroslava Januse.
17:05'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2 min., hákování).
17:05'
Tak nakonec tomu tak nebude. Na trestnou teď ještě putuje také Jakub Ferenc, takže půjde o klasickou přesilovou hru.
17:05'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Richard Jarůšek – 2 min., vysoká hůl).
17:05'
A pozor. Domácí budou hrát přes minutu přesilovku pět na tři. Richard Jarůšek putuje na trestnou lavici za vysokou hůl. Domácí budou mít šanci srovnat.
16:53'
Litvínovští získali v obranném pásmu kotouč a hned ho poslali až před Kašíkovu branku. Verva se tak poprvé osvobozuje.
16:24'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukáš Válek – 2 min., krosček).
15:43'
Zlín byl opět před Janusem hodně aktivní, ale brankáři Litvínova pomohl obránce Doudera, který poté dostal kotouč do středního pásma a Verva pádí útočit.
15:07'
Po nepřesné akci Zlína dostal puk do bezpečí Jaroslav Janus a poté před dotěrnými domácími hráči zastavil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
14:30'
Následuje další komerční přestávka.
14:18'
Jan Ščotka si najel blíže Kašíkově brance, ale nedostal se do zakončení. A to i díky pozornému zákroku jeho kolegy v soupeřově obraně.
13:38'
Edwin Hedberg nahodil puk na Libora Kašíka, jenž ho dostal do lapačky a následně ho z ní vyklepal, aby poslal puk spoluhráčům. Ti už míří na opačnou stranu kluziště.
12:05'
Domácí notně ožili a opět se dostali do těsné blízkosti litvínovské klece, kde zblízka zakončoval Jan Dufek a nechal tak znovu vyniknout Jaroslava Januse.
11:27'
Tyčka zvoní také na druhé straně. Po ráně Zdeňka Okála se kotouč otřel o konstrukci branky hostů a domácí tak měli blízko k vyrovnání.
10:53'
Hedberg poslal přihrávku na modrou čáru, odkud střílel Michal Moravčík, ale s jeho propagační střelou neměl Libor Kašík žádné problémy.
09:38'
Moravčík přišel o kotouč u modré čáry a hned se hosté vraceli zpět do obranného pásma, kam směřovali Zlínští. Nakonec musel Janus zasahovat lapačkou po střele Daniela Gazdy. Hra je poté přerušena.
09:09'
Jan Ščotka pálil na branku Zlína a kotouč Kašík vůbec neviděl. Nakonec puk orazítkoval tyč jeho branky! Hosté tak nebyli daleko od druhého přesného zásahu.
08:32'
Tomáš Fořt si sjel do blízkosti Jaroslava Januse a hostujícího brankáře poté prověřil hodně nebezpečnou střelou, ale i tuto situaci slovenský brankář ve službách Litvínova zvládl.
7'
Z mezikruží vypálil Jánský a poslal hosty do vedení, 0:1
07:40'
Richard Jarůšek byl vybídnut Douderou do úniku před domácí branku. Obrana domácích se stihla vrátit a útočník Litvínova už střílel do plných.
07:37'
Následuje první komerční přestávka.
06:48'
Litvínov právě vstřelil branku!
Hosté se ujímají vedení. Lukáš Válek našel přihrávkou PETERA JÁNSKÉHO, jenž byl dobře postaven v mezikruží a následně pak jeho svižná rána končí za zády Libora Kašíka – 0:1. Asistence: Lukáš Válek.
05:05'
Valentin Claireaux se snažil zpracovat kotouč a poté ho chtěl poslat na branku soupeře, ovšem beci Litvínova jeho úmysl zmařili pozorným zákrokem.
04:19'
Zdeněk Okál poslal pozdrav na Jaroslava Januse, který poté holí dostal puk pod kontrolu a hned nechává hru plynout. Kotouč mají jeho spoluhráči a stěhují se před Kašíka.
03:28'
Zlínští své první oslabení zvládli bez úhony a nyní jsou už v plném počtu.
03:05'
Další vyhození puku až před litvínovskou klec a Berani šetří další cenné vteřiny ze své početní nevýhody.
02:24'
Hedberg nebezpečně vystřelil a puk mířil k tyči Libora Kašíka, tu si ale domácí brankář pohlídal a zavřel volnou skulinku. Nicméně hosté stále kombinují před jeho brankou.
01:45'
Hosté se usadili ve zlínském pásmu a hned na Kašíka střílel Viktor Hübl, avšak jeho střela se mezi tři tyče nevešla. Následně pak se Zlín osvobozuje.
01:28'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jan Dufek – 2 min., hákování).
01:22'
Hosté mají ponechanou výhodu, pokud ji nevyužijí a nevstřelí branku, zahrají si jako první přesilovou hru.
00:55'
Jakub Ferenc nahodil puk před branku hostů, kde ho tečoval Claireaux, ale Janus byl mezi třemi tyčemi pozorný.
00:35'
Hned se ale Berani dostali na kotouč a zamířili s ním do útočného pásma. Před Jaroslavem Janusem však nezakončili.
00:20'
Hned po vhazování se hosté dostali do útočného pásma, Jarůšek ale nedotáhl akci Vervy do zdárného konce. Pobyt ve zlínském teritoriu si však Litvínov prodlouží, domácí poslali puk na zakázané uvolnění.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Nosek (A), M. Novotný, Ferenc, Freibergs, Buchta, Řezníček, Gazda – Fryšara, Fořt (A), Köhler – Šlahař, Honejsek, Okál – Dufek, Claireaux, Herman – J. Ondráček, P. Sedláček, Kubiš (C).

HC VERVA Litvínov: Janus (Honzík) – Moravčík, J. Říha, Ščotka (A), Štich, Kudla, L. Doudera – Jarůšek, Mahbod, Hedberg – F. Lukeš, V. Hübl (C), Pospíšil – Trávníček (A), Jurčík, Helt – Válek, Gerhát, Jánský.

Rozhodčí: Hradil, Svoboda – Brejcha, Jelínek.
HC VERVA Litvínov
Litvínov také potřebuje body jako sůl, i když souboj o udržení skvěle zvládá, protože na poslední Kladno už má náskok pěti bodů. Právě na svého dnešního soupeře tak ztrácí devět bodů, takže ještě může teoreticky postoupit do play off, ale potřeboval by vyhrát všechny čtyři zbývající duely. Ještě nedávno Verva vyhrála tři zápasy po sobě a útočila i na čtvrté vítězství, protože s Hradcem dlouho vedla 2:0. Mountfield se však blýskl výborným obratem, čímž ukončil vítěznou šňůru Severočechů. Uvidíme, jak tato porážko ovlivnila náladu v kabině Litvínova, protože ani Zlín rozhodně není lehkým soupeřem.

Poslední tři utkání
Litvínov vs. Hradec – 2:3
Litvínov vs. Karlovy Vary – 6:4
Hradec vs. Litvínov – 4:5sn

Nejproduktivnější hráči
Richard Jarůšek 35 bodů (20+15)
VIktor Hübl 32 bodů (17+15)
Jakub Petružálek 32 bodů (9+23)
PSG Berani Zlín
Zlínu se v poslední době vůbec nedaří, kvůli čemuž se ještě musí strachovat o předkolo. Nyní totiž drží šňůru čtyř porážek v řadě, navíc v každém zápase padl velmi těsně, takže to mrzí o to víc. Naposledy si Berani připsali alespoň bod, protože se Třincem prohráli až po nájezdech. Ševci se kvůli tomu nachází na desáté příčce, ale na jedenácté Vítkovice mají už jen šestibodový náskok. Zlín tak dnes potřebuje nutně porazit Litvínov, protože ve zbytku zápasů už ho čekají silnější soupeři.

Poslední tři utkání
Třinec vs. Zlín – 2:1sn
Zlín vs. Kometa – 3:5
Pardubice vs. Zlín – 3:2

Nejproduktivnější hráči
Antonín Honejsek 35 bodů (11+24)
Jakub Šlahař 30 bodů (11+19)
Jan Dufek 27 bodů (14+13)
Zdravím všechny fandy české extraligy! Ta má před sebou poslední čtyři kola základní části, přičemž dnes se mnou budete moci sledovat souboj, který může dost napovědět tomu, kdo si nakonec zahraje předkolo. Spolu se utká Zlín a Litvínov. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud