Litvínov - Sparta | ONLINE | 15.1.2021 17:30 | Tipsport Extraliga 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Sparta - 15. ledna 2021   17:30

Ukončeno
Litvínov
11:09' V. Hübl (Balinskis, Pospíšil) • 23:25' Jarůšek (Godla) • 35:51' Ščotka (F. Lukeš, Balinskis)
3:5
(1:2, 2:2, 0:1)
Sparta
16:49' Říčka  (Vitouch) • 17:56' Tomášek  (Řepík, Košťálek) • 21:33' Sukeľ  (Tomášek, Kudrna) • 27:24' Řepík  (Rousek, Němeček) • 58:22' Kudrna  (Vitouch)
Litvínov
Sestavy:
Godla (Zajíček) – Irving, Ščotka, Balinskis, Cibulskis, Štich (A), Demel, D. Kolář – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – Petružálek, Žejdl, Látal – Helt, Jícha, Zygmunt.
Rozhodčí
Pešina, Veselý – Svoboda, Zíka
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
Sparta
Sestavy:
Machovský (Salák) – Polášek, Košťálek, Jeřábek, Němeček, Jurčina (A), Kalina – Rousek, Sobotka, Řepík (C) – Kudrna, Sukeľ, Tomášek – Buchtele, Pech (A), Říčka – Zikmund, Vitouch, Dvořáček – Šmerha.

Litvínov - Sparta: Definitivní rozhodnutí. Kudrna dovezl puk do prázdné branky, 3:5

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Na straně hostů byl vyhlášen nejlepším hráčem Michal Řepík, na domácí straně pak Jan Ščotka.
Střely na branku: 33 – 28
Je dobojováno. Ve třetí třetině už Verva nedokázala dostat se na vyrovnání a hosté pečetili výhru střelou do prázdné branky a z ledu Litvínova tak odvezou všechny tři body. Naopak Verva nezískala ani jeden, na lídra soutěže dnes nestačila.
Konec zápasu.
59'
Definitivní rozhodnutí. Kudrna dovezl puk do prázdné branky, 3:5
59:38'
Dvaadvacet vteřin před vypršením třetí třetiny se ještě bude vhazovat před brankou Pražanů.
59:15'
Sparťané drží kotouč co nejdále od své branky a jen hru kontrolují. Domácí už naopak sami vědí, že dvoubrankový náskok jen těžko doženou.
58:22'
Sparta právě vstřelila branku!
Zřejmě je hotovo. Domácí úplně zapomněli na ANDREJE KUDRNU, kterého nepohlídali a ten pak bez větších problémů dovezl puk do zcela prázdné litvínovské branky – 3:5. Asistence: David Vitouch.
58:15'
Godla je venku z branky a domácí to zkusí se šesti bruslaři v poli.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:49'
Sparťané dostali puk před branku Litvínova a nechtěli ho dostat ven, nepouštějí tak domácí k powerplay.
57:49'
Litvínovská lavička si bere oddechový čas.
57:25'
Lukáš Žejdl chtěl dát kotouč Látalovi, nepovedlo se, místo toho zamířili Pražané zase až před Denise Godlu.
56:36'
Buchtele vypíchl puk domácímu hráči a mířil směrem před Godlu, tam se o něj postarala obrana Vervy a ta otáčí hru zase před branku Sparty.
55:29'
Irving posunul kotouč na Helta, ten byl obsazen, ale Jícha byl už před brankou připraven, ale Machovského nakonec neprostřelil.
55:10'
Do ofsajdové pasti se dostali domácí hráči a hra se stěhuje do středního pásma, kde se bude za chvíli vhazovat.
54:48'
Machovský nyní čelil jedovce Pawla Zygmunta a ukázal mu efektní semafor. Hra je přerušena, vhazuje se po pravé ruce hostujícího brankáře.
54:12'
Hosté už začínají své vedení bránit, domácím ubíhá čas. Aby s utkáním něco udělali, mají necelých šest minut.
52:58'
Z levé strany střílel Matúš Sukel', ale puk jen prosvištěl vedle levé tyče domácí branky. Litvínovští se pak po zisku puku dostali do akce, ale ta byla neúspěšná.
52:28'
Jurčina se srazil s Lukášem Žejdlem. Ale vše bylo v pořádku, akce Litvínova pokračovala a další pokus Jana Ščotky skončila jen na zadním mantinelu.
52:10'
Další komerční přestávka.
51:06'
Ke vzdálenější tyči nyní z pravé strany střílel Jan Buchtele, kotouč ale skončil jen vedle ní. Na druhé straně Hübla obral o puk Jeřábek a Sparta jde zase dopředu.
50:34'
Hosté stále drží necelých deset minut před koncem řádné hrací doby své těsné vedení, domácí se marně snaží o vyrovnání.
50:15'
Další zakázané uvolnění Pražanů.
49:18'
Sukel' vytěsnil puk z obranného pásma a Sparta mohla jít dopředu, ale následný útok skončil neúspěchem a domácí rychle vrátili hru před branku Matěje Machovského.
49:05'
Zakázané uvolnění Pražanů a hra se stěhuje před jejich branku. Litvínov tak zadarmo získal útočnou třetinu. Vhazovat se bude po pravé ruce Machovského.
48:04'
Adam Polášek poslal puk na Lukáše Rouska, který si prohodil puk, ale jeho střela v blízkosti Denise Godly se neujala.
47:38'
Následuje další komerční pauza.
47:12'
Patrik Zdráhal nabral ve středním pásmu rychlost, poté prověřil Matěje Machovského, jenž jeho pokus kryje a přerušuje hru
46:16'
Na levém křídle byl volný Jan Buchtele, protáhl se kolem levého mantinelu okolo Davida Šticha, ten ho ale nepustil do žádného zakončení před Denisem Godlou.
45:06'
Před Lukášem Pechem nyní zívala odkrytá branka Litvínova, kterou ale netrefil! Domácí si tedy mohli pořádně oddechnout.
44:17'
Oba celky jsou v plném počtu.
43:46'
Ščotkovo nahození před Machovského si pohlídali hostující obránci, nicméně se jim nepovedlo dostat puk do bezpečí. Následně pak střílel znovu Ščotka, ale i tato akce byla nepřesná.
42:36'
Jan Ščotka střílel od modré čáry a jeho pokus šel jen přímo na branku Machovského. Hosté se pak dokázali osvobodit a posílají puk až před Godlu.
42:17'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (David Štich – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Lukáš Pech – 2 min., hrubost).
41:34'
Domácí se usadili v pásmu soupeře a po Jarůškově přihrávce zakončil zblízka Patrik Zdráhal a moc nechybělo, aby bylo vyrovnáno!
40:57'
Litvínov je v plném počtu.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:13.
Střely na branku: 18 – 23
Také druhá třetina je minulostí a padly v ní čtyři branky. Sparťané dvakrát odskočili na dvoubrankový náskok, ale Verva se pokaždé vrátila na kontaktní branku. Ve třetí třetině tak bude usilovat o vyrovnání, hosté naopak o navýšení svého těsného náskoku. Máme se ještě na co těšit.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:50'
Litvínovští se ubránili další akci a to bude z této části hry už vše.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:57'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Tomáš Pospíšil – 2 min., vysoká hůl).
38:16'
Od vlastní branky zakládali Sparťané další svůj útok, hned na to se uhnízdili před Godlou, ale ten nemusel zakročit, protože na něho nešel žádný střelecký pokus.
37:44'
Teď ale museli být hráči Litvínova hodně pozorní před Godlou, před kterým opět operovali nebezpečně hráči pražské Sparty.
37:02'
Litvínovští se opět natlačili před branku Sparty, ale před Matějem Machovským nezakončili přesně. Následně pak jdou do další akce zase Pražané.
35:51'
Litvínov právě vstřelil branku!
O chvilku později si to už JAN ŠČOTKA vynahradil a tentokráte už snižuje na rozdíl jediné branky, když zužitkoval přihrávku od Lukeše od zadního mantinelu a poté svižnou ranou uklidil kotouč do sítě – 3:4. Asistence: František Lukeš a Uvis Janis Balinskis.
35:39'
Hosté v plném počtu.
35:38'
Pospíšil poslal puk na Jana Ščotku a ten pak střílel, ale jeho pokus skončil jen vedle Machovského branky.
35:14'
Další osvobození hostů a ti tak šetří další cenné vteřiny ze své početní nevýhody.
34:56'
Buchtele poslal puk na Lukáše Pecha, jenž v oslabení poslal puk na Godlu, který ho vytěsnil do rohu obranného pásma.
34:12'
Hosté zkomplikovali domácím průchod do útočného pásma. Nakonec se to Vervě povedlo a Machovský musel do zákroku po střele od modré čáry. Poté se hosté osvobozují.
33:39'
Následuje komerční přestávka a po ní si zahrají domácí hráči přesilovou hru.
33:39'
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Tomáš Šmerha – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká David Vitouch.
32:20'
Lukáš Žejdl dostal od Jakuba Petružálka přihrávku na osu hřiště, ale jeho táhlá střela se mezi tři tyče nevešla.
31:36'
Tomáš Pospíšil se zjevil mezi kruhy, ale puk mu utekl a nestačil ho zkrotit, akce Vervy tak skončila velmi brzy a domácí se vrací zpět do obranné práce.
30:35'
Richard Jarůšek se ocitl tváří v tvář Matěji Machovskému, ale nadvakrát brankáře soupeře nepřekonal. Hned na to pak rychle přenesli hru na opačnou stranu Pražané.
30:00'
Jsme v polovině základní hrací doby a Litvínov má na to, aby se zápasem něco udělal, ještě hodně času.
29:05'
Domácí tak budou mít znovu spousty práce, aby se vrátili zpět do zápasu. Hosté jsou v útocích hodně nebezpeční a neustále Denisi Godlovi zatápějí u jeho brankoviště, kde jsou mnohdy hodně důrazní.
27:24'
Sparta právě vstřelila branku!
Soupeř Vervy znovu bere náskok o dva góly. Po pěkně sehrané kombinaci poslal Rousek puk před odkrytou Godlovu klec a ten se odrazil od brusle MICHALA ŘEPÍKA a skončil za brankovou čárou – 2:4. Asistence: Lukáš Rousek a David Němeček.
Oskars Cibulskis nahrál svému krajanovi Balinskisovi, jenž okamžitě vystřelil, ale Matěch Machovský včas zakročil.
26:35'
Matěj Machovský si povyjel za svou branku, kde zpracoval puk a poslal ho na hokejky svých spoluhráčům. Zapojil se tak do začátku hostující akce. Nakonec ale byla neúspěšná.
26:20'
Na řadě je další komerční přestávka.
26:03'
Adam Polášek dostal přihrávku od Jana Buchteleho a vystřelil zpoza levého kruhu a jeho pokus má ve své moci Denis Godla.
25:08'
Nyní si museli dávat domácí hokejisté pozor, hosté před Godlou byli hodně aktivní a Godla měl co dělat, aby dvakrát dostal puk pod kontrolu.
24'
Godla má asistenci! Jarůšek v brejku prostřelil Machovského, 2:3
24:17'
A další pokus domácích, před Machovským to zkusil tečovanou střelou František Lukeš, ale brankář Sparty byl proti jeho úmyslu srovnat stav.
23:25'
Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínov se brzy dostává na rozdíl jediné branky. Zaváhání hostů potrestal únikem před Machovského branku RICHARD JARŮŠEK, jenž z levé strany brankáře Pražanů prostřelil a vrací Vervu zpět do hry. Asistence: Denis Godla.
21:33'
Sparta právě vstřelila branku!
Sparťané jdou do dvoubrankového náskoku. Z levé strany dostal puk před branku soupeře David Tomášek a tam poté z těžké pozice zakončil z bekhendu MATÚŠ SUKEĽ, jenž našel odkryté místo Godlovy branky – 1:3. Asistence: David Tomášek a Andrej Kudrna.
20:56'
Až nyní končí útok Litvínova, Martin Hanzl nezachytil kotouč a ten mu utekl do středního pásma. Na druhou stranu tak pomalu jdou hosté.
20:15'
Litvínovští se hned dostali do útočné akce, po níž střílel Aaron Irving. Ten rozvlnil hostující síť, ale pouze tu boční. Nicméně stále pokračuje akce Vervy.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:24.
Střely na branku: 6 – 13
První třetina duelu mezi Litvínovem a Spartou je minulostí. V ní se do vedení dostali domácí hráči, když se po teči trefil Viktor Hübl. Jenže hosté se dokázali vrátit do zápasu střelou Roberta Říčky a záhy pak ještě využili přesilovou hru Davidem Tomáškem a obrat v první části hry tak byl na světě. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, ve které tentokráte budou o vyrovnání usilovat litvínovští hokejisté.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
I domácí hráči se ještě pokoušeli ohrozit branku soupeře, ale už to nestihli. Puk mají hosté a už jen čekají na konec úvodního dějství.
19:23'
Hosté to zkusili z pravé strany, Godla ale zasáhl a raději uklidnil hru, kterou na chvíli zastavil.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17'
Godla se musí stydět. Domácí gólman pustil lehké nahození Říčky, 1:1
17:56'
Sparta právě vstřelila branku!
Pražané využívají přesilovou hru a během chvilky strhávají poprvé vedení na svou stranu. Michal Řepík přihrával na volného DAVIDA TOMÁŠKA v blízkosti litvínovské klece, ten si puk přikopl a poté ho nechytatelnou střelou pověsil pod víko Godlovy klece – 1:2. Asistence: Michal Řepík a Jan Košťálek.
17:17'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Viktor Hübl – 2 min., podrážení).
16:49'
Sparta právě vstřelila branku!
Hosté v závěru první třetiny srovnávají stav a začíná se znovu od začátku. Jan Buchtele dostal puk na ROBERTA ŘÍČKU, který si nabruslil k pravému mantinelu, odkud pak vystřelil a doslova překvapil překvapeného Denise Godlu – 1:1. Asistence: David Vitouch.
15:27'
Série nepřesností na obou stranách, teď už mají kotouč znovu hostující hráči a od vlastního brankáře se dostávají až před litvínovskou branku.
14:40'
Němeček vystihl přihrávku na Patrika Zdráhala a litvínovskou souhru tak překazil. Hned na to pak před Godlou hosté zahrozili, ale proti Pechovi, jenž střílel z otočky, zakročil domácí brankář.
14:12'
Nyní už musel zasáhnout Denis Godla, jenž pokryl nebezpečnou teč z hole Davida Němečka a akce pražské Sparty pokračuje i nadále.
13:52'
Okamžitě se pak hosté velmi rychle dostali do domácího teritoria, ale před Godlou nevyslali žádný nebezpečný pokus.
13:46'
Zakázané uvolnění Sparty stěhuje hru před Matěje Machovského, vhazovat se bude po jeho levé ruce.
13:01'
Pawel Zygmunt zblízka poslal přízemní pokus na Matěje Machovského, ale tomu pomohla obrana Sparty. V následném rychlém protiútoku pak musel zasáhnout Godla a hra je přerušena.
12'
Střelu Balinskise nechytatelně nadzvedl Hübl, 1:0
12:15'
Domácí byli v další šanci, Lukáš Žejdl se pokusil o další ohrožení Machovského, ale to se nekonalo. Na druhé straně si nepřesně počínali také Pražané.
11:09'
Litvínov právě vstřelil branku!
Ve dvanácté minutě se mění poprvé skóre na ukazateli. Domácí jdou do vedení. Od modré čáry střílel Janis Uvis Balinskis a na jeho projektil nastavil hůl kapitán Vervy VIKTOR HÜBL, touš změnil směr a zapadl do šibenice Machovského branky – 1:0. Asistence: Uvis Janis Balinskis a Tomáš Pospíšil.
10:34'
Litvínov je v plném počtu.
10:06'
Po chybě sparťanské obrany střílel ve vlastním oslabení z mezikruží Lukáš Žejdl, ale skrze beka Sparty se mu nepovedlo příliš ohrozit Matěje Machovského.
09:42'
Další osvobození domácích a ti šetří další cenné vteřiny.
09:04'
Hosté už si taky zkouší první přesilovku, na chvíli se uhnízdili před brankou Godly, ale beci Vervy mu pomohli a po převzetí kotouče ho odpálili až před Matěje Machovského.
8'
Souboj bývalých hráčů Kladna vyhrál Godla! Zikmundovo sólo zastavil efektním zákrokem lapačkou
08:34'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (David Štich – 2 min., hrubost).
08:34'
Hosté jsou čím dál tím více nebezpečnější před Godlou, před ním vznikla skrumáž a gólman Litvínova se musel pořádně v brankovišti roztáhnout, aby kotouč ukryl a zastavil hru.
07:52'
Obrovská šance Sparty. Ladislav Zikmund se řítil úplně sám na svého bývalého spoluhráče z Kladna, ale brankář Vervy proti němu uspěl a znovu semaforem zavírá šanci Sparty na vedoucí gól!
07:15'
Martin Látal na levé straně švihl do puku a Matěj Machovský okamžitě zakročil. Poté nechal hru raději přerušit a po chvilce se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
06:35'
Pražané se uhnízdili v pásmu litvínovské Vervy a snažili se o kombinaci, která by mohla vést k otevření skóre. Ale znovu byla obrana domácích pozorná a vytáhla puk do středního pásma.
06:21'
Nyní následuje první komerční přestávka.
06:19'
Vladimír Sobotka nyní notně prověřil Denise Godlu, na kterého z pravé strany vyslal štiplavou střelu, která končí na pohotové lapačce domácího brankáře!
05:26'
Ladislav Zikmund táhl akci Sparty po pravé straně, poté předložil přihrávku do mezikruží, ale tam byla připravena obrana Litvínova, která zakročila a nepustila soupeře do zakončení.
04:48'
Uvis Janis Balinskis dostal nabito na modrou čáru a vyzkoušel prudkou ránou pozornost Machovského, ten uspěl a zapisuje další zákrok.
04:16'
Machovský se zapojil do rozehrávky puku v obranném pásmu pražské Sparty, ale hosté se stále nemohou dostat do blízkosti litvínovského brankáře Denise Godly.
03:30'
Po levém křídle unikal Lukáš Žejdl, který poté zblízka zakončil, ale Matěj Machovský neměl problém dostat kotouč pod kontrolu.
02:46'
Hosté se ubránili a nyní jsou už v plném počtu.
02:30'
Nyní už to před Machovským bylo o dost nebezpečnější. Na levý kruh dostal přihrávku od Hanzla Aaron Irving a jeho dělovka z první nadělala brankáři Sparty vrásky na čele. Hra je přerušena a vhazuje se po jeho pravé ruce.
02:03'
Další nepřesnosti v domácí rozehrávce končí ziskem puku pro Pražany a ti znovu odpalují puk daleko od branky Matěje Machovského.
01:20'
Sparťané se hned po vhazování před vlastní brankou dostali na kotouč a ten rychle odpálili až před Godlovu branku. Šetří tak cenné vteřiny z početní nevýhody.
00:46'
Hostující Kalina podrazil Balinskise a sudí zdvihl pravici. Litvínov si jako první zahraje přesilovou hru a už se dostává do útočného pásma.
00:46'
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Petr Kalina – 2 min., podrážení).
00:25'
Hosté se už hned po vhazování nastěhovali do domácího teritoria, kde chvíli kombinovali a na Godlu pak šla střela z hole Vladimíra Sobotky. Někdejší útočník NHL se ale neprosadil.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Irving, Ščotka, Balinskis, Cibulskis, Štich (A), Demel, D. Kolář – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – Petružálek, Žejdl, Látal – Helt, Jícha, Zygmunt.

HC Sparta Praha: Machovský (Salák) – Polášek, Košťálek, Jeřábek, Němeček, Jurčina (A), Kalina – Rousek, Sobotka, Řepík (C) – Kudrna, Sukeľ, Tomášek – Buchtele, Pech (A), Říčka – Zikmund, Vitouch, Dvořáček – Šmerha.

Rozhodčí: Pešina, Veselý – Svoboda, Zíka.
Vzhledem k opatřením kvůli šíření nemoci Covid-19 se utkání odehraje bez přítomnosti diváků v hledišti.
Vzájemná utkání

Oba celky se v probíhající sezóně utkaly dvakrát. Nejprve Sparta vyhrála na ledě Litvínova 3:1. Verva pak oplácela v Praze, kde brala dva body po výhře 3:2 po samostatných nájezdech.
HC Sparta Praha

Pražané se totiž vyhřívají na nejvyšším místě extraligové tabulky. Jsou tedy první a dosud si připsali třiašedesát bodů za dvacet výher a dvanáctkrát pak odešli z ledu jako poražený tým. Patří tedy mezi celky, které by mohly promluvit v bojích o titul či vítěze základní části. Sparťané po domácí prohře 1:3 s Libercem zabrali a třikrát po sobě zvítězili, přičemž neztratili ani bod. Nejprve si po výhře 3:0 poradili s hradeckým Mountfieldem, stejným výsledkem pak srazili i Olomouc. Poté následoval další duel s Hradcem Králové, tentokrát skončil 4:1 ve prospěch Sparty. Naposledy pražský celek vybojoval bod na ledě brněnské Komety, když vyrovnal až v závěru třetí třetiny. Nakonec pak Brno vyhrálo 4:3 v prodloužení, které v jeho první minutě rozhodl Peter Mueller. Toto zaváhání chtějí hosté dnes odčinit na ledě Litvínova, kde budou plnit roli favorita.

Nejproduktivnější hráči

Michal Řepík 17+16
Roman Horák 13+18
David Tomášek 10+17
HC VERVA Litvínov

Hokejisté litvínovské Vervy se v současné době nacházejí na desátém místě extraligové tabulky, když nasbírali pětatřicet bodů. Litvínovští táhli sérii tří výher za sebou, kdy postupně porazili Karlovy Vary po prodloužení 3:2, poté následovala výhra 2:1 také v nastavené hrací době, tentokráte nad Olomoucí. Hned na to si litvínovská Verva zopakovala souboj s karlovarskou Energií a zvítězila 6:4. Poté nestačila na hradecký Mountfield, který ve svém teritoriu zvítězil 3:1. Poté následovala výhra 5:0 doma nad Pardubicemi, ale tu Litvínovští nepotvrdili na ledě posledních Českých Budějovic, kde padli 3:4. Dnes budou chtít ve svém teritoriu uspět, ovšem proti pražské Spartě to nebudou mít jednoduché.

Nejproduktivnější hráči

Patrik Zdráhal 8+10
Viktor Hübl 5+13
František Lukeš 7+9
Hezký páteční podvečer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Hokejová Tipsport extraliga má dnes na programu další zápasy a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Sparta Praha v rámci pětatřicátého kola.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2020/2021
Z V VP PP P Skóre B
1. Sparta 33 20 1 4 8 122:73 66
2. M. Boleslav 32 16 5 4 7 107:75 62
3. Třinec 31 17 3 5 6 106:78 62
4. Plzeň 32 15 4 5 8 107:81 58
5. Liberec 32 15 3 4 10 95:74 55
6. Mountfield 32 16 2 2 12 90:77 54
7. K. Vary 31 13 5 2 11 92:99 51
8. Pardubice 32 12 5 3 12 87:95 49
9. Brno 31 11 5 3 12 87:88 46
10. Olomouc 32 10 2 4 16 62:96 38
11. Vítkovice 31 8 4 5 14 71:91 37
12. Litvínov 31 6 7 3 15 72:89 35
13. Zlín 32 7 3 2 20 68:106 29
14. Č. Budějovice 32 4 3 6 19 78:122 24
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
Články odjinud