Tipsport Extraliga - Základní část - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Brno - 7. ledna 2021   17:30

Zlín
19:24' Šlahař (Okál, Honejsek) • 33:43' Okál (Honejsek) • 44:12' Okál (Šlahař, Gazda) • 48:06' Köhler (Ferenc, Dufek)
4:5
(1:1, 1:2, 2:2)
Brno
10:46' Zaťovič   • 21:06' Klepiš  (Mueller) • 27:01' Vincour  (Klepiš, Freibergs) • 46:56' Šoustal  (Gulaši, Vejmelka) • 54:15' Mueller  (Zaťovič)
Zlín
Šír, Mrkva – Lederer, Rožánek
Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín
Brno

Zlín - Kometa: Obrovská chyba Köhlera a Kašíka! Snajpr Mueller měl lehkou práci, 4:5

To už bude ode mě pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a u dalšího hokejového utkání na shledanou.
Dnešní utkání bylo velice napínavé a gólově hodně bohaté. Tato přestřelka nakonec skončila jednobrankovým rozdílem po obrovském zaváhání domácího brankáře Libora Kašík. Ale hezky od začátku. Hned na úvod první třetiny přišlo první vyloučení dne a to z řad Komety, konkrétně se provinil Luboš Horký. Berani hlavně v druhé půlce početní výhody hodně tlačili, ke gólu jim to ale nestačilo. v lehké převaze pokračovali i nadále. I přesto se první branka utkání připisovala hostům z jihu Moravy. Zasloužil se o ní Martin Zaťovič, který se rychlostně protáhl mezi dvěma zlínskými obránci a zakončoval sám před Kašíkem. Domácí ale nechtěli odcházet do kabin za nepříznivého skóre a tak zhruba půl minuty před konce vstřelil branku Jakub Šlahař, který se jako první zorientoval ve skrumáži před brankářem. To si ale nenechali brněnští líbit a sotva po minutě opět vedli díky brance Jakuba Klepiše, který měl víc štěstí než rozumu, protože se po střele, která trefila pouze tyčku odrazil puk přímo k němu. Dalo by se říct že kotouč našel jeho, než že by našel kotouč on. Po této poměrně šťastné brance, přestali domácí postupně bruslit. Toho zneužil po pár minutách Tomáš Vincour, který se zakončením z bezprostřední blízkosti nedal Kašíkovi nejmenší šanci. Po gólu, který zvyšoval rozdíl už na dvě branky se domácí úplně sesypali. I přesto se jim pak podařilo po pár minutách vstřelit z jednoho z mála útoku branku. I díky Zdeňku Okálovi, který si ji mohl připsat měli domácí čerstvou krev v žilách. To je namotivovalo na zbytek druhé dvacetiminutovky a hlavně na začátek té třetí. V té totiž po pěti minutách vstřelil branku opět Zdeněk Okál a podruhé tak domácí vyrovnali. To se ale moc nelíbilo Kometě, která za tři minuty díky zakončení Tomáše Šoustala opět vedla jednobrankovým rozdílem. Na to ale našel ještě rychlejší odpověď Bedřich Köhler a i díky němu domácí opět vedli a skóre bylo už 4:4. Poté ale domácím ztuhli nohy postupně přestávali bruslit. Kometa měla lehce navrch nic drtivého to ale nebylo. Poté ale přišel v čase 54:15 nejvýznamnější moment zápasu, který rozhodl všechno. Jeden z domácích obránců se snažil rozherát na jeho spoluhráče, do přihrávky ale vložil hokejku Martin Zaťovič, který jen tak ladně tečoval puk na Kašíka, ten ho chtěl raději schovat do lapačky. Pak se ale stalo něco, co nikdo nečekal. Kotouč mu odskočil do brankoviště, kde ho našel Peter Mueller a mohl zakončovat do zcela prázdné brány. Na takovýto smolný zlom v utkání domácí zareagovat nedokázali a po velmi napínavém zápase prohráli 4:5.
59:07'
Oddechový čas pro domácí.
58:44'
Blíží se poslední minuta zápasu a domácí stále prohrávají po smolném gólu. Můžou to ale svému brankářovi stále vynahradit, to by museli hrát ale ještě více v útoku než hrají nyní. Nutno přiznat, že vyloučení jim v tom taky dvakrát nepřidává.
57:29'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jan Dufek – 2 min., podrážení).
55'
Obrovská chyba Köhlera a Kašíka! Snajpr Mueller měl lehkou práci, 4:5
55:28'
Domácí jsou po posledním inkasovaném gólu hodně zatažení a není se čemu divit. Taková smolná branka v posledních minutách by zlomila i velezkušený tým.
54:15'
Kometa právě vstřelila branku!
Tak nyní měli hosté nepředstavitelné štěstí! Po nepřesné přihrávce v obraném pásmu Martin Zaťovič jenom tak tečoval něžně kotouč na domácího Kašíka, ten si chtěl chytit puk do lapačky. Tomu ale hodně smolně odskočil od jeho rukavice a zamířil nehlídaný přímo do prázdného brankoviště. Samotný kotouč by v bráně neskončil, kdyby tam nedojel PETER MUELLER, který už zakončoval do zcela nehlídané brány. Asistence: Martin Zaťovič.
54:04'
Poté co se dorovnal počet hráčů na ledě začali být hráči Komety opět aktivnějším tým. Domácí se nyní pokusili dostat do útoku, ten ale skončil ještě dřív než začal a to zakázaným uvolněním.
53:25'
Blíží se závěr třetiny a jedna gólovka střídá druhou, nyní si skoro Okál připsal hattrick, k tomu mu ale stál v cestě brankář Komety s jeho dalším skvělým zákrokem. A že jich za poslední dvě minuty vytáhl.
52:26'
Domácí mají jedinečnou šanci poprvé v tomto utkání vést a očividně soupeři nechtějí dát nic zadarmo. nyní ale přichází střela, která končí neznámo kde někde u Vejmelkovy brány, je tam nyní obrovská skrumáž, kterou ale ukončuje sudí svým hvizdem a následným nálezem kotouče po Vejmelkovými betony.
51:27'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Petr Holík – 2 min., podrážení).
50:39'
Kometa se dostala k dalšímu útoku, nahození za bránu našlo ale jenom připraveného Kašíka, který dlouhou přihrávkou vysílá své spoluhráče do útoku. Konkrétně Hermana, který se dostal k jedovaté střele. Vejmelka měl ale odkrytý výhled a se zákrokem žádný problém neměl.
49'
Vedení hostů vydrželo dvě minuty, z dorážky pálil urostlý Köhler, 4:4
49:28'
Trenér domácích si asi všiml jak Beranům ztuhli nohy po vyrovnávací brance na 3:3, protože i přes opětovné vyrovnání už nejsou domácí tak pasivní, byť se teďka nachází opět v obraném pásmu.
48:06'
Zlín právě vstřelil branku!
Tak dámy a pánové to je drama jak se sluší a patří! Po rychlém útoku domácích se dostal k nahození od modré BEDŘICH KÖHLER, který sice s prvním zakončením neuspěl, jeho dorážka ale už byla mnohem úspěšnější a máme tady opět vyrovnaný stav i po osmi vstřelených brankách. Asistence: Jakub Ferenc a Jan Dufek.
46:56'
Tak toto je velice důležitá branka pro Kometu! Ta před pár minutami přišla o dvoubrankové vedení. To si ale po chvíli uvědomila a začala postupně přehrávat domácí, kteří se naopak zatáhli. Toho zneužil TOMÁŠ ŠOUSTAL, který se sólem kolem levého mantinelu protáhl až před samotného Kašíka. Asistence: Michal Gulaši a Karel Vejmelka.
45'
A je srovnáno! Odražený puk se dostal k Okálovi, a ten vstřelil druhý gól, 3:3
45:11'
Kometě asi zřejmě začalo docházet, že přišli až o dvoubrankové vedení a tak začali na domácí lehce tlačit, pár střel se z toho zrodilo ale nebylo to nic nebezpečného.
44:12'
Tak a drama dnešního zápasu je na světě! Po více než čtyřech minutách téměř ustavičného tlaku přichází zasloužená branka, o kterou se zasloužil ZDENĚK OKÁL. Ten zakončoval do prázdné po odrazu puku ze střely Jakuba Šlahaře, kterou ale vyrazil brankář Brna svými betony. Asistence: Jakub Šlahař a Daniel Gazda.
43:41'
Domácí jsou stále u puku, už to ale není tak razantní rozdíl jako před pár chvílemi. Přece jenom tu ale přichází jedna zajímavá akce, která končí zakončením vedle.
42:43'
Domácím se zatím až na pár výlevů daří tlačit soupeře v jejich obranném pásmu. Moc střel se z toho ještě nezrodilo, to ale neznamená, že se nám tady nerodí velmi zajímavá zápletka na konec tohoto zápasu.
41:44'
Domácím se nyní daří aspoň trochu držet se v útočném pásmu, po souboji u hrazení ale přichází Kubiš o kotouč a do útoku můžou jít opět domácí.
40:45'
Úvodní buly poslední třetiny získal pro domácí Holík a jeho tým se hned hrne do útoku, kde ale přichází o kotouč a může rozehrávat Kašík.
40:01'
Ve druhém dějství to bylo opravdu jako na houpačce. Hned po půl minutě přišlo první vyloučení z řad domácích, které bylo navíc poměrně dost zbytečné a to za zdržování hry. Toto pochybení velice rychle potrestáno Jakubem Klepišem po hodně šťastném odrazu, kdy si to kotouč po zásahu tyčky ze zakončení Muellera namířil přímo na autora branky, který už jenom poslal puk do prázdné. O šest minut později přišla další branka, která zvýšila rozdíl už na 1:3. Podepsal se pod ní Tomáš Vincour, který po kombinaci jeho spoluhráčů zakončoval z bezprostřední blízkosti do kasy Beranů. Poté se zdálo, že tato branka byla rozhodující a zlomí domácí mančaft. Nalijme si čistého vína, ono tomu poté opravdu tak bylo, pak ale obrana Brna zaspala na vavřínech a nechala proniknout domácí ofenzivní lajnu až k Vejmelkovi, čehož využil Zdeněk Okál, který přiživil naděje domácích na dorovnání.
Další třetina začne přibližně v 19:11.
40:00'
38:49'
Blíží se poslední minuta druhé třetiny a Kometa zatlačila domácí do obraného pásma. Tam ale přichází o kotouč a po dobře vypadající kombinací se dostal do velké šance Gazda. Tomu ale klička na Vejmelku nevyšla, nicméně jeden z největších talků třetiny domácích stále pokračuje.
37:50'
Kometa se dostala do rychlé akce tři na tři kdy, se bleskurychle prothál Mlčák po pravém křídle, jeho přihrávka na druhou stranu kluziště byla ale nepřesná a u kotouče je první Kubiš.
36:51'
Početní výhoda se blíží k samotnému závěru a vypadá to, že tentokrát zůstane nevyužita i přesto, že se hosté opravdu hodně snažili vyzrát na obranu Zlína.
35:52'
Kometa má velkou šanci na opětovný zisk dvoubrankového vedení, po naprosto zbytečném vyloučení domácích, Berany zatím hodně tlačí, střel z toho ale moc nepřišlo.
34'
Horký odvrátil puk, ale nešťastně na Okála, který měl snadnou práci, 2:3
34:53'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Matyáš Hamrlík.
33:43'
Tak toto bude bez pochyb naprostá adrenalinová injekce pro domácí, kteří se v posledních minutách hodně trápili. Po dlouhém snažení se jednomu z hráčů Beranů podařilo dostat do útočného pásma. Poté se pokusil o zakončení Antonín Honejsek, jeho pokus se ale odrazil od betonů brankáře Brna. To ho ale nemuselo dlouho mrzet, protože jako první našel odražený kotouč ZDENĚK OKÁL, který vymetl všechny pavučiny co byli ve Vejmelkově kleci. Asistence: Antonín Honejsek.
31:56'
Zlín vyhrál buly v obranném pásmu, poté ale rychle přišli o kotouč a tak se můžou hosté pokusit o další zakončení. To taky přichází a končí po Kašíkovou lapačkou.
30:57'
Domácím se daří v posledních chvílích hodně dostávat do slibných pozic, navíc jim k tomu pomáhá i obrana hostů, která dneska taky zrovna dvakrát aktivní není. Obvykle ale kombinace končí slepou přihrávkou neznámo kam a končí úplně mimo oblast jednoho z jejich zlínských hráčů.
29:58'
Tak přece jenom tu přichází nějaký tlak ze strany domácích. Ti ale s jejich střeleckou pasivitou nepřekvapivě ani jednou nevystřelili během poslední snad minuty. Přece jenom se dostal nyní k zakončení Gazda, jeho pokus ale Vejmelka zkušeně lapil.
28'
Neobsazený Vincour zametl odražený puk za záda Kašíka, který byl bezmocný, 1:3
28:59'
Tak kromě jednoho zakázaného uvolnění byl pobyt domácích v jejich útočném pásmu naprosto minimální. Naopak soupeř hraje bravurně a nepouští Berany do téměř žádných šancí.
28:00'
Domácí se očividně sesypali ještě více než při druhé vstřelené brance. A není se ani čemu divit, když opět doma prohrávají. Nicméně s takovou psychikou by mohli do konce zápasu ještě klidně inkasovat dvě tři branky takže je jenom na nich jestli se vzchopí, nebo budou pokračovat v trápení se.
27:01'
Tak toto už by mohlo být pro domácí zlomové. Po dalším tlaku Brna přišla pěkná kombinace, na jejímž konci stál TOMÁŠ VINCOUR, který přijmul přihrávku úspěšně i přesto že byl poměrně dost blokovaný. Poté se zakončením už takové problémy mít nemusel jelikož byl doslova nalepený na Kašíkovi, takže si jeho tělo mohl povodit, jak jenom chtěl. Asistence: Jakub Klepiš a Ralfs Freibergs.
26:01'
Brnu se opět daří tlačit domácí, kteří se očividně hodně sesypali po druhé vstřelené brance.
25:02'
Beranům se podařilo na chvilku zatlačit soupeře, jediná střele co ale přišla byla zblokována domácím Kubišem, který neomylně strčil do dráhy letu svojí hůl.
24:03'
A Kašík si připisuje další zákrok po střele Valského, buly vyhráli domácí a tak se hned dostali k další střele. Ani tentokrát ale nebyli o moc úspěšnější než v posledním případě.
23:04'
Kometě se daří přece jenom už trochu více tlačit domácí, což nyní dokázala i střela Holíka, která mířila těsně vedle. Mimo to jsou ale Brněnští mnohem aktivnější a obecně mnohem více bruslí.
22'
Kašík předvedl v oslabení akrobatický kousek, ale na dorážku Klepiše nestačil, 1:2
22:05'
Po vstřeleném gólu mají domácí lehce navrch, není to ale žádné masivní přehrávání jejich soupeře, a tak se do útoku můžou nyní vrhnou i domácí. První jejich střela je zblokována a tak se může Kometa opět vrátit do útoku.
21:06'
Toto je pro Kometu zasloužená branka, minimálně za výkony od začátku přesilovky. Nutno ale dodat, že tentokrát měli hráči Brna více štěstí než rozumu. Poté co se po křížově přihrávce dostal ke střele Peter Mueller, se kotouč odrazil od tyčky přímo na JAKUB KLEPIŠ, který pak zakončoval na nic netušícího Kašíka. Asistence: Peter Mueller.
20'
Vejmelka přichází o čtvrtou nulu v řadě! Při závaru ho prostřelil Šlahař, 1:1
20:30'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Daniel Gazda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
20:15'
Úvodní vhazování získal pro domácí Holík, jeho spoluhráč ale rychle přichází o kotouč a domácí se hrnou do útoku. Tam ale Dufek přichází o kotouč.
20:01'
V první třetině jsme viděli lehkou převahu ze strany domácích a to hlavně v brzké přesilovce, která přišla po méně než dvou minutách. Poté ale začalo tempo Beranů upadat a síly byli poměrně vyrovnané. Toho využil lehce po půlce první dvacetiminutovky Martin Zaťovič, který díky svým rychlým nohám a pochybení domácí obrany mohl zakončovat z krátkého úniku jeden na nikoho. Domácí se ale nedali a stále si hráli svoje. V závěru třetiny ale přišel poměrně silný zámek Komety v její obraném pásmu. Toho dokázal zneužít méně než minutu před koncem Jakub Šlahař, který dokázal propašovat kotouč po zmatku před brankovištěm za dlouho nepřekonaného Vejmelku.
Další třetina začne přibližně v 18:19.
20'
20:00'
19:24'
Po nahození před bránu Vejemelky nebylo moc jasné koho kotouč je, ten ale s kapkou štěstí našel JAKUB ŠLAHAŘ, který zaskočeného brněnského brankáře překonal už do odkryté brány. Asistence: Zdeněk Okál a Antonín Honejsek.
18:48'
Blíží se poslední minuta prvního dějství a domácí se drží v útoku.
17:39'
Po vyhraném buly u ofsajdové čáry přišla zajímavě vypadající akce. Po zakončení jednoho z hráčů Komety skončil kotouč nehlídaný před Kašíkovými betony. Toho využil Šoustal, který kvapně přibruslil k volnému puku a snažil se ho protlačit. To mu ale k ničemu nebylo, jelikož Fořt mu kotouč úspěšně vypíchl.
16:40'
Brněnští přece jenom pár minut před koncem třetiny přidávají na obrátkách. Žádná velká akce z toho zatím nebyla, ničemně domácím se ani moc nedaří dostat do útoku.
15:41'
Po jedné z akcí Zlína se dostali do šance i hosté. Střela jednoho z jejich útočníků mířila přímo do středu brány, a tak s ní Kašík zrovna dvakrát moc problémů neměl.
14:42'
Domácí opět jako v minulém zápase lehce přehrávají soupeře. Není to žádný drtivý tlak, což je určitě dobře pro vedoucí Kometu, komu to ale určitě neprospívá jsou domácí Berani, kteří se ne a ne prosadit.
13:43'
Tak velká šance přišla i na druhé straně! Do velmi nebezpečného zakončení se po přečíslení dostal Klepiš. Jeho pokus ale zlikvidoval domácí brankář Kašík svými známými širokými betony.
12:44'
Buly v obranném pásmu získali domácí, kteří se hned pokusili o další výlet směrem ke kase domácích. Toto neúspěšné počínaní zastavil jeden z domácích obránců, který zastavil toto brněnské snažení.
11'
Hamrlík chyboval. V úniku pak trestal Zaťovič, 0:1
11:45'
Tak toto je veliká škoda pro domácí mančaft. Kubiš se dostal do samostatného úniku, jeho pokus ale brankář se skvělou formou úspěšně vychytal. Jen těžko říct zda se vůbec bude tato šance někdy opakovat a pokud ano tak kdy.
10:46'
Tak toto bylo nepochopitelné zaváhání zlínské obrany a především Matyáš Hamrlík. Ten si nepohlídal MARTINA ZAŤOVIČE, který se rychlostně protáhl mezí dvěma domácími obránci a v souboji jeden na nikoho zakončil neomylně za Kašíkovy záda.
10:08'
Nosek se chtěl pokusit o střelu. Ještě než se ale k tomuto činu dostal přistoupil si k němu jeden z obránců Komety a zblokoval mu jakýkoli pokus o zakončení.
09:09'
Mueller se po akci Brna dva na dva dostal do velice slibně vypadajícího zakončení. Jeho teč, která mířila z bezprostřední blízkosti přímo mezi Kašíkovy nohy, skončila na Kašíkových betonech a kotouč si uzmul jeden z domácích obránců.
08:10'
Ani jednomu z týmů se nedařilo na moc dlouho udržet v útočné části kluziště. To se ale nyní mění jelikož hosté už na téměř minutu drží své soupeře v obraném pásmu.
07:11'
Domácí získali kotouč po vhazování, po pár přihrávkách přišlo ale špatné zpracování Honejska, po kterém kotouč končí za modrou lajnou a do útoku se hrnou hokejisti Komety.
06:12'
Mueller se pokusil provlíknout do útočného pásma. Po v cestě ho ale obral o puk jeden ze zlínských obránců, který prodloužil na Gazdu. Ten se vzápětí dostal velice rychle k zakončení, z kterého je ale jenom další zákrok pro Vejmelku.
05:13'
Beranům se podařilo osvobodit, kromě pár přihrávek jim to ale k ničemu nebylo a tak končí další zlínská akce jak jinak než nezdarem.
04:14'
Hosté už hrají v plném počtu a hnedka se to projevuje na tom, kdo je dominantnější týmem, jelikož Brno už opět určuje tempo hry.
03:15'
Tentokrát se ke střele dostal Nosek, jeho pokus ale mířil přímo doprostřed Vejmelkovi svatyně a ten se zákrokem neměl žádný problém. Po vyhraném vhazování přece jenom přichází tlak domácích a hnedka je z toho tyčka, kterou smolně nastřelil Okál.
02:16'
Domácím se zatím v první přesilovce moc nedaří. Už se dostali k pár střelám, kromě toho ale strávili většinu času lovením vyhozených kotoučů.
01:17'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Luboš Horký – 2 min., krosček).
00:45'
Úvodní buly pevní třetiny získal pro Kometu Holík a hned posílá své spoluhráče do útoku, kteří bleskurychle zamkli domácí v jejich obranném pásmu.
00:01'

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Gazda, Řezníček, Ferenc, Žižka (C), Nosek (A), M. Novotný, Hamrlík – Dufek, Fryšara, Köhler – Vopelka, Fořt, Kubiš (A) – Šlahař, Honejsek, Okál – Karafiát, P. Sedláček, Herman.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – F. Král, Zámorský, Bartejs, O. Němec, Gulaši, Mlčák, Freibergs – Zaťovič, P. Holík, Mueller – Valský, Klepiš, L. Horký – Kusko, Vincour, Bondra – F. Dvořák, Šoustal.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Lederer, Rožánek.
PSG Berani Zlín

Zlínu se v této sezónně stále nedaří, poslední vzájemný zápas s Kometou navíc prohráli 0:3. Předtím se jim sice podařilo vyhrát s Mladou Boleslaví, ale jen těsným výsledkem 1:0. Mimo tuto jednu výhru si z posledních pěti zápasů připsali už jenom bod a i díky takovýmto až hrůzostrašným výsledkům se nachází až na předposledním místě. Pokud by se jim ale podařilo vyhrát, mohli by si zajistit prozatímní 12. místo jelikož se dneska žádné jiné utkání nehraje a na Vítkovice ztrácí jenom bod. Nicméně podle papírových předpokladů je dneska favoritem brněnská Kometa a výhra se moc neočekává i když se jedná o soupeře ze spodního středu tabulky.

Poslední tři utkání:
Zlín vs. Kometa Brno – 0:3
Mladá Boleslav vs. Zlín – 0:1
Zlín vs. Třinec – 2:3 pp
HC Kometa Brno

Kometa má v porovnání s Berany opravdu velkou herní pohodu, z posledních pěti zápasů vytěžila 12 bodů za čtyři výhry, v jednom z nich dokonce nasázela Českým Budějovicím deset gólů. S takovým skóre získala z posledních pěti zápasů úplně nejvíc bodů ze všech týmů extraligy. I díky takovýmto výsledkům se momentálně nachází na prozatímním devátém místě. Pokud by se ale hráčům z Brna podařilo Berany porazit i podruhé, tak bodově dorovnají Pardubice, které jsou o příčku před nimi. Důležité je vyzdvihnout i výkony jejich muže s maskou, který si v posledním zápase připsal už třetí nulu v řadě. S takovýmto klidem na hokejkách by to měly být pro hosty z Brna další jednoduché tři body do tabulky, o čemž jsme se přesvědčili i v prvním z moravského dvojutkání. Uvidíme, jestli se domácím podaří zaskočit hostující Kometu nebo si jejich soupeř opět pohlídá jednoho z papírově slabších a jednodušších soupeřů.

Kometa Brno vs. Karlovy Vary – 3:0
Vítkovice vs. Kometa Brno – 0:1
Zdravím všechny fanoušky českého hokeje! Vítám Vás při sledování Tipsport Extraligy, ve které dnes mimo jiné odehraje utkání zlínských Beranů proti brněnské Kometě, které dnes, spolu se mnou, budete moci sledovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.