Tipsport Extraliga - Základní část - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Pardubice - 13. listopadu 2020   17:30

Zlín
21:35' J. Ondráček  • 30:33' Řezníček (J. Ondráček) • ' Honejsek
3:2
(0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)

2:0 (SN)

Pardubice
02:45' Poulíček  (Nakládal, Ďaloga) • 58:04' Anděl  (Kusý)
Zlín
Kika, Kubičík – Ganger, Klouček
ZS Luďka Čajky, Zlín
Pardubice

Zlín - Pardubice: Honejsek procedil puk skrz Kantora. Domácí vítězí v nájezdech, 3:2

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Střely na branku: 29 – 33
Je dobojováno. Zlín sice přišel o vítězství v základní hrací době v závěru třetí třetiny, nakonec ale vítězí v samostatných nájezdech a zapisuje tak bonusový bod navíc. Hosté se musí spokojit s bodem jedním.
V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Berani Zlín.
Autorem vítězné branky je ANTONÍN HONEJSEK.
Vladimír Svačina musel dát, aby se pokračovalo, ale zblízka na Kašíka nevyzrál. Je to jasné, bonusový bod navíc bere Zlín.
Jakub Šlahař se trefil pod lapačkou Kantora a navyšuje vedení Zlína na nájezdy.
Jan Mandát to zkusil také mezi betony, ale trefil jen beton Kašíka.
Antonín Honejsek procedil puk mezi betony Pavla Kantora a Zlín vede.
Patrik Poulíček se rychle rozjel a svižnou ranou neprostřelil Libora Kašíka.
Okálova klička příliš blízko Kantora neskončila za jeho zády.
Také hostující Claireaux neuspěl, když Libor Kašík jeho pokus zneškodnil.
Bedřich Köhler jel jako první, proti Kantorovi neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
Střely na branku: 29 – 32
Je to tak. Půjdeme do samostatných nájezdů.
65'
Honejsek procedil puk skrz Kantora. Domácí vítězí v nájezdech, 3:2
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:49'
Jan Mandát dorážel před Kašíkem střelu spoluhráče, domácí se ale dostali na kotouč a hned ho poslali až před hostující klec. Už to vypadá, že ani prodloužení nerozhodne.
64:23'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2 min., podrážení).
64:23'
Zakončení Matěje Blümela šlo vedle Kašíkovy branky. Došlo ale k faulu hostujícího hráče a bude se ještě vylučovat.
64:00'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:32'
Vladimír Svačina poslal puk po mantinelu na Jakuba Nakládala, ale hosté se poté nedostali blíže brance Libora Kašíka. Následně pak hru otáčejí před Kantora zase Berani.
62:58'
Ofsajdové postavení Zlína vyhodilo hru zpět do středního pásma, kde se bude vhazovat.
61:52'
Zdráhalovo zakončení zastavil Libor Kašík a Zlínští pak hned otáčejí hru na opačnou stranu.
61:33'
Jakub Šlahař zakončil z mezikruží, ale trefil jen Pavla Kantora, jenž poté okamžitě zastavuje hru.
61:05'
Jakub Nakládal pálil na domácí branku, ale jeho pokus končí na obránci Zlína. Do akce na druhé straně tak jdou nyní Berani.
60:19'
Hosté mají puk a pomalu se blíží domácí brance. Marek Ďaloga ho před branku Zlína zatáhl podél levého mantinelu.
60:01'
Střely na branku: 26 – 31
Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách. Pokus ani po něm nebude znám vítěz, půjde se na samostatné nájezdy.
60:00'
59'
Anděl v závěru spasil Dynamo. Zápas jde do prodloužení, 2:2
59:53'
Už to vypadá, že se nic nestane a zápas tak dojde minimálně do nastavené hrací doby.
58:56'
Rhett Holland to zkusil z levého kruhu, ale jeho pokus byl sražen mimo tři tyče. Následně pak Zlínští ještě otáčejí hru před Pavla Kantora.
58:44'
Kotouč po střele domácího hráče končí ve výstroji Pavla Kantora a hra je přerušena. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
58:04'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Berani v závěru třetí třetiny přicházejí o své vedení a začíná se znovu od začátku. LUKÁŠ ANDĚL se protlačil na pravou stranu a poté pohotově překonal Libora Kašíka – 2:2. Asistence: Denis Kusý.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:35'
Domácí dostali puk znovu až před hostující branku. Antonín Honejsek ale nezakončil. Nicméně domácí jsou stále před Pavlem Kantorem.
56:51'
Berani drží kotouč co nejdále od Libora Kašíka. Snaží se už svůj těsný náskok pouze bránit a nikam se příliš neženou.
56:12'
Kusý nezpracoval puk na modré čáře a ten mu utekl do středního pásma. Poté ho posunul ještě dále zlínský Jan Václavek a oba celky střídají.
55:18'
Další výhoz domácích do střední třetiny a Zlín jde střídat. Na led skáčou čerstvé síly.
54:22'
Menší tlak hostů zastavil jeden z beků Zlína, který poslal kotouč do středního pásma, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Hosté tak musejí další akci zakládat téměř až od Kantora.
53:53'
Pardubičtí drží kotouč na svých holích a na nic nečekají a útočí. Ovšem proti obraně Zlína se jim zatím nedaří dostat puk za záda Libora Kašíka.
53:41'
Nyní následuje další komerční přestávka.
53:38'
Pardubice jsou v plném počtu.
53:23'
Berani se sami vykázali z útočného pásma a vypadá to, že velmi dlouhé oslabení hosté zvládnou bez úhony. Ještě ale zbývá patnáct vteřin z trestu Hollanda.
52:50'
Po nepřesné souhře Zlína zachytili puk hosté a ten tak letí opět až před Libora Kašíka.
52:38'
Další zákrok Kantora. Tentokráte ukryl do lapačky střelu Davida Noska a znovu nechal dění na ledě zastavit.
52:29'
Gazdův pokus Pavel Kantor dobře viděl a zapsal další důležitý zákrok. Drží tak hosty stále ve hře o body. Vhazuje se po pravici brankáře Dynama.
51:59'
Hosté zachytili puk a znovu ho okamžitě posílají až před domácí klec a šetří další vteřiny. Jejich početní výhoda se už chýlí, sice pomalu, ale ke konci. Přesilovka Zlínu příliš nevychází.
51:48'
Noskova bomba skončila v lapačce hostujícího brankáře a hra je přerušena. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
51:12'
David Nosek sice získal puk, ale hned ho ztratil. Honejsek ho ale ještě udržel v útočném pásmu a znovu tak mohou Berani zakombinovat před Pavlem Kantorem.
50:05'
Jiří Ondráček obkroužil pravý kruh, poslal kotouč na modrou čáru a poté střílel jeden z domácích beků. Hosté však vše jistili a znovu se osvobozují.
49'
Holland zbytečně tvrdě fauloval kolenem soupeře a zamířil pod sprchy
49:33'
Domácí se déle drželi v útočném pásmu, nakonec ale puk získali hosté a hned ho poslali až před domácí klec. Šetří tak cenné vteřiny z dlouhého oslabení.
48:38'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rhett Holland – 5 min., podrážení). Trest odpyká Michal Machač.
48:38'
Holland nyní srazil domácího hráče hodně tvrdě a utkání pro něj končí. Pardubický bek dostane pětiminutový trest a samozřejmě i do konce utkání.
48:22'
Další pardubická akce nepřinesla ovoce a puk opouští pásmo a míří do neutrální zóny.
47:40'
Radoslav Tybor přešel hladce do útočného pásma, nechal kotouč Valentinu Claireauxovi a ten poté svou střelu nasměroval mimo tři tyče.
46:53'
Zdeněk Okál ale získal puk a nahodil ho do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
46:27'
Juraj Mikuš nepřesně střílel od modré čáry, následně pak skončil puk u mantinelu, kde ho vybojovalo znovu Dynamo a pokračuje akce hostů.
46:15'
Po střele Jana Václavka končí puk v lapačce Pavla Kantora a hra je přerušena. Následuje také další komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat před hostující brankou.
45:34'
Zlínští stále drží jednobrankový náskok, hosté ale dělají vše pro to, aby srovnali nepříznivý stav. Nyní se jim to ale nepovede, protože Berani velmi rychle míří na opačnou stranu.
45:21'
Marek Ďaloga vyslal nebezpečný projektil na Libora Kašíka a domácí brankář tentokráte už musel zakročit.
44:44'
Hosté to zkusili znovu, rozvinuli další svou akci, ale narazili na obranu Zlína, která je do zakončení před Liborem Kašíkem nepustila.
44:28'
Pavel Kantor musel být pozorný ve svém brankovišti, i když už byli hosté v plném počtu, dojížděla akce Zlína. Nakonec šel pokus jen vedle jeho klece.
44:04'
Poulíček je na ledě a hosté jsou tedy v plném počtu.
43:35'
Jakub Herman naznačoval akci Zlína, ale do pásma mu projel dříve spoluhráč než puk a je z toho postavení mimo hru a stěhování hry znovu do neutrální zóny.
42:19'
Zlínští se nastěhovali do pásma soupeře, v rohu ale přišli o puk a ten chtěli hosté vyhodit ven. Nejprve se jim to nepovedlo, napodruhé už ano.
42:04'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Patrik Poulíček – 2 min., podrážení).
41:42'
Po ofsajdu Zlína se hra přestěhovala do středního pásma, kde se vhazovalo. Následně pak ale hosté zatáhli puk na druhou stranu.
40:58'
Jenže hosté byli proti, sebrali soupeři kotouč a zavezli ho před Libora Kašíka, který ale nemusel zasahovat, neboť na něho nemířila žádná střela.
40:31'
Domácí od vlastní branky zakládají akci a pokusí se před Kantorem své vedení navýšit.
40:01'
Střely na branku: 15 – 24
Další třetina začne přibližně v 19:17.
Také druhá třetina je u konce a z pohledu domácího celku byla úspěšná. Ve dvaadvacáté minutě totiž vyrovnal Jiří Ondráček a v jednatřicáté minutě pak strhl vedení na zlínskou stranu Dalibor Řezníček. Nyní tak jdou hosté v pozici prohrávajícího celku do kabin a ve třetí části hry se pokusí srovnat.
40:00'
39:50'
Domácím nevyšel závěrečný útok ve druhé třetině, na druhé straně si stejně počínali hosté. A už se rozhodně nic nestane. Kotouč je v neutrální zóně.
39:31'
Jakub Šlahař vystřelil směrem na branku hostů, ale tam byl s dalším zákrokem připraven Pavel Kantor, jenž nechal raději hru ještě pozastavit.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:39'
Za brankou Zlína vznikl souboj o puk, ten vydolovali Berani a míří okamžitě až před branku Pavla Kantora, který se bude muset mít na pozoru.
38:02'
Marek Ďaloga chtěl střílet od modré čáry, ale zjevil se před ním domácí hráč, který jeho pokus zastavil bruslí. Hosté ale puk získali zpět a stále útočí.
37:31'
Pavel Kantor jel za svou branku, aby zachytil puk a mohl ho poslat do bezpečí. Pomohl tak obraně, která byla v tu chvíli dále od jeho klece.
36:54'
Jakub Šlahař poslal na pravou stranu kotouč pro Zdeňka Okála. Ten si chtěl sjet k pravému kruhu, ale zastavil ho jeden z beků pardubického celku.
36:27'
Domácí celek je už v plném počtu.
35:45'
Ránu Jakuba Nakládala tečoval před Liborem Kašíkem Valentin Claireaux, ale znovu zlínský brankář zakročil. Následně pak se domácí osvobozují a posílají puk až před Pavla Kantora.
35:13'
Hra vysokou holí na straně Mikuše a bude se vhazovat ve středovém kruhu. Zlínští se zatím přesile hostujícího Dynama dobře brání.
35:02'
Střela Patrika Poulíčka skončila na zákroku Libora Kašíka. Ten vydoloval puk ze své výstroje a hra je přerušena. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
34:37'
Hosté mají šanci srovnat stav utkání v nabídnuté přesilové hře. Vůbec první v tomto duelu.
34:27'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Antonín Honejsek – 2 min., nesportovní chování).
34:08'
Jakub Nakládal se snažil vybojovat puk za brankou Pardubic, ale nic z toho nebylo. Naopak od modré čáry střílel jeden z domácích, ale pouze do Pavla Kantora.
33:59'
Následuje další komerční přestávka.
33:33'
Václavek nahodil puk pro Fryšaru. Druhý jmenovaný ale upadl a akce Zlína tak měla pouze a jen jepičí život. Toho využili hráči Pardubic a pádí před Libora Kašíka.
33:15'
Další zakázané uvolnění, tentokráte na straně pardubického celku.
32:32'
Rhett Holland zachytil kotouč ve středním pásmu a hosté mohli jít dopředu. Ale proti jejich počínání byla opět obrana Zlína, která otáčí hru před Pavla Kantora.
32:12'
Avšak bylo to příliš prudké a je tu další zakázané uvolnění Beranů. Vše se tedy stáčí opět před branku Libora Kašíka.
31'
Kalvachova přízemní standardka zamířila těsně vedle
31:51'
A znovu Matěj Blümel, který tentokráte nevybojoval puk v rohu pásma soupeře a ten tak posílá puk do neutrální zóny.
31:35'
Matěj Blümel se snažil prostřelit Libora Kašíka nenápadnou střelou, ale z mezikruží trefil jen hruď zlínského brankáře. Ten hru zastavuje a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
30:51'
Vhazovalo se před Liborem Kašíkem, hosté vybojovali puk a těsně před Kašíkem se snažil dorážet Patrik Poulíček, ale bylo to nepřesné.
30:33'
Zlín právě vstřelil branku!
Berani strhávají vedení na svou stranu a otáčejí stav zápasu. K odraženému puku se dostal na levém kruhu DALIBOR ŘEZNÍČEK a obránce Zlína pak pohotovou střelou prostřelil Pavla Kantora – 2:1. Nyní je to tedy pardubický celek, který musí dohánět manko. Asistence: Jiří Ondráček.
30:09'
David Nosek byl dalším zlínským hráčem, který donutil Kantora k zákroku a zároveň i k přerušení hry. Vhazuje se po pravé ruce brankáře Východočechů.
29:59'
Pavel Kantor si sáhl znovu na kotouč, když na něho domácí vyslali další nebezpečnou střelu a poté raději hru nechal přerušit.
29:19'
Vladimír Svačina napřáhl na pravém kruhu a byla z toho další šance Pardubic. Ovšem kotouč tečoval mimo Jakub Šlahař.
29:02'
Vhazovalo se před brankou Libora Kašíka, hosté se poté hned dostali k dalšímu pokusu, který ale brankář zlínských Beranů srazil helmou mimo tři tyče.
28:30'
Valentin Claireaux měl na holi velkou šanci. Sjel si k nahozenému puku a ten tečoval před Liborem Kašíkem, svého někdejšího spoluhráče ale nepřekonal. Za domácím brankářem totiž zazvonila tyč!
28:06'
Pavel Sedláček vybojoval puk a hned ho poslal do ohně před klec Pardubic, ale tam neměl nikoho na teč.
27:19'
Jakub Šlahař si našel puk za brankou soupeře, dostal se před Pavla Kantora, ale nakonec jeho pokus šel jen vedle jeho branky.
26:26'
Martin Novotný nejprve nedostal puk do útočného pásma, za chvíli už ale ano a sám pak vystřelil, ale jen do připraveného beka pardubického Dynama. Nicméně nadále pokračuje zlínská akce.
26:19'
A následuje i další komerční přestávka.
26:19'
Dynamo velmi rychle získalo puk zpět a po rychlém přechodu do útočné třetiny střílel Vladimír Svačina, ale na Libora Kašíka nevyzrál. Hra je pozastavena.
25:41'
Lukáš Anděl objel branku Zlína, dostal kotouč před Kašíka, ale následně pak už přesně nevystřelil. Akce hostů je u konce a nyní následuje domácí útok.
25:29'
Icing také na domácí straně a do útoku tak mohou jít zase hosté. Vhazuje se před Liborem Kašíkem.
25:21'
Pavel Sedláček se nedostal ke kotouči a Zlínští tak nemohli jít do akce. Na druhé straně se ofsajdu dopustili hosté a hra je vykázána do středního pásma.
24:15'
Bedřich Köhler se pokoušel prostrčit puk skrze pardubickou obranu, ale marně. Ten získali hosté a velmi rychle se přestěhovali před domácí klec.
24:01'
Další zákrok Pavla Kantora a hra je pozastavena. Domácí tak udrží teritorium Pardubic, vhazování proběhne po levici brankáře pardubického Dynama.
23:17'
Kolářova rána neprošla přes Jana Václavka, který zakročil a pomohl obraně domácích. Následně pak se do akce dostávali Berani, ale zastavili je agilní hosté.
23:00'
Ondráček se snažil dotírat před Kantorem, ten poté poslal k zemi domácího hráče, ale sudí naznačuje, že vše bylo v rámci pravidel a vylučovat nebude.
22'
Střela pod břevno završila Ondráčkovo sólo, 1:1
22:54'
Stejná situace se nyní opakuje znovu a Zlín tak zadarmo opět získává útočnou třetinu.
22:29'
Další zakázané uvolnění Pardubic stěhuje hru zpět před branku Pavla Kantora.
22:08'
Berani ožili a na Kantora šla v krátkém sledu po sobě další střela, kterou ale brankář Dynama chytil a nechal hru raději zastavit. Vhazování se tak bude konat po jeho pravé ruce.
21:35'
Je vyrovnáno. JIŘÍ ONDRÁČEK zachytil puk ve středním pásmu, nabruslil si s ním do pásma hostů. Tam ještě hledal někoho na přihrávku. Nakonec to však zkusil sám, našel si lepší pozici ke střele a pak Kantora prostřelil – 1:1. Bez asistence.
21:09'
Valentin Claireaux vyhrál vhazování v pásmu Zlína a nasměroval svůj celek před Kašíka. Ovšem poté se Pardubičtí dopustili zakázaného uvolnění a jde se do teritoria Zlína.
20:50'
Nyní musel Pavel Kantor do zákroku proti nebezpečné střele Zlína a hra je zastavena.
20:29'
Hosté se hned na úvod druhé třetiny nastěhovali do pásma Zlína, kde ale nevystřelili a následně pak se domácí dostali před Kantora, ale i on nemusel do zákroku.
20:01'
Led na druhou třetinu ve Zlíně je připraven a za malý okamžik tak bude moci začít prostřední dějství.
Střely na branku: 6 – 12
Další třetina začne přibližně v 18:17.
První třetina duelu mezi Zlínem a Pardubicemi je minulostí. Lépe vyšla hostům, kteří byli o něco aktivnější a ve třetím minutě se ujali vedení. Patrik Poulíček tečoval nahození Nakládala od modré čáry a kotouč skončil za Kašíkem. Domácí se snažili o vyrovnání, ale proti dobře hrajícímu Dynamu se jim to zatím nepovedlo. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, ve které Zlín bude usilovat o vymazání jednobrankového manka.
20:00'
19:55'
Ale hosté se ubránili rodící se akci a hned poslali kotouč znovu do útočného pásma, kde ho drží na své holi jeden z domácích beků, už se ale nic nestane.
19:28'
Hosté prohráli souboj o puk u zadního mantinelu v útočném pásmu a Zlínští tak mohou ještě projít do útoku na opačný konec kluziště.
19:09'
Zakázané uvolnění Zlína, vše se znovu stěhuje před svatyni Libora Kašíka, buly bude vhozeno na levém kruhu.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:20'
Další dělovka hostů končí na Kašíkovi, který se rozhodně v první třetině ve svém brankovišti nenudí.
17:46'
Valentin Claireaux, jenž to ve Zlíně velmi dobře zná, neboť zde působil, střílel mezi tři tyče, ale tam byla připravena obrana Beranů a nedovolila mu skórovat.
17:17'
Kolář trefil Köhlera, ale druhý jmenovaný neměl sílu na to, aby sebral kotouč a nadále tak pokračuje akci pardubického celku.
16:37'
Stále hosté drží kotouč před soupeřovou klecí a snaží se o navýšení skóre.
16:06'
Patrik Poulíček nabral podél pravého mantinelu rychlost a zatáhl puk před branku Kašíka, ale nakonec se hosté k žádné střele před jeho svatyní nedostali.
15:54'
Další slibně se rodící akci Zlína zastavil ofsajd a hra se tak opět stěhuje do neutrální zóny. Vhazovat se bude blíže hostující brance.
15:35'
Libor Kašík se roztáhl v brankovišti jak široký tak dlouhý a zabránil tak další střele hostů. Rohlík pálil z první z mezikruží, ale fantasticky ho vychytal domácí brankář.
15:02'
Kolář poslal puk do útočné třetiny, Holland na něj ale nedosáhl. Ovšem hosté stále drží hru před Kašíkem, který musí být pozorný.
14:04'
Od vlastní branky znovu Martin Novotný dostává touš do útočného pásma, ale pozorná obrana Pardubic byla opět na místě a nedovolila, aby domácí celek zahrozil před Kantorem.
13:24'
Martin Novotný se snažil obtěžovat soupeře a chtěl vybojovat puk. Ale domácímu bekovi se to nepovedlo a musí se tak rychle vracet zpět na druhou stranu, hrozí útok Pardubic.
12:46'
U puku byli hosté, ale Zlínští je rychle o něj připravili a zatáhli ho před branku Pavla Kantora. Šlahařovu střelu ale srazila obrana Pardubic do bezpečí.
12:45'
To ale až po další komerční přestávce, která právě následuje.
12:45'
Zlínští zakládali slibnou akci, ale dopustili se postavení mimo hru, která je tak přesunuta zpět do středního pásma, kde se za malý okamžik bude vhazovat.
12:02'
Radoslav Tybor nahodil bekhendem puk do útočného pásma, ale tentokráte to bylo ze strany Dynama vše. Do akce na druhou stranu tak jde znovu zlepšující se Zlín.
11:28'
Fryšara naznačoval, že má volnou hůl, ale přihrávka k němu nemířila. Poté střílel Bedřich Köhler, ale jeho pokus prosvištěl jen těsně vedle branky Pavla Kantora.
10:46'
Až nyní zapsal další veledůležitý zákrok. Martin Novotný natáhl hůl, ale kotouč do své moci dostal Pavel Kantor a okamžitě nechává hru zastavit.
10:10'
Dalibor Řezníček si dojel k zadnímu mantinelu pro puk a ten pak dostal až před Pavla Kantora. Zlínští se před jeho brankou chvíli zdrželi, avšak žádnou nebezpečnou střelou ho neohrozili.
09:53'
Jan Kolář posunul puk před branku Libora Kašíka, kde se ho snažil tečovat Denis Kusý, ovšem marně dobýval branku Zlína.
09:41'
Zakázané uvolnění Zlína a hosté získali útočné pásmo. Vhazovat se bude po levici Libora Kašíka.
09:17'
A ten hned musel zasáhnout proti nebezpečné střele od modré čáry z hole Davida Noska. Hostující brankář si po delší době sáhl na puk a hned dění na ledě pozastavil.
08:52'
Vladimír Svačina nahodil kotouč před branku Zlína a čekal na teč spoluhráče, ale nakonec z toho sešlo. Rázem pak Berani pádí před Pavla Kantora.
08:47'
Následuje první komerční přestávka.
08:47'
Libor Kašík se musel ve svém brankovišti znovu co otáčet, aby zastavil další pokus soupeře. Dynamo tak opět bylo před jeho brankou aktivní.
07:43'
Domácí jen nahodili puk do útočného pásma, nakonec o něj hned přišli, ale zase si ho vrátili zpět a zrodila se střela Pavla Sedláčka, která skončila na zákroku Pavla Kantora.
06:58'
Hosté jsou zatím tím aktivnějším týmem, před chvílí pálil jeden z hostů a Libor Kašík se musel v brankovišti natáhnout, aby holí puk srazil do bezpečí.
06:10'
Marek Ďaloga zachytil ve středním pásmu puk a pokusil se ho dostat zase před domácí klec. Ovšem v tom mu zabránila domácí obrana a ta stáčí hru před Kantora.
05:56'
Další Kašíkův zákrok, ve kterém lapil kotouč do lapačky a opět raději zastavuje hru. Buly bude vhozeno po jeho levé ruce, hosté tak mají stále útočné pásmo.
05:36'
Matěj Blümel vracel zpětnou přihrávkou puk před odkrytou Kašíkovu klec, ale domácí brankář to viděl a u zadní čáry puk zastavil. Hra je opět zastavena.
05:09'
Jan Kolář se snažil udržet puk u modré čáry, ale nakonec se mu to nepovedlo. Posléze už se ale k puku dostali opět hosté a znovu hrozí před Liborem Kašíkem.
04:30'
Po nenápadné střele hostů byl kotouč sražen do rohu obranného pásma Zlína a odtud ho pak Berani zavezli na opačnou stranu a mohou zaútočit před Pavlem Kantorem.
3'
Šok pro domácí! Pokus Nakládala jemně tečoval Poulíček, 0:1
03:53'
Opět bude buly vhozeno před Pavlem Kantorem. Hostující celek se totiž dopustil zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude po levé ruce pardubického gólmana.
03:41'
Pavel Kantor zapisuje první zákrok, když zasahoval proti střele Pavla Sedláčka. Nakonec pak kotouč raději ukryl pod lapačku a přerušil hru.
02:45'
Hosté se ujímají vedení a otevírají tak účet dnešního duelu. Od modré čáry nahodil kotouč Jakub Nakládal a těsně před Liborem Kašíkem trefil hůl PATRIKA POULÍČKA, od kterého pak touš zaplul za záda domácího brankáře – 0:1. Asistence: Jakub Nakládal a Marek Ďaloga.
01:44'
Juraj Mikuš napřáhl na modré čáře, ale jeho snahu hned zablokovala hokejka domácího hráče. Nicméně hosté stále drží kotouč v útočném teritoriu.
01:07'
Lukáš Anděl se neprocpal obranou Beranů a domácí tak okamžitě směřují před branku Pavla Kantora.
00:45'
Pardubičtí se dostali před branku Libora Kašíka a první střelu Dynama vyslal Jakub Nakládal, někdejší bek Lokomotivu Jaroslavl ale nezamířil přesně.
00:10'
U puku jsou domácí hokejisté a hned se dostávají před branku Pardubic. Ale nakonec z toho nic nebylo a hosté mohli rychle otočit hru.
00:01'

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Nosek (A), Řezníček, Gazda, Ferenc, M. Novotný, Žižka (C), Suhrada – J. Ondráček, Fryšara, Köhler – Šlahař, Honejsek, Okál – Karafiát, Herman, Sebera – Václavek, P. Sedláček, Kubiš (A).

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Klouček) – Mikuš, J. Zdráhal, Ďaloga, Nakládal (C), J. Kolář (A), Holland, Bučko – Mandát (A), Poulíček, Svačina – Blümel, Claireaux, Tybor – Paulovič, Anděl, Kusý – Machač, Rohlík, Zeman.

Rozhodčí: Kika, Kubičík – Ganger, Klouček.
Naopak nebude chybět opora zadních řad. Do Pardubic totiž přišel Marek Ďaloga a už dnes nastoupí.
Pardubicím bude chybět klíčový útočník Robert Kousal, jenž byl vyřazen z kádru Dynama. Měl totiž řídit pod vlivem kokainu.
"Na základě informací z médií jsme Roberta Kousala vyřadili z týmu. Do oficiálního stanoviska Policie ČR Robert Kousal nebude u mužstva. Jakmile bude jasné stanovisko Policie ČR, dáme oficiální vyjádření, jak budeme situaci řešit," řekl Dušan Salfický.
Vzájemná utkání

V uplynulé sezóně se oba celky utkaly čtyřikrát. Třikrát se z výhry radovali zlínští Berani, jednou pak pardubický celek. A už i v letošním ročníku ELH došlo na vzájemný souboj, ve kterém zvítězil Zlín v Pardubicích 2:0. Dynamo tak má svému dnešnímu soupeři co vracet.
HC Dynamo Pardubice

Také hosté z Pardubic před nucenou přestávkou měli na svém kontě čtyři duely, ve kterých nasbírali dva body. Po restartu tuzemské nejvyšší soutěže vyzvali Spartu Praha, která doma nezaváhala a vyhrála vysoko 7:1. A ani další zápas na ledě soupeře Dynamo nezvládlo. V Plzni padlo 2:5 a zatím tedy pokračuje ve špatných výsledcích, jako v předchozí sezóně. V současné době ho najdeme na posledním, tedy čtrnáctém místě a na svém kontě má stále dva body. Dnes se chtějí jeho hokejisté ode dna odpoutat a se Zlínem jakkoli bodovat. Nejlépe však plně. Rozhodně je ale nečeká žádná snadná cesta.
PSG Berani Zlín

Hokejisté Zlína stihli odehrát před dlouhou pauzou čtyři zápasy a měli na svém kontě tři body. Hned po pauze vyzvali pražskou Spartu na domácím ledě, kde padlo hned deset branek. Z výhry se však radovali Pražané, kteří zlínské Berany porazili 6:4. Ve středu pak Zlínští zajížděli do Olomouce, kde se střetli s tamními Kohouty. A byli úspěšní. Připsali totiž tři body za výhru 4:1 a nyní okupují devátou pozici v tabulce se ziskem šesti bodů. Dnes by rádi doma, byť bez fanoušků, na tento úspěch navázali a proti pardubickému Dynamu se pokusí znovu uspět.
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům hokeje. O minulém víkendu se znovu rozjela hokejová extraliga a dnes jsou na programu další zápasy. My prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy PSG Berani Zlín a HC Dynamo Pardubice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.