Tipsport Extraliga - Základní část - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : K. Vary - 10. října 2021   16:00

Sparta
08:26' Buchtele (Z. Doležal) • 09:27' F. Chlapík (E. Thorell) • 22:00' Z. Doležal (Tomov, Buchtele) • 31:11' Zikmund (E. Thorell, A. Polášek) • 32:04' J. Konečný (Z. Doležal, Tomáš Dvořák) • 33:41' A. Polášek (E. Thorell) • 50:38' M. Řepík (R. Horák, D. Kaše) • 59:05' Zikmund (J. Konečný)
8:4
(2:0, 4:2, 2:2)
K. Vary
24:12' Vondráček  (Parkkonen) • 27:18' Hladonik  (Flek) • 40:57' Flek  (Pulpán) • 49:18' T. Rachůnek  (Kohout)
Sparta
Salák (Neužil) – Mikliš, Moravčík, A. Polášek, T. Pavelka, Tomáš Dvořák, M. Jandus, Tomov – D. Kaše, R. Horák, M. Řepík – E. Thorell, Sobotka, F. Chlapík – Buchtele, Zikmund, Z. Doležal – Prymula, Vitouch, J. Konečný.
Horák, Hejduk – Gerát, Hynek
O2 arena (Praha - Vysočany)
6 134 diváků
K. Vary
F. Novotný (22. Habal) – Parkkonen, Plutnar, Dlapa, Pulpán, T. Havlín, T. Hanousek, Martin Rohan – T. Rachůnek, Hladonik, Flek – Průžek, Jiří Kulich, O. Beránek – Koblasa, Kracík, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček.

SESTŘIH: Sparta Praha - Karlovy Vary 8:4. Gólová show! Řádil Zikmund a Thorell

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalších online textových přenosů se budu těšit. Na počtenou!
Utkání je úspěšně za námi! Sparťané se ve třetí třetině i navzdory dvěma inkasovaným gólům dvakrát prosadili, když mířil do černého Michal Řepík a Ladislav Zikmund. Sparťané vítězí vysoko 8:4 a připíšou si do tabulky další cenné tři body. Karlovarští cestují domů bez bodového zisku.
59:05'
Sparta právě vstřelila branku!
V poslední minutě třetí třetiny se diváci v O2 areně dočkali osmého vstřeleného gólu! Konečný přihrával před branku LADISLAVU ZIKMUNDOVI a druhý jmenovaný se již nemýlil. Asistence: Jakub Konečný.
58:45'
Těsně před návratem vyloučeného Kulicha na ledovou plochu chtěl ještě přihrávat svému spoluhráči Řepík, ale jeden z protihráčů přihrávku zablokoval.
57:31'
Hosté se zatím brání úspěšně a Vondráček ujel do samostatného nájezdu! Karlovarský útočník však nepřehodil brankáře Saláka, skóre se neměnní.
56:40'
V závěrečných minutách hry budou hrát sparťané další přesilovou hru. Za držení putuje na trestnou lavici Jiří Kulich (KVA). Utkání sleduje v O2 areně 6 134 diváků!
56:28'
David Kaše spěchal za kotoučem do útočného pásma, ale v osobním souboji ho odstavil od puku vracející se obránce Dlapa. Hra pokračuje dál.
55:40'
Tomáš Vondráček si proklestil cestu až před Alexandera Saláka! Sparťanský brankář se ovšem natáhl a udržel puk před brankovou čárou.
55:08'
Karlovarští hokejisté mají na jakékoliv zdramatizování duelu necelých pět minut. U kotouče jsou sparťané, kteří našetřili v útočném pásmu cenné vteřinky.
54:50'
Hra je znovu přerušena, následuje další komerční přestávka. Po ní budeme pokračovat vhazováním ve středním pásmu, konkrétně blíže k brance Varů.
54:44'
Střela Tomáše Rachůnka byla hodně nebezpečná a brankář Salák vyrazil kotouč zřejmě hranou své lapačky. Důležitý zákrok sparťanského brankáře.
53:39'
Sparťané jsou i nadále nastěhovaní v útočném pásmu, ale Karlovarští nedovolují svému soupeři se usadit na delší dobu. Habal zatím nemusel zasahovat.
52:59'
Roman Horák obdržel těžkou přihrávku na pravý kruh a sparťanský útočník v obtížné pozici nezakončil. Sparťané ovšem stále vedou o tři branky.
52:11'
Obránce Michal Moravčík si udělal menší výlet do útočného pásma, ale jeden z karlovarských obránců mu nedovolil zakončit. Sparta stále útočí.
51:24'
V útočném pásmu hostí dojížděl kotouč u mantinelu útočník Tomáš Vondráček, ale karlovarského útočníka zastavil vracející se hráč domácích.
50:38'
Sparťané nechtějí zůstat pozadu a střílí již sedmou branku! Horák přihrál od mantinelu přesně na hokejku MICHALA ŘEPÍKA a sparťanský kapitán ze svého oblíbeného místa prostřelil Habala. Asistence: Roman Horák, David Kaše.
50:14'
Michal Řepík vybojoval kotouč pro své spoluhráče a před brankou hostí byl aktivní Kaše. Druhý jmenovaný chtěl střílet z bezprostřední blízkosti, leč neúspěšně.
49:18'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A Varům se podařilo vstřelit již čtvrtý gól a prohrávají už jen o dvě branky. Martin Kohout posílal přihrávku TOMÁŠI RACHŮNKOVI, který tečoval kotouč ze vzduchu přímo za záda sparťanského brankáře Saláka. Asistence: Martin Kohout.
48:43'
Flek neudržel kotouč v útočném pásmu a sparťané dostávají hru až k brankáři Habalovi na druhou stranu kluziště. Vary musí začít až od své branky.
48:39'
Lukáš Pulpán přenechal kotouč zadovkou svému spoluhráči a hosté se dostali do útočného pásma. Střela Jakuba Fleka končí v ochranné síti.
48:07'
Karlovarští hokejisté budou hrát za malou chvíli další početní výhodu. Na trestnou lavici usedá obránce Adam Polášek (SPA), který vyfasoval trest za nedovolené bránění.
47:28'
Martin Jandus přihrál Buchtelemu do útočného pásma, ale sparťané se svou kombinací nebyli úspěšní. Karlovarští hráči obracejí hru na druhou stranu.
46:50'
Zikmund neuspěl na vhazování v útočném pásmu, ale přesto se domácí hokejisté ještě na chvíli usadili před Habalem. Karlovarský gólman mohl zůstat v klidu.
46:43'
Další nebezpečný pokus si našel ve své výstroji brankář Habal a karlovarský muž s maskou přerušuje hru. Následuje komerční přestávka, po níž budeme pokračovat.
46:00'
Formace kolem útočníka Tomáše Vondráčka udělala v prostoru před brankou velký závar, ale brankář Salák nakonec nemusel zasahovat.
45:14'
Po střele jednoho z domácích hráčů zůstal kotouč ležet u brankáře Habala, který o něm nevěděl, ale naštěstí pro něj byli u puku dříve karlovarští hráči.
44:42'
Jandus po vhazování přihrával k mantinelu Řepíkovi a sparťanský kapitán vyhodil kotouč alespoň do středního pásma. Vary ještě nic nevzdávají.
44:11'
Další dobrá šance Sparty! Buchtele ještě našel připraveného Doležala, který v pádu nedokázal umístit kotouč za záda karlovarského brankáře. Škoda pro Spartu.
43:25'
Na druhé straně musel být pozorný brankář Salák! Jakub Flek střílel ze své oblíbené pozice, ale tentokrát sparťanský brankář bez větších obtíží zasáhl.
42:50'
Velká šance Sparty! Michal Řepík obdržel přihrávku, ale sám tváří v tvář nepřekonal v brance chytajícího Habala. Karlovarský gólman si vyjel a střelu zastavil.
42:31'
Tomáš Vondráček se prohnal do útočného pásma po pravé straně, ale karlovarský útočník svou svižnou střelou mířil nepřesně. Salák nemusel zasahovat.
42:18'
Rozhodčí už má jasno, gól neplatí. Sparťané totiž dopravili kotouč do branky úmyslným kopnutím, proto branka nemůže být uznána. Skóre se nemění.
42:18'
Pozor! Sparťané vstřelili další branku, ale rozhodčí si jde ještě pro jistotu celou situaci zkontrolovat na video. Na konečný verdikt si musíme počkat.
41:28'
Průžek se hnal za kotoučem do útočného pásma, ale obránce Moravčík byl v obranném pásmu pozorný a udržel kotouč na své hokejce. Tlak Energie však sílí.
40:57'
Tohle byla parádní rána JAKUBA FLEKA! Karlovarský útočník obdržel přihrávku do strany a svou parádní svižnou střelou prostřelil Saláka do vzdálenějšího horního růžku! Asistence: Lukáš Pulpán.
40:05'
Hosté vyhráli úvodní vhazování a připravují svůj útok. Nutno ještě připomenout, že Karlovarští ještě dohrávají svoji početní výhodu z konce první třetiny.
40:01'
Hráči jsou již zpět na ledové ploše, třetí třetina může odstartovat.
Další třetina začne přibližně v 17.46 hodin.
Druhá třetina, která byla hodně bohatá na góly, je za námi. Domácí hokejisté šli nejprve do tříbrankového trháku zásluhou Zdeňka Doležala, ale hosté díky gólům Tomáše Vondráčka a Jana Hladonika se dostali zpět do hry. Sparťané v dalších minutách spustili brankostroj, jelikož čtvrtý gól obstaral Ladislav Zikmund, pátou branku vsítil Jakub Konečný a zatím poslední střelecký zápis v tomto utkání má na svědomí Adam Polášek. Zdramatizují karlovarští hráči duel ve třetí části?
40:00'
39:58'
V posledních vteřinách hry ještě nahazoval na domácí branku obránce Pulpán, ale jeho tečovaná rána skončila až v rohu kluziště. Třetina končí.
39:48'
Těsně před koncem druhé třetiny je vyloučen obránce Ondřej Mikliš (SPA), který dostává od rozhodčích dvě trestné minuty za nedovolené bránění.
39:08'
Michal Moravčík po přejezdu útočné modré čáry přenechal kotouč zadovkou Romanu Horákovi a Habal vzápětí musel řešit další nebezpečnou střelu.
38:52'
Jeden z domácích hráčů se obtočil kolem branky, ale v rozhodující chvíli mu zablokovali hokejku karlovarští obránci. Za chvíli půjdeme do poslední minuty druhé třetiny.
38:12'
Lukáš Pulpán musel udržet kotouč proti dotírajícímu Buchtelemu, ale karlovarský obránce celou situaci zvládl bez problémů a vyvezl touš do neutrální zóny.
37:30'
Zikmund se snažil prostrčit kotouč do útočného pásma, ale karlovarští obránci byli na modré čáře připravení. Druhá třetina se pomalu blíží ke svému konci.
37:20'
Formace Romana Horáka byla příliš netrpělivá při svém přechodu do útočného pásma a rozhodčí píská postavení mimo hru sparťanského týmu.
36:43'
Kaše kličkoval u branky soupeře a snažil se vymyslet další gólovou akci svého celku! Řepík ještě čekal v prostoru před brankou, ale Habal nemusel zasahovat.
36:25'
Po delší době si připsal na své konto další úspěšný zákrok sparťanský brankář Alexander Salák. Domácí gólman přerušuje hru, buly proběhne po jeho levici.
35:51'
Patrik Prymula spěchal za kotoučem do útočného pásma, ale za brankou soupeře byl úspěšnější obránce Havlín. Puk nakonec končí ve středním pásmu.
34:48'
Erik Thorell hraje při chuti! Švédský forvard udělal kličku před brankářem Habalem, ale domácí útočník svou fintu dotáhl do úspěšného konce.
34:41'
Habal vyjel ze svého pracoviště, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. O pár okamžiků později ovšem musel karlovarský brankář zasahovat.
34:28'
Sparťané i nadále útočí a snaží se vstřelit další branku. Mikliš střílel od mantinelu, před brankou byl ještě Řepík, ale Habal si kotouč bez obtíží pohlídal.
33:50'
Roman Horák ujížděl do dalšího samostatného nájezdu, ale sparťanský útočník nemohl pokračovat v akci. Sudí píská přihrávku rukou.
33:41'
Gólové hody v O2 areně pokračují! Thorell sice neproměnil svou obrovskou šanci v mezikruží, ale posléze našel na kruhu připraveného ADAMA POLÁŠKA. Sparťanský obránce ještě v pádu zavěsil a postaral se o šestý zásah svého týmu v utkání! Asistence: Erik Thorell.
33:13'
Filip Chlapík číhal na přihrávku od svého spoluhráče ve středním pásmu, ale sparťanský útočník prudký pas nezpracoval. Sparta se i nadále snaží útočit.
32:04'
A v O2 areně nám zní písnička "Pátá"! JAKUB KONEČNÝ ujel do samostatného úniku, který bez obtíží proměnil svou přesnou střelou. Sparta vede o tři branky. Asistence: Zdeněk Doležal, Tomáš Dvořák.
31:11'
Ihned po skončení přesilové hry si domácí hokejisté berou svůj dvoubrankový náskok zpět! Thorell udržel kotouč proti svému spoluhráči a následně přihrál LADISLAVU ZIKMUNDOVI. Sparťanský útočník v podobné pozici jako v první třetině Chlapík je úspěšný a prostřeluje Habala. Asistence: Erik Thorell, Adam Polášek.
30:25'
Až teď se domácím podařilo na delší dobu usadit se v útočném pásmu. Horákova rána z kruhu byla hodně prudká, ale našla pouze připraveného Habala.
29:35'
Sparťanům se v přesilové hře zatím příliš nedaří. Beránek ujížděl do další dobré akce v útočném pásmu, ale na poslední chvíli ho zastavili vracející se domácí.
28:51'
Kaše neudržel kotouč a hosté pláchli do útoku! Vondráček vyslal pobídku Flekovi, ale rychlonohý útočník se přes obránce Sparty neproháčkoval.
28:46'
Přibližně v polovině základní hrací doby bude následovat první vyloučení tohoto utkání. Za sekání míří na trestnou lavici obránce Lukáš Pulpán (KVA).
28:11'
Chlapíkova formace se dlouho držela v útočném pásmu, ale v osobním souboji u mantinelu byli hosté úspěšnější. Hra se rychle obrací na druhou stranu.
27:18'
Karlovarští hokejisté podnikli další útočný výpad a rázem jsou zpátky ve hře! Jakub Flek střílel z otočky pouze do sparťanského brankáře, ale pohotová dorážka z hokejky JANA HLADONIKA už skončila v síti. Asistence: Jakub Flek.
26:24'
Chlapík si najel do prostoru před brankou, ale svým pokusem nepřekonal brankáře Habala. Karlovarský brankář svou klec i v tomto případě uhájil.
26:07'
Po komerční přestávce se vhazovalo v obranném pásmu Karlových Varů a útočník Sobotka nebyl úspěšný na buly. I přesto se ovšem domácí drží na kotouči.
26:07'
Řepík pronikl do útočného pásma podél mantinelu a jeho svižnou ránu musel zkrotit brankář Habal. Karlovarský brankář podržel puk na své hrudi.
25:41'
Plutnar nepřesně rozehrál na svého spoluhráče a těžit z jeho zaváhání mohl kapitán Řepík. Sparťané už ovšem karlovarského brankáře Habala neohrozili.
25:30'
Další nebezpečný pokus z domácí strany! Brankář Habal i v tomto případě byl úspěšný a nedovolil domácímu útočníkovi skórovat. Hra je přerušena.
25:16'
Sparťané po vhazování v obranném pásmu obrátili hru na druhou stranu a kotouč skončil zablokovaný v ochranné síti. Vhazovat se bude před Habalem.
24:42'
Zdeněk Doležal se dostal k puku a našel v útočném pásmu před brankou Ladislava Zikmunda, ovšem jeho střelecký pokus si pohlídal brankář Habal.
24:12'
A rázem máme sníženo! Ke kotouči po zaváhání sparťanské obrany se dostal útočník TOMÁŠ VONDRÁČEK a karlovarský forvard úspěšně dopravil puk do sítě. Asistence: Patrik Parkkonen.
23:52'
Moravčík se rozhlédl, komu přihrát a sparťanský obránce nakonec zvolil přihrávku podél mantinelu. Karlovarští však ještě zůstávají v útočném pásmu.
23:08'
Velká šance Varů! Martin Kohout dostal přihrávku na levý kruh, ale jeho následná rána mířila přesně do náruče sparťanského brankáře Saláka.
22:15'
David Vitouch bojoval o kotouč v rohu kluziště, ale karlovarský hráč měl k puku blíž a hosté rozehráli další útočnou akci. Salák zasáhl a přerušil hru.
22:00'
V témže čase se karlovarští trenéři rozhodli vyměnit své brankáře. Místo v modrém půlkruhu zaujme místo Filipa Novotného gólman Vladislav Habal.
22:00'
Uběhly přesně dvě minuty z druhé třetiny a domácí vedou již o tři branky! Buchtele přihrál od mantinelu na modrou čáru, odkud vypálil obránce Tomov a jeho ránu usměrnil do sítě ZDENĚK DOLEŽAL. Asistence: Nino Tomov, Jan Buchtele.
21:28'
Teď už ovšem ano. Thorell vybídl před brankou svého spoluhráče, ale Novotný byl připravený a střelu domácího útočníka bez obtíží zastavil.
20:38'
Michal Moravčík hledal v útočném pásmu připravené své spoluhráče, ale karlovarští obránci byli připravení a sparťané se k ohrožení Novotného branky nedostali.
20:02'
Roman Horák nebyl úspěšný na vhazování ve středovém kruhu, ale hosté se na delší dobu v útočném pásmu neusadili. Kotouč mají na hokejkách domácí.
20:01'
Hráči už krouží po ledové ploše, druhá třetina začne co nevidět.
Další třetina začne přibližně v 16.47 hodin.
Úvodní dějství je úspěšně za námi a viděli jsme v něm celkem dvě branky. Spartu poslal do vedení útočník Jan Buchtele a náskok svého týmu ještě navýšil Filip Chlapík. Sparťané vedou po první třetině nad svým soupeřem z Karlových Varů o dvě branky.
20:00'
19:35'
Nyní byl Salák již překonaný, ale chybělo větší štěstí! Rachůnek střílel téměř z nulového úhlu a svou přesnou střelou orazítkoval tyčku domácí branky.
19:20'
Útočník Tomáš Vondráček byl znovu v dobré pozici, když obdržel přihrávku a posléze ihned vypálil. Salák i v tomto případě udržel kotouč ve své výstroji.
18:46'
Rachůnek nepřesně hledal spoluhráče před brankou, ale poté pálil z dobré pozice Vondráček! Rána karlovarského útočníka zaplula do náruče Saláka.
18:22'
Michal Řepík si chtěl obhodit jednoho z hostujících hráčů, nicméně sparťanský kapitán nebyl na modré čáře úspěšný. Karlovarští hráči si berou kotouč.
17:22'
Doležal spěchal pro puk do útočného pásma, ale sparťanský útočník svou následnou přihrávkou našel pouze vracejícího se obránce hostí.
16:49'
Obránce Tomáš Havlín v útočném pásmu hledal svého spoluhráče Tomáše Hanouska na modré čáře, ale druhý jmenovaný kotouč nezpracoval.
16:18'
Chlapík se vydal útočit po pravé straně kluziště, ale sparťanský útočník se daleko s kotoučem na hokejce nedostal. Na druhé straně zasáhl brankář Salák.
15:33'
Kohout se snažil prosmýknout do zakončení přes posledního obránce Sparty, ale karlovarskému útočníkovi v rozhodujícím momentu sjel kotouč z čepele.
14:38'
Jiří Průžek přihrál svému spoluhráči na modrou čáru, ale jeho následná střela byla nepřesná. Karlovarští hokejisté vzápětí přišli o útočné pásmo.
13:59'
Martin Jandus udělal oblouk ve středním pásmu, aby dopřál svým spoluhráčům čas na dostřídání. Sparta má i nadále kotouč na svých hokejkách.
13:08'
Filip Chlapík uplatnil své kličky na modré čáře a obránce Pavelka si vzápětí udělal menší výlet do hloubi útočného pásma. Novotný další střelu řešit nemusel.
12:30'
Tomáš Vondráček chtěl prostrčit kotouč u mantinelu svému spoluhráči, ale obránci Sparty byli v osobním souboji úspěšnější a obracejí hru na druhou stranu.
12:16'
Dvořák dostal nabito na modrou čáru a sparťanský obránce se rozhodl vystřelit! Rána domácího beka byla hodně prudká, ale neměla gólové parametry.
11:31'
A hned z toho byla dobrá šance! Jaroslav Kracík obdržel přihrávku na pravý kruh, odkud okamžitě vypálil, ale jeho střela mířila pouze mimo branku.
10:50'
Prymula společně se svými spoluhráči bojoval o kotouč v rohu kluziště u modré čáry, ale sparťané o puk přišli. Hosté míří po delší době do útočného pásma.
10:12'
Sparťané jsou na koni a operují v útočném pásmu. Brankář Novotný musel řešit další nepříjemnou střelu z domácí strany, ale tentokrát byl karlovarský gólman připravený.
09:27'
Gólová smršť domácího týmu! Sparťané po krátké chvilce odskakují svému soupeři do dvoubrankového vedení. Thorell našel zpoza branky připraveného FILIPA CHLAPÍKA, jenž svou střelou na bližší tyčku zřejmě překvapil brankáře Novotného. Asistence: Erik Thorell.
09:07'
Další pohledná souhra domácího týmu! Řepík našel u branky zadovkou Davida Kašeho, ale druhý jmenovaný střelou z kruhu našel jen Novotného.
08:26'
A po komerční přestávce se sparťané ujímají vedení! Doležal se vymanil z rohu kluziště a následně přihrál před branku volnému spoluhráči. JAN BUCHTELE vystřelil z první a překonal brankáře Novotného poprvé v tomto utkání. Asistence: Zdeněk Doležal.
08:03'
Hosté si vzali kotouč na své hokejky a donutili v útočném pásmu zasahovat brankáře Saláka. Sparťanský gólman přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
07:55'
Teď byli sparťané znovu velmi blízko! Sobotka se prosmýkl až do zakončení před brankou, ale svou kličku nedotáhl do konce. Škoda pro domácí Spartu.
07:43'
Flek bojoval o kotouč v rohu kluziště, ale sparťané byli šikovnější a berou si kotouč na své hokejky. Hra se nyní pomalu obrací na druhou stranu kluziště.
07:00'
Domácí hokejisté se po vhazování usadili v útočném pásmu před brankářem Novotným, ale karlovarský gólman nemusel řešit další vážnější situaci.
06:27'
K nájezdu se rozjel sparťanský kapitán Michal Řepík, který si vybruslil do středu kluziště, ale svou ranou minul branku. Skóre zůstává neměnné.
06:27'
Velká možnost pro domácí! David Vitouch ujel do samostatného nájezdu, ale v rozhodujícím momentu byl faulován a sudí nařizuje trestné střílení!
05:46'
Martin Rohan vybízel do jízdy našlápnutého Tomáše Rachůnka, přihrávka na druhého jmenovaného ovšem neprošla. Sparťané si berou kotouč na své hokejky.
05:27'
Mladý útočník Jiří Kulich chtěl pokračovat ve své útočné akci středem kluziště, ale Karlovarští se vystavili do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:41'
Sparťanům se podařilo proniknout do útočného pásma a zahrozit! Chlapíkova střela z levého kruhu pro vhazování našla jen připraveného Novotného.
04:05'
Pavelka našel přesně hokejku svého spoluhráče ve středním pásmu, ale sparťané se do útočného pásma na delší dobu nedostali. Hra plyne dál.
03:17'
Michal Plutnar vycouval s kotoučem do středního pásma a hosté založili další útočnou akci. Před napadajícím Redlichem byl pohotový obránce Dvořák.
02:40'
Patrik Prymula se tlačil do zakončení z pravé strany, ale přes bránícího protihráče se mu nepodařilo zakončit. Vzápětí končí puk ve středním pásmu.
01:58'
Karlovarští hokejisté se ještě na chvíli usadili v útočném pásmu, ale Salák nemusel řešit další vážnější šanci soupeře. Sparta vyměňuje své síly na ledě.
01:10'
Velká šance hostí! Jakub Flek obdržel přihrávku do prostoru před brankou, ale Salák si svou bližší tyčku u své branky pohlídal. Skóre zůstává stejné.
00:25'
První úspěšný zákrok Filipa Novotného v tomto utkání. Karlovarský brankář podržel kotouč ve své výstroji a vhazovat se bude po levici hostujícího brankáře.
00:08'
Hosté vyhráli úvodní vhazování a ihned se přesunuli do útočného pásma. Martin Osmík bojoval o puk v rohu kluziště, ale domácí hokejisté byli úspěšnější.
00:01'
Hráči jsou již na ledové ploše, utkání může odstartovat.
Ještě jednou přeji všem krásné nedělní odpoledne už přímo z pražské O2 areny. Zanedlouho oba týmy vyjedou na rozbruslení, mezitím si můžete prohlédnout sestavy obou týmů.

HC Sparta Praha: Salák (Neužil) – Mikliš, Moravčík, A. Polášek, T. Pavelka, Tomáš Dvořák, M. Jandus, Tomov – Kaše, R. Horák, M. Řepík – E. Thorell, Sobotka, F. Chlapík – Buchtele, Zikmund, Z. Doležal – Prymula, Vitouch, J. Konečný.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Parkkonen, Plutnar, Dlapa, Pulpán, T. Havlín, T. Hanousek, Martin Rohan – T. Rachůnek, Hladonik, Flek – Průžek, Jiří Kulich, O. Beránek – Koblasa, Kracík, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček.

Rozhodčí: Horák, Hejduk – Gerát, Hynek.
Hezké nedělní odpoledne z hlavního města. Tipsport extraliga má na programu další zápasy a dnes bude v akci mimo jiné i Sparta, která přivítá před svými fanoušky Karlovy Vary. Utkání startuje přesně v 16.00 hodin, buďte u toho!
Karlovy Vary neprožívají bodově vydařené období, jelikož aktuálně mají na kontě čtyři porážky v řadě. Svěřenci kouče Martina Pešouta v předchozím utkání hostili doma České Budějovice. Západočeši prohrávali s Motorem po úvodní třetině už o tři branky a i přes velkou snahu podlehli svému soupeři v poměru 3:5.
Sparta odehrála v minulém utkání vyrovnanou partii na ledě Bílých Tygrů Liberec. Na severu Čech družina kolem kapitána Michala Řepíka vedla v úvodní třetině o jednu branku, ale liberečtí hráči skóre vyrovnali. Rozzuzlení celého utkání muselo přijít až v samostatných nájezdech, ve kterých byli Pražané úspěšnější. Druhý bod vystřelil svému týmu kapitán Řepík a Sparta vyhrála v Liberci 3:2 po nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.