Tipsport Extraliga - Základní část - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Olomouc - 28. listopadu 2021   15:30

Ukončeno
Třinec
16:48' P. Vrána (M. Adámek) • 41:27' A. Nestrašil (Zahradníček, O. Kovařčík) • 47:43' M. Doudera (Martin Růžička) • 58:58' A. Nestrašil (O. Kovařčík) • 59:26' M. Kovařčík (R. Szturc)
5:1
(1:0, 0:1, 4:0)
Olomouc
26:45' Nahodil  (J. Káňa, J. Knotek)
Třinec
Sestavy:
Kacetl (Marek Mazanec) – M. Doudera, Marinčin, D. Musil, Kundrátek, Zahradníček, M. Adámek – Daňo, P. Vrána, Martin Růžička – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Marcinko, Miloš Roman – O. Šedivý, R. Szturc, Hrňa – Dravecký.
Rozhodčí
Hradil, Mrkva – Lederer, Rožánek
WERK ARENA, Třinec
Olomouc
Sestavy:
Lukáš (Špunar) – Ondrušek, T. Černý, Rašner, Škůrek, Řezníček, Dujsík, Švrček – J. Káňa, Kusko, Kucsera – Klimek, J. Knotek, Bambula – Olesz, P. Kolouch, Navrátil – Strapáč, Nahodil, Kunc.

SESTŘIH: Třinec - Olomouc 5:1. Hanáci bez Krejčího padli, v závěru řádil Nestrašil

Přenos se aktualizuje automaticky

Oceláři potvrdili roli papírového favorita nakonec jednoznačným vítězstvím, o kterém ale rozhodla až závěrečná třetina a čtyřbranková třinecká palba. Olomouc bez Davida Krejčího v sestavě byla čtyřicet minut minimálně vyrovnaným soupeřem, v závěrečné třetině ale Hanákům jakoby došly síly a Oceláři nakonec zápas zvládli s velkým náskokem.
Konec zápasu.
59:26'
Třinec právě vstřelil branku!
Tak ještě jeden gól, Oceláři závěr zápasu proměňují v exhibici: MICHAL KOVAŘČÍK se natlačil za obranou, hezkou kličkou si položil brankáře a poslal kotouč za jeho beton. Asistence: Roman Szturc.
59:09'
Zakázané uvolnění Třince.
58:58'
Třinec právě vstřelil branku!
A Oceláři tenhle zápas zvládnou, jejich vítězství definitivně zpečetil ANDREJ NESTRAŠIL, který po přihrávce O. Kovařčíka trefuje prázdnou branku. Asistence: Ondřej Kovařčík.
58:49'
Lukáš odjíždí na střídačku, hosté v šesti!
58:26'
Dravecký v brejku našel hůl Michala Kovařčíka, který puk lehce tečoval. Lukáš byl bez šance, ale kotouč těsně minul tyčku!
57:40'
Patrik Hrehorčák sám za obranou nic nevymýšlel, pálil příklepem a trefil brankáře!
57:17'
Oceláři mají hru pod kontrolou a kombinují na vlastní polovině.
56:39'
Nestrašilova formace teď dlouho držela kotouč v útočném pásmu. Hostům se čas krátí.
55:55'
Zakázané uvolnění Třince.
55:32'
Hosté propadli na vlastní modré, Kundrátek šel do přečíslení 2 na 1 podporován Draveckým, ale pokazil přihrávku.
54:59'
Ofsajd Olomouce.
54:28'
Petr Vrána objel branku, ale neměl dobrý balanc, aby zasunul kotouč za tyčku. Místo toho nahrával skrz brankoviště k druhé tyčce Růžičkovi, ale ten pálil jen do Lukáše.
53:46'
Po střetu dvou hráčů je posunuta branka Ondřeje Kacetla, takže se nám hra zase kouskuje.
53:17'
Ve středním pásmu se píská přihrávka rukou na straně domácího týmu, hra je přerušena.
52:44'
Dlouho se bojovalo o puk u třinecké střídačky, přetlačovanou nakonec vyhráli hosté, jenže Ondrušek pak neudržel kotouč na modré čáře, a proto se píská ofsajd.
51:42'
Oceláři jsou v plném počtu.
51:40'
Na konci oslabení vyrazili domácí nebojácně vpřed. Kundrátek v situaci dva na dva přenechal kotouč Draveckému, který pálil z dálky jen do rukavice Lukáše.
51:10'
A další závar v brankovišti Kacetla, blízko gólu byl i Jiří Ondrušek. Třinecký gólman i tyhle rány z bezprostřední blízkosti pochytal!
50:59'
Obrovská šance hostů a krásný zákrok Ondřeje Kacetla! Nahodil zavezl puk před branku, ten se odrazil do jízdy Káňovi a ten trefil jen lapačku třineckého brankáře!
50:37'
A to se jim daří i teď.
50:17'
Káňa z dálky trefil hodně bolestivě do zápěstí Kundrátka, Oceláři ale i díky tomu dokázali kotouč vyhodit za modrou čáru.
49:52'
Kacetl okamžitě po buly v zápřahu, ránu z dálky i přes zakrytý výhled dokázal udržet ve své výstroji.
49:42'
Šance, jak tlak Ocelářů zmírnit. Hosté si zahrají přesilovku, Jan Zahradníček dostává dvě minuty za držení, provinil se v souboji ve středním pásmu.
49:34'
Ocelářů je teď plný led, z toho pramenila i laciná ztráta puku při hostující rozehrávce a dvě šance Tomáše Marcinka na brankovišti.
48:24'
Olomouc je opařená, na další průšvih měli hosté zaděláno po akci Kundrátka, který z pravé strany ale trefil jen boční síť.
47:43'
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři přesilovou hru nemilosrdně využívají a jdou poprvé v zápase do gólového trháku. MILAN DOUDERA dostal kotouč na modrou čáru, zavřel oči a trefil přesně levý horní růžek branky Lukáše, včetně láhve na horní síťce, která tou silou vylétla do vzduchu. Asistence. Martin Růžička.
47:00'
A oddech dostane domácí gólman nejspíš i teď, protože si Oceláři zahrají přesilovku. Dvě minuty za podrážení jednoho z unikajících třineckých hráčů dostává hostující kapitán Jiří Ondrušek.
46:42'
Hosté jsou při kombinaci v útočném pásmu hodně nepřesní, Kacetl proto už delší dobu čeká na zákrok.
45:42'
Další rána Martina Růžičky skončila jako snadná kořist v lapačce Jana Lukáše.
45:15'
Jen jsem to dopsal, dostal se za obranu Martin Růžička a ve skvělé příležitosti jen těsně minul prostor na vzdálenější tyči!
44:59'
Tempo hry nám znovu trošku opadlo, Oceláři se soustředí hlavně na defenzivu.
44:16'
Marinčin chtěl pálit z první, nabito měl. Ale zlámal hůl.
43:24'
Vyložene na sílu to zkusil Rašner, který vypálil a odražený kotouč hrnul za Kacetla i s obráncem. Hra je přerušena, Kacetl neměl žádné starosti.
43:08'
V protiútoku se do brankoviště tlačil Strapáč, ale domácí obrana si ho dokázala pohlídat.
42:54'
Oceláři na koni, Martin Růžička ze své obvyklé pozice na levém křídle pálil ale jen do brankáře Lukáše.
41:27'
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři jdou do vedení hodně šťastnou brankou, Jan Zahradníček od modré napálil na brankovišti ANDREJE NESTRAŠILA do hrudi, od které se kotouč odrazil za záda Lukáše. Nestrašil s úsměvem kroutil hlavou, protože takovou teč ani on sám nečekal. Asistence: Jan Zahradníček, Ondřej Kovařčík.
41:08'
Na druhé straně posílal kotouč do nebezpečného prostoru před Kacetlem Klimek Bambulovi... domácí gólman dokázal zakročit.
40:52'
Ondřej Kovařčík zadovkou zpoza branky hledal někoho před ní, ale Lukáš přihrávku zastavil a puk přikryl pod lapačku.
40:01'
Poslední dvacetiminutovka odstartovala, doufejme, že si hokejisté na ledě v ní povedou podobně jako fanoušek před malou chvílí.
40:01'
Začala třetí třetina.
Třinecká Werk aréna jásá i o přestávce, jeden z fanoušků totiž v divácké soutěži z půlky hřiště trefil v divácké soutěži mini díru přesně na puk v brance. A odnáší si domů krásnou velkou QLED televizi od partnera klubu. Neuvěřitelný moment donutil diváky přítomné ale k obrovskému aplausu.
Další třetina začne přibližně v 17:13.
Dvě rozdílné poloviny měla druhá třetina, kterou začali mnohem aktivněji domácí, ale postupem času dostávali hru stále více pod kontrolu hráči Olomouce. Ti se zásluhou Nahodila dočkali vyrovnání, a mohli dostat ještě více. V sérii dalších velkých šancí byl gólu nejblíže asi Kunc, ale trefil jen brankovou konstrukci. Závěrečná dvacetiminutovka nám tak podle všeho nabídne hodně atraktivní podívanou, ve které zatím stále hrají o tři body oba týmy.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:55'
Olomouci tahle přesilovka vůbec nevyšla, kotouč teď zapadl na její střídačku a hra je zase přerušena.
39:20'
Oceláři ale zvládají hru ve čtyřech lépe než v pěti, jsou dokonce aktivnější. To teď potvrdil i Musil prudkou ránou do hrudi brankáře Lukáše.
37:57'
Z tlaku hostů pramení i vyloučení. Vladimír Dravecký dostává dvě minuty za hákování, Olomouc si zahraje přesilovku.
37:42'
Hosté mají v posledních vteřinách velkou převahu, skoro 120 vteřin se hrálo před Kacetlem. Který nakonec sílící tlak přerušil přikrytím volného puku u jeho pravé tyčky.
36:14'
Kacetl zase v pohotovosti, do lapačky schoval střelu z pravé strany.
35:59'
Další obrovská šance Olomouce, Michal Kunc se dostal za obranu, před Kacetlem si hodil puk na bekhend a trefil tyč!
35:13'
Domácí přečíslili soupeře, Roman přihrával do kříže na Kundrátka. Ten si kotouč připravil na ránu příklepem, ale trefil jen Lukáše do hrudi.
34:10'
Velká šance také na druhé straně! Bambula byl sám na brankovišti, kam dostal přihrávku od mantinelu. A těsně minul!
33:37'
Dravecký se natahoval před brankou po střílené přihrávce Hrni, chyběl mu zhruba metr.
32:56'
Po Nestrašilově přistrčení pálil Adámek od modré, kotouč se od bloku odrazil do ochranné sítě.
32:37'
Nakonec přišla další rána, kterou Lukáš také kryje. Následuje komerční break.
32:10'
Z ničeho nic obrovská šance Ocelářů! Andrej Nestrašil poslal kotouč do brankoviště na hůl Martina Růžičky, který měl velkou smůlu. Lukáš dokázal jeho střelu nějakým způsobem zastavit!
31:00'
Zase se hodně urputně bojuje o každý kousíček ledu, na vážnější šanci nebo zajímavou střelu tak čekáme.
30:07'
Zakázané uvolnění Třince.
29:33'
Marinčin na dalším útočném výletě, Lukáš na jeho slabou střelu dobře viděl.
29:01'
Káňa na vlastní modré obral o kotouč Nestrašila, ale neměl dost sil na rychlý brejk. Olomouc se však vzápětí dostala ke střele kombinací, Ondruškova rána z levé strany byla sražena vysoko do ochranné sítě.
28:01'
Bambula si sjel před branku, kde v pádu netrefil kotouč při snaze o dorážku.
27:20'
Adámek při ráně z dálky zlomil hůl, Vrána ale slabý pokus těsně před gólmanem tečoval a Lukáš měl co dělat, aby puk zastavil.
27:16'
Komerční přestávka.
26:45'
Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté se dočkali vyrovnání a Ondřej Kacetl kroutí hlavou. Po rychlém přechodu do útoku vůbec nic nevymýšlel LUKÁŠ NAHODIL a propálil třineckého brankáře lacině mezi betony. Nahodil se prosadil vůbec poprvé v letošní sezoně. Asistence: Jan Káňa, Jan Knotek.
26:11'
Ondrušek pálil z dálky, jeho rána měla nebezpečné parametry, Kacetl nic neviděl. Střelu ale do bezpečí srazil Musil dobrým obranným zákrokem.
25:20'
Olomouc dostane příležitost si oddychnut a navíc i zaútočit, zahraje si přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Marko Daňo.
25:01'
Obrovská šance Ocelářů! Martin Růžička se prokličkoval až před brankáře, místo rány ale ještě hledal přihrávkou u tyčky Vránu. Tato přihrávka se odrazila zpátky mezi kruhy, kde z druhé vlny najížděl Daňo. Ani on ale nakonec Lukáše nepropálil!
24:33'
Daňo byl na levém křídle nejrychlejší ze všech, snažil se pálit na vzdálenější tyč a minul branku asi o metr.
24:10'
Hrňa se na zlomek vteřiny ocitl v zajímavé šanci, jeho rána ale trefila jen tělo jednoho z obránců.
23:34'
Zakázané uvolnění Třince.
23:26'
Dlouhý úsek hry bez přerušení ukončil zákrokem Kacetl, který pod lapačkou přikryl kotouč, který se mu do brankoviště snažil zamést Kusko.
23:10'
Až teď se Olomouc snažila taky zaútočit, Káňa ale na modré čáře neobešel Douderu.
22:41'
Oceláři ještě v podstatě ve druhé třetině nepůjčili soupeři kotouč, teď jsou ale při rozehrávce od vlastní branky hodně opatrní.
21:50'
Další snaha o domácí tlak zastavena hvizdem rozhodčího, jeden z Ocelářů stál v brankovišti.
21:05'
Hosté jsou kompletní, ale kotouč mají nadále pod kontrolou Oceláři.
20:36'
Oceláři začali třetinu přesilovkou, při které po nabití Marinčinem pálil tvrdě Kundrátek. Lukáš zasáhl betonem.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 16:21.
Moc velkých gólových šancí jsme v první třetině neviděli, tisícovka diváků ve WERK ARENĚ sleduje zatím spíše urputný boj o každý metr ledu. O chlup lepší jsou ale Oceláři, což potvrdil zatím jedinou brankou v zápase jejich kapitán Petr Vrána. Domácí začnou druhou třetinu navíc přesilovou hrou, z trestu Jana Káni stále zbývá 41 vteřin.
20:00'
První třetina skončila.
19:51'
Oceláři se stihli ještě jednou do útočného pásma vrátit, Andrej Nestrašil dostal nabito na volej, ale trefil jen obětavého Řezníčka.
19:22'
Růžička chtěl křižnou přihrávkou zase nabít Hrňovi, jenže trefil jen Vránovy brusle a od nich se kotouč odráží ven z útočného pásma.
19:00'
Hra je přerušena, kotouč zasáhl olomouckou střídačku. Bude se vhazovat po levé ruce Jana Lukáše.
18:49'
Tradiční kombinace Ocelářů, která přes Milana Douderu na modré čáře končila na voleji připraveného Erika Hrni. Ten ale z pravého kruhu nechal vyniknout Lukášovu lapačku.
18:41'
Další zásah hokejkou do tváře, Tomáš Marcinko se sesunul k ledu a dvě minuty za vysokou hůl dostává olomoucký útočník Jan Káňa. Oceláři si zahrají v závěru první třetiny ještě jednu přesilovku.
18:10'
Hrňa zkoušel schovat svou střelu za tělem Rašnera, ten ji dokázal zblokovat a Lukáš vůbec nemusel zasahovat.
17:47'
Oceláři po vstřelené brance kontrolují puk.
16:48'
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři se krátce po návratu Adámka na led ujímají vedení, třinecký obránce se hned zapojil do hry a na levé straně poslal kotouč do jízdy PETRU VRÁNOVI, který poslal kotouč mezi betony Lukáše! Asistence: Marian Adámek
16:22'
Další hezká kombinace, na jejímž konci byla rána z první od Lukáše Kuscery, Kacetl stihl zakročit.
16:10'
Až teď se Olomouc dostala ke kombinaci, Kucsera pálil z levého kruhu vedle.
15:43'
David Musil dalším Ocelářem, kdo posílá kotouč do bezpečí přes všechny čáry.
15:20'
Ani po minutě se Olomouc zatím nebyla schopna s pukem dostat za modrou čáru, Oceláři zatím brání ve čtyřech výborně.
14:50'
Půlminutka z přesilovky je pryč, Kacetl zatím bez práce. Výbornou práci v defenzivě odváděli Nestrašil s Marcinkem.
14:24'
Další vyloučení a znovu na domácí straně, Marian Adámek u mantinelu podrazil Jana Káňu, takže přesilovka tentokrát pro Moru.
14:12'
Hosté jsou v plném počtu, prakticky ve stejnou chvíli, kde se Klimek vracel na led, pálil z dálky Kundrátek. Sice tvrdě, ale také jen do lapačky Lukáše.
13:54'
Také druhá přesilovková formace Třince si vytvořila závar, Marinčin procpal kotouč mezi kruhy, kde Ondřej Kovařčík v dobré pozici promáchl.
13:01'
A byl to právě Hrňa, kdo po dlouhé trpělivé kombinaci Ocelářů v útočném pásmu z první nakonec i vypálil, trefil ale jen zadní mantinel a hosté vyhazují.
12:07'
Ještě dvě vteřiny bude na trestné lavici sedět Erik Hrňa, který by okamžitě po buly měl sprintovat do útočného pásma a tam doplnit elitní přesilovkovou formaci Třince.
12:07'
A nepovedlo se jim to ani v závěru, navíc uvidíme vyloučení také na druhé straně. Lukáš Klimek trefil v útočném pásmu hokejkou do obličeje Marinčina, a také on dostává menší trest za vysokou hůl.
11:41'
Druhou polovinu oslabení zvládají Oceláři lépe, hosté mají problém dostat kotouč zpátky do útočné třetiny.
11:01'
Velký zámek Olomouce, při kterém pálil dvakrát také Jan Káňa. Nejprve do brankáře, pak do zadního mantinelu. Oceláři se vysvobozují.
10:30'
Ondrušek pálil dvakrát do bloku, Hanáci opkračují v tlaku.
10:09'
Uvidíme první přesilovou hru zápasu a zahraje si ji Olomouc. Erik Hrňa ve středním pásmu trefil jednoho ze soupeřů hokejkou do obličeje a dostává menší trest za vysokou hůl.
09:49'
Olomouci vyšel hodně těsný přechod přes modrou čáru a po kombinaci na jeden dotek zakončoval z pravé strany Kunc. Kacetl měl ale dost času se přesunout a proti jeho střele se i připravit.
09:04'
Hrehorčák proti Škůrkovi neměl rychlost, proto rovnou pálil z mezikruží. Asi metr vedle.
08:30'
Následuje třinecký ofsajd a první komerční přestávka zápasu.
08:09'
Další nahození přilétlo z druhé strany od Švrčka, toho zblokoval zase Adámek.
07:50'
Ondrušek pálil tvrdě od modré, Zahradníček obranným blokem střelu srazil do rohu.
07:15'
První třinecká formace teď měla problém dostat kotouč dopředu, Olomouc výborně zahustila střední pásmo a sama se teď pokusí zaútočit.
06:33'
Zakázané uvolnění Olomouce.
06:12'
Hrňa se teď výnorně vrátil a zamezil skokem na vlastní modré Olomouci k samostatnému úniku, Oceláři díky tomu rychle otočili hru a v brejkové situaci se ocitl Szturc. Pálil zase jen do připraveného Lukáše!
05:16'
První velká šance zápasu! Dravecký předložil z rohu kotouč na levý kruh Hrňovi, ten pálil z první, ale Lukáš stihl zakročit!
05:00'
Zakázané uvolnění hostů.
04:48'
Zase pálil z dálky Marinčin, tentokrát jen do zadního mantinelu.
04:02'
Bambulovi na modré čáře vůbec nesedla rána, paradoxně o to nebezpečnější situaci tím vytvořil. Kotouč se došoural ke Klimkovi, který z otočky trefil boční brankovou konstrukci.
03:26'
Zakázané uvolnění Třince.
03:04'
Tvrdě od modré nahazoval také Musil, ale trefil jen Škůrka a hosté získali kotouč pod kontrolu.
02:37'
Hodně aktivní dnes je Martin Marinčin, který i při druhém střídání ohrozil Lukáše v brance Olomouce. Rána od modré čáry skončila v gólmanově náručí.
02:16'
Švrček od modré čáry nahazoval kotouč na třineckou branku, domácí obránci ho dokázali zablokovat.
01:35'
Na ledě se teď potkaly třetí formace obou týmů, ale jejich rozehrávku komplikuje řada nepřesností. Na obou stranách.
00:50'
Poprvé v útoku také hosté, domácí při rozehrávce ztratili kotouč a Lukáš Klimek se snažil překvapit Kacetla vyjetého z branky. Přesně však nemířil a Oceláři vyhazují puk na zakázané uvolnění.
00:31'
Hned po buly v útočném pásmu okračovala v tlaku také druhá třinecká formace, Michal Kovařčík se u tyčky snažil zamést kotouč do branky, Lukáš udržel u brankové konstrukce beton pevně.
00:24'
Oceláři začali zápas aktivně, první pětka si vytvořila tlak, při kterém si Marinčin od modré čáry s pukem zakličkoval až před branku. Lukáš ale udržel kotouč někde pod svou výstrojí a nedovolil dalším domácím hráčům dorážet.
00:01'
Utkání právě začalo.
Třinečtí Oceláři na svém ledě letos prohráli jen tři zápasy, jen jeden jediný tým si ale odsud z WERK ARENY odvezl v letošní sezoně všechny tři body: Byl to Hradec Králové, prakticky přesně před měsícem. S Olomoucí má ale Třinec v posledním roce mimořádně vyrovnanou bilanci, ze čtyř posledních zápasů Hanáci dva vyhráli.
Oba týmy nastupují na ledovou plochu, Oceláři dnes zvolili černou kombinaci dresů. Hlediště WERK ARENY dnes z pochopitelných důvodů zůstává poloprázdné, na základě vládních nařízení i tady v Třinci bylo do hlediště vpuštěno jen tisíc diváků.
Velkou ztrátu dnes počítají v sestavě trenéři Olomouce, v zápise o utkání chybí jméno Davida Krejčího. Největší hvězda Hanáků tak dnes vynechá ze zatím nespecifikovaných důvodů první utkání v sezoně. Elitní útočná formace Olomouce tak dnes ve složení Káňa – Kusko – Kucsera.


Do prvního útoku Ocelářů se dnes vrací Marko Daňo, který vynechal poslední zápas ve Zlíně. Mimo je zraněný obránce Jan Jaroměřský, který stejný zápas nedohrál.
Úvodní sestavy:

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Marek Mazanec) – M. Doudera, Marinčin, D. Musil, Kundrátek, Zahradníček, M. Adámek – Daňo, P. Vrána, Martin Růžička – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Marcinko, Miloš Roman – O. Šedivý, R. Szturc, Hrňa – Dravecký.
Trenér: Václav Varaďa

HC Olomouc: Lukáš (Špunar) – Ondrušek, T. Černý, Rašner, Škůrek, Řezníček, Dujsík, Švrček – J. Káňa, Kusko, Kucsera – Klimek, J. Knotek, Bambula – Olesz, P. Kolouch, Navrátil – Strapáč, Nahodil, Kunc.
Trenér: Zdeněk Moták

Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Lederer, Rožánek.
První vzájemný zápas obou týmů se v této sezoně hrál v říjnu v Olomouci a vyhráli ho hokejisté Třince. A to v gólově velmi slabém utkání, Oceláři na Hané zvítězili 2:1 góly Růžičky a Doudery, za domácí se tenkrát prosadil jen Ondrušek. Byl to vůbec první zápas, ve kterém od svého návratu domů nebodoval David Krejčí.
Výkony Olomouce jsou před dnešním zápasem jako na houpačce. Výhry Hanáci střídají s prohrami, naposledy Mora padla na ledě Vítkovic v základní hrací době. S tím souvisí i lehký propad tabulkou, kde se teď Mora bije na dálku s ostatními týmy v bodově hodně našlapaném středu.
Oceláři v minulém kole naprosto překvapivě prohráli v prodloužení na ledě posledního Zlína a dnes budou chtít potvrdit, že šlo jen o ojedinělé selhání. Vždyť z posledních třinácti zápasů prohráli jen dva a na čele soutěže mají komfortní náskok osmi bodů před druhým Mountfieldem.
Přejeme vám krásnou první adventní neděli z Třince, kde nás dnes čeká zajímavé utkání. Lídr soutěže Třinec přivítá na svém ledě aktuálně sedmou Olomouc i s Davidem Krejčím v sestavě, který dřív v třinecké mládeži také působil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2021/2022
Z V VP PP P Skóre B
1. Třinec 41 26 4 4 7 134:85 90
2. Pardubice 42 20 10 4 8 141:104 84
3. Mountfield 41 22 6 4 9 131:92 82
4. Plzeň 43 18 4 7 14 136:124 69
5. Vítkovice 40 17 5 4 14 104:107 65
6. Liberec 40 17 2 7 14 101:108 62
7. Č. Budějovice 40 18 2 3 17 117:112 61
8. M. Boleslav 40 17 3 3 17 98:108 60
9. Sparta 40 14 6 5 15 142:122 59
10. Brno 40 13 8 4 15 113:116 59
11. Olomouc 40 12 7 2 19 93:111 52
12. K. Vary 39 14 2 5 18 120:121 51
13. Litvínov 39 14 2 5 18 105:116 51
14. Kladno 41 8 4 7 22 103:147 39
15. Zlín 40 5 3 4 28 73:138 25
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
  • Sestup
Články odjinud