Tipsport Extraliga - Základní část - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Mountfield - 4. listopadu 2022   17:30

Ukončeno
Č. Budějovice
26:07' M. Toman (Čachotský) • 57:43' Vráblík (Štencel, Pech)
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Mountfield
34:56' Smoleňák  (Lalancette, F. Pavlík)
Č. Budějovice
Sestavy:
Strmeň (Kalista) – Štencel (A), Vráblík, Šenkeřík, Marcel, Bindulis, Kachyňa, Šedivý – Vondrka, Pech (A), Gulaš (C) – Dzierkals, Hanzl, Valský – Čachotský, M. Toman, Přikryl – Chlubna, Vopelka, Karabáček.
Rozhodčí
Horák, Pražák – Brejcha, Malý
Budvar aréna, České Budějovice
6308 diváků
Mountfield
Sestavy:
Kiviaho (J. Růžička) – McCormack, Kalina, Blain, Piegl, F. Pavlík (A), Huttula – Zachar, Lev (A), Okuliar – Jergl, Lalancette (C), Smoleňák – Kel. Klíma, Cingel, R. Pavlík – Štohanzl, Pilař.

Video se připravuje ...

SESTŘIH: České Budějovice - Mountfield HK 2:1. O výhře Motoru rozhodl v závěru Vráblík

Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše,přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec, nesmírně dramatické utkání nakonec končí vítězstvím Motoru za tři body! Velké emoce přinesla čtyřicátá sedmá minuta, když dostali Jihočeši kotouč do sítě. Hned dvakrát se jel rozhodčí dívat na video a branka uznána nakonec nebyla. Dvě minuty před koncem dostal ale na modré nabito Roman Vráblík, jehož dělovku nedokázalo nic zastavit. Mountfield to samozřejmě ještě zkusil bez gólmana, ale faul Smoleňáka jej vlastně o šanci na srovnání připravil.
Konec zápasu.
59:15'
Jihočeši hrají přesilovku s kotoučem na holi a nikam nespěchají. Dnes to vypadá s Motorem dobře!
59:00'
Minuta do konce třetí třetiny!
58'
Vráblík se trefil od modré a přiblížil Jihočechy k vítězství, 2:1
58:31'
Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Radek Smoleňák – 2 min., vysoká hůl.
58:10'
Henri Kiviaho zůstává na střídačce, Mountfield to zkusí v šesti hráčích!
58:10'
Oddechový čas pro tým Mountfield HK.
58:10'
Jan Strmeň neudržel kotouč po střele ze strany a jeden ze soupeřů se snažil dorážet. Budějovický gólman ovšem nadvakrát dokázal zasáhnout.
57:43'
České Budějovice právě vstřelily branku! Obrovská euforie v Budvar aréně, Motor se dvě minuty před koncem dostává do vedení! Jan Štencel posunul kotouč na parťáka z obrany – ROMANA VRÁBLÍKA, jehož rána prostřelila vše, co jí stálo v cestě. Asistence: Štencel a Pech.
57:03'
Martinš Dzierkals si hodně hlasitě stěžoval, že mu byla vyseknuta hokejka, ale sudí pískat nebude. Domácí útočník tak musí vzít hokejku a pelášit do obrany.
56:33'
Motor to vlastně pod tlakem nevymyslel vůbec špatně. puk šel rychle z hokejky na hokejku, zakončovatelem byl Lukáš Pech, který zamířil doprostřed.
55:36'
Komerční přestávka.
54:58'
Matěj Toman mohl dostat puk alespoň do středního pásma, jenže si nechal nadzvednout hokejku a o kotouč rychle přišel. Motor se ale po chvilce osvobodil.
54:07'
Na ledě nám to začíná pořádně jiskřit! Vidíme hodně osobních soubojů a týmy si nedarují ani centimetr ledu. Jihočeši nyní zahráli puk jen na icing.
53:30'
Joona Huttula je na ledě.
53:12'
Hodně nepřehledná situace vznikla před finským brankářem, ale kotouč následně vyplaval mimo.
52:46'
Martin Hanzl se ale zbytečně pouštěl mezi dva hráče, takže přišla ztráta puku. Motoru se v této početní výhodě zatím nedaří ani trošičku.
51:58'
Východočechům se povedlo vyhrát vhazování, každopádně v této činnosti dnes opravdu dominují. Jihočeši tak musí začít novou akci od svého gólmana.
51:30'
Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Joona Huttula – 2 min., nesportovní chování.
51:02'
Roman Vráblík vyslal dvě bomby od modré. Jedna proletěla jen těsně vedle levé tyčky, zatímco ta druhá byla zastavena jedním ze soupeřů v cestě dráhy.
50:30'
Nyní se nám hra už vlastně ani nepřerušuje. Navíc útoky se střídají z jedné strany na druhou.
49:45'
Kristofers Bindulis vyslal tvrdou ránu od modré, která byla někým přizvednuta, což nakonec rozhodlo. Kotouč totiž končí těsně nad horní tyčkou.
48:55'
Parádní práce Matěje Tomana! Ten zastavil rozehrávku a dostal svůj tým do útočného pásma. Nakonec pálil Michal Vondrka, avšak Henri Kiviaho vyráží.
47'
Domácí dostali puk za brankovou čáru až po odpískání. Hradec zachránila trenérská výzva
47:54'
Asi není překvapením, že emoce v Budvar aréně jsou nyní na maximálním levelu. Motor se snaží znovu útočit, ale zatím je to bez nějakých větších šancí.
47:11'
Lukáš Pech ještě vybojoval kotouč v útočném pásmu a byl to on, kdo našel Kristoferse Bindulise křižným pasem. Jeho slabá střela nebyla problémem.
46:10'
A po trenérské výzvě branka domácího celku opravdu neplatí! Branka nejspíše opravdu přišla těsně po písknutí rozhodčího.
46:10'
Ještě zde máme trenérskou výzvu hostí!
46:10'
Branka FILIPA PŘIKRYLA je uznána!
46:10'
Jinak o co jde? Jihočechům, konkrétně Filipu Přikrylovi se po nepřehledné situaci povedlo dostat kotouč do sítě. Ale vypadalo to, že to bylo těsně po písknutí. Může se ale řešit, jestli Henri Kiviaho neměl kotouč už ve své moci... Rozhodčí se ihned šli radit a stále koukají na video.
46:10'
V akci je video!
45:48'
Jeden z hráčů východočeského celku to zkusil nahozením z poloviny hřiště, avšak domácí gólman vyráží a České Budějovice přechází do rychlé akce.
45:04'
Jan Štencel je na ledě!
44:45'
Tentokrát se Mountfieldu nepovedl přechod do útočného pásma, což pozornosti sudího neuniklo. Je z toho ofsajd a buly na útočné modré hostí.
44:02'
Kelly Klíma vyslal tvrdou ránu od modré, kterou Jan Strmeň vyráží do rohu hřiště. Po několika sekundách hry se povedlo domácím kotouč vyhodit.
43:33'
Patrik Marcel se parádně ukázal v oslabení! Nejprve totiž zastavil nebezpečnou ránu ze slotu, načež vypíchl i křižnou přihrávku do velké šance.
43:04'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
Jan Štencel – 2 min., nedovolené bránění.
42:49'
Jan Štencel zastavil puk letící po mantinelu a mířil dobře na zadní tyčku. S tím si ale finský gólman ve službách Hradce Králové hravě poradil.
42:06'
Joona Huttula si sjel z modré do lepší střelecké pozice a mířil do míst mezi rukou a tělem. Jan Strmeň ovšem tuto střelu bez větších problémů chytá.
41:33'
Nyní se domácímu celku nepovedla rozehrávka, a tak se píská jenom zakázané uvolnění.
41:05'
Velká škoda! Martinš Dzierkals už posílal přihrávku na spoluhráče na modrou, který mohl střílet z první. Jenže jeho přihrávka minula všechny beky.
40:26'
S první útočnou akcí přišel hostující celek, který bude chtít navázat na výkon z konce druhé periody. Střela Jakuba Lva byla sražena do cohranné sítě.
40:01'
Začala třetí třetina.
Dvě třetiny dnešního duelu jsou za námi a stále nám skóre ukazuje nerozhodný stav. Nyní jsme ale viděli už alespoň branky, po jedné na každé straně. Do vedení se dostal domácí celek a jeho branka byla zasloužená. Po dobré práci Tomáše Čachotského se dostal ke střele Matěj Toman, jehož svižná rána se zastavila až v síti. Hostům se ale pět minut před koncem periody povedlo srovnat. Christophe Lalancette sice kotouč nedokázal trefil jenže od jeho brusle se touš odrazil na hokejku Radka Smoleňáka, který už měl jednoduchou práci.

Další třetina začne přibližně v 19:23.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:00'
Minuta do konce třetiny!
38:21'
Jihočeši se hnali do přečíslení tři na dva. Lukáš Pech našel dlouhým křižným pasem Gulaše, jehož dělovka z první trefila jen boční síťku!
37:36'
Mountfield má nyní obrovský tlak! Budějovický gólman se musí hodně ohánět. Po jednom z jeho zákroků skončil puk za brankou, tak to soupeři zkusili zpoza branky, nejspíše na nějaký odraz. Puk ale jen projel brankovištěm ven ze třetiny.
36'
Strmeň vychytal únik Lva
36:52'
Avšak Českým Budějovicím se povedlo vyhrát vhazování a dostat kotouč pryč z pásma. Hradec ale poté ujel do otevřené obrany, ale Jan Strmeň střelu chytá.
36:23'
Obrana domácího celku je pod obrovským tlakem. Nyní z toho bylo jen vyhození za cenu zakázaného uvolnění. Motor by už celkem potřeboval vystřídat.
35'
Přečíslení 3 na 1 zužitkoval hostující kapitán Smoleňák, 1:1
35:35'
A během chvilky mohl být dokonce dokonán obrat! Jakub Lev zůstal úplně osamocený na útočné modré, kam na něj mířila milimetrová přihrávka. Jan Strmeň ale jeho nájezd vyráží!
34:56'
Hradec právě vstřelil branku! Oba potrestaní hráči se už vrátili do hry a Mountfield srovnává! Pavlík táhl přečíslení tři na jednoho. Následně posílal kotouč na střed, ale kotouč se od brusle jednoho ze spoluhráčů odrazil přesně na RADKA SMOLEŇÁKA, jenž měl před sebou prázdnou část branky. Asistence: Lalancette a Pavlík.
34:25'
Dobrá možnost Motoru! Milan Gulaš táhl přečíslení dva na jednoho, které vzal nakonec na sebe. Mířil na zadní tyč, ale gólman hostí vykopl levý beton naprosto včas.
33:40'
Martin Hanzl byl nyní nejspíše tím, kdo pálil z levé strany. Vyslal dobrou ránu, ale Henri Kiviaho si dobře vyjel, zmenšil střelecký úhel a kotouč vyráží.
33:10'
Na ledě tak máme hru ve čtyřech, uvidíme, komu bude více prostoru vyhovovat. První akci sice předvedli domácí, ale dostali se jen k útočné modré.
32:36'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
Patrik Marcel – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Radek Smoleňák – 2 min., hrubost.
32:07'
Východočeši přece jen přidali ve svém výkonu a nyní jsou o něco lepším celkem. Žádnou vyloženou šanci si ale zatím připravit nedokázali.
31:11'
Lukáš Cingel byl jako první u odraženého kotouče v útočném pásmu a posílal kotouč na Aleše Jergla, ten ovšem nedokázal rychlý pas vůbec trefit.
30:31'
Hostující hráč sice zastavil vysoký kotouč, ale tady nebylo o vysoké holi pochyb. Sudí si toho samozřejmě všimli, a tak máme hru znovu přerušenou.
29:56'
Ondřej Kachyňa je na ledě!
29:36'
Východočechům se v této přesilové hře zatím moc nedaří. Sice vyslali jednu velmi slušnou střelu, ovšem od té doby se nemohou dostat ani do kombinace.
29:03'
Lukáš Pech dlouho tahal čas v útočném pásmu, až nyní se mohou hosté dostat zpět do ofenzivy.
28:16'
Graeme McCormack vyslal tvrdou ránu po ledě od modré, která jen zaduněla o zadní mantinel. Následně navíc kotouč vylétl z obranného pásma.
27'
Bezgólové skóre zrušil ranou z kruhu domácí Toman, 1:0
27:56'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
Ondřej Kachyňa – 2 min., držení.
27:14'
Komerční přestávka.
26:52'
Patrik Marcel zastavil prudkou ránu od modré a Jihočeši se hnali do protiakce. V té měl velkou šanci Martinš Dzierkals, ale jeho bekhendové zakončení gólman chytá a raději nechává přerušit hru.
26:07'
České Budějovice právě vstřelily branku! Před chvilkou jsme psali, že čtvrtá lajna moc prostoru nedostává, ovšem nyní střílí první branku zápasu! Tomáš Čachotský sebral kotouč u pravé tyčky, objel branku a posunul jej na MATEJE TOMANA. Ten ještě se střelou chvilku počkal, načež svižnou ranou rozvlnil síťku. Asistence: Čachotský.
25:27'
Hra se nám zatím tolik nepřerušuje, avšak nyní už přerušena byla. Jeden z týmů se provinil přihrávkou rukou, buly bude na obranné modré domácího celku.
24:45'
Joona Huttula je na ledě!
24:24'
Tak to ale byla obrovská možnost na domácí straně! Dzierkals zadovkou posunul kotouč na střed hřiště, kde byl úplně volný Milan Gulaš, jehož bombu schytal někdo z hostí do nohy.
23:50'
Motor má obrovské problémy dostat se vůbec d útočného pásma. Při rychlé akci chtěl Martinš Dzierkals najít najíždějícího spoluhráče, ale pas neprošel.
23:11'
Jeden z hostujících hráčů pelášil dopředu v oslabení, avšak jeho rána byla sražena soupeřem do mantinelu. Následně nevyšel domácím přechod přes modrou.
22:45'
Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Joona Huttula – 2 min., nedovolené bránění.
22:03'
René Piegl ujížděl po levé straně do ofenzivy, avšak jeden z jeho spoluhráčů byl nedočkavý. Píská se tak ofsajd, buly bude na útočné modré hostí.
21:12'
Jeremie Blain se znovu z pozice obránce prokličkoval až před gólmana! Tentokrát to zkoušel bekhendem nahoru, ale kotouč až do branky neprošel.
20:55'
Oliver Okuliar si sebral vysoký kotouč ve střední třetině a dostal se k tvrdé ráně. Tu ale Jan Strmeň celou dobu dobře viděl a chytá puk do lapačky.
20:13'
Roman Vráblík byl napadán ve středním pásmu, a tak poslal přihrávku ještě před červenou čárou. Na tu ale nikdo nemohl dosáhnout, a tak se píská icing.
20:01'
Začala druhá třetina.
Je za námi první třetina duelu mezi Motorem a Mountfieldem, která nám nakonec úvodní branku nepřinesla. Velké šance jsme viděli na obou stranách, i když o něco více jich měli domácí Jihočeši. Žádná střela se ovšem neujala, a tak na úvodní zásah musíme čekat.

Další třetina začne přibližně v 18:23.
20:00'
První třetina skončila.
19:00'
Minuta do konce třetiny!
18:28'
Jan Strmeň nyní ale vůbec neviděl utajenou střelu, která se nakonec odrazil od boční síťky. Následně se domácí dostali ke kotouči, který vyváží do bezpečí.
17:42'
No, nesledujeme vůbec špatnou podívanou, avšak chybí tomu góly. Tak snad přijde do sirény.
16:52'
Další gólová možnost na domácí straně! Michal Vondrka posunul kotouč na Lukáše Pecha. Ten to měl sice na dlouhou hokejku, přesto dokázal vystřelit. Henri Kiviaho se stihl přesunout a vyrazit touš betonem!
16:10'
Petr Šenkeřík chtěl poslat rychlou rozehrávku, jenže ta byla tečována přesně na hokejky soupeřů. Ti ale rozehráli kotouč jen na zakázané uvolnění.
15:45'
A velká šance na domácí straně! Filip Přikryl udržel kotouč za brankou a poslal jej na Michala Vondrku, jenž trefuje finského gólmana nejspíše někam do masky!
15:29'
Aleš Jergl je na ledě!
14:54'
Jihočeši se v přesilové hře zatím nemohou prosadit. Respektive poslední minutu se nemohou dostat ani do pásma. Vypadá to, že Hradec oslabení ustojí.
14:12'
A stejná situace se o několik sekund opakuje. Celá obranná čtyřka hostů tak mohla vystřídat.
13:42'
Milan Gulaš se rozhodl vypálit ze své oblíbené pozice, ale rána mu vůbec nesedla. Kotouč letěl hodně dlouhou dobu a končí mimo tři tyče, následně hosté vyhazují.
13:19'
Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Aleš Jergl – 2 min., podrážení.
11:58'
Poslední minuta byla zajímavá. Kristofers Bindulis nejprve pálil do boční sítě, na druhé straně se před gólmanem zjevil Klíma, ale Strmeň má puk v lapačce.
11:12'
Tak nyní chyběly opravdu milimetry! Martin Hanzl byl sice bráněn dvěma soupeři, přesto dostal kotouč před úplně prázdnou branku. Tam se jej snažil tečovat Jakub Valský, jenže dvě hole soupeřů puk za brankovou čáru nepustily.
10:50'
Patrik Marcel je na ledě!
10:11'
Jan Štencel schytal sice tvrdý ale čistý úder u hrazení. Rychle se ale zvedá, po chvilce dostává kotouč, který nekompromisně posílá až za branku soupeře.
09:35'
Na druhé straně byl jako první u odraženého kotouče Tomáš Čachotský. Tak zkusil vypálit z pravé strany, ovšem jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
09:12'
Další dobrá možnost na straně Hradce! Jeremie Blain se z pozice obránce proháčkoval až před gólmana, jenže mu sjel kotouč a nedokázal pořádně zakončit.
8'
Velké štěstí domácích! Pavlíkovo nahození z úhlu si Strmeň srazil maskou do horní tyčky
08:39'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
Patrik Marcel – 2 min., vražení na hrazení.
07:50'
Tak to byla obrovská možnost na hostující straně! Kelly Klíma zkusil nahodit z pravé strany z nulového úhlu. Kotouč se otřel o Strmeňovu masku a odrazil se od břevna, tady rozhodovaly opravdu milimetry!
07:09'
Komerční přestávka.
06:36'
Jakub Lev dostal přihrávku na levou stranu, kde byl úplně sám. Včas se ale k němu dostal Patrik Marcel, jenž předvedl ukázkový hit, kterým tento atak zastavil.
05:50'
Tomáš Čachotský zachytil špatnou rozehrávku na polovině hřiště. Lukáš Pech byl ovšem při svém vjezdu do pásma moc rychlý, a tak se domácím píská ofsajd.
05:04'
Matěj Toman měl proti sobě dva soupeře, kteří jej přetlačili, a tak se Východočeši dostali do útočného pásma. Hostující celek tam ale nic nevymyslel.
04:31'
Jan Štencel si šikovně poradil s napadajícím soupeřem, když si pomohl o zadní mantinel. Následný útok zakončoval Dzierkals, avšak gólman Hradce chytá.
03:52'
První útočná formace Jihočechů si vytvořila celkem slušný tlak v pásmu, ale nakonec z toho bylo jen nahození ze strany, které Kiviaho v pohodě likviduje.
03:15'
Klíma se prokličkoval skrze obranu až před samotného gólmana. Byl u něj ale hodně blízko, a tak jej nedokázal překonat. Motor následně vyhazuje na icing.
02:36'
Václav Karabáček se pokoušel prosadit individuální akcí, ale byl zastavený. Na druhé straně tak mohl pálit Jakub Lev, ale jeho pokus Jan Strmeň vyráží.
02:09'
Nakonec z toho byla střela od modré, jenže ta jen zaduněla o zadní mantinel.
01:25'
Martinš Dzierkals jen nahodil kotouč do útočného pásma, u kterého byl jako první Filip Přikryl. České Budějovice se následně usadily v útočné třetině.
00:56'
Zatím vidíme jen tako oťukávání na obou stranách. Oba týmy se již dostaly do nějaké ofenzivy, ale ani jeden z gólmanů ještě nemusel zasahovat.
00:12'
A duel osmnáctého kola nám právě odstartoval! V akci byl hned vidět Michal Vondrka, který byl ale za modrou dříve než spoluhráč. Je mu tedy pískaný ofsajd.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Motor České Budějovice: Strmeň (Kalista) – Štencel (A), Vráblík, Šenkeřík, Marcel, Bindulis, Kachyňa, Šedivý – Vondrka, Pech (A), Gulaš (C) – Dzierkals, Hanzl, Valský – Čachotský, M. Toman, Přikryl – Chlubna, Vopelka, Karabáček.
Trenér: Jaroslav Modrý.

Mountfield HK: Kiviaho (J. Růžička) – McCormack, Kalina, Blain, Piegl, F. Pavlík (A), Huttula, Pilař – Zachar, Lev (A), Okuliar – Jergl, Lalancette (C), Smoleňák – Kel. Klíma, Cingel, R. Pavlík – Štohanzl.
Trenér: Tomáš Martinec.

Rozhodčí: Horák, Pražák – Brejcha, Malý.
Mountfield HK

Mountfield je na tom rozhodně lépe než jeho dnešní soupeř. Po šestnácti kolech má na svém kontě dvacet tři bodů, které mu zaručují sedmou pozici. V inkasování i střílení branek si Východočeši vedou víceméně průměrně. Důkazem je 42 vstřelených gólů a 45 inkasovaných branek, opravdu takový průměr celé extraligy. V posledních třech kolech vybojoval Hradec Králové body dva, když v bláznivém zápase, ve kterém ještě čtyři minuty před koncem prohrával o tři branky proti Kladnu, nakonec vyhrál v prodloužení. Předtím ale nestačil na Vítkovice a Karlovy Vary.

Nejproduktivnější hráči:
Jakub Lev – 16 bodů (5+11)
Aleš Jergl – 9 bodů (6+3)
Christophe Lalancette – 9 bodů (5+4)
Motor České Budějovice

Jihočeši loni získali překvapivě bronz v extralize, ovšem letos se jim vůbec nedaří, skoro to vypadá, že budou mít přesně opačné starosti. Po sedmnácti kolech mají na svém kontě jen devatenáct bodů a patří jim až dvanáctá pozice, Kladno a Litvínov mají ale jen o dva body méně. Motor inkasuje hodně branek, konkrétně jich dostal už 52. Velký problém na straně Českých Budějovic je střílení branek, dlouho se nemohly prosadit víckrát jak dvakrát. To se jim povedlo překonat při posledním domácím zápase, v tom následujícím dali Jihočeši branky čtyři. Přesto vybojovali v posledních třech zápasech jen tři body, když právě doma porazili Mladou Boleslav 3:0. Venku to ale Motoru nejde. Nejprve totiž padl v Brně, kde nedal ani jednu branku. V posledním utkání nestačil ani na Litvínov, na jehož hřišti padl 4:6.

Nejproduktivnější hráči:
Lukáš Pech – 18 bodů (4+14)
Milan Gulaš – 13 bodů (8+5)
Martin Hanzl – 12 bodů (5+7)
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci Tipsport extraligy! Spolu se podíváme na duel mezi Motorem a Hradcem Králové. Buly je naplánováno na 17:30 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2022/2023
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 52 29 8 5 10 159:110 108
2. Vítkovice 52 28 4 10 10 159:122 102
3. Sparta 52 28 6 3 15 155:122 99
4. Mountfield 52 23 7 5 17 141:124 88
5. Liberec 52 19 10 10 13 156:129 87
6. Třinec 52 21 5 7 19 149:121 80
7. Brno 52 19 6 3 24 134:150 72
8. Olomouc 52 19 6 2 25 121:141 71
9. K. Vary 52 19 4 3 26 129:163 68
10. M. Boleslav 52 15 7 8 22 116:128 67
11. Litvínov 52 15 7 8 22 137:144 67
12. Plzeň 52 15 6 8 23 127:146 65
13. Č. Budějovice 52 15 5 6 26 132:158 61
14. Kladno 52 15 3 6 28 122:179 57
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud