Tipsport Extraliga - Základní část - 51. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Kladno - 1. března 2024   17:30

Ukončeno
Č. Budějovice
12:47' F. Přikryl (Štencel, Pýcha) • 28:06' Valský (Štencel, Pech) • 32:37' Kachyňa (Koláček, Doudera) • 49:36' Kondelík (Gulaš) • 52:22' M. Beránek (Gulaši, Hovorka)
5:3
(1:0, 2:1, 2:2)
Kladno
30:30' Smoleňák  (Vimmer) • 53:01' Frolík  (Vimmer, Jarůšek) • 58:56' Smoleňák  (Sideroff, Klepiš)
Č. Budějovice
Sestavy:
Strmeň (Hrachovina) – Štencel, Pýcha, Doudera, Kachyňa, Gulaši, Hovorka, Štich – Ordoš, Kondelík, Gulaš – M. Beránek, Harris, F. Přikryl – Kubík, Pech, Valský – Toman, Koláček, Vopelka.
Rozhodčí
Jeřábek, Zeliska – Frodl, Ondráček
Budvar aréna, České Budějovice
6421 diváků
Kladno
Sestavy:
Bow (Mitens) – Nemčík, Slováček, Martenet, Veber, Trojna, Ticháček – Tralmaks, Klepiš, Smoleňák – Kusý, Pytlík, Sideroff – M. Procházka, Babka, Strnad – Jarůšek, Vimmer, Frolík.
Seznam zápasů
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec! Motor ukořistil na domácím ledě nesmírně důležité vítězství a až do posledního kola tak bude bojovat o první čtyřku! V poslední části jsme viděli rovnou čtyři branky. jako první se v přečíslení dva na jednoho trefil Jáchym Kondelík a o tři minuty zvyšoval na rozdíl čtyř branek Martin Beránek. Rytíři ale ještě zabojovali a vstřelili ještě dvě branky. Nejprve se v přečíslení dva na jednoho prosadil Michael Frolík, načež se minutu před koncem podruhé v utkání trefil Radek Smoleňák. Nic víc se však nestalo, a tak Budějovice vyhrály na svém ledě 5:3.
Konec zápasu.
59:12'
Kladno to znovu zkouší bez gólmana!
58:56'
Branka platí a Radek Smoleňák dnes střílí druhou branku v zápase!
58:56'
Tuto branku ale ještě musí posvětit video!
58:56'
Kladno právě vstřelilo branku! Středočeši využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl dvou branek! RADEK SMOLEŇÁK byl nejaktivnější na brankovišti a dostal kotouč za záda domácího brankáře, který toho vleže už moc nezmohl. Asistence: Deven Sideroff a Jakub Klepiš.
57:57'
Kladno to zkouší bez gólmana!
57:52'
Vyloučení v týmu Banes Motor České Budějovice:
Jan Strmeň – 2 min., podrážení, odpyká Matěj Toman.
57:33'
Hokejisté v modrém se vydali napadat, jenže propadli! Jaromír Pytlík se šikovně prokličkoval až k zakončení, když byl podražen. Byla to následně nepřehledná situace před Strmeněm, ale puk se za brankovou čáru nedostal.
56:50'
Jáchym Kondelík se invuidiuálně dostal až ke střele bekhendem. Ta sice nebyla tolik nebezpečná, ale byla to pohledná akce útočníka s číslem dvacet jedna.
56:18'
Martin Beránek sebral kotouč ve středním pásmu po nepřesné přihrávce hostů. Motor si už hlídá výsledek a zkouší ještě přidat nějakou branku.
55:27'
Adam Kubík to tentokrát udělal šikovně! Udělal kličku, čímž dal šanci Douderovi. Tomu přenechal kotouč, ale domácí obránce se ke střeše nakonec nedostal.
54:49'
Jakub Valský to zkusil z těžké pozice, ale Landon Bow zasáhl betonem a vyrazil kotouč do rohu hřiště. Tam si jej berou na své hokejky hráč v bílém.
54:02'
Hráči v modrém napadali soupeře v útočném pásmu, ale nepovedlo se jim kotouč získat. Celá formace tak musí mířit zpět do obranného pásma.
53:30'
Komerční přestávka.
53:01'
Kladno právě vstřelilo branku! Kladno se ale dostalo hned poté do přečíslení dva na jednoho, ve kterém našel Štěpán Vimmer bekhendovým pasem MICHAELA FROLÍKA, jenž dostal kotouč mezi betony Strmeně až za brankovou čáru. Asistence: Štěpán Vimmer a Richard Jarůšek.
52:22'
České Budějovice právě vstřelily branku! "Pátá právě teď odbila" právě zní českobudějovickým stadionem, Motor vede o čtyři góly a jde si pro tři body! MARTIN BERÁNEK dostal přihrávku na vrcholek kruhu a jeho bomba z první končí za zády kladenského brankáře.
51:34'
Jenže to samé se dá říct také o hostujícím mužstvu...
50:53'
Dlouhý souboj probíhal o kotouč ve středním pásmu, ze které nakonec vzešly vítězně České Budějovice. Dlouho se jim však nepovedlo na kotouči udržet.
50:10'
Osazenstvo vyprodané Budvar arény si přeje "bůra", tak uvidíme, jestli se to povede hokejistům domácích splnit... Už nám chybí jen deset minut do konce.
49:36'
České Budějovice právě vstřelily branku! Motor vede už o tři branky, když využívá přečíslení dva na jednoho! Milan Gulaš šikovnou žabičkou našel na druhé straně JÁCHYMA KONDELÍKA, který prostřelil přesouvajícího se Bowa.
49:28'
Dnešní utkání sleduje 6421 diváků.
48:57'
V Budvar aréně panuje dobrá atmosféra, přece jen domácí celek vede o dvě branky a má nakročeno za třemi body. Může tak ještě bojovat o první čtyřku.
48:04'
Martin Beránek si chtěl bruslí přikopnout kotouč, ale ten se mu odrazil daleko od hokejky. Přesto se Motor dostal do dobré šance, ve které Doudera neuspěl.
47:32'
Rytíři se snaží ještě s výsledkem něco udělat, ovšem kvalita není v současné době na jejich straně... Motor se zatím brání bez nějakých větších problémů.
46:56'
Jan Ordoš si zkoušel prohodit obránce hostí, který si ho však dobře pohlídal.
46:19'
O několik okamžiků později se nepovedla hostujícím hráčům rozehrávka, tak se píská jen icing. Po buly vypálil hodně tvrdě Milan Gulaš, ale Landon Bow jeho pokus vyrazil vyrážečkou.
45:48'
Lukáš Vopelka se vydal vysoko napsat do útočného pásma, ale k puku se nakonec nedostal.
45:13'
Rytíři vyhráli vhazování v útočném pásmu, načež přišla střela od modré. Ta ale vůbec netrefila branku a touš jenom zaduněl o zadní mantinel.
44:46'
Nesledujeme úplně záživnou podívanou. Jakub Strnad tak jen vyzkoušel pozornost domácího brankáře ze středního pásma, který puk raději schoval do lapačky.
44:01'
Tentokrát se Kladno samo vyhnalo z pásma a Jiří Ticháček musel za pukem až do obraného pásma.
43:34'
Milan Doudera takovým lehkým obloučkem vyhodil puk z obranného pásma, jenže ten doletěl až za branku Bowa. Domácím se tak píská zakázané uvolnění.
42:50'
Lukáš Vopelka zkoušel pelášit po levé straně, jenže nechal puk za sebou ve středním pásmu. na druhé straně pálil Slováček jen do připraveného Strmeně.
42:14'
Adam Kubík vyslal dobrou ránu z první, jenže jeho pokus se nevešel mezi tři tyče.
41:32'
Denis Kusý se dostal ke kotouči v útočném pásmu, když se domácím nepovedla rozehrávka. Kladenskému hráči se ale vůbec nepovedlo zakončení...
40:49'
Milan Gulaš táhl přečíslení tři na dva, které nakonec vzal na sebe. Vystřelil ze svého oblíbeného místa, ale Landon Bow stál přesně tam, kde měl.
40:14'
A před několika okamžiky nám odstartovala i poslední perioda dnešního duelu! Motor potřebuje dne vyhrát za tři body, udrží tedy dvoubrankové vedení?
40:01'
Začala třetí třetina.
Již jsou za námi dvě periody dnešního duelu, po kterých vede Motor už o dvě branky. Dvougólový náskok dal domácím Jakub Valský po krásné akcii z jedné a přihrávce Jana Štencela. O dvě a půl minuty později se trefilo také Kladno, když Radek Smoleňák předvedl parádní bekhendový blafák, na který neměl Jan Strmeň nárok. Budějovicím to netrvalo dlouho vzít si svůj náskok zpět. Josef Koláček našel zpoza branky volného Ondřeje Kachyňu, jenž se z ideální pozice nemýlil a prostřelil Bowa.

Další perioda začne přibližně v 19:17.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:00'
Minuta do konce třetiny!
38:11'
Mikuláš Hovorka měl proti sobě soupeře, přesto zkusil zakončit. Kotouč se odrazil od obránce Kladna do středního pásma, kde byl jako první obránce domácích.
37:04'
České Budějovice se v posledních minutách přece jen zvedly a drží kotouč na svých hokejkách. Motor měl navíc obrovskou šanci při rychlém kontru, ve kterém našel Lukáš Pech skvělým křižným pasem Adam Kubíka, který ve vyložené šanci nechal vyniknout Bowa!
36:31'
Lukáš Vopelka vypálil tvrdě po ledě a Landon Bow měl plné betony práce. Nakonec ale stihl ten levý vytáhnout včas a vyrazil dobrý projektil od modré.
35:24'
Chvilku po vhazování to zkusil Matěj Toman od modré, ale kladenský brankář nakonec nemusel ani zasahovat.
34:31'
Filip Přikryl měl prostor na pravé straně, tak zkusil vypálit. přesto trefil prvního soupeře do nohy, po chvilce se puk ocitá v ochranné síti a hra je přerušena.
33:54'
Jan Strmeň to nyní neměl vůbec lehké! Denis Kusý vyslal dobrou střelu na zadní tyč, ale budějovický brankář stihl vykopnout svůj levý beton včas!
33:02'
Komerční přestávka.
32:37'
České Budějovice právě vstřelily branku! Jenže Jihočeši si po chvilce berou dvoubrankové vedení zpět! Josef Koláček vyjel s pukem zpoza branky a našel mezi kruhy volného ONDRŘEJE KACHYŇU, jenž prostřelil Bowa mezi tělem a rukou. Asistence: Josef Koláček a Milan Doudera.
32:20'
Lukáš Vopelka vybojoval puk v útočném pásmu a zkoušel ještě najít spoluhráče před gólmanem. Ten se ale díky obránci k zakončení nedostal.
31:56'
Motor se sice hnal už do přečíslení tři na dva, jenže to skončilo ještě dříve, než pořádně začalo...
31:06'
Jihočeši se pokoušeli o rychlou odpověď, jenže na puku se dlouho neohřáli. Naopak proti dalšímu vhazování se musí připravit českobudějovický brankář.
30:30'
Kladno právě vstřelilo branku! Což se hostům povedlo dokázat a snižují na rozdíl jedné branky! RADEK SMOLEŇÁK ujel sám na gólman, předvedl hodně povedený bekhendový blafák, proti kterému neměl Jan Strmeň ani tu nejmenší šanci. Asistence: Štěpán Vimmer.
29:54'
Je za námi už polovina druhé části, ve které jsme se dočkali jedné branky. Kladno se ale snaží nadále působit aktivním dojmem a je celkem nebezpečné.
29:12'
Hráči v bílých dresech tak musí dotahovat už dvoubrankové manko. Jan Strmeň se musel mít sice na pozoru, ale zatím dnes působí velmi spolehlivě.
28:06'
České Budějovice právě vstřelily branku! Motor sice není v druhé třetině lepším týmem, přesto střílí dnes druhý gól! Nádherná akce domácích... Lukáš Pech vyhrál buly na Štencela, který z první dával na úplně volného JAKUBA VALSKÉHO, který překonal přesouvajícího se gólmana. Asistence: Jan Štencel a Lukáš Pech.
27:45'
Jan Strmeň se natáhl jak široký, tak dlouhý.. Nakonec ale dostal kotouč pod svou kontrolu a raději přerušil hru. Následuje vhazování po jeho pravé ruce.
27:14'
Motor nám toho v prostřední části směrem dopředu ještě moc nepředvedl. Naopak Kladno má rozhodně světlé chvilky a snaží se o vyrovnání duelu.
26:42'
Střely na branku: 11 – 19!
26:25'
Jihočeši měli slušnou šanci! Jakub Valský se dostal do dobré pozice, ale Landon Bow stihl sklapnout betony včas! Máme zde komerční přestávku...
26:00'
Denis Kusý to zkusil od modří, jelikož neměl moc komu nahrát. Jeho pokus nemohl ohrozit domácího gólmana, jelikož šel hodně mimo tři tyče.
24:52'
Michael Frolík se vydal ještě napadat za branku Jana Strmeně, avšak už je dlouho na ledě. Následně tak odjel na střídačku a pustil za sebe čerstvou sílu.
24:17'
Rytíři skvěle napadali rozehrávku domácího celku, což vedlo k zisku kotouče. Hráčům v modrých dresech se v kombinaci nyní nedaří ani trošku.
23:45'
Radek Smoleňák neměl moc možností komu nahrát, tak zkusil překvapit gólmana domácích rychlým vyjetím zpoza branky. Jan Strmeň měl ale tyčku pokrytou.
23:01'
Eduards Tralmaks je na ledě!
22:34'
Ne, Jihočechům se v přesilové hře nedaří ani trochu. Jejich soupeři vyhazují jeden kotouč za druhým...
21:51'
Lukáš Pech zkoušel najít křižným pasem Branta Harrise, ale tento pokus nevyšel. Kladno znovu vyhazuje.
21:13'
Hráči v bílých dresech brzy vyhodili kotouč přes všechny čáry a rozjeli své oslabení na jedničku. Budějovicím se v přesilovkách dnes nedaří ani trochu.
21:01'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Eduards Tralmaks – 2 min., podrážení.
20:48'
Milan Doudera zastavil puk za domácí brankou a posunul jej na Kachyňu. Chvilku poté přišel útočný faul Středočechů a Motor si zahraje přesilovou hru.
20:14'
A už se zase hraje! Motor má na svém kontě jednobrankový náskok, Kladno tak musí dotahovat. Denis Kusý brzy pálil, ale domácí gólman zasahuje.
20:01'
Začala druhá třetina.
Je za námi první perioda tohoto duelu, po které bude spokojenější domácí celek, který vede o jednu branku. O tu se povedenou tečí postaral Filip Přikryl, který má v posledních zápasech opravdu dobrou formu. Na druhé straně mele velkou šanci na srovnání Deven Sideroff, ovšem ani nav karát nedokázal překonat domácího brankáře. Ke konci periody měli hosté dvě přesilové hry a zvlášť při též druhé měli opravdu velký tlak. Vstřelit gól se jim však za celých dvacet minut nepovedlo.

Další třetina začne přibližně v 18:25.
20:00'
První třetina skončila.
19:25'
Kachyňa je na ledě! Hosté měli velký tlak v početní výhodě, ale nepovedlo se jim ho zužitkovat.
19:00'
Minuta do konce třetiny!
18:26'
Eduards Tralmaks dostal nabito na vrcholek kruhu a vyslal tvrdou ránu na zadní tyč. Jan Strmeň ale jeho pokus viděl a stačil na poslední chvíli zasáhnout.
17:57'
Středočechům se povedlo vyhrát vhazování a Radek Smoleňák byl připravený na svém oblíbeném místě u brankoviště, tentokrát úspěšný ale nebyl.
17:25'
Vyloučení v týmu Banes Motor České Budějovice:
Ondřej Kachyňa – 2 min., sekání.
16:51'
Martin Beránek se snažil zastavit puk ještě v útočném pásmu a chvilku to vypadalo, že uspěje. Kladno se ale ubránilo a může zamířit směrem dopředu.
16:22'
Jan Ordoš je na ledě!
15:49'
Jihočeši se už zase musí bránit ve svém obranném pásmu, ale vypadá to, že oslabení zvládnou.
15:25'
A znovu kladenský mladík v akci! Jiří Ticháček se dostal do ideální palebné pozice mezi kruhy, avšak jeho pokus chytá domácí brankář švihem do lapačky.
14:53'
Jiří Ticháček vyslal tvrdou ránu do modré, se kterou si Jan Strmeň ale poradil. Následně se navíc puk dostal mimo pásmo a hostům je pískáno ofsajdové postavení.
14:22'
Vyloučení v týmu Banes Motor České Budějovice:
Jan Ordoš – 2 min., držení hole.
13:54'
Landon Bow už je dávno z ledu, ale Středočechům se absolutní nedaří dostat skrze střední pásmo. České Budějovice v těchto místech nyní brání skvěle.
13:17'
Motor fauloval při napadání a zahraje si první oslabení v duelu. Kladno tak bude mít velmi rychle možnost na srovnání stavu... Povede se mu to?
12:47'
České Budějovice právě vstřelily branku! Jihočeši se dostávají do vedení a rozjásali diváky v Budvar aréně. Pavel Pýcha pálil jako první, ale puk se k němu jen vrátil. Ten ho posunul k Janu Štencelovi, jehož pokus ještě tečoval FILIP PŘIKRYL, který nedal gólmanovi hostí šanci na zásah. Asistence: Jan Štencel a Pavel Pýcha.
12:11'
Landon Bow byl po dlouhé době ve střehu. Michal Gulaši pálil od levého mantinelu, avšak ro gólmana hostí žádný problém. Máme zde další komerční pauzu.
11:26'
V posledních minutách se toho na hřišti moc nestalo. Kladnu se navíc podařilo dostat do zápasu.
10:37'
Václav Veber měl prostor na pravé straně a pálil hodně nebezpečně na zadní tyč. Jan Strmeň měl však připravenou vyrážečku a poslal kotouč mimo mantinely.
09:47'
Útoky se nám nyní vystřídaly na obou stranách, ale na první branku nadále musíme čekat.
09:08'
To byla první velká šance duelu a mělo jí Kladno! Deven Sideroff táhl akci dva na jednoho, nakonec ot vzal celé na sebe. Jan Strmeň se ale přesunul ke druhé tyčce a nadvakrát zamezil hostujícímu hráči v zakončení!
08:47'
Lukáš Pech vypálil přes obránce, avšak Landon Bow si na jeho pokus počkal a našel ho v lapačce. My zde tak máme první komerční přestávku tohoto duelu.
07:59'
Hra nám zatím plyne velmi rychle, zatím se moc nepřerušuje. Motor má sice více ze hry, ale na vyloženou šanci na té či oné straně zatím stále čekáme.
07:17'
Michal Gulaši nezvládl zpracovat těžký kotouč ve středním pásmu a Kladno se po delší době dostalo ke střele, ta Jana Strmeně nijak víc neohrozila.
06:34'
Jihočeši se sice poměrně dlouho drželi v útočném pásmu, tentokrát to bylo ale bez střelby.
05:46'
Jakub Valský vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana z hodně podobné situace jako Pýcha. Ani tentokrát z toho branka není a hra je znovu přerušena.
05:01'
Pavel Pýcha se dostal k hodně svižné střele z vrcholku kruhu, kterou trefil masku kladenského brankáře. Hra je přerušena, vhazovat se bude po levici Bowa.
04:29'
Nyní se však domácí hokejisté dostali do slušného tlaku, který chtěl vyšperkovat Mikuláš Hovorka objetím branky. Bow se ale stihl přesunout k tyčce.
03:53'
České Budějovice sice drží puk většinou na svých hokejkách, jenže se nemohou dostat do velké šance. Jan Strmeň na druhé straně ještě nezasahoval.
03:15'
Středočechům se nepovedla rozehrávka z obranného pásma a kotouč končí jen na zakázaném uvolnění. Landon Bow se zase bude muset mít na pozoru.
02:50'
Václav Veber je na ledě!
02:15'
Pavel Pýcha vyslal povedenou střelu, kterou nejspíše ještě někdo tečoval. Landon Bow ovšem zasahuje reflexivním zákrokem a vyráží touš do rohu.
01:42'
Jenže hráčem v modrém se zatím v početní výhodě vůbec nedaří, tak nastane střídání formací. Brant Harris nakonec zavezl kotouč do pásma.
01:06'
Jihočeši napoprvé ještě udrželi kotouč v útočném pásmu, ale následně Kladno vyhodilo. Motor se však během chvilky dostal zpět do otočné třetiny.
00:49'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Václav Veber – 2 min., držení.
00:12'
A duel mez českými Budějovicemi a Kladnem právě odstartoval! Domácí nastupují v modrých dresech, zatímco hostující hráči hrají v bílém.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Hrachovina) – Štencel, Pýcha, Doudera, Kachyňa, Gulaši, Hovorka, Štich – Ordoš, Kondelík, Gulaš – M. Beránek, Harris, F. Přikryl – Kubík, Pech, Valský – Toman, Koláček, Vopelka.
Trenér: Ladislav Čihák.

Rytíři Kladno: Bow (Mitens) – Nemčík, Slováček, Martenet, Veber, Trojna, Ticháček – Tralmaks, Klepiš, Smoleňák – Kusý, Pytlík, Sideroff – M. Procházka, Babka, Strnad – Jarůšek, Vimmer, Frolík.
Trenér: Otakar Vejvoda.

Rozhodčí: Jeřábek, Zeliska – Frodl, Ondráček.
Vzájemné zápasy v letošní sezóně

12. kolo: Kladno – Banes Motor 3:2pp

25. kolo: Banes Motor – Kladno 6:3

37. kolo: Kladno – Banes Motor 0:3
Banes Motor České Budějovice

V dobrém rozpoložení půjde Motor do posledního domácího zápasu základní části.. Na nedělní cennou výhru na ledě Karlových Varů totiž navázali svěřenci Ladislava Čiháka v úterý, kdy si na domácím ledě vyšlápli i na Třinec. Díky těmto výhrám poskočili Jihočeši na páté místo tabulky se ziskem osmdesáti bodů. Na čtvrtou Kometu Brno ztrácí Motor pouhý jeden bod a obě poslední ligová kola budou s ohledem na přímý postup do čtvrtfinále velmi důležitá. „S Kladnem je to vždycky vyhrocené, víme, že tam budou různé provokace, ale my si musíme jít svojí cestou, jít si za vítězstvím. Nezajímá nás nic jiného než tři body, pak se uvidí, co dále,“ nechal se slyšet po zápase s Třincem brankář Jan Strmeň.
Rytíři Kladno

Kladenští Rytíři již mají jistotu toho, co je čeká po skončení základní části. Stejně jako v předešlé sezoně totiž Středočeši o svojí příslušnost v nejvyšší soutěži budou bojovat v baráži s nejlepším celkem ze Chance ligy. Kladno přitom nezačalo probíhající ročník špatně, dlouho se drželo i na příčkách zaručujících play-off. Vše se však zlomilo na konci října. Od té doby kladenský výběr začal sbírat jednu porážku za druhou a propadat se až na samotné dno extraligy. Konkrétně od 29. října zaznamenalo Kladno pouhých pět výher ze třiceti sedmi duelů.

Jestli něco Kladno výrazně trápilo, tak to je defenziva. Rytíři totiž během odehraných padesáti duelů stihli inkasovat už 187 branek, což je napříč nejvyšší soutěží jednoznačně nejvyšším číslo. Střelecky na tom přitom Kladno není tak špatně, dokonce nasázelo o třináct branek více než předposlední Mladá Boleslav, ale ani to nestačilo na ztrátu propastných dvanácti bodů na právě zmíněné středočeské kolegy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2023/2024
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 52 33 8 6 5 203:115 121
2. Sparta 52 32 6 3 11 172:119 111
3. Třinec 52 25 9 6 12 172:132 99
4. Brno 52 21 9 5 17 160:139 86
5. Litvínov 52 23 5 4 20 163:165 83
6. Č. Budějovice 52 23 2 10 17 147:149 83
7. Liberec 52 24 3 4 21 174:165 82
8. Mountfield 52 16 8 11 17 135:137 75
9. Vítkovice 52 18 5 8 21 132:138 72
10. Olomouc 52 16 7 6 23 123:155 68
11. K. Vary 52 14 8 3 27 128:146 61
12. Plzeň 52 14 6 4 28 130:155 58
13. M. Boleslav 52 12 6 6 28 106:154 54
14. Kladno 52 7 4 10 31 120:196 39
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud