Liberec - Kladno | ONLINE | 13.1.2012 18:30 | Tipsport Extraliga 2011/2012 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Bílí Tygři deklasovali svého soupeře osmi brankami a připisují si do tabulky tři body, zápas rozhodla především druhá třetina. Z rozjásaného Liberce přeji příjemný zbytek pátečního večera!
60:00
Konec zápasu.
59:36
Liberec právě vstřelil branku! Čtyřiadvacet vteřin před koncem ještě domácí výběr navyšuje svůj mohutný náskok. Nedvěd na sebe u mantinelu nalepil protihráče a vzápětí zaslal kotouč do prostoru mezi kruhy. MILAN BARTOVIČ jeho přihrávku převzal, přiklouzl k brance a trefil přesně do horního růžku. Asistence: Petr Nedvěd, Antonín Dušek - 8:2.
58:55
Eberle našel skvěle načasovanou přihrávkou před brankovištěm volného Látala, Pinc na poslední chvíli odrazil letící puk betonem.
57:25
Rytíři již krouží po ledové ploše s pěti bruslaři.
56:23
Následně se mohla radovat také kladenská část hlediště, ale Melka v samostatném úniku selhal. Zkoušel střelu mezi betony, ovšem Pinc byl připraven.
55:25
Kladno bude navíc pokračovat ve čtyřech, na trestné lavici již sedí Kameš.
55:25
Liberec právě vstřelil branku! Gól platí, MICHAL BULÍŘ dokázal dotlačit kotouč za brankovou čáru a střílí sedmou libereckou branku v zápase. Asistence: Martin Čakajík - 7:2.
55:25
Sudí stále řeší celou situaci s kolegou u videa, diváci se baví mexickými vlnami.
55:25
Michal Bulíř vzápětí uháněl sám na Cháberu, protihráči byl ale natlačen až do branky. V kleci možná skončil také kotouč, sudí jde zkoumat video.
54:51
Přesně ve chvíli, kdy se vyloučený Bulíř vrátil zpět na led, udělil hlavní sudí další trest. Tentokrát si půjde na dvě minuty odpočinout kladenský Bicek - podražení.
53:41
Knotkovu ránu si domácí gólman dokázal pohlídat, buly po jeho levici.
52:51
Bulíř přitlačil na mantinel protihráče Kallu, který se z ledu zvedá hodně těžce. Domácí útočník dostává za svůj prohřešek dvouminutový trest.
52:00
Do konce zápasu zbývá osm minut. Hra ztratila tempo, o vítězi je již rozhodnuto. Kladenští nyní zaslali kotouč přes všechny čáry - zakázané uvolnění.
50:50
Kladno právě vstřelilo branku! Rytíři ovšem nakonec nabídnutou početní převahu přeci jen dokázali zužitkovat. Hosté se natlačili do brankoviště, kotouč se od břevna odrazil k MARKU HOVORKOVI, který neměl problém pokořit dezorientovaného brankáře. Asistence: Tomáš Knotek - 6:2.
50:43
Obrovská šance Středočechů druhým zásahem nekončí. Po sérii přihrávek stál úplně sám před brankovištěm Lepine, před poloodkrytou klecí ale zaváhal. Trefil jen boční síť.
50:23
Kladenští si zahrají opět v přesile, Čakajík je potrestán za vysokou hůl.
50:12
Tvrdým příklepem z dálky se prezentoval také hostující obránce Drtina. Jeho pokus byl ztečovaný do ochranné sítě nad domácí brankou.
49:29
Dernerovu střelu od modré čáry nalezl Chábera ve své lapačce a raději přerušil hru.
48:52
Domácí v pěti.
48:05
Útočné komando vedené ostříleným Paterou motalo libereckým obráncům hlavy, Pinc si ale těžší zákrok nepřipsal. Tygři se vzápětí osvobodili.
46:52
Moravec pyká za nedovolené bránění, v přesile si zahrají také hosté.
46:31
Velké uznání jistě patří kladenským příznivcům, kterých se dnes v útrobách Tipsport areny sešlo zhruba dvacet. I přes vysoké vedení domácích stále své borce ženou kupředu.
46:16
Hosté v plném počtu, Liberec toho v přesilové hře pěti proti třem příliš nepředvedl. Sám mohl naopak inkasovat.
46:11
Útočný výlet Lukáče do zdárného konce nevedl, kladenský forvard napřáhl na vrcholu levého kruhu. Svoji střelou vyprášil jen Pincův beton.
45:07
Rytíři se brání bezchybně, domácí si nemohou v útočném pásmu vytvořit souvislejší nápor.
44:34
Hosté ovšem mohli při dvojnásobné početní nevýhodě udeřit, Valský zrychlil ve středu hřiště a řítil se sám na Pince. Ale domácí muž s maskou dokázal jeho šanci zneškodnit.
44:16
Kladno jde do tří! Vyloučen je také Hovorka - podražení.
43:30
Bílí Tygři si zahrají přesilovku. Patera hákoval protihráče a jde pykat na trestnou lavici.
43:11
Individuální akcí se vzápětí blýskl domácí kapitán Nedvěd, který od vlastní svatyně proklouzl až před Cháberu. Jeho tvrdou ránu hostující gólman vyráží.
41:39
Na opačné straně kluziště se do černé pryže opřel Vak. Chábera však nemusel zasahovat, kotouč orazítkoval pouze mantinel za jeho brankou.
40:50
Kuchler se prodral přes střední pásmo, ale jeho následnou střelu z dálky zablokovali domácí obránci.
40:01
Začala třetí třetina.
Ve druhé části hry jsme sledovali parádní hokejové představení, kterému dominovali především Liberečtí. Domácí tým skóroval dvakrát při vlastním oslabení, dvakrát zacílil přesně také v početní převaze a před závěrečnou částí má již potřebný náskok. Kladnu se podařilo zásluhou Bicka alespoň snížit.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:41
Kladnu nevyšla rozehrávka - zakázané uvolnění. Následuje vhazování po pravé ruce brankáře Chábery.
39:01
Ohlášena poslední minuta druhé části, o kotouč se bojuje ve středu hřiště.
37:53
Kladno právě vstřelilo branku! Rytíři v závěru prostředního dějství snižují. Kuchlerova přihrávka doputovala až na hůl JIŘÍHO BICKA, jehož svižný projektil z prostoru mezi kruhy skončil až v liberecké síti. Asistence: Jiří Bicek - 6:1.
36:15
Liberec právě vstřelil branku! Tak to je debakl, po další využité přesilovce Bílých Tygrů je stav už 6:0. Bartovičovu střelu vyrazil Chábera před sebe, na dorážku MICHALA BÁRTY však byl krátký. Asistence: Milan Bartovič, Jiří Moravec - 6:0.
35:43
Ovšem kladenský výběr si zanedlouho zahraje opět v oslabení. Tentokrát se provinil Kalla - sekání.
35:36
Hosté v pěti.
34:54
Tentokrát se ale hra proti oslabenému protivníkovi domácímu výběru nikterak nedaří. Kladenští se vcelku pohodlně brání.
33:36
Rytíři jdou opět do čtyř. Na trestnou lavici putuje Hovorka, provinil se sekáním.
33:02
Kladno střídá brankáře, mezi tři tyče míří Chábera.
33:02
Liberec právě vstřelil branku! Nedáš-dostaneš. Hosté svoji příležitost nevyužili a přichází trest. TOMÁŠ URBAN zametl odražený kotouč za Cikánkova záda. Domácí k dvěma trefám při vlastním oslabení přidávají také zásah v přesilovce. Asistence: Marek Trončinský, Jiří Moravec - 5:0.
32:37
Jiří Drtina na libereckého brankáře nevyzrál. Zkoušel střelu na lapačku, ale Pinc jejím hřbetem poslal kotouč nad branku.
32:37
Trestné střílení! Drtina ujížděl sám na Pince a byl zahákován Nedvědem, sudí nařizují nájezd. Kladno má možnost snížit.
31:39
V početní převaze si zahrají také Severočeši. Piskáček odchází na trestnou lavici za hákování.
30:35
Liberec právě vstřelil branku! Druhá branka domácích v oslabení, Bílé Tygry hřeje již čtyřbrankový náskok. Nedvědovo nahození zachytil na útočné modré čáře MARTIN ČAKAJÍK. Liberecký bek využil špatného střídání soupeře, bez problému prolétl až k Cikánkovi a pohodlně jej prostřelil. Asistence: Petr Nedvěd - 4:0.
29:33
Toman vypálil nepříjemně zleva, Pincova lapačka byla na místě. Bude se vhazovat u strážce severočeské brány.
28:21
Liberec stále hraje v oslabení, ale hraje nebojácně. Bartovič prověřil Cikánkovu pozornost tvrdou ranou, kladenský muž s maskou odrazil letící puk ramenem.
27:58
Vzápětí se po Procházkově přihrávce zjevil s kotoučem na holi před libereckým brankovištěm Melka, ale ve slibné příležitosti selhal. Nadvakrát namířil puk jen do brankářovy hrudi.
27:41
Libor Procházka vypálil z kruhu. Pinc dlouho nevěděl, kde má kotouč. Nakonec jej nalezl pod svými betony a přerušil hru.
26:55
Stále však pokračuje početní převaha kladenského týmu. Jenže Rytířům se v této disciplíně zatím příliš nedaří, domácí celek se již podruhé osvobodil.
26:25
Liberec právě vstřelil branku! Bílí Tygři skórují při vlastním oslabení a vedou již o tři branky. PETR NEDVĚD se prohnal po levé straně až do útočného pásma a tvrdým příklepem propálil Cikánka. Bez asistence - 3:0.
26:00
Štich obdržel trest pětiminutový + do konce utkání. Na trestnou lavici zamířil také kladenský Bicek - nedovolené bránění.
26:00
Marek Pinc zůstal po ataku soupeře bez helmy nehybně ležet v brankovišti. Domácí mstitel Štich ihned vystartoval za Kuchlerem a několika tvrdými údery jej přišpendlil k zemi. Bude se vylučovat, tribuny bouří.
25:50
Domácí jdou však do čtyř, Vak odchází na trestnou lavici za podražení.
25:20
Zanedlouho se však před kladenskou svatyní zjevil Bárta. Kladenský brankář bleskově zaujal brankářský postoj a střelu protivníka na poslední chvíli zneškodnil.
24:57
Hraje se poměrně dlouho bez přerušení, ale šancí ubylo.
23:12
Středočeši vstoupili do prostřední části hry aktivněji. Cikánek zatím ještě nemusel zasahovat, domácí tým nyní přibrzdil ofsajd.
22:00
Oba týmy v pěti.
21:49
Jason Lepine mohl snížit, kanadský zadák vypálil tvrdě z pravého kruhu. Pinc měl zakrytý výhled, ale jeho střelu přeci jen dokázal zneškodnit. Následně se ofenzivně laděný bek dral také k dorážce, ale včas jej odstavili soupeři.
20:54
Začíná se opatrně, Špaček se snažil kličkou zbavit dotírajícího Tomana. To se mu však nepodařilo.
20:01
Začala druhá třetina.
20:00
Po siréně, jež ukončila první dvacetiminutovku, ještě rozdali rozhodčí dva tresty. Bicek a Vantuch si jdou odpočinout za hrubost, druhá třetina začne ve čtyřech na obou stranách.
Úvodní dějství je minulostí. Liberečtí byli lepším týmem a zaslouženě vedou o dvě branky, Rytíři toho zatím v útoku příliš nepředvedli. Uvidíme, jestli se to změní ve druhé části.
20:00
První třetina skončila.
19:36
Začíná se také přiostřovat, drobnou strkanici u mantinelu ale nechali rozhodčí bez povšimnutí.
19:02
Liberec právě vstřelil branku! Domácí vedou již o dvě branky, Rytíři jsou za svoji pasivitu potrestáni. Kudrna míchal s kotoučem za hostující klecí a vzápětí jej poslal do mezikruží. Volný DANIEL ŠPAČEK následně prostřelil Cikánka přízemní střelou. Asistence: Jaroslav Kudrna, Petr Nedvěd - 0:2.
18:35
Hosté se opět brání jen za cenu icingu.
17:50
Mezi kladenskými zadáky opět kličkoval aktivní Bartovič, Cikánka však tentokrát neprověřil. Tygry vzápětí přibrzdil ofsajd.
16:43
Liberečtí se před svatyni protivníka dostávají vcelku snadno, Cikánek má zatím plné ruce práce.
15:06
Krejčík si klepal o přihrávku v mezikruží, kam nakonec puk přeci jen doputoval. Domácímu útočníkovi ale střela vůbec nesedla.
13:19
Bartovič rozkmital své rychlé nohy a po obkroužení kladenské klece naservíroval puk před brankoviště. Do těchto míst si sjížděl Urban, ale svoji čepelí černou pryž nezasáhl.
12:57
Severočeši se naopak snaží každou příležitost využít. Nedvěd se nyní zmocnil puku na útočné modré čáře a prověřil Cikánka svižnou ranou, kladenský gólman krkolomným zákrokem kotouč odrazil.
12:26
Hosté přidali, v těchto chvílích drží kotouč častěji na svých holích. K vážnějšímu ohrožení soupeřovy svatyně to ale zatím nevede.
11:51
Bárta je na ledě, Liberec hraje v plném počtu. Kladnu se početní převaha příliš nevydařila.
10:42
Středočeši se sice delší čas drželi v útočné třetině, ale Pince ani jednou neprověřili. Urban posléze osvobodil svůj tým úspěšným vyhozením.
09:51
Domácí hráli v šesti. Trest za hráčkou lavici míří odpykat Bárta.
08:51
Bílí Tygři vzápětí podnikli rychlý útočný výpad. Kudrna mohl z pravé strany zakončovat, ale zpětnou přihrávkou ještě hledal hůl spoluhráče. Kotouče se nakonec zmocnili Kladenští.
08:25
Liberečtí se prezentovali nepřesnou rozehrávkou, po které se hra stěhuje opět do útočného pásma hostujícího týmu.
07:25
Po ataku kladenských Rytířů vyskočil kotouč za hrazení, bude se vhazovat u Pince.
06:15
Sledujeme zatím hodně svižné utkání. Liberec je v útoku nebezpečnější.
05:29
Oba týmy hrají v plném počtu.
05:04
Na druhé straně unikal po křídle Bartovič. Najížděl mu ještě spoluhráč, ale domácí forvard volil přímé zakončení na branku. Cikánek neměl s jeho přízemním pokusem větší práci.
04:16
Na útočný výlet se vydal hostující útočník Knotek. Prosmýkl se až do útočného pásma a příklepem vypálil, Pinc uschoval kotouč do lapačky.
03:29
Počet sil na ledě se vyrovnává, Posmyk jde pykat za nedovolené bránění.
03:24
Kalla dostal nabito na vrchol kruhu, jeho tvrdá pumelice byla ale zblokována do ochranné sítě nad domácí klecí. Následuje vhazování ve středním pásmu.
02:52
Rytíři mají možnost náskok soupeře dorovnat, Trončinský putuje na trestnou lavici - držení protihráče.
02:16
Liberec právě vstřelil branku! Severočeši přetavili svůj tlak ve vedoucí branku a ve třetí minutě zápasu se dostávají do vedení. PETR KICA se zmocnil kotouče u levého mantinelu a nahodil jej na kladenskou svatyni. Cikánek rozhodně nemá čisté svědomí, černá pryž mu proklouzla za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Vak, Jiří Moravec - 1:0.
01:52
Kladenští se náporu svého soka ubránili jen za cenu zakázaného uvolnění, vhazuje se po Cikánkově pravici.
01:31
Bílí Tygři vstoupili do zápasu aktivněji. Po Štichově přihrávce pálil z těsné blízkosti Bartovič. Cikánek si připsal první ostřejší zákrok.
00:45
Dušek se vydal kupředu, ale ve spolupráci s Nedvědem hostujícího brankáře neprověřil.
00:01
Utkání právě začalo.
Středočechům se pod Ještědem nedaří, Rytíři zde nebodovali už v šesti předešlých vzájemných zápasech. V letošní sezóně dokonce nadělili Tygři svému sokovi před zraky vlastních fanoušků šest branek. Svoji tvrz ale v pětadvacátém kole uhájili také Kladenští, když zvítězili nad Libercem těsně 1:0.
Liberečtí se drží v tabulce na pátém místě se ziskem jednašedesáti bodů. Kladno je deváté. S devětačtyřiceti body má však jeden zápas k dobru.
Krásný páteční podvečer z Liberce! V Tipsport areně je dnes na programu duel osmatřicátého extraligového kola, v němž domácí Bílí Tygři změří síly s kladenskými Rytíři.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.


Články odjinud