Přenos se aktualizuje automaticky

Poslední třetinu vyhráli domácí hokejisté poměrem 2:1 a díky skvělému finiši dokráčeli zaslouženě ke třem bodům. Závěrečnou trefu přidal do odkryté klece Filip Čech. Nejlepší hráči utkání byli vyhlášeni: Radim Tesařík (ZLN) - Milan Bartovič (LIB). Hezký zbytek večera.
60:00
Konec zápasu.
59:19
Liberec z protiútoku zahrozil, bohužel pro hosty pokus Kudrny, ani dorážka Bartoviče za zády zlínského brankáře neskončily.
58:38
Zlínské publikum zpívá tradiční chorál,,Vysoký Jalovec'' a čeká na ukončení utkání.
58:17
Zlín právě vstřelil branku!FILIP ČECH si pátou branku Zlína doslova a do písmene vydřel. Nejprve, když při powerplay Liberce zblokoval střelu někoho z hostí, poté puk zachytil a upaloval směr odkrytá klec. V poslední chvíli byl zlínský hráč faulován a rozhodčí ukázal signál, že branka byla technicky uznána. Myslím, že pro dnešek máme rozhodnuto.
57:45
Střídačka Tygrů si bere oddechový čas.
57:45
Dnešní utkání sleduje 4261 diváků.
57:12
Zlín právě vstřelil branku! Zlín strhává vedení na svoji stranu. Leška projel s kotoučem do útočného pásma, kde uviděl volného BEDŘICHA KÖHLERA, který z první napřáhl a jeho dělovka proklouzla Pincovy mezi betony. Asistence: Petr Leška.
54:57
Hraje se ve velkém tempu, hra se přelévá ze strany na stranu a boj o tři body finišuje. Posledních pět minutek třetí třetiny.
52:13
Melenovský se uvolnil a zkusil překvapit Pince, bez úspěchu.
51:15
Pinc opět výborně, tentokrát lapil střelu Ondřeji Veselému.
49:05
Na druhé straně měl na dosah hattrick obránce Tesařík, jenže lapačka Marka Pince byla hbitá a včas na svém místě.
49:44
Horčička vychytal v jasné šanci Moravce a vysloužil si bouřlivý potlesk publika.
48:00
Lukáš Galvas (ZLN) 2 min za hrubost - Daniel Špaček (LIB) 2 min hrubost.
47:00
Nedvěd střílel zpoza obránce, Horčička ač neviděl, přesto puk chytá.
44:04
Tutovka Kubiše, ten nedokázal ani na dva pokusy překonat ležícího Pince.
42:36
Leška nabil Důrasovi, který tvrdou dělovkou trefil pouze chráníče bránícího libereckého hráče.
40:48
Liberec právě vstřelil branku!Tygři dostali v kabině jasný cíl, který dokázali splnit hned z kraje třetí části. Vyrovnávací trefu si připisuje JAROSLAV KUDRNA. Na brance se podíleli: Bartovič, Nedvěd.
40:01
Začala třetí třetina.
Ve druhé části jsme viděli zcela jiný Zlín, než v té první. Obránce Linhart využil parádní trefou přesilovou hru 5na4. Liberec působil neškodně jen místy si dokázal vytvořit nějakou šanci. Důležitou trefu si připsal v 35. minutě obránce Tesařík. Ten dostal v signalizované výhodě přihrávku od Melenovského, kterou využil v gólovou trefu na 3:2. Zásahy brankářů: Horčička 7 - Pinc 9
40:00
Druhá třetina skončila.
39:20
Liberec je v pěti a začíná mu přesilová hra.
38:55
Počet vyloučených se srovná, Ondřej Veselý (ZLN) 2 min vysoká hůl. Bude se hrát 25 vteřin 4na4 a poté začne přesilová hra Tygrům.
38:55
Köhlerovu přihrávku tečoval doslova na brankovišti Čajánek a jeho teč se opřela o levou tyč a poté Pinc puk odpálil do bezpečí.
38:20
Liberec dvakrát vyhodil a Zlín musí znovu zakládat útok.
37:20
Další přesilová hra pro zlínské mužstvo. Vyloučen je Petr Nedvěd dvěma minutami za vysokou hůl.
35:10
Berani jsou na koni, nyní uháněli tři na jednoho, ale Čajánkova nepovedená nahrávka akci ukončila.
34:30
Zlín právě vstřelil branku! Tak to je neuvěřitelné, zlínští dnes střílejí jednu efektní branku za druhou. Při signalizované výhodě potáhl Melenovský puk do rohu kluziště a odtud adresoval přihrávku RADIMU TESAŘÍKOVI, který dnes svoji druhou trefou vymetl všechny pavouky z liberecké klece. Asistence: Marek Melenovský.
33:15
Zlín právě vstřelil branku! Nestává se tak často, aby zlínští hokejisté využili přesilovku! TOMÁŠ LINHART střelou zápěstím od modré čáry proťal vše co mu stálo v cestě a jeho pokus se zastavil až o síťku v horním rohu Pincovy branky. Asistence: Hamrlík, Leška.
32:46
Přesilová hra pro Zlín. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí liberecký Petr Ulrych.
31:44
Berani se snažili několikrát založit nový útok, ale pokaždé ztroskotali na špatné rozehrávce.
30:23
Pinc si dojel pro odražený puk mezi kruhy a tygřím skokem jej schoval pod lapačku.
29:37
Obránce Linhart obětavým skokem odvrátil tvrdý pokus libereckého Ulrycha.
29:10
Po Veselého nahrávce to zkoušel Melenovský a jen těsně minul. Zanedlouho byl u puku opět zlínský štírek, ale tentokrát byl zastaven u mantinelu. Vylučovat se ale nebude a to se zlínskému publiku zjevně nelíbí.
27:36
Bulíř ukázal, že kromě branek dokáže i dobře bránit. Řezníčkovu střelu zblokoval právě liberecký střelec první branky.
24:54
Přes klubko hráčů střílel Urban, Horčička dokázal vyrazit.
23:40
Zlín se přes dobře organizovanou obranu Liberece těžko dostává do útočného pásma.
21:57
Veselý střílel přes beka, Pinc sice neviděl ale přesto ulovil puk do své výstroje.
20:43
Tygři jsou v plném počtu.
20:40
Zlín mohl srovnat, ale to by musel proměnit obrovskou šanci. Leška místo střely nahrál Köhlerovi, který ještě posunul na modrou čáru odkud vyslal tvrdý projektil obránce Hamrlík a Pinc se prezentoval parádním zákrokem, když jeho ránu vykopl pravým betonem.
20:15
Zlín je kompletní a hraje přesilovou hru 5na4.
20:01
Začala druhá třetina.
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku ve které jsme viděli celkem tři branky. Dvě ze strany Liberce a jednu z hokejek zlínských. Liberec si gólem po chybě obránce Hamrlíka, který upadl na modré čáře opět pojistil jednogólové vedení, které si přenese i do druhé části. Zásahy brankářů: Horčička 9 - Pinc 16.
20:00
První třetina skončila.
19:29
Zlínská dvojice Kubiš, Melenovský se ocitla v přečíslení dva na jednoho, Kubiš chtěl posunout na druhého jmenovaného, ale hostující obránce se stihl včas vrátit a pokus Kubiše skončil v Pincově výstroji.
18:48
K Čajánkovi si sedne na protější lavičku trestaných hráčů kapitán Liberce, Petr Nedvěd 2 min za vysokou hůl.
18:16
Výtisk ostře sejmul Kubiše na mantinel a diváci začali pískat, vzápětí se oba dostali před střídačkou Tygrů do krížku a vyloučen je kupodivu zlínský kapitán Petr Čajánek na dvě minuty za podražení.
17:49
Icing Liberce, vhazovat se bude před Pincem.
17:30
Milan Bartovič dostihl padající kotouč a pelášil sám na Horčičku. V šanci pokračovat mu zabránila píšťalka sudího, která signalizovala přihrávku rukou. Hra se stěhuje před Pince.
15:10
Leška ačkoliv mohl zkusit vystřelit nebo popojet blíže k Pincovi, tak zvolil příhru na Köhlera, ale rozehrávku vystihl liberecký obránce a překazil tak Zlínu jejich plány.
13:58
Čakajík to zkusil ze středního pásma od levého mantinelu, Horčičkova lapačka je na místě.
13:00
Liberec právě vstřelil branku! Vyrovnávací branka Zlína se Liberci vůbec nelíbila. Hosté tak opět odskakují na rozdíl jedné branky. LUKÁŠ VANTUCH dokázal na dvakrát překonat Horčičku a zároveň tak potrestat chybu obránce Hamrlíka. Tato trefa zajištuje Liberci momentální vedení 2:1. Asistence: Jan Víšek.
12:40
Zlín právě vstřelil branku! Tak to byla parádní akce z pohledu zlínských hokejistů. Marek Melenovský vyslal přihrávku na volného RADIMA TESAŘÍKA a ten s ledovým klidem vymetl horní růžek Pincovy branky. Asistence: Marek Melenovský.
12:30
Veselého přizemní střelu Pinc vyrazil a tlak Zlína pokračuje.
11:50
Horčička si smsl lapačkou proti střele Kudrny.
11:30
Honejsek tečoval Kubišovo nahození a nadělal libereckému brankáři menší problémy. Buly po pravé ruce Marka Pince.
11:15
Hra se razantně zpomalila a obě mužstva se pohybují spíše ve středním pásmu.
10:15
Kudrna v šanci Liberce posunul na najíždějícího Nedvěda, ale liberecký kapitán nedokázal trefit branku z mezikruží.
7:48
Filip Čech vložil hůl do Tesaříkové rány, ta bohužel pro Zlín netrefila Pincovu branku.
6:32
Linhartovu prudkou přihrávku nezachytil Melenovský ani Čech a píská se icing.
5:59
Kica si předhodil puk, ale Horčička jej stihl včas ukrýt do lapačky.
4:37
Důras objel Pincovu branku podržel puk a poté předložil volnému Köhlerovi jehož pokus Pinc vyrazil k dojíždějícímu Leškovi, jenže ten už na pokus nedosáhl. Buly ve středním pásmu.
3:04
Liberec právě vstřelil branku! Smečka Bílých Tygrů z Liberce se poprvé zapisuje do střelecké listiny. Pokus Bartoviče dorazil se štěstím mezi Horčičkovy betony MICHAL BULÍŘ. Asistence: Milan Bartovič.
1:47
Zlín si vytvořil tlak a sevřel Tygry, ale Čech ani Melenovský se neprosadili.
0:23
V první šanci Liberce se ocitl Kudrna, ale jeho bekhendový pokus minul zlínskou klec.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Valenta, Galvas, Tesařík, Řezníček,Matějíček. Lučka - Důras, Leška, Köhler - Kubiš, Čajánek, Honejsek - Melenovský, F. Čech, O. Veselý - Finsterle, Fořt, Ondráček. Bílí Tygři Liberec: Pinc - Trončinský, Derner, Čakajík, Štich, Moravec, Holub, Výtisk - Kudrna, P. Nedvěd, Bartovič - Kica, Vak, Vantuch - Bárta, T. Urban, Víšek - Bortňák, Bulíř, Špaček - L. Krejčík. Rozhodčí: .Konc, Kubuš - Bryška, Novák
Dobrý den ze Zlína. Dnes Berani hostí Tygry z Liberce. Dnešní klání nám nabídne souboj o pátou pozici, oba celky mají shodný počet bodů a určitě se dnes máme na co těšit. Berani postrádají trojici hráčů. Holík se Zámorským se zúčastní MS do dvaceti let a Roman Vlach je zraněný. Utkání začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud