To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
O třech bodech Omsku rozhodly rozhodly branky ve třetí třetině, kdy se v 52. minutě, trefil Ivanov a do prázdné branky zakončoval v 60. minutě Frolov.
Skončilo dnešní utkání, ve kterém se ze zaslouženého vítězství radují hosté, kteří dnes svého soupeře jasně přehráli. O jejich převaze svědčí i konečná statistika počtu střel na bránu - 34 : 45 v neprospěch Chabarovsku.
60:00
59:40
Chabarovsk tak v dnešním utkání ztratí tři body, což, vzhledem k tomu, jaký výkon dnes domácí předváděli, je naprosto zasloužené.
59:15
Avangard právě vstřelil branku!
Snadná práce pro ALEXANDERA FROLOVA, který si převzal ve středním pásmu přihrávku a dává rozhodující gól do prázdné brány. Asistence: Nikita Nikitin, Sergej Kosticyn.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny, domácí hrají bez brankáře, se šesti hráči v poli!
58:30
Minuta a půl do konce třetiny, NIkita Gusev se ocitá v obrovské šanci, střílí z levé strany, fantastický zákrok Reizivkha, který se doslova tygřím skokem přemístil a chytá!
58:05
Domácí se zatím k odvolání brankáře neodhodlali.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:27
A je to tady, time-out Chabarovsku.
57:20
Čas se Chabarovsku povážlivě krátí, s blížícím se koncem třetiny je čím dál pravděpodobnější odchod Kuzněcova z brány a risk v podobě hře bez gólmana a se šesti hráči v poli.
56:50
Hosté jsou ale sebevědomí, vyváží puk do útočné třetiny, kde ho přenechávají domácím.
56:26
Nyní se nepovedla kombina Omsku, puk končí na zakázaném uvolnění, hra se stěhuje před Reizvikha.
55:45
Až první pětka domácích s Čechem Petružálkem, dokázala na chvíli otupit tlak Omsku a ohrozit Reizvikha.
55:02
Publikum píská, jejich tým tahá za kratší konec a v této fázi hry jasně nestíhá. Omsk lépe bruslí, je aktivnější.
54:20
Domácí si koledují o další gól ve vlastní síti.
53:54
Omsk stále nastěhován před Kuzněcovem.
53:00
Chabarovsk i nadále zatlačen soupeřem před vlastního gólmana.
52:20
Omsk i po vedoucí brance pokračuje v aktivní hře.
51:46
ANDREJ IVANOV využívá zaváhání domácí obrány, dokázal se natlačit před Kuzněcova, počkal na přihrávku zpoza branky a zasouvá pod padajícím gólmanem. Omsk zaslouženě vede. Asistence: Sergej Kalinin.
51:26
Frolov si výborně nabruslil z pravé strany mezi kruhy, střílí, ale Kuzněcov předvádí skvělý zákrok!
51:10
Znovu se musí domácí pouze osvobozovat vyhozením puku ven ze třetiny.
50:53
Volkov střílí z levé strany, Kuzněcov chytá.
50:30
Hra Omsku je o mnoho přímočarejší, po nabruslení do útočné třetiny se hráči snaží okamžitě střílet.
49:45
Úrovni hry odpovídá i komorní atmosféra na stadionu.
49:10
Domácím uniká puk při přechodu přes střední třetinu.
47:48
Salmela zakončuje z levé strany, ale po nabruslení před Kuzněcova již nedokázal zvednout puk a ten brankář chytá.
47:00
Omsk v útočné třetině, domácí ale vyhazují puk ven ze třetiny.
46:50
Popov se obtáčí kolem Kuzněcova, nakonec přihrává na Pivcakina na pravou stranu, ten pálí od modré, domácí brankář chytá.
45:53
45:20
Petružálek přihrává na modrou Lindgrenovi, jeho střelu zblokoval jeden z obránců, puk opouští třetinu.
45:05
Až nyní se domácím podařilo usadit ve třetině Omsku.
44:20
Omsk ale vyhazuje puk ze třetiny.
43:53
Chabarovsk bude hrát přesilovou hru, na trestnou lavici odchází Piganovič.
42:35
Omsk si při přesilové hře nevytvořil téměř žádnou střeleckou příležitost.
42:09
41:20
Až nyní se Omsk usadil před Kuzněcovem.
40:09
Rychlé vyloučení, po devíti vteřinách třetí třetiny je vyloučen domácí Ožiganov za vyhození puku mimo hřiště, hosté hrají přesilovou hru.
40:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, třetí třetina začíná příbližně v 8:38 hodin.
Ve druhé třetiny domácí tým přestřílel svého soupeře - 18 : 13. Tím trochu srovnal celkový počet střel se svým soupeřem (26:29).

Nejvíce času na ledě ve druhé třetině: Chabarovsk - Vladimír LOGINOV (8:24); Omsk - Alexander POPOV (6:42).
Skončila druhá třetina, ve které jsme se konečně dočkali branek. Střeleckou nemohoucnoust přerušil úvodní brankou ve 22. minutě D. Sjomin a Omsk vedl. Radost hostů ale netrvala dlouho, neboť se ve 27. minutě prosadil Junkov a bylo vyrovnáno. Tento stav vydržel až do konce třetiny.
40:00
39:26
Probíhá poslední minuta druhé třetiny, po vstřelených brankách se úroveň hry zvedla, nyní opět zapadá do podprůměru.
38:45
Gusev se opět tlačí do zakončení, jeho střela z pravé strany ale končí mimo branku Omsku.
38:00
Poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:20
Na druhé straně chytá Kuzněcov po bekhendové střele Ivanova.
36:30
Další tlak domácích, hosté se nyní pouze brání a vyhazují puk do středního pásma.
35:35
Pokračuje závar ve třetině Omsku, unavená čtveřice hostů jen střeží brání, ale nakonec vše končí zákrok Reizvikha.
34:42
Hosté v plném počtu, domácím se přesilová hra vůbec nedařila.
33:55
Stále jsou domácí nastěhováni v útočném pásmu, zatím ale na Reizvikha šla jediná střela.
33:09
Chabarovsk před Reizvikhem. Gusev pálí z levé strany, puk končí ve výstroji brankáře.
32:42
Neskutečný závar před Reizvikhem, ten musí zasahovat proti střelám z blízka, obrana Omsku nestíhá, nakonec padá branka, ale rozhodčí přerušuje hru, protože Frolov úmyslně posunul branku. Kapitán Omsku odchází na dvě minuty na trestnou lavici.
32:20
Chabarovsk nahazuje puk do útočné třetiny.
31:50
31:40
Záborský se nedostal ke střele od modré, přesilová hra hostů pomalu končí.
31:10
Kosticyn kazí přihrávku, domácí vyhazují puk ven ze třetiny.
30:54
Omsk v přesilovkovém rozestavení.
30:32
Kuzněcov předvedl další skvělý zákrok proti střele Nikitina, který pálí z bezprostřední blízkosti!
30:16
Ale domácí vyhazují puk ven ze třetiny.
29:50
Nikita Korovkin fauluje, hosté budou hrát znovu přesilovou hru.
29:35
Vhazování před Kuzněcovem, puk na hokejkách hráčů Omsku.
28:55
Chabarovsk se čím dál častějí tlačí před Reizvikha, hosté se nyní pouze brání.
28:07
Další akce domácích, Dmitrij Lugin najíždí až před Reizvikha, ale ten chytá.
27:26
Domácím vstřelená branka prospěla, hra je nyní vyrovnaná.
26:07
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Rychlé přečíslení domácích, do třetiny vtrhla dvojice domácích, střelu Hytonena z levého kruhu pro vhazování ještě Reizvikh vyráží, na dorážku ALEXANDERA JUNKOVA však byl již krátký, je vyrovnáno! Asistence: Juha-Pekka Hytonen.
25:40
Lindgren s Petružálkem kombinují, podpora dalších spoiuhráčů je však horší, i proto hosté v klidu vyhazují.
25:05
Na ledě Petružálek, který střílí z levé strany, ale puk letí mimo branku, u puku stále domácí.
24:47
Chabarovsk má dobrou šanci na vyrovnání skóre, již je ve třetině Omsku.
24:18
Frolov fauluje Lindgrena v samostatném úniku, není z toho trestný nájezd, ale dvě minuty pro kapitána Omsku.
24:10
Další nebezpečná kombinace Frolova a Kosticyna, ale pozor, je tu rychlý kontr domácích.
23:54
Frolov se opět dostává do zakončení, nabruslil až před Kuzněcova z levé strany, ten ale vyráží puk do ochranné sítě.
23:24
Salmela nyní zpracovával Stěpanova ve třetině Chabarovsku, domácí publikum píská, žádá si potrestání faulu, rozhodčí nepíská.
22:45
Chabarovsk i po obdrženém gólu tahá za kratší konec, Avangard diktuje tempo hry.
21:22
Přichází zasloužený trest v podobě vedoucího gólu hostů, výborná kombinace Frolova a Kosticyna, na jejímž konci je přesná střela DMITRIJE SJOMINA z pravé strany do odkryté části branky. Asistence: Sergej Kosticyn, Alexander Frolov.
20:55
Další ztráta puku domácích ve útočném pásmu.
20:35
Rychlými a krátkými přihrávkami se dostal Omsk až před Kuzněcova, ten střelu Záborského z levé strany chytá.
20:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše, druhá třetina začne každým okamžikem.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhá třetina začíná přibližně v 7:50 hodin.
Statistika počtu střel: 8 : 16.

Nejvíce času na ledě strávili: Chabarovsk - V. Loginov (9:45) ; Omsk - Piganovič (6:56).
Skončila první, poněkud nezáživná, třetina, ve které jsme byli svědky minima šancí na obou stranách, a to i přesto, že se často vylučovalo. Hra v početní převaze zatím není silnou zbraní jednoho či druhého týmu. I proto tak stále na první branku čekáme.
20:00
19:50
Ještě střela domácího týmu, z pravé strany střílí Jakub Petružálek, ale Reizvikh chytá.
19:24
Ivanov se tlačí do zakončení v brankovišti, ale Kuzněcov leží, puk je zřejmě někde pod ním.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:37
18:20
Ani jednomu týmu se přesilové hry vůbec nedaří.
18:06
Frolov přihrává přes pásmo, přihrávku vystihl bránící hráč, který vyhazuje puk ve ze třetiny.
17:10
Omsk rozestaven před Kuzněcovem.
16:37
Jejich útočné snažení končí tvrdý faul Osipova na Záborského, Omsk má výhodu další přesilové hry.
15:55
Stěpanov vyváží puk od vlastní brány, ale přichází o něj ve středním pásmu, před Kuzněcova se tlačí hráči Omsku.
15:10
Většina puků končí ve středním pásmu, případně v rozích u mantinelu, sledujeme velmi opatrný hokej, po celou první třetinu.
14:45
Omsk nahazuje puk do útočné třetiny, ten končí na hokejkách bránících hráčů Amuru.
14:08
Domácí v plném počtu, Omsk si nevypracoval žádnou střeleckou příležitost, výborně odehrané oslabení Amuru.
13:36
Omsk si nepřipisuje zatím žádnou střelu, bránící čtveřice skvěle přistupuje a nedává prostor hostům pro zakončení.
13:00
Až nyní se Omsk rozestavil ve třetině Chabarovsku.
12:30
Ale ani hostům se nedaří zatím usadit ve třetině soupeře.
12:08
Anton Poleščuk fauluje, rozhodčí ho posílá na dvě minuty na trestnou lavici, tentokrát si zahrají přesilovou hru hosté.
11:39
11:29
Šiškanov pálí od modré, i tento puk končí ve výstroji připraveného gólmana Omsku.
11:15
Další zákrok Reizvikha po střele českého legionáře Jakuba Petružálka z levé strany, střelu z velkého úhlu gólman chytá.
10:35
Domácím zbývá ještě přibližně minuta z přesilové hry, ale nyní se jim nedaří zavést puk do třetiny.
10:14
Výborná přihrávka před Reizvikha, tam zakončuje Hytonen, ale gólman Omsku chytá.
09:54
Amur hned od úvodních vteřin přesilové hry ve třetině Omsku.
09:39
Další vyloučení, na trestnou lavici odchází hostující D. Sjomin, domácí budou hrát přesilovou hru.
08:59
Rychlé založení útoku domácích skončilo nezpracováním přihrávky levého křídla.
08:27
Z publika se ozvývá pískot, výkon Amuru Chabarovsk je rozpačitý, což diváci vycítili.
08:05
Nepřesná střela Pěrvušina, puk končí v ochranné síti, vhazování ve středním pásmu.
07:58
Nepřesná přihrávka hostů před branku domácích, ale puk je stále na hokejkách hostujících hráčů.
07:35
Domácí vyhazují puk ze třetiny, ale ten se rychle do obranného pásma vrací.
07:21
Komerční přestávka, po ní se bude vhazovat po pravici Kuzněcova.
07:20
Zatím sledujeme opatrný hokej, s minimem šancí. Střela Pivcakina z levé strany skončila v lapačce domácího gólmana Kuzněcova.
07:09
Na ledě třetí pětky obou klubů.
06:00
Další útočná akce Omsku, ale Volkov ztrácí puk.
05:28
Více ze hry mají v úvodu utkání spíše hosté, domácí se zatím k ohrožení branky nedostávají.
04:54
Obě mužstva hrají v plném počtu.
04:12
Domácí se pokoušeli o založení útočné akce, ale zatím většinu puků ztrácí při přechodu přes střední pásmo.
03:29
Zákrok domácího gólmana po střele Frolova z levé strany.
02:54
Ale hned v zápětí, po rozehrání buly, fauluje hostující Igor Volkov, bude se hrát ve čtyřech.
02:50
Andrej Stěpanov je prvním vyloučeným hráčem v utkání, Hosté budou hrát přesilovou hru.
01:58
Hosté rozehrávají za vlastní bránou.
00:48
První střelu na branku si připisují hosté, střílel Salmela.
00:01

Amur Chabarovsk: Kuzněcov (Běrestněv) - Ožiganov, Osipov, Tarasov, Lindgren, Petružálek - V. Loginov, Korovkin, Hytonen, Junkov, Gusev - Jaakola, Poleščuk, Koroltkov, Šiškanov, Orlov - A. Loginov, Smurov, Stěpanov, Lugin,

Avangard Omsk: Reizvikh (Ramo) - Nikitin, Bělov, Popov, Volkov, Záborský - Piganovič, Pivcakin, Frolov, Kosticyn, D. Sjomin - Salmela, Pujacs, Kalinin, Kurjanov, Ivanov - Valentěnko, Kalašnikov, Pěrvušin, Taraťuchin, Nestěrov

Rozhodčí: Karabanov, Romasko - Maťjuša, Pavlov.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání KHL, v němž Amur Chabarovsk přivítá na svém ledě Avangard Omsk.
Amur Chabarovsk
Domácí tým je po čtyřiceti odehraných zápasech na předposledním, tedy jedenáctém, místě ve Východní konferenci, když v zatím odehraných utkáních nasbíral osmatřicet bodů za třináct výher a sedmadvacet proher. Chabarovsk potřebuje zlepšit svou defenzivu, která je se stodvacetišesti obdrženými brankami druhá nejhorší nejen ve své konferenci, ale v celé lize!
Avangard Omsk
Hosté vstupují do dnešního utkání ze třetí pozice ve Východní konferenci, když v dosud odehraných jedenačtyřiceti zápasech devětadvacetkrát vyhráli a dvanáctkrát prohráli. Omsk pokračuje ve skvělé sérii, během níž v posledních sedmadvaceti utkání pouze dvakrát nezískali ani bod! Během této série zaznamenali dvaadvacet výher a i díky tomu a nasbíraným třiaosmdesáti bodům, patří k lídrům celé ligy.
Češi na ledě
Jediným českým zástupcem v dnešním utkání, bude zřejmě brzy sedmadvacetiletý útočník Jakub PETRUŽÁLEK, který pravidelně nastupuje za Amur Chabarovsk.
Za tým Avangard Omsk nenastupuje žádný český hráč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 07:00.