To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
V dnešním utkání se z důležitého vítězství radují hokejisté Chicaga Blackhawks, kteří porazili Detroit 2:1 po prodloužení. Rozhodující branku utkání vstřelil v 63. minutě Nick Leddy.
62:45
Chicago právě vstřelilo branku!
Je konec! Rozhodující branku utkání dává NICK LEDDY, který tak získává bod navíc pro svůj tým, Detroit se musí spokojit s bodem. Asistence: Viktor Stalberg, Jonathan Toews.
60:01
60:00
56:34
54:34
Henrik Zetterberg je dalším hráčem Detroitu, který je vyloučen, to není v závěru třetí třetiny vůbec dobré!
53:29
51:29
Jonathan Ericsson jde za držení na dvě minuty na trestnou lavici, Chicago si zahraje přesilovou hru.
44:30
Detroit právě vstřelil branku!
JONATHAN FRANZÉN střílí příklepem a je z toho vyrovnávací gól! Detroti srovnává stav utkání na 1:1. Asistence: Damien Brunner, Henrik Zetterberg.

37:29
Opět se vylučuje a opět na straně Chicaga! Jamal Mayers jde za držení puku na dvě minuty.
32:58
30:58
Ale sotva jsou domácí v plném počtu, chybují při střídání a za příliš mnoho hráčů na ledě jsou potrestáni dalším dvouminutovým trestem. Na lavici usedá Bryan Bickell.
30:39
Domácí v plném počtu, přečkali dvojnásobnou početní převahu soupeře.
29:22
Vyloučený Marcus Kruger je již na ledě, pokračuje přesilová hra pět na čtyři.
28:39
A pozor, za vysokou hůl odchází na dvě minuty Brent Seabrook, Chicago jde do tří! To znamená, že necelou minutu se budou domácí bránit přesilové hře Detroitu pět na tři.
27:22
Třetím vyloučeným hráčem Chicaga je Marcus Kruger, který pyká za držení hole.

15:48
Druhým vyloučeným hráčem Chicaga je Duncan Keith, Detroit si zahraje další přesilovou hru.
06:34
04:34
Jonathan Toews je dalším vyloučeným hráčem, za hákování jde na dvě minuty na trestnou lavici.
02:24
Chicago využívá přesilovou hru, když se golfovým úderem prosazuje DUNCAN KEITH. Asistence: Brent Seabrook, Marián Hossa.
01:45
Prvním vyloučeným hráčem je hostující Kent Huskins, který jde na dvě minuty za držení.
00:01

Chicago Blackhawks: Crawford (Mc Collum) - Keith, Seabrook, Leddy, Rozsíval, Oduya, Hjalmarsson - Saad, Toews, Hossa - Sharp, Bolland, Kane - Bickell, Shaw, Stalberg - Bollig, Kruger, Frolík

Detroit Red Wings: Howard (Emery) - Kronwall, Ericsson, Lashoff, Quincey, Smith, Huskins - Bertuzzi, Dacjuk, Filppula - Brunner, Zetterberg, Franzén - Cleary, Helm, Eaves - Miller, Abdelkader, Tootoo

Rozhodčí: Pochmara, Rooney - Cherrey, Morin.
Jako brankářské jedničky dnes do utkání zasáhnou Crawford (CHI) a Howard (DET).
V dnešním utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks Detroit Red Wings.
Chicago Blackhawks
Chicago je zatím v dosavadním průběhu suverénní, když z pěti odehraných utkání ani jedno neprohrál, ve všech vyhrál v základní hrací době a s deseti body má dvoubodový náskok na prvním místě před druhým St. Louis.
Detroit Red Wings
Detroit má na svém kontě zatím čtyři body ze čtyř odehraných utkání za dvě výhry. Dvakrát prohrál v základní hrací době a na dnešního soupeře tak ztrácí v pořadí Centrální divize již šest bodů.
Češi na ledě
Za Chicago nastoupí k dnešnímu utkání útočník Michael FROLÍK s obráncem Michalem ROZSÍVALEM.
V dresu Detoritu hraje obránce Jakub KINDL, jehož účast v utkání není jistá.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.