1. Kane
2. Rinne
3. Saad
V nájezdech byli úspěšní Toews s Rozsívalem, za hosty Smith.
Chicago bere dva body za výhru po nájezdech, Nashvillu musí stačit jen bod. Domácí vedli po dvou třetinách 2:0, trefili se Hjalmarsson s Kanem. Ve třetí třetině ale hosté srovnali, prosadili se Legwand s Beckem. V nájezdech zvítězili domácí díky rozhodující a krásné trefě českého obránce Rozsívala.
65:00
Chicago právě vstřelilo branku!
Vítězný nájezd si připisuje český obránce MICHAL ROZSÍVAL.
Beck neproměňuje, domácí vítězí.
Český obránce Rozsíval skóruje! Precizně provedený bekhendový blafák končí brankou!
Kosticyn také neúspěšný, útočník hostů si povyjel do nevýhodného úhlu a trefuje hruď Crawforda.
Blafák Saada do forhendu také nevyšel, domácí útočník nedokázal zvednout puk.
Legwand mohl rozhodnout, ale ani jeho bekhend brankou nekončí!
Shaw naopak skórovat nedokázal, Rinne betonem vyráží bekhendový blafák.
Smith bekhendem přehazuje beton Crawforda!
Kane velmi rychle blafoval hokejkou, nakonec mu bekhendový blafák nevyšel.
Hornqvist netrefuje branku.
Toews rozhýbal Rinneho a proměňuje forhendový blafák!
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
60:01
Začalo prodloužení.
Hosté to nevzdali a ve třetí třetině dvěma brankami Legwanda a Becka srovnali na 2:2 a dnes tak získají minimálně jeden bod. O druhý zabojují v prodloužení...
60:00
Třetí třetina skončila.
47:26
Nashville právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Domácí promrhali dvoubrankový náskok, důležitou vyrovnávací branku vstřelil TAYLOR BECK! Asistence: Patric Hornqvist, David Legwand.
43:56
Hosté snižují a jsou tím pádem domácím na dostřel. Trefuje se DAVID LEGWAND! Asistence: Victor Bartley, Kevin Klein.
40:01
Jediný gól ve druhé třetině vstřelil Patrick Kane, domácí drží vedení 2:0. Udrží Crawford čisté konto? Naposledy v Detroitu o něj přišel necelou minutu před koncem utkání, jak to dopadne dnes? Nejen o tom rozhodne třetí třetina.
40:00
35:50
Gaustad a Shaw vyloučeni za hrubost.
32:10
A je to 2:0, trefuje se také PATRICK KANE! Bez asistence.
20:01
Domácí se prosadili 12 sekund před koncem první třetiny Hjalmarssonem a tedy zatím vedou 1:0. Druhá třetina začne cca v 3:30.
20:00
19:48
Domácí otevírají gólový účet utkání, za záda Rinneho se trefuje NIKLAS HJALMARSSON. Bez asistence.
00:01
Nashville bojuje jak může. Z posledních šesti zápasů vyhrál též třikrát, porazil Calgary, Columbus a Edmonton. V posledních dvou zápasech nestačil na Phoenix – 1:7 a na Colorado – 0:1 v prodloužení. V Západní konferenci jsou Predators až dvanáctí, na play-off ztrácí dva body.
Domácí jsou velkým favoritem, Blackhawks patří k lídrům NHL. Z posledních šesti zápasů vyhráli třikrát, naposledy v Detroitu 7:1, tento výsledek svědčí o velkém sebevědomí týmu Jonathana Toewse. Z posledních tří domácích zápasů ale dvakrát prohráli, nestačili na L. A. a Anaheim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.