Colorado - San Jose | ONLINE | 11.3.2013 01:00 | NHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Colorado právě vstřelilo branku!
Neskutečné! Vteřinu před koncem rozhodl střelou zápěstím MATT DUCHENE o vítězství Avalanche, které poráží Sharks 3:2! Asistence: Pierre-Alexandre Parenteau, Jan Hejda.

San Jose právě vstřelilo branku!
Sharks dokázali srovnat a utkání zřejmě "půjde" do prodloužení! Vyrovnávající branku dává LOGAN COUTURE. Asistence: Joe Thornton.
51:06
49:06
Sotva se z trestné lavice vrátil domácí O´Reilly, budou se muset Avalanche znovu bránit při oslabení, na trestnou lavici usedá Ryan O´Byrne za nedovolené bránění.
49:00
48:31
47:00
Přesilová hra domácích skončila po faulu Ryana O´Reillyho, který nedovoleně brání Wingelse a poměr sil na ledě se vyrovná.
46:31
Avalanche si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici odchází Tommy Wingels za nedovolené bránění brankáře.
40:01
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Colorado: 9

San Jose: 16
40:00
39:20
PATRICK MARLEAU dává "gól do šatny" a hosté snižují na rozdíl jediné branky, což slibuje dramatickou třetí třetinu! Asistence: Justin Braun, Ryane Clowe.
34:28
32:46
32:38
Přesilová hra Sharks končí, Patrick Marleau fauluje Paula Stasnteho a dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.
30:46
Třetím vyloučeným hráčem Avalanche ve druhé třetině je Erik Johnson, za sekání.
29:47
27:47
PA Parentau oslabuje Avalanche, když je vyloučen na dvě minuty za podražení.
26:58
Avalanche se ubránili oslabení při vyloučení O´Briena a padesát vteřin po jeho návratu dávají zásluhou RYANA O´REILLYHO druhý gól do sítě Sharks! Asistence: Aaron Palushaj, John Mitchell.
26:08
24:08
Shane O´Brien fauluje Pavelskiho a dostává dvě minuty za nedovolené bránění, San Jose si zahrají přesilovou hru.

17:02
Scott Gomez je vyloučen na dvě minuty za podražení, domácí si zahrají přesilovou hru.
06:46
Přesně po minutě přesilové hry se prosazuje MATT DUCHENE a Colorado jde do vedení. Asistence: Pierre-Alexandre Parenteau, Gabriel Landeskog.
05:46
Prvním vyloučeným hráčem utkání je Adam Burish, který si jde odpykat dvouminutový trest za nedovolené bránění. Colorado si zahraje přesilovou hru.
00:01

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) - Hejda, Barrie, Huwick, O´Byrne, O´Brien, Elliott - McGinn, Duchene, Parenteau - Landeskog, Stastny, Jones - Mitchell, O´Reilly, Palushaj - McLeod, Olver, Kobasew

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) - Irwin, Boyle, Stuart, Vlasic, Murray, Braun - Couture, J. Thornton, Wingels - Kennedy, Marleau, Pavelski - Clowe, S. Gomez, Sheppard - Desjardins, Handzuš, Burish.
V utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a San Jose Sharks.
Češi na ledě
Za Avalanche hraje veterán Milan HEJDUK, který je ve svých sedmatřiceti letech nejstarším hráčem v sestavě Colorada. Dalším Čechem v sestavě Colorada je o dva roky mladší obránce Jan HEJDA.
V utkání se může v dresu San Jose představit dvaatřicetiletý útočník Martin HAVLÁT.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.