Domácí byli lepší a zaslouženě poráží jasného favorita. Prohra hostů je překvapivá o to víc, jakým je skóre. Domácí po dlouhé době opět bodovali, je ale otázkou, jestli to dokáží častěji opakovat. Pro dnešek vše, příště na shledanou.
60:00
58:08
San Jose právě vstřelilo branku!

JOE PAVELSKI alespoň snižuje na 2:6 z pohledu smutných žraloků. Asistence: Dan Boyle, Joe Thornton.
56:41
Calvert vyloučen za krosček.
45:45
Columbus právě vstřelil branku!

Zkáza hostů nekončí, prosazuje se MARK LETESTU! Asistence: Artem Anisimov.
45:37

VÁCLVA PROSPAL školí obranu hostí a skóruje! Asistence: NIck Foligno, Jack Johnson.
44:34
Gomez vyloučen za podražení.
40:21

NIKITA NIKITIN velmi rychle navyšuje už na 4:1! Asistence: Matt Calvert, Brandon Dubinsky.
40:01
I druhou třetinu vyhráli domácí - tentokrát 2:1. Trefili se Wisniewski s Goloubefem a Marleauem. Jak se bude zápas vyvíjet dá?
40:00
34:29

je to už "jen" 3:1, za hosty snižuje PATRICK MARLEAU! Asistence: Logan Couture, Douglas Murray.
34:16

CODY GOLOUBEF zvyšuje na 3:0! Asistence: Chris MacKenzie, Nick Foligno.
33:05

JAMES WISNIEWSKI zvyšuje na 2:0! Asistence: Denis Brassard, R. J. Umberger.
20:01
Po první třetině vedou domácí 1:0, to díky rychlé trefě Dubinského. Následoval ale vyrovnaný hokej.
00:43

Domácí jdou rychle do vedení, prosadil se BRANDON DUBINSKY! Asistence: Matt Calvert, Fiodor Tyutin.
00:01
Jak si povede dnes? Sledujte onlajn reportáž...
To San Jose je jiný příběh. Žraloci namazali, a tak se mohou těšit ze šesti bodů z posledních šesti duelů. Tým prohrál jen s Phoenixem na nájezdy, s Chicagem, Anaheimem a Nashvillem - i s ním ale až po nájezdech. Tým boduje, proto se drží na čele soutěže.
Columbus zatím nepřekvapil. Před začátkem soutěže byl pasován do role outsidera, a tu naplńuje. Z posledních šesti duelů získal jen tři body, to za prohru v prodloužení s Calgary a ojedinělou domácí výhru 4:2 nad Detroitem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.