Detroit - St. Louis | ONLINE | 14.2.2013 01:30 | NHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

St. Louis právě vstřelilo branku!
Druhý bod pro St. Louis zajišťuje v první minutě prodloužení střelou zápěstím ALEXANDER STEEN. Asistence: Barret Jackman, David Backes.

54:00
Ian Cole (STL) fauluje, přesilovou hru si zahraje Detroit.
48:05
46:05
Kevin Shattenkirk (STL) vyhazuje puk mimo hřiště, dostává dvě minuty za zdržování hry.
40:01
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Detroit: 5

St. Louis: 14
40:00
39:06
Jakub Kindl jde na trestnou lavici za nedovolené bránění, hosté si zahrají přesilovou hru.
32:39
Detroit právě vstřelil branku!
Red Wings srovnávají skóre zásluhou skvělé střely zápěstím PAVLA DACJUKA. Asistence: Valtteri Filppula, Jonathan Ericsson.
31:17
29:17
Domácí nyní zápas tak úplně nezvládají, další nedovolené bránění, tentokrát v podání Cory Emmertona, trestá rozhodčí dalším dvouminutovým trestem.
28:57
A hosté jsou při chuti. CHRIS STEWART překonává bekhendovou střelou znovu domácího gólmana a dostává svůj tým do vedení! Asistence: Alex Pietrangelo.
27:12
Hosté využívají přesilovou hru zásluhou přesné střely příklepem VLADIMIRA TARASENKA, ktereý překonává Howarda a vyrovnává stav utkání na 2:2. Asistence: Chris Stewart, Andy McDonald.
25:47
Prvním vyloučeným hráčem Detroitu je Ian White, který dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

16:07
Barret Jackman putuje opět na trestnou lavici za podražení, povede se hostům dát druhou branku v oslabení?
15:18
St. Louis dává branku při vlastním oslabení! Howarda v brance Detroitu překonává střelou zápěstím PATRIK BERGLUND. Asistence: Timothy Leif Oshie.
13:30
Barret Jackman je vyloučen na dvě minuty za krosček, domácí si zahrají přesilovou hru.
07:54
DREW MILLER je dalším úspěšným domácím střelcem, který střelou zápěstím překonává Allena v brance St. Louis a domácí vedou již o dvě branky! Asistence: Jordin Tootoo, Jakub Kindl.
02:17
To je rychlý gól domácího týmu! TOMÁŠ TATÁR překonává povedenou bekhendovou střelou Allena v brance St. Louis a Detroit se ujímá vedení. Asistence: Patrick Eaves.
00:01

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) - Kronwall, Lashoff, White, Ericsson, Quincey, Kindl - Brunner, Zetterberg, Cleary - Filppula, Dacjuk, Tatár - Eaves, Abdelkader, Andersson - Miller, Emmerton, Tootoo

St. Louis Blues: Allen (Elliott) - Cole, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Russell, Polák - Perron, Backes, Oshie - McDonald, Steen, Tarasenko - Schwartz, Berglund, Stewart - D´Agostini, Nichol, Reaves

Rozhodčí: Meier, St. Pierre - Driscoll, Henderson.
V utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí Detroit Red Wings a St. Louis Blues.
Detroit Red Wings
Detroit je v aktuálním pořadí Centrální divize na třetím místě, když ve dvanácti odehraných utkáních Red Wings sedmkrát vyhrália jednou prohráli v prodloužení. Čtyřikrát odešli z ledu poraženi bez bodu a celkem tak nasbírali patnáct bodů. Na první místo Chicaga ztrácejí osm bodů.
St. Louis Blues
Blues jsou na tom v pořadí Centrální divize o něco hůře, když z dvanácti odehraných utkání šestkrát vyhráli a jednou prohráli v prodloužení. Pětkrát odešli z ledu bez bodu a s touto bilancí jsou se třinácti body v rámci divize na čtvrtém místě. Na první místo Chicaga ztrácí St. Louis již deset bodů.
Češi na ledě
Za Detroit v této sezóně nastupuje šestadvacetiletý obránce Jakub KINDL a roli brankářské dvojky plní jedenadvacetiletý Petr MRÁZEK.
V sestavě St. Louis figuruje útočník Vladimír SOBOTKA a obránce Roman POLÁK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.