To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Winnipeg: 25

3. třetina:

NY Islanders: 9

Winnipeg: 8
New York Islanders dnes dokázali přehrát Jets poměrně jasně 5:2 a tím získali další důležité body v boji o postup do play off. I přesto, že nyní jsou již lepší, než Winnipeg, mají však smůlu v tom, že Jets vedou svou divizi, což se o Islanders říci nedá. Hlavně proto, v jak těžké divizi hrají. Dnešní výkon je ale příslibem pro další zápasy, kterých již do konce základní části příliš nezbývá a body je třeba získávat v každé zápase!
60:00
59:24
Islanders právě vstřelili branku!
Ondřej Pavelec na lavičce, branka Winnipegu prázdná, chyba Bogosiana na útočné modré, samostatný únik JOHNA TAVARESE = rozhodující pátý gól v síti Jets! Asistence: Brad Boyes, Matt Moulson.
59:16
Domácí gólman nyní skvělý proti několika šancím soupeře, rozhodčí ještě upravují ledovou plochu v brankovišti.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny, závar před Poulinem.
58:46
Jets v útoku, Burmistrov se dostává k dorážce z pravé strany, skvělý zákrok Poulina!
58:00
Místo toho, abychom sledovali nápor hostů, zúročili svůj tlak domácí hokejisté, MATT MOULSON překonává Pavelce po skvěle vyřešeném přečíslení dva na jednoho a zdá se, že je rozhodnuto! Asistence: John Tavares, Brad Boyes.
57:25
Hamonic střílí z pravé strany od modré, skvělý zákrok Pavelce.
56:53
Evander Kane zaváží puk do třetiny Islanders, ten ale obrana domácích okamžitě vyváží, hosté se nemohou dostat "do hry".
55:42
O. Jokinen se dostává do zakončení z levé strany, jeho střelu z ostrého úhlu kontroluje Poulin.
55:00
Poslední pětiminutovka třetí třetiny právě začala!
54:13
Ne, hostům se nedaří, to bude zajímavý závěr, pomýšlejí-li hosté na bodový zisk z dnešního utkání.
52:56
Hosté pouze vyhazují puk do střední třetiny, aby mohli alespoň prostřídat, z hlediště se ozývá skandování "Lets´go Islanders" i potlesk za právě předváděný výkon.
52:18
Další kombinace domácích ve třetině soupeře, jako by prohrávali hokejisté Islanders, nikoliv soupeř.
51:26
Winnipeg má nyní problém s přechodem do třetiny Islanders.
50:18
Blíže ke gólu mají ale domácí, kteří nyní dostali svého soupeře pod tlak.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté stále prohrávají o jeden gól, povede se jim vyrovnat?
49:18
Aucoinova řada nyní svírá svého soupeře v jeho třetině a již odchází střídat, za potlesku tribun!
48:17
Skvělý zákrok Pevelce proti nahození Aucoina, které bylo nejen neočekávané, ale i přesné!
47:10
Moulson ztrácí puk v útočném pásmu, hrát mohou hosté.
46:18
Hokejisté Islanders znovu výborně napadají rozehrávku soupeře hluboko v obranném pásmu Jets.
45:22
Grabner sebral puk soupeři při rozehrávce ve středním pásmu, postupuje na Pavelce z levé strany, stíněn obráncem Jets, český gólman jeho střelu chytá.
44:46
Hickey nepustil Byfugliena do zakončení, výborný obranný zákrok, při kterém domácímu obránci spadla i helma z hlavy.
43:29
Ofsajd hostů při přechodu do útočného pásma, rozhodčí vykazují hru.
42:47
Hosté v úvodu třetí třetiny mírně aktivnější.
41:25
Hraje se za brankou Islanders, ale domácí obrana vyhazuje puk do středního pásma.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 2:53 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

NY Islanders: 18

Winnipeg: 8
Ve druhé třetině jsme sledovali ještě lepší hokej, než v té první, a to i zásluhou tří pěkných branek, které v této části dnešního zápasu padly. Domácí vedou díky využité přesilové hře v závěru druhé dvacetiminutovky. Průběh třetiny však tomu rozhodně nenasvědčoval, hosté hráli velice dobře a místy svého soupeře jasně přehrávali. Hraje se však na góly a těch dali domácí více.
40:00
39:32
Ale nakonec se domácí přece jenom prosazují, FRANS NIELSEN se dostává k dorážce po opětovné střele Streita od modré, kterou Pavelec vyráží přímo k Nielsenovi. Ten střelou z voleje z pravé strany nedává českému gólmanovi šanci, domácí využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Asistence: Josh Bailey, Mark Streit.
39:25
Střela Streita od modré, vedle.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny, puk opouští třetinu Jets, hosté mohou prostřídat.
38:36
Islanders v útočném pásmu.
38:02
Vylučuje se, Evander Kane hákuje Višňovského, domácí si zahrají přesilovou hru.
37:32
Islanders ztrácí útočné pásmo, hosté kombinují, ale jejich rozehrávku ztěžuje vysunutý forčekink domácích.
36:57
Evander Kane spíše nahazuje na Poulina, než střílí, ten přerušuje hru, komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat ve třetině Islanders.
36:30
Zakázané uvolnění Winnipegu, hra se stěhuje před Pavelce.
35:47
Hosté musí hrát, není to zakázané uvolnění, ale pozor, Postma zaváhal při rozehrávce, Lee se dostává k puku, jeho střelu Pavelec vyráží.
34:29
Moulsonovo bekhendovou střelu Pavelec vyráží do rohu, domácí zůstávají ve třetině.
33:56
McDonald je "při chuti", po vyrovnávací druhé brance se znovu s Grabnerem dostávají před Pavelce, ten je ale pozorný a nepřipouští změnu skóre.
32:45
Hamonic to nyní myslel dobře, nahazuje do "chumlu" před Pavelcem, odkud může kdokoliv tečovat puk do brány, nestalo se.
31:54
Višňovský neuspěl v souboji v levém rohu ve třetině Jets, přesto se domácí dokázali dostat k puku.
30:38
Jsme ve druhé polovině dnešního utkání, stav je stále nerozhodný, ovšem 2:2, takže ani na góly není toto pohledné utkání chudé!
29:56
Ale ono to půjde! COLIN MCDONALD vytěžil maximum z dobrého forčekinku Grabnera, který vybojoval puk za brankou Jets, přihrává na modrou, odtud pálí z levé strany Streit a McDonald pohotovou dorážkou vyrovnává stav utkání. Asistence: Michael Grabner, Mark Streit.
28:56
Domácím se nyní nedaří přejít do útočného pásma, hokejisté Winnipegu se po vedoucí brance dostali do herní pohody.
27:22
Tavaresovi utíká kotouč do středního pásma.
26:02
Winnipeg právě vstřelil branku!
Nenápadná akce hostů, při signalizovaném vyloučení některého z hráčů Islanders, Thorburn skvěle našel zcela volného PAULA POSTMU u pravé tyčky, který se trefuje do odkryté části branky. Poulin se již nestačil přemístit. Asistence: Chris Thorburn, Eric Tangradi.
24:26
Oba týmy jsou již v plném počtu, ani jedno mužstvo si nevytvořilo vyloženou šanci.
22:55
Pokračuje se tedy ve čtyřech na obou stranách.
22:26
Vylučuje se na obou stranách, Cormier (WPG) a Carkner (NYI) dostávají dvouminutové tresty.
21:44
Závar před Pavelcem, domácí nedokázali českého gólmana překonat.
20:46
Dělovka domácího Baileyho z pravé strany, puk míří mimo branku.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 2:00 hodiny.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

NY Islanders: 12

Winnipeg: 9
První třetina je za námi. Lépe do ní vstoupili domácí hokejisté, kteří svého soupeře, zejména v úvodních deseti minutách, dokázali přehrávat a vytvořili si několik střeleckých příležitostí, které však dokázal všechny vyřešit český gólman ve službách Winnipegu, Ondřej Pavelec. Paradoxně však nestačil na poměrně lehkou střelu Anderse Lee ze sedmnácté minuty, která se od tyče odrazila do branky. Naštěstí pro Jets, dokázali hosté ještě v samém závěru třetiny vyrovnat, takže nás čeká napínavá bitva v dalším průběhu utkání!
20:00
19:23
Hamonic střílí z pravé strany od modré, Pavelec kontroluje puk a vyráží do rohu.
19:00
Do konce první třetiny zbývá poslední minuta.
18:06
A rychlá odpověď Jets je tady! PAUL POSTMA se nejlépe zorientoval na vrcholu brankoviště a dostal se jako první k odraženému puku, který "uklízí" do branky NY Islanders, Poulin byl na jeho střelu "krátký". Asistence: Eric Tangardi, Kyle Wellwood.
17:26
Hamonic se dostává ke střele z pravé strany, Pavelec pozorný a chytá.
16:55
Během komerční přestávky budou mít hosté možnost uklidnit svůj tým a zmobilizovat se na co nejrychlejší odpověď.
16:13
Až střela ANDERSE LEE, který byl bráněn Byfuglienem a když už si nevěděl u levého mantinelu rady, plácl do puku a ten, k překvapení všech, končí za zády Pavelce! První branka Lee v NHL v jeho kariéře! Asistence: Matt Martin, Casey Cizikas.
15:55
Ale ani domácím se již kombinace zdaleka nedaří tak, jako v prvních minutách.
15:22
Poulin odehrává od své branky před najíždějícím Moulsonem.
15:00
Je před námi závěrečná pětiminutovka první třetiny, stav stále bezbrankový.
14:05
13:59
Až v samém závěru se hosté dokázali usadit před Poulinem.
13:34
Ne, Winnipeg si doslova neví rady s touto přesilovou hrou.
12:49
Až Wheeler dokázal zachytit vyhozený puk na útočné modré, ale jsou z toho "pouze" dvě nepřesné střely a puk již opouští třetinu.
12:25
Winnipegu se zatím nedaří zavézt puk do třetiny soupeře.
12:05
Poprvé se vylučuje, na trestnou lavici míří za podražení domácí Carkner, Jets si zahrají přesilovou hru.
11:20
Tlak Islanders v posledních vteřinách přece jenom polevil.
10:00
Ani po deseti minutách hry jsme se gólu nedočkali, věřme, že to pro druhou desetiminutovku platit nebude.
09:16
Wellwood se dostává do zakončení z pravé strany, po vybruslení zpoza brány, ale Poulin se nenechal zaskočit.
08:32
Ofsajd McDonalda na útočné modré.
07:55
Ale hokejistům Winnipegu se nedaří přejít přes střední pásmo, domácí jim odebírají puky a sami se dostávají do protiútoku.
07:20
Střela Hamonica nebyla přesná.
06:43
05:20
Ano Grabner na Pavelce nevyzrál, vhazování ve třetině Jets.
05:00
Je za námi úvodní pětiminutovka, zatím hosté spíše vyčkávají, domácí jsou aktivnější, na první gólovou šanci si ale zatím musíme počkat.
04:16
Rychlý protiútok domácích, z levé strany proniká do útočného pásma Moulson, který udělal dva kroky blíže k bráně a střílí, Pavelec pozorný.
03:21
Hokejisté Islanders jsou ale aktivnější v úvodu zápasu, Pavelec se musí mít na pozoru.
02:11
Byfuglien bojuje u puk v pravé rohu ve třetině Islanders.
01:05
I domácí gólman Poulin si již připsal zákrok při střele z levé strany od modré Enströma.
00:53
Pavelec musí poprvé zasahovat, z levé strany zkouší jeho pozornost domácí Moulson.
00:01

New York Islanders: Poulin (Nabokov) – Hickey, Višňovský, MacDonald, Hamonic, Streit, Martínek – Moulson, Tavares, Boyes – Bailey, Nielsen, Okposo – Grabner, Aucoin, McDonald – Martin, Reasoner, Cizikas

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enström, Byfuglien, Hainsey, Bogosian, Clitsome, Meech – Ladd, Little, Wheeler – Kane, O. Jokinen, Miettiner – Tangradi, Antropov, Wellwood – Cormier, Burmistrov, Thorburn

Rozhodčí: Kowal, L'Ecuyer – Barton, Heyer.
Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž New York Islanders přivítá na svém ledě Winnipeg Jets.
NEW YORK ISLANDERS
Nejproduktivnějším hráčem Islanders je John TAVARES, který nasbíral sedmatřicet bodů za dvaadvacet gólů a patnáct asistencí a v rámci celé NHL je na devátém místě v kanadském bodování. Druhým nejproduktivnějším hráčem týmu je s pětatřiceti body Matt MOULSON, který se může pyšnit bilancí jedenácti gólů a čtyřiadvaceti přihrávek. V pořadí NHL mu patří šestnácté příčka.