Jaroslavl - Astana | ONLINE | 8.10.2012 17:00 | KHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Zápas nakonec končí výsledkem 4:2. Nutno podotknout, že pro Jaroslavl naprosto zasloužené skóre. Dvě branky Astany padly až v samotném závěru, kdy tři minuty před koncem snížil Ruděnko a na končených 4:2 Dawes. Jak sem již zmiňoval pro neutrálního diváka, byl tento zápas velmi zajímavou hokejovou podívanou. Dnešní zápas se hrál také před krásnou kulisou a to devíti tisíc lidí. Já se s konstatováním, že Lokomotiv byl lepší, s vámi loučím a u dalších onlajnů KHL napočtenou.
60:00
59:59
Astana právě vstřelila branku!
NIGEL DAWES kosmeticky upravuje skóre sekundu před koncem na 2:4. Bez asistence.
59:40
Astana se až nyní dostala do obranného pásma Jaroslavle.
59:08
Višněvskij dostává dvě minuty za faul loktem. Poslední šance kazašské Astany, jak snížit skóre.
59:02
Astana však přišla o puk a musí znovu od své vlastní brány.
58:46
Ještě souboj za klecí Varlamova.
56:53
Hedman skvěle našel volného KONSATINA RUDĚNKA a ten střelou do odkryté klece Varlamova, snižuje stav na 1:4 z pohledu Barysu. Asistence: Victor Hedman, Maxim Spiridonov.
56:17
55:13
Dvou minutové vyloučení neminulo hráčskou lavici Jaroslavle. Ta hrála v šesti. Trest si odpykává hráč Dmitrij Malcev.
55:12
Jaroslavl jak kdyby byla v pásmu Astany přilepena lepidlem.
54:17
Konstantin Ruděnko dostává dvě minuty za sekání.
53:18
Galimov pěkným sólem ukličkoval obránce Barysu a střelou donutil brankáře Poluetkova k zákroku betonem.
52:35
Flood se porval s Puškarjovem. Domácí hráč tuto rvačku vyhrál. Oba dva jsou vyloučeni na 5 minut + do konce utkání.
52:35
A měli jsme tu pěstní souboj jeden na jednoho!
52:23
Puk za bránou Varlamova. Ten přenechává spoluhráčům puk.
51:51
Brandon Bochenski nyní předvedl krásný bodyček, čímž rozpískal celou arénu.
51:15
Nepřesná střela Litviněnka a opět protiútok domácích.
49:35
Višněvskij vystřelil, ale gólman hostů si ze střelou poradil.
49:12
Fanouškům Astany se jistě tento krásný zápas pro neutrálního fanouška nelíbí. Tak alespoň mohou sledovat krásné roztleskávačky, které ve svých minisukních předvádí zajímavé pózy.
49:00
Kronwall dostal puk do pásma Astany krásným sólem.
48:12
Zápas začíná být vyhrocenější. Do sebe se pustili, zatím slovně, Hedman a Anisimov.
47:26
Nyní opět zákrok hostujícího gólmana. Navíc před ním se strhla menší potyčka. Rozhodčí ovšem nikoho na trestnou lavici posílat nebude.
47:32
Ten nakonec přerušuje hru. Rozhodčí navíc ukázali na střed, tzn. komerční přestávka.
47:45
Několik nepřesných střel letělo na Poluetkova.
46:58
A opět tlak domácích. Astana má veliké problémy!
46:01
Puk ve středním pásmu, kde o něj bojují hráči obou celků.
45:00
Jaroslavl právě vstřelila branku!
ALEXANDR ČERNIKOV krásnou střelou do "teploměru" zvyšuje stav Lokomotivu na 4:0! Trestné střílení.
45:00
Bylo nařízeno trestné střílení. Černikov byl faulován!
44:23
Nakonec Hutchinson po dlouhé době vyhodil puk do středního pásma a Astana může střídat.
43:46
A domácí zvyšují svůj tlak!
43:15
Zakázané uvolnění Barysu.
42:06
Střelu Kartajeva, Poluetkov drží v náruči.
41:22
Puk na hokejkách hráčů v červených dresech (Jaroslavl).
40:22
Varlamov vyrazil puk před sebe a následně hokejkou baseballovým způsobem jej vyhodil do ochranné sítě.
40:26
Souboj v rohu kluziště.
40:01
Ta začne asi v 18:38.
Vedení 3:0 jasně prokazuje, že Jaroslavl je lepším týmem než hostující Astana. Lokomotiv po brankách Kaljužniho, Kulikova a Flooda vede o tři branky a teoreticky tak má 3 body na dosah. Ovšem v hokeji je všechno možné. Další třetina to může změnit.
40:00
39:54
Puk je za bránou Astany, a tak je jasné, že tuhle třetinu vyhraje Jaroslavl výsledkem 3:0.
39:23
39:04
Ruděnkovu střelu vyráží ramenem domácí brankář.
38:08
Nyní měl Varlamov štěstí, když mu střela od modré čáry prošla mezi betony a on chytl puk na brankové čáře!
37:23
Staffan Kronwall dostává od hlavního rozhodčího Vasiljeva, dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Astanu přichází.
37:06
Lepisto zakládá akci z poza branky domácích.
36:08
Varlamov předvedl dobrý zákrok, když vyrazil střelu jednoho z hráčů Astany.
34:59
34:43
Mark Flood a Konstatin Puškarjov jsou hříšníky, kteří se účastnili menší potyčky. Oba dostávají dvě minuty za hrubost.
34:43
Šarvátka před Varlamovem a rozhodčí bude rozdělovat tresty.
34:05
34:09
Kronwall vyhazuje puk do pásma hostů.
32:59
Sami Lepisto je potrestán menším trestem za nedovolené bránění.
32:35
Přesilovka se ale Jaroslavli nedaří.
32:05
Litviněnko dostává dvě minuty za držení. Domácí mají tedy další možnost ke vstřelení branky.
31:35
Došlo ke střídání brankáře. Teema Lassilu střídá brankář s číslem 1 Pavel Poluetkov.
31:35
No a je to 3:0! Branka podobná druhé. Napřažený MARK FLOOD prostřelil tvrdou ránou vše, co mu stálo v cestě a vyhnal tak Lassilu z brány! Asistence: Artjom Anisimov.
30:45
Střela Ruděnka byla zablokována hráčemi domácích.
30:02
Jaroslavl tedy vede již o dvě branky a vypadá to s ní hodně nadějně.
28:11
DMITRIJ KULIKOV vyslal tvrdou ránu od modré čáry a ta skončila za zády Lassily. Ten se jen otočil za pukem. Asistence: Viktor Kozlov.
27:04
Za nedovolené bránění si půjde sednout na trestnou lavici Polyščuk. Faul provedl na Anisimova.
26:39
Souboj za bránou Lassily, vyšel lépe pro hráče v bílých dresech (Astany). Ti vyváží následně puk do středního pásma.
26:22
Nyní přerušení, protože puk odpustil hrací plochu. Následuje komerční přestávka.
26:13
Až nyní se to povedlo Jašinovi.
25:48
Domácí se nemohou dostat do pásma hostů.
25:00
Astana zakládá akci z poza brány.
23:05
ALEXEJ KALJUŽNYJ přesnou střelou z mezikruží využívá přesilovku. Stav se tedy po třiadvaceti minutách mění. Bez asistence.
22:48
Astana vyhodila puk z pásma. Domácí tak musí znovu od začátku.
21:51
Puškarjov dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Přesilovka pro domácí Jaroslavl.
21:49
A je tu faul na Apalkova.
20:55
Přečíslení 3 na 2 nedokázali hráči Astany využít, protože Fadějev nedosáhl na přihrávku.
20:27
Střela Bochenskiho končí v ochranné síti. Jeho střela byla tečována jedním z hráčů Jaroslavle. Vhazovat se tak bude před brankářem domácích.
20:18
Zakázané uvolnění Astany.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:48.
Máme za sebou první třetinu. První třetina je velice vyrovnaná, bohužel pro diváky zatím bez branek. Pokud padne v další třetině branka vůbec bychom se nezlobili.
20:00
19:31
Alexandr Černikov se snažil obtočit kolem brány a překvapit tak hostujícího brankáře. Ten však dával dobrý pozor a s přehled puk přikryl pod betony.
18:54
Zmatek před Lassilou. Naštěstí pro hosty jeden z obranců vyhodil puk do středního pásma.
18:26
Domácí kombinují v obrané pasmě Astany.
17:49
Vitalij Novopašin dostává dvě minuty za vysokou hůl.
17:49
Až nyní rozhodčí přerušil hru. Flood totiž vystřelil do Varlamova puk a ten ho zakryl.
17:24
Jaroslavl stále drží puk. A má výhodu.
17:12
A bude se vylučovat.
16:38
Zatím se hraje hokej nahoru a dolu, ale v zakončení je řada nepřesností.
15:10
Savčenko trefil tyč! Od té se puk odrazil do rohu kluziště.
14:43
Puk za bránou Lassily, který dlouhým pasem rozehrává na Flooda.
13:48
Hedmanova střela končí mimo bránu domácích. Tlak Astany pokračuje.
12:42
Nyní puk vyletěl z ledu. Vhazovat se bude před Varlamovem.
12:42
Lepisto vyslal střelu na Lassilu, ale ten vyrazil puk betonem do rohu kluziště.
08:53
Domácí si snaží vytvořit tlak, defenzíva kazašského týmu je ale pozorná.
06:55
Vhazuje se před hostující svatyní.
05:30
Komerční přestávka. Zatím je k vidění velice nezáživný hokej.
03:21
Začátek utkání je oboustranně opatrnou záležitostí. Na první vážnější šanci zatím čekáme.
00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Varlamov (Kolesnik) - Kronwall, Flood, Kozlov, Kručinin, Kaljužnyj - Višněvskij, Amirov, Černikov, Petrov, Averin - Kulikov, Lepistö, Plotnikov, Anisimov, Malcev - Jakovlev, Apalkov, Galimov, Jašin Oleg, Kartajev

Barys Astana: Lassila (Poluetkov) - Hutchinson, Grigorjev, Dawes, Bočenskij, Boyd - Novopašin, Hedman, Spiridonov, Ruděnko, Upper - Litviněnko, Savčenko, Žajlauov, Gavrilin, Puškarjov - Fadějev, Beljakov, Poliščuk, Krasnoslobodcev, Rachanov

Rozhodčí: Vasiljev, Sčenjov - Michaijevič, Nesterov.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání KHL mezi týmy Dinamo Minsk a Lokomotivem Jaroslavl!

Hosté skládali před sezónou kompletně nový tým a vypadá to, že mělo vedení šťastnou ruku na výběr hráčů. V týmu se to hemží známými jmény (Hagman, Kalužnyj, Kronwall, Lepistö, Averin, Kozlov, Korolev), což se zatím odráží i na výsledcích. Lokomotiv je na špičce KHL - čtvrté místo v ligové tabulce, mužstvo má třetí nejlepší obranu v soutěži (25 branek). Právě kvalita defenzivy by měla sehrát ve vzájemném duelu klíčovou roli. Kazašský celek totiž v obranné činnosti hoří, inkasovaných 39 branek znamená, že Astana má pátou nejhorší obranu v celé lize.

Jak to vypadat na ledě, sledujte v našem on-line přenosu, který začíná v 17:00 hodin!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.