To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Zach PARISE (MIN)

2. Mikko KOIVU (MIN)

3. Charlie COYLE (MIN)
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Minnesota Wild, když rozhodující nájezd proměnil přesnou střelou mezi betony Quicka MATT CULLEN! Asistence: bez asistence.
Ale Matt Cullen může rozhodnout, pokud dá, Wild zvítězí.
A parádní střelou prostřeluje Backströma.
To je kritická situace pro Kings, protože Richards musí dát!
Druhým domácím hráčem je Fin Mikko Koivu, mladší bratr slavnějšího Sakku Koiva – a dává!
Dustin Brown za Kings – a nedal!
A dává gól! Krásně Quicka "vymíchal", to byla míchačka! Nádherný nájezd!
Jako první pojede nájezd domácí Zach Parise.

LA Kings: 1
O vítězi dnešního utkání tak rozhodnou až závěrečné samostatné nájezdy. Po pětašedesáti minutách hrací doby je stav nerozhodný 3:3, i když blíže k rozhodujícímu gólu měli v prodloužení domácí hokejisté. Na "kdyby" se ale nehraje, o vítězi musí rozhodnout nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:22
Quick nyní zachránil Kings, Heatley bojoval o puk na brankovišti, ten mu přeskakuje hokejku!
64:00
Začíná poslední minuta prodloužení, stav stále neměnný.
63:02
Scuderi "zaráží" Clutterbucka do mantinelu ve vlastní třetině.
62:30
Jsme přesně v polovině prodloužení a pokud některý z týmů neudělá vyloženě nějakou chybu, čekají nás nájezdy.
61:20
Tempo hokeje je takové, jako by oba týmy měly za sebou tři hodiny neustálého bruslení.
60:38
Kopitar dojíždí puk ve třetině Wild, ale Suter odehrává.

57:48
Prodloužení je čím dál pravděpodobnější, prakticky nezaznamenáváme žádné střely na bránu.
56:29
Oba celky se již spíše zaměřují na defenzivu, hlavně neudělat chybu.
56:02
Gilbert v ofsajdu na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
55:38
Doughty vyváží puk ze své třetiny.
55:12
Rupp inkasoval tvrdá hit za brankou Quicka, odchází střídat, ale je v pořádku. Muzzinův hit byl "čistý".
54:01
Vojnov zaváží puk do třetiny soupeře, Scuderi ale o něj vzápětí přichází.
52:43
Pokud již branka ve třetí třetině nepadne, čeká nás pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.
51:48
Střelu Ruppa z pravé strany Quick v pohodě chytá, bude se vhazovat ve třetině Kings.
51:15
Aktivní Parise opět puk získává a zaváží do třetiny Kings.
50:42
M. Koivu ztrácí puk v rohu útočné třetiny v souboji s Kopitarem.
49:39
Ale jsou to opět hokejisté Kings, kdo jsou častěji v útočném pásmu.
48:58
Tak Minnesota dokázala smazat dvoubrankové manko, to by mohlo být rozhodující v dalším průběhu utkání!
48:06
Minnesota právě vstřelila branku!
Ale nakonec se fanoušci dočkali, již při přesilové hře pěti proti čtyřem se z levé strany, z podřepu, trefuje ZACH PARISE, který střílí z voleje po přesné přihrávce M. Koiva. Asistence: Mikko Koivu, Ryan Sutter.
47:55
A opět, přesilová hra pěti proti třem se zatím domácím příliš nedaří.
47:40
Doughty vyhazuje puk ze třetiny.
47:17
Ale nedorozumění mezi M. Koivem a Richardsem, puk míří do středního pásma.
47:05
Oddechový čas pro domácí.
47:05
Ale pozor, Jarret Stoll fauluje a hosté budou hrát ve třech proti pěti!
46:55
Ale ani Suter, ani poté Brodziak branku nedali.
46:40
Wild již v útočném pásmu.
46:03
Nolan srazil k zemi domácího gólmana Backströma, dostává za to dvouminutový trest, domácí si zahrají přesilovou hru.
44:45
Setoguchi přebral skvělou zpětnou přihrávku od Heatleyho, dostal se až před Quicka, kterého již ale nedokázal překonat.
43:35
Parise zaváží puk do útočného pásma, M. Koivu bojuje o puk za brankou Quicka, ale to je tak všechno.
43:05
Kopitarova řada opět zaměstnávala obranu Wild.
42:25
Quick sráží do rohu střelu od modré domácího Sutera.
41:52
Zakázané uvolnění Kings, hra se stěhuje před Quicka.
41:13
Brodziak vyhazuje puk do středního pásma. Heatley ještě chtěl puk vybojovat a proniknout do útočné třetiny, ale byl zastaven.
40:46
Williams zaváží puk do třetiny Wild.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 3:55 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

LA Kings: 10
Ve druhé třetině se hostům podařilo odskočit ve skóre a nebýt branky Coyla, vedli by po dvou třetinách na ledě Minnesoty již o dvě branky. Takto je ale vše stále otevřené a i když jsou hosté o něco lepší, můžeme čekat, že ve třetí třetině se může stát cokoliv.
40:00
39:35
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:23
Ale po nepovedené střele M. Koiva ztrácejí útočné pásmo.
37:52
Wild jsou již v přesilovkovém rozestavení v útočném pásmu.
37:35
Ano, vylučuje se, hosté dostávají dvouminutový trest za faul Quicka, který podrazil Stolla.
37:17
Hráčů v zeleném je najednou plný led a opět M. Koivu a Zach Parise, kdy druhý jmenovaný střílí z pravé strany z velkého úhlu, ale je faulován, bude se vylučovat?
36:20
Hosté posílají na led svou elitní lajnu s Kopitarem, ale ani ta nedokáže udržet puk mimo vlastní třetinu.
35:38
Domácím jako by vlil vstřelený gól krev do žil, najednou přebruslují svého soupeře.
33:53
Domácím se povedlo snížit, dobrou práci odvedl M. Koivu, který vybojoval zpět již ztracený puk, předložil ho před branku CHARLIE COYLEMU a ten špičkou hole překonává Quicka. Asistence: Mikko Koivu, Zach Parise.
31:45
Pro domácí tým začíná být situace hodně nepříjemná, Kings hrají v pohodě a navíc mají již dvoubrankový náskok!
31:24
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Při signalizovaném vyloučení se ujímá pohotová střela JUSTINA WILLIAMSE z mezikruží, zvoní levá tyč, od níž se puk odráží do brány, hosté vedou již o dvě branky! Asistence: bez asistence.
30:51
Kings nahazují puk do útončného pásma, obrana Wild ale získává puk.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání a zatím zde v Minnesotě vedou hosté z Los Angeles 2:1.
29:32
Kings před Backströmem, Doughty se chystá ke střele, ale byl ukázkově "hitován".
29:00
Kings vyhazují puk ze své třetiny, ofsajd na útočné modré.
28:20
Nolan zaváží puk do útočného pásma Kings, ale sledujeme pasáž bez střel.
27:32
Kings v poklidu kombinují ve středním pásmu, až nyní se domácí dostávají do pásma soupeře.
26:44
Ofsajd King na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
26:05
A vybízí k zakončení Kopitara, který střílí z levé strany, pozorný Backström! Hra Kings je nesmírně jednoduchá a účinná.
25:35
Coyle sice spěchá za pukem, ale dříve je u něho obránce Kings, který bleskově rozehrává.
24:56
Puk v útočném pásmu Wild, ale domácí se nemohou dostat ke střele, Kings výtečně brání!
24:26
Další závar před domácí brankou, Backström chytá, to je důležité.
23:44
Ale přesto se hosté prosazují, střelou zápěstím z vrcholu pravého kruhu pro vhazování se prosazuje JEFF CARTER a hosté opět vedou! Asistence: Drew Doughty, Tyler Toffoli.
23:25
Wild vyhazují puk ven ze třetiny.
23:05
Za držení odchází na trestnou lavici domácí Clutterbuck.
22:43
Minnesota se bude bránit v oslabení, rozhodčí signalizují vyloučení.
22:00
Minnesota odehrála dobrou přesilovou hru, na bránu Kings šlo několik dobrých střel, ale ani jedna si nenašla cestu za záda Quicka.
21:39
21:20
Domácí hokejisté již v útočném pásmu v přesilovkovém rozestavení.
20:45
Vhazování před Backströmem, to je pro Kings dobré.
20:35
Pouze na trestné lavici začíná Martinez své účinkování ve druhé třetině, hosté se budou bránit ještě přes minutu v oslabení.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 3:01 hodin (změna času na letní).
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Minnesota: 11

LA Kings: 13
V první třetině se dobrým výkonem prezentovali hosté, kteří většinu času svého soupeře přehrávali. Přesto je po první třetině stav nerozhodný, když Kings sice dostal do vedení v osmé minutě Brown, to ale bylo ze strany Los Angeles všechno. V přesilové hře pak ve čtrnácté minutě vyrovnal Cullen a tento stav zůstal již nezměněn.
20:00
19:38
Bylo totiž signalizované vyloučení na straně Kings, Martinez si jde již sednout na trestnou lavici, domácí si zahrají přesilovou hru.
19:18
Wild stráví závěr třetině před Quickem.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:37
Clark postupuje z pravé strany až před Qucika, nikým nebráněn, střílí, skvělý zákrok gólmana Kings.
18:05
Proti jsou ale hokejisté Kings, kteří kontrolují puk.
17:39
Vhazování po pravici Backströma, domácí vyhrávají vhazování a postupují před Quicka.
16:50
Kings nyní svírají svého soupeře v jeho třetině, zatím jsou hosté mírně aktivnější, a to i přes obdržený gól.
16:16
Cullen opět doráží před brankou Kings, tentokrát je Quick pozorný a chytá.
15:00
Začíná poslední pětiminutovka první třetiny, stav je nerozhodný.
13:19
Je vyrovnáno. Setoguchi odvedl dobrý kus práce, když zavezl puk útočného pásma, přenechal Bouchardovi, ten si všiml volného MATTA CULLENA na levé straně, přihrává mu a ten z voleje překonává Quicka v bráně Kings. Asistence: Devin Setoguchi, Pierre-Marc Bouchard.
12:30
Hodně dlouhá pasáž bez přerušení, puk mají na holi domácí hokejisté, kteří ale pouze nahazují puk do útočného pásma.
11:23
Hraje se dlouho bez přerušení, oba Stoll a poté i Ellerby se dostávají do zakončení, obě střely Backström vyráží.
10:26
Kings postupují do útočného pásma, Kopitar a Brown nyní "motají" hlavy obraně Wild, ovšem bez střeleckého efektu.
09:05
Wild tak budou v dalším průběhu utkání dohánět jednobrankovou ztrátu, hosté ale hrají v pohodě, to nebude snadné!
07:58
A je to gól! DUSTIN BROWN se prosazuje při přesilové hře, když se dostává ke střele z levé strany a zlblízka překonává Backströma! Hosté vedou. Asistece: Jake Muzzin, Anze Kopitar.
07:50
Hosté mají na ledě to nejlepší, co mají k dispozici.
07:37
Závar před Backströmem, důležité je, že puk zůstal před brankovou čárou, stav se nemění.
07:15
Kings zahajují přesilovou hru u své branky.
06:55
Vylučuje se, na trestnou lavici usedá Clayton Stoner, hosté si zahrají přesilovou hru.
05:49
Vhazování po pravici Quicka, domácí vyhrávají vhazování, od modré střílí Clark, puk je tečován do ochranné sítě.
04:22
Wild nahazují puk do útočného pásma, ale tam se ho zmocňuje Muzzin, který vyváží do středního pásma.
03:40
Dustin Brown se dostává do zakončení z pravé strany, pozorný Backström.
02:34
Závar před Backströmem, kterém puk z hole Parise vypadl z lapačky, ale M. Koivu svému gólmanovi pomohl s přikrytím puku.
02:19
Další střela domácích, Quick chytá.
01:41
Cullen je prvním střelcem, který střílí na bránu, ale Quick je pozorný.
00:01

Minnesota Wild: Backström (Kuemper) – Suter, Brodin, Falk, Gilbert, Stoner, Spurgeon – Parise, M. Koivu, Coyle – Bouchard, Cullen, Setoguchi – Heatley, Brodziak, Clutterbuck – Rupp, Konopka, Mitchell

Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Muzzin, Doughty, Scuderi, Vojnov, Martinez, Ellerby – Carter, Kopitar, Brown – Toffoli, M. Richards, J. Williams – King, Stoll, Lewis – Clifford, Fraser, J. Nolan

Rozhodčí: Furlatt, Hasenfratz – MacPherson, Sharrers.
Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž Minnesota Wild přivítá na svém ledě Los Angeles Kings.
MINNESOTA WILD
Domácí jsou po třiatřiceti zápasech druzí v Severozápadní divizi, když zatím dvacetkrát vyhráli a dvakrát prohráli v prodloužení a "brali" alespoň bod. Bez bodu končili zatím zápas jedenáctrát a na první Vancouver ztrácí dva body. V pořadí Západní konference je Minnesota na čtvrtém místě se sedmibodovým náskokem na nepostupové deváté místo.
LOS ANGELES KINGS
Obhájce prvenství se aktuálně drží na druhém místě Pacifické divize, když první Anaheim ztrácí deset bodů. Kings v dosud odehraných třiatřiceti zápasech devatenáctkrát vyhráli a dvakrát prohráli v prodloužení. Dvanáctkrát prohráli v řádné hrací době a nezískali ani bod. V pořadí Západní konference se tak Los Angeles drží na pátém místě, když na nepostupové deváté místo, na němž v současnosti "sídlí" Dallas, má náskok pěti bodů.