Montreal - Washington | ONLINE | 10.4.2013 01:30 | NHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Pro dnešek je to vše, příště znovu na shledanou.
92,9%
Třetí třetinu sehráli hosté velmi dobře, brankou Hillena se dostali už do dvoubrankového vedení. Za domácí sice dokázal snížit Eller, to už ale bylo vše. Washington vítězí v areně silného Montrealu, který doteď doma vyhrál čtyřikrát v řadě. Caps dnes byli ale o něco lepší a zaslouženě vítězí.
58:54
Puk mají domácí za vlastní brankou, Habs teď utíká čas hodně rychle.
56:38
Montreal právě vstřelil branku!
Canadiens vybojovali naději na body. Domácím se povedl podobný gól jako byl třetí gól hostů. Neuvirth nemohl vidět střelu od modré, puk končí i díky teči LARSE ELLERA k radosti tribun v síti. Asistence: Nathan Beaulieu, Alex Galchenyuk.
55:53
Velký tlak do branky Washingtonu, český gólman společně s obranou situaci ustál a hosté dostávají puk pryč z pásma.
55:00
Evidentní faul na Ovečkina není odpískán, domácí tak mají šanci v útočném pásmu, Neuvirth zasahuje a puk drží.
54:31
Nyní zasahuje lapačka českého gólmana Ovečkinova týmu.
54:08
Pacioretty trefuje střelou z téměř nulového úhlu do odkryté branky tyč!
53:26
Washington hraje výborně takticky, zároveň se ale nebojí zaútočit. Domácí to budou mít v závěru hodně obtížné.
51:32
Caps se ubránili dalšímu útoku domácích a vyráží na zteč.
50:51
Výborný zásah Neuvirtha, tentokrát stihl pokrýt střelu z levého kruhu lapačkou. Dnes se řadí k nejlepším hráčům zápasu...
49:59
Zákrok na hraně pravidel teď předvedl obránce Washingtonu před vlastní brankou, sudí ale nepískají.
48:39
Caps hrají nyní výborně. Soupeře nepouští na obranou půli a nutí ho k chybám. Teď přichází icing Habs.
47:25
Puk má Schultz a rozehrává akci hostů.
46:14
Domácí jsou pod dekou, Caps nyní domácímu mužstvu nic nedovolují. Vhazuje se před Neuvirthem.
45:33
Washington právě vstřelil branku!
Capitals se výrazně přibližují vítězství! Střelu JACKA HILLENA od modré čáry nemohl Price vidět, puk mu zapadl do nechráněné oblasti branky. Tým kapitána Ovečkina vede už o dvě branky! Asistence: Marcus Johansson, Nicklas Backstrom.
45:07
Strkanice za brankou Caps, nejaktivnější jsou Oleksy se Subbanem.
43:37
Subban vyslal z pravého kruhu dělo na branku Neuvirtha, ten vyráží puk centimetry vedle levé tyče! Kdyby šel puk do branky, nikdo by ho zastavit nedokázal, teď měli domácí smůlu.
42:53
Montreal drží útočné pásmo, nedostává se ale do šancí.
41:45
Perreault se dostal do střelecké pozice na pravém kruhu, Price puk krotí na rameni.
40:33
Třetí část začíná icingem domácího celku.
40:01
Washington ve druhé třetině dvěma brankami otočil vývoj utkání a nyní je blíže vítězství. Nejprve se trefila hvězda ligy Ovečkin, rychle poté otočil silovým a z malé části i šťastným gólem Fehr. Zápas je ale stejně jako po první třetině otevřený, tentokrát ale vedou hosté... Třetí třetina začne cca v 3:31.
40:00
39:35
Je z toho ale jen icing.
39:30
Puk mají domácí za vlastní brankou a připravují poslední útok této třetiny.
38:33
Icing Caps.
38:14
Vhazuje se po pravici Neuvirtha.
37:37
Caps se soustředí na ubránění náskoku do konce třetiny, body se letos z Montrealu vozí velmi těžce. Montreal vyhrál poslední čtyři domácí zápasy.
36:42
35:48
Domácí zakládají útok středem, poslední minuty jsou ale v útlumu
34:10
Caps se vlastní nepřesností vyvádí z útočného pásma. Další akce končí nahozením Carlsona na Price – ten musí puk opět podržet.
33:01
Opět musí zasahovat Price. Vhazuje se v obranném pásmu Habs.
32:07
Obrovská šance Habs, domácí ale ani do odkryté branky nedokázali skórovat, Neuvirth společně s obranou ustál další velký nápor Montrealu.
31:52
Domácí se pokouší o rychlé srovnání, Markov pálí od modré vedle.
31:15
Po útočné akci domácích okupují útočnou třetinu i Caps.
29:36
A to přináší druhou branku, tým z hlavního města otáčí skóre! Střela z úhlu se od Price odrazila do vzduchu, puk poté zapadl do branky za záda nic netušícího gólmana Canadiens. Hodně silový gól se tak povedl ERICU FEHROVI! Asistence: Steven Oleksy, Jack Hillen.
29:27
Domácí jsou nadále pod tlakem, Caps točí soupeře v jeho obranném pásmu.
27:50
Je srovnáno! Caps zvýšili tempo a to přináší své ovoce! Kapitán týmu z hlavního města, hvězdný ALEXANDER OVEČKIN udělal umnou kličku za modrou čarou, přešel beka a svou vyhlášenou střelou zápěstím trefil z poměrně velké vzdálenosti na pravou tyč! Vzhledem k aktuálnímu výsledků Tampy je tak "Ovie" momentálně nejlepším střelcem NHL! Asistence: John Carlson, Nicklas Backstrom.
27:12
Střelu Carlsona od modré vyráží opět Price. Caps zintenzivňují střelbu, zatím ale velké šance nepřichází.
26:20
Hillenovu střelu našel v lapačce Price.
26:05
Price kryje nahození z pravého křídla, puk podrží.
25:05
Vhazuje se před Neuvirthem.
24:45
Caps mají problémy s přechodem středního pásma do útočného, domácí výborně napadají.
23:09
Montreal byl blízko gólu, Neuvirth ale udržel betony s pukem před brankovou čarou.
22:49
Velký tlak do branky Price, branka je ale posunuta a dorážka Brouwera se tak už nemůže uznat.
22:29
Hosté jsou již v pěti, vhazuje se po pravici Neuvirtha.
21:49
Puk mimo hrací pole, hra přerušena. Domácí hrají přesilovku dobře, Neuvirth ale zatím působí jistě.
21:17
Pacioretty svou střelou míjí pravou tyč.
20:30
Připomínám, že Habs ještě dohrávají přesilovou hru.
20:01
V první třetině byli o něco lepší domácí. Montreal střílel z každé pozice, každý puk šel na branku Neuvirtha. Ten si počínal dobře, jednou ale situaci neustál, Eller měl ale velmi dobrou pozici. Caps ale mají herní potenciál i formu, zápas je otevřený. Druhá třetina začne cca v 2:32.
20:00
19:59
Ovečkin vyloučen za sekání.
19:51
Icing Canadiens. Podaří se hostům srovnat do třetiny?
18:55
Po střele Volpattiho v pohodě zasahuje lapačkou Price.
18:34
Caps zatím nenachází recept na průchod do útočného pásma, pro domácí tým zatím nejsou velkou hrozbou.
17:24
Caps se v útočném pásmu pokouší o rychlou odpověď, domácí jsou ale v první třetině lepší ve všech činnostech.
15:44
Domácí se dostávají do vedení! LARS ELLER dostal přihrávku zpoza branky přímo před Neuvirtha a pohotovým zakončením překonává českého gólmana, který měl minimální šanci na úspěch. Asistence: Brandon Prust, Alex Galchenyuk.
14:44
Puk mají domácí v útočném pásmu.
12:55
Caps nesehráli přesilovku špatně, domácí tým se ale ubránil.
12:34
Green dvakrát vypálil od modré, nic z toho nebylo a domácí vyhazují.
11:19
Ovečkin podražen na modré, sudí ale nepískají. Domácím se díky tomu daří vyhodit.
10:54
Bude se vylučovat. Pacioretty vyloučen za hákování. Do hry se tak dostává nejlepší přesilovka v lize – washingtonská.
10:35
Ofsajd Canadiens.
10:00
Domácí se soustředí na to, aby stříleli z doslova každé pozice. Soupeři navíc nedovolí přejít přes půlku hřiště.
09:20
A další zásah pro českého gólmana, teď snadno pokryl střelu Markova zleva do lapačky. Domácí jsou v posledních minutách nastěhovaní v útočném pásmu.
08:15
Caps dostali sami sebe pod tlak nepřesnou rozehrávkou v obranné třetině, to vyústilo v jedovatou střelu Galchenyuka z levého kruhu. Neuvirth na svém místě.
07:15
A znovu...
07:08
Vtipná situace vznikla v brankovišti Caps – po velkém tlaku domácích hráčů se branka za Neuvirthem zapotácela a spadla tak, že byl český gólman Washingtonu doslova v pasti. Hra je přerušena, následují buly.
06:15
Oba týmy chtějí hrát útočně, hra se přelévá z jednoho obranného pásma do druhého... Je znát, že mají oba soupeři formu, na ledě není znát žádný respekt a hraje se hezky útočně. Po zásahu Neuvirtha následují buly po jeho pravici.
05:26
Na druhé straně pálí pohotově Fehr, puk jde ale těsně vedle.
05:09
Canadiens okupují útočné pásmo a dostávají hosty pod tlak.
04:01
Green nahazoval před branku domácích na teč, puk drží domácí gólman.
03:36
Montreal na malý okamžik zakombinoval v útočném pásmu, Caps se ale v klidu ubránili.
02:52
Beagle využil své rychlosti a dostal se s pukem před Price, útočník hostů zakončoval v pádu ale do odkryté branky, Price senzačně puk ještě stihl zachytit!
02:15
Další dobře sehraná akce Caps, rychlý výpad středem se tentokrát ale neujal.
01:18
Ovečkin pálí z otočky, Price vyráží! O dorážku se ještě nebezpečně pokoušel Backstrom, domácí gólman ale svůj tým podržel!
00:01
Jak dopadne dnešní utkání? Pro podrobný průběh sledujte onlajn reportáž...
Washington měl sice velmi nepovedený vstup do sezony, nyní ale Ovie a spol válcují všechno, co válci z hlavního města přijde do cesty. V týmu Capitals začali fungovat tradiční opory, na kterých tým stojí. Hvězdný kapitán, nejlepší střelec NHL, její velká ikona a neúnavný dříč Alex Ovečkin opět hraje svůj standard – výkony hodné hvězdy. Ovie je u všeho dobrého, co se Caps na ledě daří a on je jedním z největších důvodů, proč se Capitals opět daří. Není ale sám. K vynikajícím výkonům se probudil i obránce Mike Green, stejně tak Ovečkinův vrchní centr a nahravač – Nicklas Backstrom. Caps mají navíc vůbec nejlepší přesilovku v NHL, což dokazují zápas co zápas.

V tabulce Východní konference jsou třetí s dvaačtyřiceti body. Z posledních šesti zápasů vyhráli svěřenci úspěšného trenéra Oatese pět zápasů, nestačili jen na Philadelphii, se kterou padli v prodloužení.
Canadiens se velmi daří. Po loňské sezoně, která se zapsala k nejhorším v historii, se týmu letos velmi daří. Montreal vede svou divizi, ve Východní konferenci je na druhém místě o tři body za Pittsburghem a třináct bodů před svým dnešním soupeřem. Průběžné skóre nadupaného týmu je 120:91. Z posledních šesti zápasů Canadiens vyhráli pět, nestačili pouze na Philadelphii. Naposledy hráli doma s Bostonem, vyhráli 2:1.
Pěkný pozdní večer s NHL, další zápas v závěrečném sprintu v základní části sehraje doma Montreal proti týmu z hlavního města USA – Ovečkinovu Washingtonu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.