Ottawa - Toronto | ONLINE | 24.2.2013 01:00 | NHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Hvězdy zápasu:

1 - Colin Greening (1+2)

2 - Erik Condra (1+1)

3 - Clarke MacArthur (1+0).
Velmi napínavý závěr měl dnešní zápas, když se necelou půl minutu do konce prosadil Greening, který tak rozhodl o vítězství Ottawy v tomto vyrovnaném zápase. Ottawa tedy poráží Toronto 3:2.
60:00
59:36
Ottawa právě vstřelila branku!
Hala bouří, Senátoři zřejmě rozhodují o plném bodovém zisku necelou půlminutu před třetí sirénou! Rozhodující branku vstřelil COLIN GREENING. Asistence: Wiercioch, Zibanejad.
56:08
54:08
Neil vyloučen na 2 minuty za hrubost.
47:10
Toronto právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Trefil se CLARKE MACARTHUR. Asistence: Kostka, Kadri.
45:33
Gryba je vyloučen na 2 minuty za držení.
40:01
40:00
39:17
Těsně před koncem druhé třetiny dostává Ottawu do vedení ERIK CONDRA. Asistence: Eric Gryba, Colin Greening.
28:25
26:25
Kulemin je vyloučen na 2 minuty za podražení.
20:01
20:00
10:52
Domácí vyrovnávají, když přesně zamířil MIKA ZIBANEJAD. Asistence: Colin Greening, Erik Condra.
3:32
Hosté se dostávají do vedení, když se mezi tři tyče trefil MIKHAIL GRABOVSKI. Asistence: Nikolaj Kulemin, Jay McClement.
00:01

Ottawa Senators: Bishop (Lehner) - Gončar, Wiercioch, Lundin, Phillips, Gryba, Methot - Alfredsson, Turris, Silfverberg - Condra, Zibanejad, Greening - Neil, Smith, Dziurzynski - O'Brien, Grant, Daugavins

Toronto Maple Leafs: Scrivens (Rynnas) - Holzer, Phaneuf, Kostka, Gunnarsson, Fraser, Franson - Kessel, Bozak, Van Riemsdyk - Kulemin, Grabovski, McClement - Komarov, Kadri, MacArthur - McLaren, Steckel, Brown

Rozhodčí: Chris Rooney, Greg Kimmerly - David Brisebois, Derek Nansen.
Toronto Maple Leafs

Toronto se nachází na šestém místě Východní konference se ziskem dvaadvaceti bodů. Z posledních pěti zápasů má Toronto na svém kontě tři vítězství a dvě porážky.

V posledním zápase vyhrálo Toronto na svém ledě 3:1 proti Buffalu.
Ottawa Senators

Ottawa se nachází na sedmém místě Východní konference se ziskem dvaadvaceti bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrála Ottawa tři zápasy z toho dva po nájezdech. Dvakrát odcházela z ledu poražená.

V posledním zápase vyhrála Ottawa na svém ledě 3:2 po samostatných nájezdech proti Rangers.
Vítám Vás u sledování nočního zápasu NHL, kde Ottawa Senators na svém stadionu přivítá Toronto Maple Leafs. Tímto zápasem Vás bude změnami stavu provázet Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.