Rangers po výborném výkonu ve třetí třetině vítězí v dnešním zápase nad Torontem 5:2. Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Hvězdy zápasu:

1 - Marián Gáborík (2+2)

2 - Marc Staal (1+1)

3 - Brad Richards (1+1)
60:00
59:14
Stepan je vyloučen na 2 minuty za hákování.
58:45
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí si připisují další branku, když opuštěnou klec trefil MARIÁN GÁBORÍK. Asistence: Rick Nash.
57:08
Domácí si pojišťují své vedení, když na rozdíl dvou branek navyšuje BRIAN BOYLE. Asistence: Michael Del Zotto, Derek Stepan.
52:57
Domácí otáčejí stav zápasu, když se střelecky prosadil MARIÁN GÁBORÍK. Asistence: Marc Staal, Brad Richards.
47:36
Domácí vyrovnávají, když se střelou od modré čáry prosadil MARC STAAL. Asistence: Michael Del Zotto, Marián Gáborík.
40:01
40:00
39:14
37:14
Hosté hráli v šesti a nyní budou hrát 2 minuty v oslabení.
33:58
31:58
Grabovski je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
30:41
28:41
Halpern vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
25:43
Domácí snižují na rozdíl jedné branky, když se přesně trefil BRAD RICHARDS. Asistence: Marián Gáborík, Rick Nash.
21:35
20:01
20:00
19:35
Bozak je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
17:15
Toronto právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesilovou hru, když puk do branky poslal JAMES VAN RIEMSDYK. Asistence: John-Michael Liles, Clarke MacArthur.
15:39
Domácí hráli v šesti hráčích a dostávají 2 minutový trest.
14:56
12:56
Frattin je vyloučen na 2 minuty za hákování.
6:25
Hosté se dostávají do vedení, když se střelecky prosadil MIKHAIL GRABOVSKI. Asistence: John-Michael Liles, Nikolaj Kulemin.
4:01
Hned po vhazování se do sebe pustili Rupp s Orrem a oba dostávají 5 minutový trest za bitku.
3:59
Asham a Brown se pustili do ruční výměny názorů a oba si na trestné lavici posedí 5 minut.
3:07
1:07
Callahan je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.
00:01

New York Rangers: Lundqvist (Biron) - Girardi, McDonagh, Del Zotto, Staal, Stralman, Eminger - Gáborík, Richards, Nash - Callahan, Stepan, Pyatt - Hagelin, Boyle, Rupp - Asham, Ferriero, Halpern

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) - Kostka, Phaneuf, Liles, Fraser, Komisarek, Gunnarsson - Kessel, Bozak, MacArthur - Kulemin, Grabovski, Van Riemsdyk - Komarov, Kadri, Frattin - Brown, McClement, Orr
Toronto Maple Leafs

Toronto podává na začátku sezóny dobré výkony, když vyhráli dva ze čtyř zápasů, když porazili Montreal (2:1) a Pittsburgh (5:2). Naopak nestačili na Buffalo (1:2) a Islanders (4:7). Dnes tedy uvidíme, jestli si Toronto dokáže připsat další body.
New York Rangers

Rangers nevstoupili do letošní sezóny dobře, když ze čtyř zápasů vyhráli pouze jeden a to ještě v prodloužení, když porazili 4:3 Boston. V posledním zápase hráli Rangers s Flyers, kterým podlehli těsně 1:2. Dnes by jistě zisk bodů náležitě ocenili.
NHL dnes v noci pokračuje dalšími zápasy, které budou určitě zajímavé. Jeden takový zápas odehraje New York Rangers, který na svém ledě přivítá Toronto Maple Leafs. My Vám z tohoto zápasu budeme přinášet změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.