To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Minnesota: 33

3. třetina:

San Jose: 12

Minnesota: 18
Dnešní utkání je u konce. Domácí hokejisté zvládli tento těžký zápas a po výhře 4:2 se radují z dalších důležitých bodů. Zápas dnes vyšel českému forvardovi Martinu Havlátovi, který jeden gól sám dal a na jeden přihrál. V sestavě Wild se blýskl Bacskström, který sice čtyři góly dostal, ale několik dalších jich pochytal.
60:00
59:32
Tak nakonec rozhodčí nevylučují nikoho, pokračujeme v šesti proti čtyřem.
59:25
Důležité pro Sharks je, že Niemi udržel puk před brankovou čáru a není to branka!
59:25
Hosté mají dvojnásobnou převahu šesti proti čtyřem, závar před Niemim a je z toho chumel hráčů zaklesnutých do sebe – jak toto rozhodčí rozřeší?
59:07
A pozor, rozhodčí přerušují hru, na trestnou lavici usedá dommácí Sheppard, to bude zajímavý závěr!
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny.
58:49
Hosté to zkoušejí bez gólmana v šesti!
58:16
Wild nahazují puk do útočného pásma, ale rozhodčí pískají ofsajd.
57:39
Opět Heatley, který zůstává na ledě, ale nepovedlo se mu přejít přes obránce soupeře.
56:46
Niemi musí mít pevně betony u levé tyčky, Heatley se snažil propasírovat puk do branky, nepovedlo se.
55:43
Gomez uklidňuje hru za vlastní brankou, spoluhráči prostřídali.
55:00
Začíná poslední pětiminutovka třetí třetiny, hostům se čas povážlivě krátí.
54:33
Martin Havlát bojuje o kotouč na pravé straně v útočném pásmu, ale ztrácí ho.
53:22
Setoguchi projel napříč útočným pásmem soupeře, ale obrana soupeře ho nepustila do zakončení.
52:28
Zakázané uvolnění Wild, bude se vhazovat před Backströmem.
51:04
Stuart v ofsajdu, rozhodčí přerušují hru.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny.
49:40
Gomezovu střelu blokuje obrana Wild a puk opět mimo útočnou třetinu Sharks.
48:52
Hosté vyváží puk do útočného pásma a je z toho dokonce i střela z pravé strany Clutterbucka, Niemi se musí mít na pozoru!
48:20
Opět se vylučuje a opět na straně hostů, za hru vysokou holí je vyloučen Suter, San Jose si zahraje další přesilovou hru.
47:58
Puk mimo hřiště, bude se vhazovat ve třetině Sharks.
46:55
San Jose právě vstřelilo branku!
TERRY JOSEPH GALIARDI odhadl směr odraženého kotouče, najel si z pravé strany před Backströma a vložil svou hůl do dráhy puku, který vystřelil Martin Havlát, ten "zaplul" do branky! Využitá přesilová hra. Asistence: Martin Havlát, Scott Gomez.
46:44
Stále však pokračuje přesilová hra San Jose pět na čtyři.
46:13
Opět se vylučuje, a to na obou stranách, na trestnou lavici usedá domácí Marleau a hostující Falk.
46:10
Střelu Pavelskiho od modré zblokoval někdo v "davu" před brankou Wild.
45:42
Puk ve středním pásmu, domácí zaváží před Backströma.
45:34
Zach Parise fauluje, za hákování dostává dvouminutový trest, domácí si zahrají přesilovou hru.
45:23
Havlát nahazuje puk do útočného pásma, ale Gomez byl zastaven obranou Wild.
44:39
A i na druhé straně se "něco" děje – střelu Suteru z levé strany zastavuje až tyčka!
43:25
Sharks se úvod třetí třetiny povedl na výbornou, hosté nestíhají bruslit a drží je skvělý Backström.
42:56
Gomez střílí z pravé strany, Backström vyráží levým betonem.
41:05
Galiardi v dobré šanci, Backström jeho bekhendovou střelu z bezprostřední blízkosti chytá.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 6:26 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

San Jose: 11

Minnesota: 9
Druhou třetinu vyhráli hosté, kteří dokázali během pětadvaceti vteřin srovnat "krok" se svým soupeřem a vyrovnat na 2:2. Wild se v této části zápasu hodně zlepšili, oproti první třetině, stejně však nakonec odchází do kabin s jednobrankovou ztrátou, když třetí branku San Jose vstřelil Thornton, který tak stanovil konečné skóre po dvou třetinách.
40:00
39:20
Ofsajd San Jose, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:42
Ani M. Koivu nedokázal proniknout do útočné třetiny.
38:09
Coyle ztrácí puk při přechodu přes střední pásmo, hosté to musí zkusit znovu.
36:32
Hosté se snaží o odpověď, opět sledujeme napadání rozehrávky San Jose, Wild v útočném pásmu.
35:47
V závěru druhé třetiny tak domácí opět vedou, jak odpoví Minnesota?
34:42
Ovšem tak, jako mají Wild Heatleyho, mají Sharks JOE THORNTONA, který je famózní! Burns vybojoval puk, přihrává Thorntonovi, který se na levé straně před Backströmem ještě rozmýšlí, zda nepřihrát na pravou stranu Havlátovi, v tom okamžiku přichází blesková střela, který "zaplula" do branky Minnesoty! Asisence: Brent Burns.
34:07
Galiardi ve spolupráci se Sheppardem dokázali ohrozit branku Wild, ale Backström jakékoliv nebezpečí eliminuje.
33:21
Hostům se nyní daří napadat rozehrávku Sharks, domácí nyní nejsou schopní rozehrát a dostat se přes střední pásmo!
32:28
Souboj u mantinelu za brankou San Jose, úspěšnější domácí hokejisté.
31:23
Máme za sebou zajímavý zvrat přesně v polovině utkání, co nás čeká v té druhé?
30:58
Minnesota právě vstřelila branku!
Pětadvacet vteřin hry stačilo hostům na to, aby srovnali stav utkání! DANY HEATLEY vzal odpovědnost na sebe, pronikl z levé strany do útočného pásma, vypálil neskutečnou dělovku, která zazvonila za zády Niemiho, jeho "švih" lapačkou přišel pozdě! Asistence: Justin Falk.
30:33
Ano a netrvalo to ani minutu! CHARLIE COYLE s Parisem postupují do přečíslení dva na jednoho, Parise střílí z pravé strany, puk míří těsně vedle tyče, ale tam je pohotová dorážka Coyla! Asistence: Zach Parise, Jonas Brodin.
29:38
Minnesota v posledních minutách hru nejen vyrovnala, ale často musel zasahovat i Niemi, "přijde" kontaktní gól?
29:11
Ofsajd Wild při přechodu do útočného pásma.
27:59
Vhazování po pravici Niemiho, puk mají však domácí.
26:45
Sheppard střílí na Backströma, ten nemá problémy s jeho střelou.
25:40
Znovu – Havlát, Burns a bekhendová střela Boyleho z vrcholu brankoviště, skvělý Backström!
25:18
Opět akce Martina Havláta, který prokličkoval do útočného pásma, přihrává Burnsovi, jeho střela z levé strany končí na Backströmovi.
24:38
M. Koivu zavezl puk do pásma, přihrává Spurgeonovi, ten pohotově střílí z pravé strany – vedle.
23:18
Galiardi s Pavelskim se dostávají před Backströma, druhý jmenovanný střílí, Galiardi se snaží dorážet, ale M. Koivu kontroloval situace s Backströmem.
22:50
Wingels nezachytil přihrávku Havláta zpoza branky, přesilová hra Sharks končí.
22:15
Minnesota se brání zatím výtečně, v podstatě se domácí nedostali do pořádné šance.
21:30
Couture střílí z levé strany, ale jenom "namazal" Clutterbuckovi, který vyrazil do úniku, ale byl zastaven, a tak alespoň vystřelil na Niemiho a odchází střídat.
21:08
Sharks v útočném pásmu v přesilovkovém rozestavení.
20:50
Pavelski byl zasažen holí Stonera, který je vyloučen za hru vysokou holí, domácí si zahrají přesilovou hru.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 5:30 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

San Jose: 10

Minnesota: 6
Skončila první třetina, ve které jsme sledovali výtečný výkon domácích hokejistů, kteří svou převahu na ledě dokázali vyjádřit dvěma brankami, které vstřelil Havlát a Boyle. Do kabin tak obě mužstva odchází za stavu 2:0 pro San Jose. Dokáží hosté změnit svůj herní projev v dalších dvou třetinách?
20:00
19:22
Martin Havlát střílí "z první" z mezikruží, skvělý zákrok Backströma!
19:16
Zakázané uvolnění Wild, vhazování po levici Backströma.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:16
Závěr třetiny patří jednoznačně hokejistům San Jose, kteří soupeře téměř nepouští před Niemiho.
17:10
Suter nyní skvěle zasáhl proti střele Brauna od modré, opět skvělé střídání Havláta s Thorntonem.
16:05
Tennyson střílí na druhé straně od modré, ale puk ani k Backströmovi nedolétl.
15:41
Setoguchi se snaží dostat ke střele, ale obrana Sharks mu to znemožnila.
15:00
Začíná poslední pětiminutovka první třetiny, domácí zatím dominují.
14:22
Vhazování ve středním pásmu, puk získávají hosté.
13:10
Výtečný zákrok Backströma proti Galiardimu, který na něho jel sám a mohl dát třetí branku Sharks! Gólman Wild se mu vrhl pod nohy a hokejkou mu vypíchl puk!
11:29
Patrick Marleau střílí z levé strany z kruhu pro vhazování a za Backströmem zní tyč!
10:22
Heatley opět před Niemim, ale je tam sám, spoluhráči jsou obsazení, není komu přihrát.
09:32
Sharks kombinují ve středním pásmu a čekají na "skulinku", kudy proniknout před Backströma.
08:50
S podporou Heatleyho to však není tak "horké", proto Wild opět ztrácí pásmo.
08:13
Hosté se však mohou spolehnout na Heatleyho, který je schopen sám přejít přes bránící hráče Sharks a získat útočné pásmo pro Wild.
07:50
Desjardins napadá rozehrávku Wild.
07:02
06:30
Hostům se daří vyhazovat puky ze třetiny.
06:05
Navíc Sharks pokračují v přesilové hře, tentokrát již "pouze" pěti proti čtyřem.
05:19
DAN BOYLE se dostává za obranu Wild a dává druhou branku Sharks poté, si vzal puk za vlastní brankou, přebruslil přes celé kluziště a blafákem do bekhendu překonává nakonec i Backströma, nádherný gól! Asistence: bez asistence.
05:02
A pozor, Stoner dostává také dvouminutový trest, domácí budou mít výhodu přesilové hry pěti proti třem!
04:55
Pavelski se dostává do zakončení z levé strany, skvělý zákrok Backströma.
04:20
Sharks přechází do útočného pásma, ale obrana Wild vyhazuje puk přes všechny čáry.
03:55
Poprvé se vylučuje, na trestnou lavici odchází Brodziak za hákování, Sharks si zahrají přesilovou hru.
03:25
Další útočná snaha hostů, ale je z toho "pouze" nahození puku za branku Niemiho, kde ho získávají domácí hokejisté.
02:45
Minnesota v útoku, ale obrana Sharks nepouští soupeře do zakončení.
01:34
To je začátek! MARTIN HAVLÁT dává první branku utkání, nenápadná akce, Burns přihrává za brankou Wild J. Thorntonovi, ten bleskově vrací před branku, kde číhá právě český forvard, na jehož přesnou střelu zápěstím je Backström "krátký". Asistence: Joe Thornton, Brent Burns.
00:45
Střela Setoguchiho z mezikruží, Niemi vyráží.
00:01

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Irwin, Boyle, Stuart, Tennyson, Vlasic, Braun – Havlát, J. Thornton, Burns – Marleau, Couture, Wingels – Galiardi, Pavelski, Sheppard – Desjardins, Gomez, Burish

Minnesota Wild: Backström (Hackett) – Suter, Brodin, Clark, Gilbert, Stoner, Spurgeon. – Parise, M. Koivu, Coyle – Bouchard, Cullen, Setoguchi – Heatley, Brodziak, Clutterbuck – Rupp, Konopka, Mitchell

Rozhodčí: Kimmerly, O´Rourke – Gibbs, McElman.
Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž San Jose Sharks přivítá na svém ledě Minnesotu Wild.
SAN JOSE
Nejproduktivnějším hráčem Sharks je Joe THORNTON, který nasbíral třiatřicet bodů za šest gólů a sedmadvacet asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená pětadvacáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Sharks je Patrick MARLEAU, který nasbíral šestadvacet bodů s bilancí šestnácti gólů a deseti přihrávek, aktuálně mu patří sedmapadesáté místo v bodování NHL.
2. Anaheim 53
3. Minnesota 44
4. Vancouver 44
5. Los Angeles 43
6. San Jose 42
7. Detorit 41
8. St. Louis 38
MINNESOTA WILD
Nejproduktivnějším hráčem Wild je Mikko KOIVU, který nasbíral třiatřicet bodů za devět gólů a čtyřiadvacet asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená čtyřiadvacáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Wild je Zach PARISE, který nasbíral třicet bodů s bilancí patnácti gólů a patnácti přihrávek, aktuálně mu patří třiatřicáté místo v bodování NHL.
Pořadí Severozápadní divize
1. Minnesota 44 b.

Češi na ledě
V utkání se může v dresu San Jose představit dvaatřicetiletý útočník Martin HAVLÁT.
Za Wild nenastupuje žádný český legionář.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.