To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.

San Jose: 27

Nashville: 24
65:00
Nashville právě vstřelil branku!
San Jose poprvé v této sezóně prohrává, i když v prodloužení! Rozhodující nájezd proměňuje CRAIG SMITH a Nashville tak získává druhý bod z dnešního utkání a připisuje si nesmírně cennou výhru v souboji s druhý nejlepším týmem Západní konference! Asistence: bez asistence.

64:48
Domácí se dokázali ubránit a prodloužení spěje ke svému konci, na řadu zřejmě přijdou samostatné nájezdy.
62:48
Střelec vyrovnávací branky, Čech Martin Havlát nyní komplikuje situaci svému týmu, když je vyloučen na dvě minuty za hákování.

San Jose právě vstřelilo branku!
Sharks díky přesnému bekhendu MARTINA HAVLÁTA využívají nabídnutou přesilovou hru a vyrovnávají stav utkání na 1:1. Asistence: Scott Gomez.
52:26
Nashville špatně střídá, na ledě bylo příliš mnoho hráčů, trest si jde odpykat Craig Smith.
40:59
Hned v úvodu třetí dvacetiminutovky se střelou zápěstím prosazuje SERGEJ KOSTICYN, který dává první branku utkání, hosté vedou! Asistence: Colin Wilson.

37:01
David Legwand jde za podražení na dvě minuty na trestnou lavici, přesilovou hru si zahrají Sharks.
29:07
I domácí jsou již v plném počtu.
28:05
27:07
Patrick Marleau oslabuje opět svůj tým, San Jose se po návratu Mike Fishera bude opět bránit v oslabení.
26:29
26:05
Přesilová hra Nashville končí, Mike Fisher jde za sekání na dvě minuty na trestnou lavici.
24:29
Douglas Murray jde za nedovolené bránění na trestnou lavici, hosté si zahrají přesilovou hru.
20:01
STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 1. třetina:

San Jose: 8

Nashville: 6
20:00
19:39
Dan Boyle (SJS) jde za nedovolené bránění na dvě minuty.
18:15
16:15
Hosté budou hrát v závěru první třetiny v oslabení, na trestnou lavici usedá Jonathan Blum za nedovolené bránění.
04:56
02:59
02:59
Tři vteřiny před návratem Yipa jde na trestnou lavici domácí Douglas Murray.
00:59
Vylučuje se hned v první minutě, Brandon Yip jde na trestnou lavici za držení, domácí si zahrají přesilovou hru.
00:01

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Vlasic, Stuart, Irwin, Boyle, Murray, Braun - Marleau, Thornton, Pavelski - Havlát, Couture, Clowe - Wingels, Handzuš, Galiardi - Sheppard, Gomez, Burish

Nashville Predators: Rinne (Mason) - Josi, Weber, Hannan, Klein, Gill, Ellis - Wilson, Fisher, Erat - Bourque, Legwand, Kosticyn - Spaling, Gaustad, Yip - Clune, Smith, Halischuk

Rozhodčí: Dwyer, Meier - McElman, Murchison.
V utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Nashville Predators.
San Jose Sharks
Sharks prožívá skvělý vstup do sezóny. Drží šňůru již sedmi vítězství v řadě, to znamená, že v této zkrácené sezóně, v níž zatím odehráli pouze sedm utkání, pokaždé zvítězili! Na prvním místě Pacifické divize mají již pětibodový náskok na druhý Anaheim.
Nashville Predators
Predators jsou v pořadí Centrální divize na čtvrtém místo, když ze sedmi odehraných utkání dvakrát vyhráli a třikrát prohráli v prodloužení. Dvakrát odešli z ledu bez bodu. Na první Chicago Black Hawks ztrácí již sedm bodů.
Češi na ledě
V utkání se může v dresu San Jose představit dvaatřicetiletý útočník Martin HAVLÁT.