Hvězdy zápasu:

1 – James Reimer (31 zásahů)

2 – Colton Orr (0+1)

3 – Michajl Grabovski (1+0).
Vítězem dnešního zápasu je Toronto, které vedlo už nad Bostonem již o tři branky, ale nakonec se musí spokojit s těsným vítězstvím 3:2. To ale Torontu určitě nevadí, jelikož si do tabulky připisuje cenné dva body, když porazilo velmi silný Boston, který dnes odehrál dobře jen třetí třetinu.
60:00
59:59
V poslední vteřině to zkoušel Seguin, ale jeho pokus si Reimer pohlídal.
59:48
Marchandova střela proletěla těsně vedle levé tyče.
59:30
Boston je usazen v útočném pásmu.
59:00
Boston znova v šesti hráčích!
58:44
Bruins právě vstřelili branku!
Boston snižuje na rozdíl jediné branky, když od modré čáry vystřelil ANDREW FERENCE a jeho rána skončila v síti. Asistence: David Krejčí, Rich Peverley.
58:25
Boston to zkouší s šesti hráči v poli! Rask už je na střídačce!
57:36
Toronto velmi pozorně brání a hokejisté Bostonu to mají velmi těžké.
56:25
Boston se tlačí do útoku, ale Toronto si závěr zápasu zatím dobře hlídá.
55:40
Nepřesná rozehrávka Bostonu končí zakázaným uvolněním.
54:26
Nebezpečně nyní vystřelil Kessel, ale jeho střela z pravého kruhu branku minula.
52:41
Tentokrát se ke střele dostal Paille, ale jeho střela k brance neprošla.
51:37
Z mezikruží střílel Horton, ale jeho střela letěla nad branku.
50:45
Bozak se dostal s Kesselem do přečíslení, které tato dvojice nevyřešila nejlépe, když celou tuto akci ukončila nepřesná přihrávka Bozaka.
49:04
Tak tato přesilová hra Bostonu nevyšla, když se v ní nedostali do žádné pořádné šance. Toronto je v plném počtu.
48:00
Bostonu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
47:04
Za podražení je na 2 minuty vyloučen Gunnarsson.
46:42
Na rozdíl jediné branky mohl snížit Bartkowski, ale jeho střela pouze orazítkovala břevno.
45:30
Seguin hledal v dobré pozici Marchanda, který na puk nedosáhl.
44:00
Chárova střela od modré čáry k Reimerovi neprošla.
42:30
Boston na inkasovanou branku rychle odpovídá, když se od modré čáry prosadil střelou zápěstím DENNIS SEIDENBERG. Bez asistence.
41:34
Do branky Bostonu nastupuje Rask, který v ní nahradí Chudobina.
41:34
Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto odskakuje svému soupeři na rozdíl tří branek, když velký důraz na brankovišti prokázal FRAZER MCLAREN, který doslova dotlačil puk do branky. Asistence: Colton Orr, Jay McClement.
40:45
Johnson vystřelil na Reimera od modré čáry a brankář Toronta si připsal další úspěšný zákrok.
40:01
Druhá třetina nám přinesla stejný výsledek jako ta první, když se ve 23. minutě přesně trefil Grabovski, který upravil skóre na 2:0 pro Toronto, které tímto stavem vede po druhé třetině nad Bostonem.
40:00
39:45
Toronto dohraje druhou třetinu v útočném pásmu.
39:05
38:52
Gardiner vystřelil od modré čáry, ale branku netrefil.
38:00
Toronto se usadilo v útočném pásmu, ale zatím se k žádné střele nedostalo.
37:30
Hosté se osvobozují.
37:05
Bartkowski je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
35:25
Boston má v posledních střídáních mírně navrch, ale Reimer drží svůj tým nad vodou.
34:39
Od modré čáry střílel Chára, ale puk znova skončil na výstroji dobře chytajícího Reimera.
33:42
Krejčí nebezpečně vystřelil z levého kruhu, ale Reimer jej vychytal.
31:35
V posledních střídáních mnoho šancí k vidění nebylo, když se hraje převážně ve středním pásmu.
30:40
Mohlo to být už o tři branky, když střelou z mezikruží rozezvučel břevno MacArthur.
29:33
Bergeron se dokázal probít přes obránce až ke střele, ale tu dokázal chytit Reimer.
28:46
Hra se nám velmi přitvrdila a je k vidění spousta hitů.
27:02
Nebezpečnou střelu Frattina dokázal Chudobin vyrazit do rohu kluziště.
25:38
Bostonu se dnes zatím vůbec nedaří v útočné fázi, když se nedokáže dostat do šancí.
24:02
Reimer si připsal další úspěšný zákrok, když kryl nahození Lucice.
23:30
Toronto je po vstřelené brance aktivnějším týmem a hraje velmi útočně.
22:52
MICHAJL GRABOVSKI si v útočném pásmu pohlídal tělem kotouč a posléze vystřelil z pravého kruhu přesně k tyči a navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Ryan Hamilton, Matt Frattin.
21:45
Toronto ale vybojovalo kotouč a žene se vpřed.
20:36
Boston se na začátku druhé třetiny natlačil do útočného pásma.
20:01
První třetina byla velmi vyrovnaná, když se hrálo na obě branky. Gól ale vstřelilo pouze Toronto, když se v 5. minutě efektivně uvolnil Kadri a tvrdou střelou zápěstím překonal Chudobina. Po první třetině tedy vede Toronto nad Bostonem 1:0.
20:00
19:46
Velkou možnost vyrovnat měl Horton, ale jeho střelu z otočky dokázal Reimer vykopnout betonem.
19:12
První třetina se zřejmě odehraje před Reimerem.
18:42
Až nyní vystřelil od modré čáry Paille, ale jeho střela branku netrefila.
17:45
Boston se teď usadil v útočném pásmu, ale k ohrožení Reimerovi branky se zatím nedostává.
16:32
Reimer nyní nezvládl rozehrávku za svojí brankou, když přihrál přímo na hůl Peverlyho, který pohotovou střelou trefil jen boční konstrukci branky.
16:04
Domácí se snažili rychlou kombinací dostat do útočného pásma, ale tu zastavilo postavení mimo hru.
15:36
Další dobrý zákrok Reimera, když vychytal Krejčího, který střílel z levého kruhu.
14:30
Reimer zamezil vyrovnání, když se k odraženému puku dostal Thornton, který už střílel do prázdné branky, ale domácí brankář tygřím skokem kotouč vyrazil.
12:50
Marchand se uvolnil a vyslal na Reimera tvrdou střelu, kterou domácí brankář se štěstím vyrazil.
11:51
11:12
Hosté se osvobodili, když dokázali vyhodit puk za branku Reimera.
10:00
Kadri se dostal do šance, ale jeho střela zápěstím skončila na bruslích jednoho z obránců.
9:51
Johnson je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
9:07
Liles nahodil od modré čáry puk na Chudobina a ten jej raději podržel.
8:00
Velmi nebezpečně na druhé straně vystřelil Grabovski, ale Chudobin jeho střelu dokázal vyrazit.
7:30
Od modré čáry vystřelil tvrdě Chára, ale jeho střela branku netrefila.
6:15
Rychlé přečíslení Toronta ukončuje postavení mimo hru.
5:00
Do ruční výměny názorů se pustili Orr a Thornton a oba dostávají 5 minutový trest.
4:58
Toronto jde do vedení, když se na modré čáře uvolnil NAZEM KADRI, který posléze z levého kruhu prostřelil Chudobina střelou pod vyrážečku. Asistence: Clarke MacArthur, John-Michael Liles.
4:18
Bozak nabral ve středím pásmu rychlost a dostal se až do zakončení, kde ale střelou nad vyrážečku neuspěl.
3:51
Kessel se snažil přejít přes Cháru, ale ten jej tvrdým hitem poslal k zemi.
2:19
Domácí se již málem radovali ze vstřelené branky, když Kadri vyslal na Chudobina střelu, která proletěla těsně vedle pravé tyče.
1:03
Puk ale vybojoval Marchand, který se dostal až ke střele, která branku neohrozila.
0:15
Toronto vyhrálo úvodní vhazování a hned se natlačilo do útočného pásma.
00:01

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Liles, Fraser, Franson – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kulemin, Kadri, MacArthur – Frattin, Grabovski, Hamilton – Orr, McClement, McLaren

Boston Bruins: Chudobin (Rask) – Ference, Chára, Seidenberg, Hamilton, Johnson, Bartkowski – Horton, Krejčí, Lucic – Seguin, Bergeron, Marchand – Peverley, Campbell, Paille – Thornton, Spooner, Pandolfo

Rozhodčí: St. Laurent, Leggo – Miller, Shewchyk.
Toronto se ve Východní konferenci nachází na šestém místě, když má na svém kontě pětatřicet bodů. Z posledních pěti zápasů vybojovalo Toronto pouze jedno vítězství, když dvakrát prohrálo v prodloužení a dvakrát v normální hrací době.

Boston se nachází na čtvrté pozici Východní konference, když má na svém kontě třiačtyřicet bodů. Z posledních pěti zápasů Boston třikrát vyhrál a dvakrát byl poražen.
NHL dnes v noci pokračuje dalšími zápasy. V jednom takovém se střetne Toronto Maple Leafs a Boston Bruins. Tímto zápasem Vás bude svým komentářem z dění provázet Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.