To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Carolina: 22

3. třetina:

Toronto: 15

Carolina: 5
Dnešní nádherné utkání je u konce. Z vítězství se radují domácí, kteří si nakonec hlavně za výkon ve třetí třetině, dva body zaslouží. Hosté nehráli špatně, ale v rozhodujících chvílích na soupeře prostě neměli. V samém závěru, kdy to Hurricanes zkoušeli bez brankáře, ještě dvakrát inkasovali a tak si z Air Canada Centre odváží nepříjemnou porážku 3:6.
60:00
59:57
Toronto právě vstřelilo branku!
Tak ještě branka, hosté to znovu zkouší bez gólmana, ale NIKOLAJ KULJOMIN dává šestou branku do prázdné branky a definitivně tak pečetí vítězství domácího týmu. Asistence: bez asistence.
59:48
Utkání se již pouze dohrává, o vítězi již není pochyb.
59:16
Ale domácí rychle trestají chybu soupeře na útočné modré, Corvo ztrácí puk a Kuljomin s JAYEM MCCLEMENTEM ujíždějí dva na jednoho a druhý jmenovaný dává do prázdné branky rozhodující branku. Asistence: Nikolaj Kuljomin, Dion Phaneuf.
59:03
Hosté hrají v šesti, Peters zůstal na lavičce.
59:03
Oddechový čas pro hosty.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny.
58:26
Navíc domácí hrají v neskutečné pohodě, to bude hodně těžké.
58:03
Hostům již mnoho času na vyrovnání nezbývá!
56:50
Ale není z toho nic, naopak, JOFFREY LUPUL projel s pukem na holi přes celé kluziště (!!!), z levé strany se natlačil před Peterse, kterého dokázal překonat! Fantastická akce, fantastický gól, fantastický hokej v Air Canada Centre! Asistence: bez asistence.
56:15
Domácí opět v útočném pásmu, tentokrát se ale hostům podařilo získat puk a Joe Corvo po pravé straně proniká do třetiny Maple Leafs.
55:41
E. Staal střílí z levé strany od modré, ale puk zablokovala obrana Maple Leafs.
54:35
Neuvěřitelné! Neuvěřitelné, jaký drtivý tlak, jaký "kolotoč", předvedli během těchto dvou minut hokejisté Toronta! To bylo doslova peklo, unavená čtveřice Hurricanes nestačila již zabránit střele DIONA PHANEUFA z pravé strany a domácí se dočkali vyrovnávací branky! Asistence: Joffrey Lupul.
54:30
54:00
Drtivý tlak domácích!
53:33
Hosté na chvíli vyhazují puk, alespoň dva z bránící čtveřice stihli vystřídat.
53:19
Ani dorážka Bozaka z pravé strany nekončí gólem.
53:01
Maple Leafs již v útočném pásmu.
52:30
E. Staal nyní oslabuje svůj tým, za faul hned po vhazování před Petersem, to je nepříjemné pro Hurricanes!
52:24
Peters nyní drží naděje Caroliny na vítězství, skvělé zákroky!
51:45
Tlustý se Sjominem získávají puk ve středním pásmu, ale nakonec se domácí dostávají do útočného pásma.
50:50
Grabovskij to myslel dobře, ale jeho spoluhráči mu neporozumněli, přihrávku zachytává obrana Caroliny.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka, povede se domácím vyrovnat?
49:38
Bowman nevybojoval puk v útočném pásmu, domácí rozehrávají, ale Kadri chybuje ve středním pásmu, Harrison se dostává před Reimera, kterého ale z bezprostřední blízkosti nepřekonává!
48:49
Neúnavný Kessel je opět na ledě a znovu proniká po pravé straně před Peterse, bránící Gleason ho ale nepustil do zakončení.
48:17
Další ošemetná situace před Petersem, Lilles se dokázal natlačit do brankoviště, ale gólmana Caroliny nepřekonal.
47:27
Na druhé straně zazvonila tyč po střele Phila Kessela!
46:55
Carolina právě vstřelila branku!
JORDAN STAAL se blýskl výtečnou individuální akcí, kdy sám po pravé straně pronikl do třetiny Toronta, prosmýkl se kolem Gunnarssona s Kadrim, nabruslil si před Reimera, kterého střelou zápěstím překonává! Asistence: Tuomo Ruutu, Joe Corvo.
46:33
Pitkänen nahazuje puk do třetiny Toronta, domácí obrana ale vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
46:02
Reimer raději podrží kotouč před dorážejícím E. Staalem, bude se vhazovat v obranné třetině Maple Leafs.
45:12
Sledujeme velice pohledný hokej, obě mužstva předvádí atraktivní a moderní hokej!
44:32
A Kadri je již před Petersem, najel si s pukem z pravé strany na mezikruží, střílí, Peters chytá.
43:53
J. Staal byl úplně sám u pravé tyče, ale v poslední chvíli mu puk odebral skvělým obranným zákrokem Kadri!
42:48
Mc Clement spěchá za vyhozeným pukem, ale Koljomin poté v ofsajdu na útočné modré.
41:51
Grabovskij opět "motá" obranu soupeře, nakonec střílí z pravé strany, vedle.
41:33
40:58
Domácí vstupují do třetí třetiny při přesilové hře.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 1:57 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Toronto: 8

Carolina: 10
Ve druhé třetině se více dařilo hostům, kteří dokázali dvěma brankami srovnat stav utkání na 2:2 a i když v závěru třetiny měli domácí několik šancí, skóre se již nezměnilo a tak oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu, přinese třetí třetina rozuzlení, nebo se v Air Canada Centre bude prodlužovat?
40:00
39:33
Hvězda Maple Leafs, Kadri, nyní inkasoval tvrdý úder zezadu od Harrisona, který, po zásluze, dostává dvouminutový trest, takové zákroky jsou velmi nebezpečné!
39:05
Toronto v závěru třetiny "drtí" svého soupeře, Kuljomin se opět dostal do zakončení, skvělá šance, ale Peters vyráží.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:25
Van Riemsdyk střílí zápěstím z pravé strany, ale nepřesně.
37:50
Grabovskij objel s pukem na holi bránu soupeře, ale zakončení již nebylo přesné, hosté vyhazují puk.
37:12
Kuljomin se dostává k odraženému puku, střílí z levé strany, Peters vyrážečkou vytěsnil puk mimo bránu!
36:33
Kadriho řada uzamkla hosty v jejich třetině, ale ani jedna střela nebyla přesná, Peters nemusel zasahovat.
35:52
Skvělá přesilová hra Hurricanes, domácí čtveřice byla již velmi unavená, za celou dobu se nedostala k vystřídání a ALEXANDER SJOMIN si sjel z levého křídla až před Reimera a přesnou střelou zápěstím využívá přesilovou hru a je vyrovnáno! Asistence: Joe Corvo.
35:28
Hosté od úvodních vteřin před Reimerem.
34:39
Domácí hráli chvíli v šesti a budou se bránit v oslabení!
34:10
Reimer maskou vyráží střelu Harissona z levé strany od modré!
33:45
Domácím se přesilová hra vůbec nepovedla, nyní to je soupeř, kdo je aktivnější.
33:09
31:29
Hosté dávají první branku a navíc při vlastním oslabení! Do samostatného úniku se dostává ERIC STAAL a přesnou střelou překonává Reimera. Asistence: Alexander Sjomin.
31:09
Další vyloučení, Tuomo Ruutu dostává dvě minuty, domácí budou hrát přesilovou hru.
30:00
Máme za sebou polovinu utkání a domácí tým vede zatím 2:0, povede se hostům ještě něco s vývojem utkání udělat?
29:03
Využitá přesilová hra! Po pěkné akci, na jejímž začátku byl Phaneuf, se z pravé strany prosazuje, po přesné přihrávce Kessela z levé strany, CODY FRANSON a domácí vedou o dva góly! Asistence: Phil Kessel, Dion Phaneuf.
28:45
Nyní jsou již v přesilovkovém rozestavení.
28:25
Maple Leafs zahajují zhruba minutovou přesilovou hru na své polovině.
28:08
27:41
Kadri si dlouho připravoval střelu, až mu do dráhy vložil hokejku bránící hráč Hurricanes, puk končí v ochranné síti.
27:25
Riley Nash fauluje za brankou Hurricanes, přesilová hra hostů končí.
27:08
Ještě minuta přesilové hry zbývá hostům, kteří musí znovu zavážet puk do útočného pásma.
26:40
Sjomin postupoval z levé strany do středu třetiny, střílí, ale obrana vyráží puk do středního pásma.
26:13
Domácí se brání již ve čtyřech.
26:08
E. Staal si prodloužil své střídání a po závaru před Petersem rozhodčí znovu vylučují a opět na straně Maple Leafs, J. Staal byl Kostkou zasažen vysokou holí.
25:45
Kuljomin spěchá za pukem do středního pásma, ale nakonec to vzdává a spěchá na lavičku.
25:20
E. Staal střílí z mezikruží, Reimer vyráží do rohu.
24:35
Až nyní se domácím podařilo vyhodit puk.
24:25
Carolina se drží v útočném pásmu.
24:13
A z tlaku soupeře se rodí nedovolený zákrok domácího hráče, Colton Orr dostává dvouminutový trest, hosté si zahrají přesilovou hru!
23:50
Domácí nyní sevřeni ve vlastní třetině, Tlustého řada kombinuje před Reimerem.
22:31
Grabovskij se nyní dvakrát dostal ke střele v útočném pásmu, obě dokázal Peters zneškodnit.
21:43
Bowman se dostává ke střele na levém křídle, domácí gólman je pozorný a chytá.
20:32
Domácí vstupují do druhé dvacetiminutovky zakázaným uvolněním.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 1:01 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Toronto: 13

Carolina: 7
První třetina je za námi a ze zaslouženého vedení se radují domácí hokejisté, kteří od čtvrté minuty vedou 1:0, když zhruba do patnácté minuty byli jasně lepší, teprve poté se dostali do hry i hosté a několikrát nebezpečně ohrozili domácího gólmana. Přesto se jim branku vstřelit nepodařilo a po první dvacetiminutovce tak prohrávají o jeden gól.
20:00
19:32
Bozak zaváží puk do třetiny Hurricanes, přenechává Kesselovi, ten střílí z pravé strany, Peters chytá.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:40
Spousta nepřesností v kombinaci obou mužstev.
18:10
Střelu Corva z pravé strany Reimer chytá, bude se vhazovat po jeho levici.
17:40
V závěru třetiny se hostům přece jenom podařilo vyrovnat hru.
17:07
Rychlá kombinace hostů, Brent střílí z pravé strany od modré, Reimer v pohodě chytá a rozehrává.
16:16
Zakázané uvolnění Maple Leafs, hra se stěhuje před Reimera.
15:11
Sjomin se snaží najít puk pod tělem Reimera, který ho drží kdesi ve své výstroji, nenápadná akce hostů mohla skončit vyrovnávacím gólem!
14:58
Další zákrok Peterse, van Riemsdyk spíše nahazuje puk, to nebyl těžký zákrok.
13:20
Phil Kessel pohotově střílí z levé strany, Peters vyráží.
11:21
Grabovskij se dostává do zakončení, Peters jeho střelu z levé strany chytá.
10:46
E. Staal ztrácí puk v útočném pásmu a rychlík Grabovskij s ním hned spěchá před Peterse, ale obrana Hurricanes situaci zvládla.
10:00
Je za námi první desetiminutovka dnešního utkání, zatím se více daří domácím, kteří také vedou, díky brance Bozaka ze čtvrté minuty.
09:03
Phil Kessel se dokázal dostat za obranu soupeře, najíždí z pravé strany na Peterse, ale toho již blafákem do pravé strany překonat nedokázal.
08:23
Ofsajd Hurricanes při přechodu do útočného pásma.
07:30
Ani útok Jiřího Tlustého se Staalem a Sjominem si nedokázal vypracovat alespoň střeleckou příležitost.
06:32
McClement bojuje o puk v rohu třetiny soupeře, ale hosté vyváží puk.
05:07
Hosté se zatím k ohrožení domácí branky nedostali, Grabovskij zaváží puk do útočného pásma.
03:59
A hned po vhazování je tu rvačka mezi domácím McLarenem a Westgarthem, oba bitkaři dostávají pětiminutové tresty.
03:58
Výborný start Maple Leafs do dnešního utkání, snad z první střely na Peterse je první branka utkání, na levé straně si na odražený puk najel TYLER BOZAK, který pohodlně, do odkryté části branky, dává první gól utkání. Asistence: Phil Kessel, James van Riemsdyk.
03:15
Grabovskij vybojoval puk v útočném pásmu, ale vzápětí o něj zase přišel.
02:46
Zakazáné uvolnění Maple Leafs.
02:20
Kadri se nedostal k puku na levé straně ve třetině soupeře.
01:42
Nepřesná rozehrávka Maple Leafs, hrají hosté.
00:58
Puk za brankou Reimera, domácí rozehrávají.
00:01

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Gunnarsson, Phaneuf, Gardiner, Kostka, Fraser, Franson – Lupul, Bozak, Kessel – Van Riemsdyk, Kadri, Kuljomin – McClement, Grabovskij, Frattin – Orr, Hamilton, McLaren

Carolina Hurricanes: Peters (Muse) – Corvo, Gleason, Pitkänen, McBain, Harrison, Bellemore – Tlustý, Staal, A. Sjomin – Skinner, Staal, T. Ruutu – Bowman, R. Nash, Dwyer – Westgarth, Brent, Hall

Rozhodčí: Charron, Leggo – Cherrey, G. Devorski.
Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž Toronto Maple Leafs přivítá na svém ledě Carolina Hurricanes.
Carolina prohrála šest zápasů v řadě a dnes se jí do Toronta nepojede zrovna klidně. Leafs navíc byly v posledních třech domácích zápasech úspěšní. Letošní vzájemné zápasy ale hovoří pro Carolinu, která oba vyhrála a přitom jeden z nich se odehrál právě v Kanadě. Hosté mají odehráno o tři zápasy méně a chybí jim na play off tři body. (nhlportal.cz)