Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání
Do utkání nezasáhl žádný hokejista ze zemí bývalého Československa.
Tři hvězdy utkání:

1. Anders Lee (NYI) 2+0
2. Jamie McBain (BUF) 1+0
3. Matt Ellis (BUF) 1+0
Je dobojováno. V utkání mělo mírnou převahu Buffalo, které si vypracovalo dokonce dvoubrankový náskok. Islanders ale toto manko vymazali, odpovědět dokázali i na třetí přesný zásah Šavlí. Duel poté dospěl až do samostatných nájezdů, v nichž zajistil Ostrovanům vítězství 4:3 Brock Nelson. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 39:25
Konec zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
Autorem branky je BROCK NELSON.
Ville Leino se snažil vymíchat Nilssona, ovšem hostující brankáře si tento počin pohlídal – 0:1.
Brock Nelson zamířil přesně nad levý beton Knappa – 0:1.
Cody Hodgson mířil mezi betony, také ale nedává – 0:0.
Frans Nielsen byl se střelou také neúspěšný – 0:0.
Jako první vyrazil Tyler Ennis. Domácí forvard ale Nilssona forhendovým blafákem nepřekonal – 0:0.
Samostatné nájezdy začínají.
Buffalo mělo v prodloužení místy až drtivou převahu, ovšem rozhodnout nedokázalo. Vítěze tohoto dramatu tak určí samostané nájezdy. Kdo si odnese pomyslné vavříny?
65:00
Prodloužení skončilo.
64:55
Poslední útok Buffala končí postavením mimo hru, po kterém se bude vhazovat ve středním pásmu. Je již jisté, že se dočkáme samostatných nájezdů.
64:26
Opět Hodgson, tentokráte svůj příklep nasměroval těsně nad břevno. Forvard domácích má velkou smůlu.
63:40
Weberův pokus od modré čáry pouze prosviště kolem pravé tyče hostující branky. Buffalo je v nastaveném čase jasně lepším celkem.
63:10
Ristolainen pálil z pozice pravého kruhu mimo tři tyče, po zásahu Nilssona přichází první přerušení hry.
62:45
Na druhé straně se do zakončení tlačil neúspěšně Nielsen, u kotouče jsou opět Šavle.
61:50
Dvakrát se ocitl ve velké šanci Hodgson, ani jednou ale tento agilní forvard nepřekonal hostujícího brankáře. First Niagara Center bouří, domácí se prezentují kvalitním hokejem.
60:33
Tallinder se prohnal až do útočného pásma, kde přenechal Ennisovi. Domácí forvard ale za Nilssonovou svatyní nic nevymyslel a byl odzbrojen.
60:01
Začalo prodloužení.
Je za námi základní hrací doba. Zcela vyrovnané utkání bude pokračovat prodloužením, které rozhodne o zisku bonusové bodu. Oba celky si navíc své poslední představení v sezoně užijí se vším všudy. Jaké bude mít toto klání rozuzlení?

Střely na branku: 35:24
60:00
Třetí třetina skončila.
59:34
Domácí měli obrovskou příležitost rozhodnout utkání, uháněli totiž do přečíslení dvou na jednoho. Stafford se celou situaci rozhodl řešit střelou, ovšem Nilsson byl na svém místě, čímž zachránil Ostrovany od porážky.
58:39
Před Leinem zela zcela odkrytá brána, domácí útočník se ale ke kotouči nakonec ani nedostal, neboť se jej chopili hosté.
57:43
Torrey Mitchell mohl přidat druhou branku v utkání, zcela sám před Nilssonem, ale nedokázal skórovat. Utkání se tak stále více blíží k prodloužení.
57:01
Ennis se pokusil v nastalém zmatku dopravit kotouč za Nilssonova záda, což se mu ale nepodařilo. Hostující brankář přerušil hru. Lodivod Buffala si bere oddechový čas.
56:16
Islanders právě vstřelili branku!
Vynikající individuální akce. BROCK NELSON přejel modrou čáru a milimetrovým švihem vymetl pavučiny v pravém horním růžku domácí branky. Asistence: Travis Hamonic.
55:13
Girgensons pálil ostře z mezikruží, hostující strážce svatyně ale vytáhl svou lapačku a pokus domácího borce zneškodnil. Ostrované se poté vydali kupředu.
54:54
Donovanův pokus z velké vzdálenosti Knapp kryje. Následuje zřejmě poslední komerční přestávka.
54:11
Foligno nabil na pravé straně najíždějícímu Ennisovi, který z voleje vypálil. Výtečně se přesunuvší Nilsson ale zasáhl včas. Hosté tak nadále živí naději na srovnání stavu.
53:44
Johnsonova rána končí v ochranné stíi. Vhazovat se ale bude před Knappem, neboť byl tento pokus tečován.
53:24
Islanders operují v útočném pásmu a snaží se vymyslet něco, čím by překonali pozornou defenzivu Buffala. Domácí se ale chtějí se svými příznivci rozloučit výhrou.
52:08
Po Nilssonově zásahu proti pokusu Girgensonse následuje další komerční přestávka. Buffalo v právě probíhajících minutách kontroluje hru. Uvidíme, zda dotáhne duel do vítězného konce.
51:35
Buffalo poměrně v poklidu rozbíjí jeden útok Islanders za druhým, hostujícímu celku se nedaří přejít přes útočnou modrou.
50:33
Nielsen se snažil ihned po nuly překonat Knappa, byl však neúspěšný. Domácí brankář reflexivně vykopl pravý beton a zabránil tak kotouči za svými zády.
49:51
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí se opět ujímají vedení. Ristolainen na modré napřáhl a vyslal na branku tvrdou ránu. Směr dráhy letu změnil za brankovou čáru TORREY MITCHEL. Asistence: Rasmus Ristolainen, Henrik Tallinder.
49:20
Hodgson se vynikající individuální prací prodral až před branku Islanders, kde také zakončil. Hostující brankář byl ale při svém počínání bezchybný. Komerční přestávka.
48:24
Nepovedená rozehrávka Islanders znamená zakázané uvolnění a vhazování před Nilssonem, konkrétně po jeho pravici.
48:12
Leino dlouho držel puk v levém rohu, poté se ale rozhodl přihrát do předbrankového prostoru, kde se do puku opřel Tallinder. Tvrdá rána ale byla sražena.
47:23
New York nadále aktivně napadá, kýžené ovoce ale tento presink zatím nežene. Domácí se brzy zmocnili kotouče.
46:28
Cizikasův švih si cestu za záda domácího brankáře nenašel, pokus byl zblokován pozornou defenzivou. Hosté začínají mít o něco více ze hry. Dokáží tuto mírnou převahu zúročit?
45:22
Na druhé straně ledové plochy musel proti Baileyeho ráně zasahovat Knapp. Dorážce zabránil vynikající defenzivní prací Pysyk. Vhazovat se bude v útočném pásmu Islanders.
45:01
Stafford zavezl puk podél pravého mantinelu, načež hledal před brankou najíždějícího Foligna. Forvard Buffala ale na přirhávku bohužel pro domácí nedosáhl.
44:07
Hnedle po opuštění trestné lavice se do sebe Scott Mayfield a Nicolas Deslauriers pustili jako nasupení kohouti. Na body zcela jistě vyhrál domácí borec, pro pětiminutový trest si ale putují oba zápasníci.
43:40
Hra ve čtyřech zatím nepřináší žádné větší brankové příležitosti, hraje se především ve středním pásmu.
42:36
Hodgson zkoušel Nilssonovu pozornost nenápadnou ranou, která zamířila těsně nad. Kotouče se poté ujali Islanders.
42:03
A znovu v akci Leino. Ani bekhendový pokus zástupce Buffala se neujal. Po skončení akce došlo k menší strkanici, kterou hlavní sudí preventivně potrestá. Na lavici hanby míří Scott Mayfield (NYI) a Nicolas Deslauriers (BUF).
41:10
Vrátit vedení mohl Buffalu Leino, ovšem Finovi na hranici pravého kruhu rána vůbec nesedla. Nilsson zasahovat nemusel.
40:17
Islanders právě vstřelili branku!
Je vyrovnáno! Bailey zavezl puk do útočného pásma, kde přistrčil ANDERSI LEEMU. Útočník Ostrovanů poté přesným bekhendem mezi Knappovy betony srovnal skóre. Asistence: Josh Bailey, Frans Nielsen.
40:01
Začala třetí třetina.
Perioda s pořadovým číslem dva je minulostí. Oba celky vsítily po jedné brance, těsné vedení tak stále drží domácí Buffalo. Dotáhne duel do vítězného konce, nebo se Islanders podaří vyrovnat? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 21:15
40:00
Druhá třetina skončila.
39:10
Druhá třetina se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci, bojuje se převážně v okolí středového kruhu. Ani jedna z družin se již nikam nežene.
38:15
Nelsson vyslal z mezikruží jedovatý pokus. Knapp zasáhl, i když si dlouho nebyl jisté, kde má kotouč. Buly po pravici brankáře Buffala Sabres.
37:33
Buffalo se ale snaží ihned odpovědět, rána McCaba od modré se ale neujala. U kotouč jsou opět hokejisté New Yorku Islanders.
36:35
Islanders právě vstřelili branku!
Velmi netypický gól pro přesilovou hru. Puk se zpoza brány dostal do vřavy v brankovišti. Od číhajícího ANDERSE LEEHO se poté odrazil za Knappova záda. Hosté jsou tak na dostřel. Asistence: Frans Nielsen, Josh Bailey.
36:21
Přesilová hra se ale Islanders vůbec nedaří, až nyní se hostí usadili v útočném pásmu, kde zahájili kombinaci.
35:15
Bude se vylučovat. Za hrubost odchází pykat domácí Nicolas Deslauriers (BUF). Jak hosté naloží s touto šancí?
35:11
Leino dostal u pravé tyče velké množství prostoru, ovšem ideální okamžik ke střele prováhal, nakonec byl odzbrojen.
34:26
Na druhé straně kolbiště musel vyprášit svou rukavici Knapp. Ani domácí brankář ale neselhal a podržel svůj celek. V rychlém sledu je zde další komerční přestávka.
33:56
Ristolainen se ihned po přejetí útočné modré čáry rozhodl vypálit, Nilsson ale zasáhl vynikajícím vykopnutím levého betonu.
33:14
Bailey zavezl puk do pásma, kde o něj ale hnedle vzápětí přišel. Následný pokus o přechod do ofenzivy maří hvizd pomezního arbitra, který viděl postavení mimo hru. Pokračovat se bude po další reklamní pauze.
32:15
Carkner zkoušel Knappovu pozornost ze značného úhlu, brankář Buffala si ale levou tyč pohlídal. Islanders ale nadále pokračují v útočném pásmu.
31:41
Pokus Nielsena za značné vzdálenosti Nilsson pouze kontroloval, zasahovat vůbec nemusel. Po delší pasáži bez přerušení následuje komerční přestávka. Duel nabral řádné obrátky.
30:35
Girgensons hledal najíždějícího Mitchella, ke kterému se ale kotouč nedostal, ihned se jej ujali Ostrované, kteří se vydali kupředu.
29:45
Buffalo ale pokračuje v aktivní ofenzivní hře, k dobré střele se dostal Leino, jehož projektil donutil Nilssona k zásahu vyrážečkou. Utkání má nyní zběsilé tempo.
28:43
Lee si sjel do předbrankového prostoru, kde dostal dobrou přihrávku. Z předbrankového prostoru ale netrefil zcela odkrytou bránu. Na druhé straně ledové plochy pokazil Stafford přečíslení dvou na jednoho.
27:23
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí se ujímaí dvojnásobného vedení, branka navíc padá opět po nevyužité přesilové hře. Do rány z pozice pravého kruhu vložil hůl MATT ELLIS, který pozměnil směr letu kotouče. Kus gumové pryže poté zapadl za Nilssonova záda. Asistence: Marcus Foligno, Jake McCabe.
26:26
A znovu kotouč míří až ke Knappovi, Islanders zvládají hru v početním deficitu na jedničku s hvězdičkou. Martin navíc sbírá cenné vteřinky v útočném pásmu.
25:45
Hodgsonova rána z pravého kruhu byla zblokována, puk směřuje až za branku Buffala. Domácí budou muset zahájit své snažení "od píky."
25:07
Ellisův bekhend končí v moci Nilssona. Buly tak bude provedeno před brankou Ostrovanů. Utkání se také stále více přiostřuje, Matt Carkner (NYI) dostává dvě minuty za hrubost.
24:41
Obrovská šance také na druhé straně ledové plochy, zcela sám na Knappa se řítl Martin. Také domácí brankář se ale předvedl v dobrém světle, prudkou ránu vytěsnil.
24:01
Stafford dostal od svého spoluhráče ideální přihrávku do mezikruží, odkud ale táhlým švihem nedokázal Nilssona překonat. Vynikající zásah hostujícího muže v masce.
23:02
Dělovou ranou od modré se prezentoval Hickey. Ani on ale nedokázal vyzrát na pozorného debutanta v bráně Buffala. Další buly pro pravici Connora Knappa.
22:46
Táhlý pokus Leeho Knapp opět raději ponechal ve své moci. Vhazovat se bude v obranném pásmu Sabres.
22:27
Scottův pokus z velkého úhlu Nilsson pouze kontroloval. Po další šarvátce v útočném pásmu Sabres jsou na pět minut vyloučeni Zenon Konopka (BUF) a Brett Gallant (NYI). Hokejisté obou celků si zřejmě chtějí poslední duel sezony užít se vším všudy.
21:54
A další pokus Cizikase, tentokráte golfovým úderem. Knapp musel zakleknout a zasáhnout. Puk poté raději podržel ve své moci a přerušil hru.
21:33
Cizikasovo nahození od modré čáry bránu minula, tento pokus neměl gólové parametry. Buffalo poté vyhodilo do středního pásma.
21:12
Hosté se již hnali do zajímavé střelecké pozice, když zasáhl Stafford. Celou situaci poté uklidnil jistým zásahem Knapp. Vhazovat se bude v obranném pásmu Sabres.
20:21
Hodgson ihned po přechodu do útočného pásma vypálil, Nilsson ránu vytěsnil pouze k Ennsivo, který ale v pádu nedokázal hostujícího brankáře překonat.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi úvodní třetina, která přinesla zajímavou podívanou. O něco málo lepším celkem bylo domácí Buffalo, které svou převahu také zužitkovalo. Červené světlo rozsvítil Jamie McBain. Connor Knapp si v brance Sabres při svém prvním startu v NHL připsal asistenci. Jak se bude utkání vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 11:6
20:00
První třetina skončila.
19:08
Nilsson před dotírajícím Hodgsonem raději ukry kotou do rukavice. Vhazovat se tak bude v útočném pásmu Buffala.
18:17
Domácí v plném počtu, Buffalo přečkalo hru v početním deficitu bez úhony. Islanders jsou ale nadále v ptočném pásmu, Sabres se nedaří osvobodit.
17:31
Až nyní se Sabres podařilo vyhodit přes všechny čáry. Domácí ekipa tak může poslat na ledovou plochu čerstvé síly.
16:58
Donovan vyslal od modré jedovatou ránu, která se ale za Knappova záda nedostala. Islanders ale pokračují v přesilovkové kombinaci.
16:17
Domácí jsou potrestáni. Za podražení putuje na trestnou lavici Drew Stafford (BUF). Dokáží hosté vyrovnat?
15:28
Další velká šance domácích, nejprve zakončoval bekhendem Ennis, poté dostal pas jako na zlatém podnose Stafford. Ani on se ale vynikajícímu Nilssonovi na kobylku nedostal.
15:14
Rozehrávka se ale družině z Manhattanu příliš nevydařila, puk zamířil přes všechny čáry. Vhazovat se tak bude znovu před hostujícím brankářem.
14:42
Ristolainen dostal zpoza brány nabito do ideální střelecké pozice, v níž ale neuspěl. Nilsson si povyjel, zmenšil domácímu obránci střelecký úhel, načež výborně zasáhl pravým betonem.
14:12
Po nepovedné Hodgsonově ráně následuje další reklamní pauza. Buffalo je v právě probíhajících minutách jednoznačně lepším mužstvem. Podaří se mu tuto převahu zúročit?
14:04
Z nesnází se Ostrované vymanili pouze za cenu zakázaného uvolnění, po které se bude vhazovat opět před Nilssonem, který je nyní ve značné permanenci.
13:35
Z dálky testoval Nilssonovu bdělost Ristolainen. Rána zadáka Šavlí si ale cestu za hostujícího brankáře nenašla. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
13:02
Ennis se hnal za dlouhou přihrávkou, kterou ale nedostihl. Kotouč tak mají opět ve své moci hokejisté New Yorku Islanders. Ti o něj ale hnedle také přicházejí.
12:37
Zákrok ze svého repertoáru musel nyní vytáhnout také Knapp, který se ale nenechal překvapit. Lehké nahození zkrotil pomocí své hrudi. Následuje druhá komerční přestávka, po níž se bude vhazovat v obranném pásmu Buffala.
11:45
Sabres pokračují v aktivní výkonu, vstřelená branka je nakopla. Příklepem se pokusil soupeře zaskočit Girgensons. Lotyšský útočník ale nezamířil mezi tři tyče.
10:27
Sabres právě vstřelili branku!
Přesilovou hru sice domácí nevyužili, to je ale vůbec nemusí mrzet. JAMIE MCBAIN předvedl fantastické sólo od vlastní branky, které zakončil přesnou ranou nad levý beton Nilssona. Asistence: Connor Knapp.
09:38
Z pravé strany neuspěl ani Stafford, hostující brankář si prostor u pravé tyče s přehledem pohlídal. Hnedle nato Islanders vyhodili přes všechny čáry.
09:01
Rychlou střelou od modré ohrozil branku hostí Ristolainen. Nilsson ale zasáhl včas. Buffalo však pokračuje v přesilovkové kombinaci.
08:22
Bude se poprvé v utkání vylučovat, přesilovou hru si zahrají Sabres. Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Justin Johnson (NYI). Jak domácí naloží s touto příležitostí?
08:06
Girgensons se pokusil prohodit kotouč mezi dvěma hráči hostí, to se mu ale nepodařilo, kus gumové pryže zamířil opět mezi diváky. Buly ve středním pásmu.
07:47
Mitchell se dobře proháčkoval až k zakončení bekhendem, které ale Nilsson pokryl. Následné ofenzivě Islanders se Sabres ubránili opět pouze za cenu icingu. Komerční přestávka.
07:13
Další nepříliš dobře mířená přesilová hra. Zakázané uvolnění Šavlí, po němž se bude vhazovat po levici Knappa.
06:11
Již se zdálo, že se Buffalo vydá kupředu, opak byl však pravdou. Do pásma se dostal až Foligno, jehož pokus byl neúspěšný.
05:27
Nepřesná přihrávka je sražena do hlediště. Vhazovat se bude ve středním pásmo, blíže k brance Islanders.
04:25
Utkání má velmi dobré tempo, Foligno se prodíral mezi dvěma obránci Islanders, což se mu sice povedlo, ovšem do zakončení se nedostal. Ostrované jej zastavili na hranici faulu.
03:42
Dobrou ranou z hranice pravého kruhu se prezentoval Nielsen. Knapp byl ale pozorný a zasáhl včasným vykopnutím levého betonu.
02:22
Ve středu hřiště se do sebe pustili John Scott (BUF) a Justin Johnson (NYI). O hlavu menší Johnson nakonec zasadil soupeři tvrdý direkt. Oba borci s poté odebrali na trestnou lavici, obdrželi pětiminutový trest.
02:08
Úvodní přerušení hry, Buffalo se z tlaku vymanilo pouze za cenu zakázaného uvolnění. Hra se tak opět vrací před Knappa, konkrétně po jeho levici.
01:29
Na druhé straně ledové plochy se dral do zakončení Donovan. Taktéž forvard Islanders ale neuspěl, střela byla sražena. Ostrované nadále pokračují v ofenzivě.
00:41
Domácí se vydali ihned do ofenzivy, kterou ale zastavila pozorná obrana hostí. Následný švih Hodgsona byla Nilssonem s přehledem zlikvidován.
00:01
Utkání právě začalo.
Do zahájení utkání chybí už jen několik málo minut. Oba celky brzy odstartují poslední duel letošní sezony. Dočkáme se pohledné podívané?
Úvodní sestavy:

Buffalo Sabres: Knapp (Makarov) – Ristolainen, Pysyk, Weber, Tallinder, McBain, McCabe – Stafford, Ennis, Deslauriers – Leino, Girgensons, Hodgson – Mitchell, Konopka, Foligno – Conacher, Ellis, Scott

New York Islanders: Nilsson (Nabokov) – Hamonic, Hickey, Mayfield, Czuczman, Carkner, Donovan – Bailey, Nielsen, Lee – Strome, Nelson, Persson – McDonald, Cizikas, Martin – Johnson, Halmo, Gallant

Rozhodčí: Charron, LaRue – Shewchyk, Knorr.
Československá stopa v utkání
Na soupiskách figuruje pouze jeden hráč ze zemí bývalého Československa, je jím Lubomír Višňovský. Obránce Islanders zatím posbíral 11 bodů za tři branky a osm asistencí.
Vzájemné zápasy
Obě mužstva se v právě probíhajícím ročníku potkala dvakrát. Nejprve zvítězilo na půdě Islanders Buffalo 4:3 po samostatných nájezdech, poté domácí stánek Ostrované uhájili v poměru 4:1.
New York Islanders
Ostrované taktéž nijak výrazně neoslnili, se ziskem 77 bodů okupují čtrnáctou pozici Východní konference. V rámci silné Metropolitní divize jsou pak poslední. V posledních dvou duelech si však celek z Manhattanu připsal dvě vítězství. Nejprve si odvezl dva body z ledu Montrealu (2:0), následně udolal 3:2 po samostatných nájezdech také New Jersey Devils. Naváže New York na tato úspěšná střetnutí?
Buffalo Sabres
Černá sezona Buffala spěje ke svému konci. Celek nasbíral pouze 51 bodů, což jej řadí na poslední místo celé NHL. Mizerný ročník Sabres podtrhuje také šest po sobě jdoucích porážek, naposledy Buffalo podlehlo již jistému vítězi Prezidentské trofeje, Bostonu Bruins, a to v poměru 1:4. Rozloučí se Šavle se svými příznivci vítězstvím?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Kanadsko-americká NHL má na programu další sérii utkání, do které patří také souboj celků Buffalo Sabres a New York Islanders. Buly bude ve First Niagara Centeru, tedy domovském stánku Šavlí, vhozeno ve 23:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.


Články odjinud