To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Ve třetí třetině skórovali sice pouze domácí hokejisté, když se v 57. minutě trefil Kiselevič, ale víc již domácí nestihli, k tomu, aby si vynutili alespoň prodloužení bylo zapotřebí ještě jednou překonat Koskinena. To se nepovedlo ani v závěrečné power-play, kdy to domácí zkoušeli v šesti bez brankáře, a tak si, zaslouženě, všechny body odvážejí hosté, kteří dnes v Čerepovci zvítězili 3:2.
60:00
58:40
Domácí to zkouší v šesti, branka je prázdná, Štěpánek již zůstane na střídačce.
58:40
Oddechový čas pro domácí.
57:25
Bumagin zaútočil z pravé strany, vystřelil, puk před Koskinen skočil, ale Finovi se ho podařilo chytit, to byl těžký zákrok.
56:14
Čerepovec právě vstřelil branku!
Že by náš v závěru třetí třetiny ještě čekalo drama? BOGDAN KISELEVIČ dává druhou branku Čerepovce, když dokázal doklepnout puk do branky po nahození Kazakovceva a snižuje náskok soupeře pouze na rozdíl jediného gólu. Asistence: Nikolaj Kazakovcev a Vladimír Antipov.
54:52
Lemťugov se snaží dostat před branku Čerepovce, získal puk v rohu, ale obránce mu dokázal přizvednout hokejku a odebrat kotouč.
52:36
Domácí Mons nahazuje puk do útočného pásma, Bělov ho nedokázal zachytit, ale puk nakonec končí mimo hrací plochu, bude se vhazovat.
51:19
50:51
Čáslava dvakrát střílí od modré čáry, ale obě střely Koskinen v pohodě chytá.
49:19
Ivan Lekomcev rozšíří řady vyloučených hráčů v tomto utkání, domácí si zahrají přesilovou hru.
48:18
Lehterä má dnes velmi dobrou bilanci na vhazování, vyhrál již čtrnáct z dvaadvaceti!
47:45
Následuje komerční přestávka.
46:18
45:38
Jevsejenkovo tvrdá střela ze střední vzdálenosti, Koskinen s velkými obtížemi nakonec vyráží a hosté vyhazují puk ze třetiny.
44:18
Dlouho se v plném počtu na obou stranách nehrálo, Kopejkin je vyloučen na dvě minuty za krošček a přesilovou hru si zahrají domácí.
42:26
40:26
I v úvodu třetí třetiny se vylučuje, za sekání odchází na trestnou lavici hostující Kristian Kudroč.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začne přibližně v 18:46 hodin.
Ve druhé třetině hosté své vedení ještě navýšili, když nejprve na 2:0 zvyšoval ve 29. minutě Gubin, pak ve 36.minutě sice domácí snížili zásluhou trefy Nikonceva, ale hned zhruba po minutě domácí opět inkasovali z hole Lekomceva. Po čtyřiceti minutách tak hosté vedou na ledě Čerepovce již 3:1 a domácí to již budou mít hodně těžké v poslední třetině.
40:00
39:00
Je před námi posledních šedesát vteřin druhé třetiny.
36:34
Sibir právě vstřelil branku!
Autorem branky je IVAN LEKOMCEV, který překonává Štěpánka střelou z poměrně velké dálky, to nebyl zrovna jistý zákrok! Asistence: Jori Lehterä a Jonas Enlund.
36:20
Opět se vylučuje, na trestnou lavici zamířil Vladimír Antipov za hákování, přesilovou hru si zahrají hosté.
35:17
Severstal snižuje dvě vteřiny po skončení vlastní přesilové hry, prosazuje se ANATOLIJ NIKONCEV. Asistence: Petr Čáslava a Linus Videll.
35:15
33:15
Střelec druhého gólu, Oleg Gubin, dostává dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí.
32:26
Pohotová střela Lehteräho, přímo z vhazování, které dokázal vyhrát, puk trefuje Štěpánka do ramene!
30:52
Štěpánek znovu v akci, tentokrát dokázal s obtížemi chytit střelu Enlunda!
30:00
Jsme přesně v polovině zápasu a zatím je stav z pohledu hostů jednoznačný, Sibir vede na ledě Čerepovce 2:0, dokáží se ještě domácí v dalším průběhu dostat "do zápasu"?
28:25
Nedáš – dostaneš, to se nyní potvrdilo poté, co Andersen trefil pouze brankovou konstrukci a hosté se zásluhou OLEGA GUBINA z protiútoku prosazují, dobře vyřešené přečíslení Gubina a Monyji, Štěpánek byl bezmocný. Bez asistence.
28:12
Andersonův pokus od modré, puk po této střele se odráží od branky a končí v ochranné síti, to byla hodně dobrá střela!
28:07
Hosté jsou již také v plném počtu, stav zápasu se nemění.
27:13
26:30
Trest si za hosty odpykává Aleksander Romanov.
26:07
Přesilová hra je u konce, hosté hráli na chvíli v šesti a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
25:13
Nikolaj Kazakovcev dostává dvě minuty za sekání a hosté si zahrají přesilovou hru.
24:24
Enlund se dostal do zakončení, když využil odrazu puku od mantinelu, na který Kiseljevič nezareagoval, vystřelil, ale Štěpánek pozorný.
22:39
21:42
Antipov pálí, Koskinen jeho nízkou střelu vyráží do rohu, host nakonec dostávají puk ze třetiny.
20:39
Hned v úvodu druhé třetiny se opět vylučuje, hostující Konstantin Aleksejev dostává dvouminutový trest za sekání.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začne přibližně v 17:53 hodin.
Skončila první třetina, v níž jsme zaznamenali jediný gól, o který se postarali hosté. Ti se zásluhou přesně trefy Lemťugova z osmnácté minuty dostali do vedení a nutno dodat, že zaslouženě, protože byli v první třetině aktivnější.
20:00
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
17:32
Autorem branky je NIKOLAJ LEMŤUGOV, který otevírá skóre pěknou střelou z levého kruhu pro vhazování. Asistence: Alexander Kutuzov a Alexej Kopejkin.
17:17
Jevgenij Kovyršin dostává dvouminutový trest za krosček, hosté si zahrají přesilovou hru.
15:51
Děďunov s Gimbatovem zkoušeli přejít do útoku, ale obrana Sibiru je nepustila do koncovky.
13:24
Andersen s Kiseljevičem na modré, Švéd se nakonec odhodlal ke střele, ale Koskinen byl na místě.
11:15
Koskiranta za brankou Štěpánka, snaží se dostat zpoza branky, ale obránci Čerepovce mu nedovolili dostat se do koncovky.
09:36
Bučněvic najíždí do útočního pásma, snažil se udělat kličku obráncům Novosibirsku a dostat se do mezikruží, ale beci ho dál nepustili.
08:02
Obránce Bušujev vypálil velmi dobrou střelu ze střední vzdálenosti, Koskinen vyráží, na dorážku se dostává Videll, ale i jeho pokus Koskinen likviduje. První dobrá šance domácích.
07:42
Hosté znovu v útoku, Lekomcev nahazuje ze středního pásma, Štěpánek vyráží před sebe, ale nikdo nedorážel. Severstal zatím Koskinena neohrozil.
06:23
06:01
Bělov dvakrát střílí od modré, ale Štěpánek všechny jeho pokusy chytá.
04:23
Poprvé se vylučuje, na trestnou lavici odchází Vadim Berdnikov, který dostává dvouminutový trest za hákování, hosté si zahrají přesilovou hru.
03:16
Hostující Enlund se snaží projít do útočného pásma, ale je z toho pouze nahozený puk do rohu.
01:23
Kopejkin střílí z pravého kruhu pro vhazování, Štěpánek je ale pozorný a jeho střelu chytá.
00:23
Do dnešního utkání vstoupili na pozicích brankářských jedniček domácí Štěpánek a hostující Koskinen.
00:01
Utkání začne za malý okamžik.

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Artěmjev) – Andersen, Kiseljevič, Jevsejenkov, Stasenko, Čáslava, Popov, Sacharusov – Bušujev, Videll, Nikoncev – Berdnikov, Kazakovcev, Bumagin – Antipov, Kovyršin, Bučnevič – Gimbatov, Mons, Fedosejev, Děďunov

HK Sibir Novosibirsk: Koskinen (Orechov) – Bělov, Kudroč, Aleksejev, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Karavajev – Lehterä, Enlund, Romanov – Koskiranta, Kopejkin, Lemťugov – Monyja, Gubin, Sannikokv – Karamnov, Kugryšev, Dvurečenskij, Butuzov

Rozhodčí: Bulanov, Ravodin – Sazonov, Sivov.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž SEVERESTAL ČEREPOVEC přivítá na svém ledě HK SIBIR NOVOSIBIRSK.
Mírným favoritem dnešního utkání jsou hosté, kteří dokázali nasbírat v jedenácti zápasech osmnáct bodů. V pořadí Východní konference je Novosibirsk na sedmém místě. Naopak domácí Severestal odehrál již dvanáct zápasů, tedy o jeden více, než Sibir, na svém kontě má ale zatím pouze třináct bodů. Tento bodový zisk zatím stačí pouze na předposlední místo v Západní konferenci, kde má tříbodový náskok před posledním Slovanem Bratislava.
Češi na ledě
V Čerepovci hrají dva čeští legionáři, sedmadvacetiletý gólman Jakub ŠTĚPÁNEK a čtyřiatřicetiletý obránce Petr ČÁSLAVA.

Za Novosibirsk nehraje žádný český hokejista.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.