Všem Vám děkuji za pozornost a při dalším přenosu na onlajny.com se těším na shledanou!
Zlín tedy potřetí uspěl v prodlouženém zápase, zatímco Piráti už počtvrté prohráli a berou pouze bod. Branky za domácí stříleli Hruška, Balej a Svoboda, za hosty skórovali Veselý, Melenovský a Marušák. Rozhodující nájezd proměnil Petr Holík.
V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín Autorem branky je PETR HOLÍK.
Ľuboše Bartečka vychytal Kašík a Zlín vítězí!
Petr Holík procpal kotouč pod vyrážečkou Řehoře!
Jozef Balej a další úspěšná forhendová klička!
Antonín Honejsek použil stejnou kličku, ale skóroval!
Jaroslav Svoboda provedl blafák do forhendu nepřesně.
Filipa Čecha vychytal Řehoř.
Samostatné nájezdy začínají.
Do brány Zlína se postaví Libor Kašík.
V pětiminutové hře čtyřech proti čtyřem jsme gól neviděli, a tak si prohlédneme samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:23
Řehoř skočil po kotouči před najíždějícím Filipem Čechem.
64:11
Čajánek byl napadán Kubinčákem a nemohl rozehrát.
63:26
Balaštík se třemi spoluhráči otočil hru a spěchal dopředu, skvěle ale zapracoval Malec.
62:57
Malcovu střelu chytá Horčička.
62:25
Hruška se uvolnil za bránou hostů a přihrál Svobodovi, který ale netrefil puk.
61:49
Zlín vyhodil na zakázané uvolnění.
61:01
Holík obral o puk Šuláka, ale Melenovskému před bránu nedokázal přihrát.
60:33
Svobodovu střelu nakonec Horčička zkrotil a přikryl kotouč. Vhazuje se po jeho levici.
60:01
Piráti se sice ujali vedení 3:1, ale zásluhou branek Marušáka a Melenovského uvidíme v Chomutově prodloužení. Pro oba týmy to bude v letošní sezóně již čtvrtá dělba bodů, přičemž pozitivnější bilanci po prodloužení mají hosté za Zlína (2:1), zatímco Piráti nezvítězili ani v jednom za tří předchozích případů.
60:00
59:21
Zlín právě vstřelil branku!
Ševci vytvořili velký zmetek před Řehořem a připravili tak skvělou pozici pro JIŘÍHO MARUŠÁKA, který od modré tvrdě vypálil a vymetl levý horní roh Řehořovy brány. Je srovnáno! Asistence: Filip Čech.
59:12
Hřebejk stihl puk dvacet centimetrů za brankovou čárou, rozhodčí nekompromisně zapískali zakázané uvolnění.
58:49
Zakázané uvolnění Pirátů.
58:35
Čajánek před brankou Veselého nenašel.
58:13
Řehoř přikryl kotouč a přerušil hru. PSG Zlín si vzalo oddechový čas a Horčička podle všeho už zůstane na střídačce.
58:01
Jozef Balej trefil z bezprostřední blízkosti tyč! Svobodova dorážka se také neujala.
57:09
Čajánek teď nebezpečně vypálil od Mantinelu, Řehoř měl velké štěstí, že nebyl před bránou nikdo v modro-žlutém, kdo by kotouč dorazil.
56:43
David Hruška tváří v tvář Luboši Horčičkovi selhal v zakončení.
56:08
Ľuboš Bartečko hrál v ofsajdovém postavení.
54:36
Ševci uspěli na vhazování, Petr Holík jel směrem za bránu a poslal skvělou přihrávku MARKU MELENOVSKÉMU, který pouze zvedl kotouč a obhodil tak tentokrát bezmocného Řehoře. Asistence: Petr Holík.
54:30
Gólman Řehoř vyrazil střelu od mantinelu v podání Okála pouze na hůl Veselému, ale skvělým skokem pokryl dorážku.
53:39
Čech zblokoval střelu Šuláka od modré a Zlín spěchá do útoku.
53:31
Horčička schoval v rukavici další skrytou střelu Jozefa Baleje.
43:24
Zakázané uvolnění tentokrát ze strany Zlína.
53:17
Stejně si počínal i proti střele Baleje.
52:53
Marek Sikora vyrazil dopředu a tvrdě vypálil mezi betony Horčičky, gólman hostů si ale tento prostor dobře pokryl.
52:42
Další icing Pirátů.
52:37
Urbancovu dělovku vyrazil Řehoř vyrážečkou a Piráti vyhodili na zakázané uvolnění.
51:58
Řehoř raději přikryl puk před dojíždějícím Holíkem.
51:37
Zakázané uvolnění Chomutova.
Dnešní utkání sleduje 3723 diváků.
50:26
Matějíčkovu tvrdou střelu chytil Milan Řehoř.
49:49
Piráti právě vstřelili branku!
Martin Šagát vybojoval v oslabení puk v útočném pásmu, posunul ho JAROSLAVU SVOBODOVI, který vystřelil po ledě kolem bruslí obránců mezi betony brankáře Horčičky! Asistence: Martin Šagát.
49:27
A teď se Pirátům podařilo osvobodit.
49:13
PSG teď výborně tlačí, Řehoř ale stále odolává. Dvakrát střílel Tesařík.
48:22
Domácí vyhazují.
48:06
Veselý stál v brankovišti, Zlín je vykázán do středního pásma.
47:59
Jiří Kučný (CHM) – 2 minuty za držení protihráče. Ševci mají šanci na vyrovnání.
47:26
Čtvrtá formace Chomutova odváděla dobrou práci v napadání, šanci si ale nevypracovala.
46:22
Řehoř vyrazil tečovanou střelu Marušáka.
Vše se nakonec obejde bez vyloučení.
46:12
Řehoř raději přikryl Čajánkovo nahození. Před bránou se pak strhla malá šarvátka.
45:27
Kotouč se dotkl ochranné sítě a vhazuje se po pravé ruce Řehoře.
44:58
Kubinčák v tísni vyřešil situaci 2 na 1 bekhendoou střelou, která byla ovšem nepřesná.
44:05
Lakos z dálky provětral lapačku Horčičky.
43:27
Kaše padl do střely Matějíčka a Piráti vyhodili.
43:04
Přihrávka rukou Chomutova, vhazuje se na stejném místě.
42:55
Puk je mimo led. Vhazovat se bude po Řehořově levici.
42:32
Čajánek neprocpal skrz Bartejse puk do brankoviště.
42:21
Střelu Marušáka od modré Řehoř ztlumil a přikryl.
41:34
Hosté jsou kompletní a u kotouče.
41:07
Lukáš Pulpán (CHM) – 2 minuty za hrubost. Čajánek měl po jeho zákroku problém vstát z ledu.
40:31
Divíškova střely byla sražena a hosté vyhodili.
40:10
Piráti se hned nahnali do útoku.
40:01
Zásahy brankářů ve 2. třetině:
Milan Řehoř: 8
Luboš Horčička: 10
Hostě ve druhé trochu srovnali tempo s Chomutovem a především se jim podařilo snížit dnešním třetím gólem z přesilovky. Ondřej Veselý tvrdou střelou propálil všechny překážky, které bránily kotouči v cestě do brány a snížil na 1:2. Třetí dějství začne zhruba v 19:20.
40:00
39:42
Zlínská obrana vyhodila kotouč přes všechny čáry.
39:28
Další vyloučení z řad Ševců. Martin Matějíček (ZLN) – 2 minuty za podražení.
39:08
Ofsajd Zlína.
38:14
Piráti vyrazili ve dvou proti jednomu, ale obrana hostů se stihla včas vrátit a oheň uhasit.
37:52
Gólman stihl zareagovat i na teč Balaštíka.
37:19
Leška také mířil mezi betony, Řehoř byl opět pozorný a Piráti vyhodili.
37:02
Veselého ránu vyrazil Řehoř do rohu.
36:50
Šagát omylem najel do vlastní brány a vyvrátil ji z jejího stanoviště. Vylučovat ne nebude.
36:30
Piráti vyhráli buly a vyhodili.
36:26
Ľuboš Bartečko (CHM) – 2 minuty za nedovolené bránění.
36:05
Svoboda hledal před bránou Baleje, ten se nestihl zorientovat včas.
35:26
Výborný forčeking hostů vyústil ve střelu Marušáka, kterou schoval pod rukavicí Řehoř.
34:53
Další puk mimo led. Časoměřičům už kotouče pomalu docházejí.
34:28
Po delší době střela, Martin Mazanec pálil od modré a puk byl sražen do ochranné sítě.
33:04
Špatná přesilovka s pohledu domácích. Bojuje se jen ve středním pásmu u mantinelu.
32:13
Piráti jsou ve vlastním obranném pásmu.
31:31
Divíšek nenápadně poslal puk před bránu Bartečkovi, který se ho snažil protlačit za brankovou čáru. Horčička se ale nedal.
31:19
Filip Čech (ZLN) byl při napadání moc aktivní a půjde si odpočinout na trestnou lavici – 2 minuty za podražení.
30:38
Balaštík nebezpečně nahodil před branku, kotouč ale pouze projel brankovištěm.
30:07
Balej stihl nahozený kotouč až na hranici zakázaného uvolnění, stihl i vystřelit a dorážet. Horčička byl ale pozorný a šanci zlikvidoval.
Nyní už sklo pasuje perfektně, ledoborci sklidili aplaus a vše je připraveno ke hře.
Pauza se trochu protáhne, ledaři přinesli moc široký kus plexiskla.
29:37
Zajímavý okamžik. Jiří Ondráček přišpendlil Jiřího Kučného na mantinel tak tvrdě, že s ním vyrazil plexisklo. Čeká nás tedy krátká pauza zaviněná výměnou skla.
28:25
Piráti měli na holi vyhození, ale Antonín Honejsek je obral o kotouč a Radim Tesařík přihrál volnému ONDŘEJI VESELÉMU, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Radim Tesařík, Antonín Honejsek.
27:59
Kubinčák odpálil kotouč až za Horčičku.
27:46
Urbanec vystřelil z levého kruhu, Řehoř byl pozorný.
27:35
Tomáš Divíšek (CHM) – 2 minuty za nedovolené bránění.
27:30
Divíšek hledal důmyslnou přihrávkou Hrušku, který ale kotouč před bránou nezpracoval.
27:04
Puk je mimo hřiště, vhazuje se po Řehořově pravici.
26:56
Leška vyhazuje vysokým obloučkem.
26:22
Hřebejk pálil nebezpečně z ostrého úhlu, obrana Ševců pak raději kotouč odpálila přes všechny čáry a je pískáno zakázané uvolnění.
25:47
Matějíček ale Piráty o kotouč obral a nastřelil tyč!
25:29
Domácí jsou v plném počtu a v moci kotouče.
25:02
Řehoř s kotoučem v rukavici přerušuje hru.
24:51
Kučný padl do Čajánkovy přihrávky a zmařil tak šanci Zlína.
24:27
Nepřesná rána Urbance od modré.
24:07
Marušák tvrdě pálil od modré a puk byl tečován, ale spadl Řehořovi přímo do klína.
23:47
Pirátům se už dvakrát podařilo vyhodit.
23:21
Druhé vyloučení z řad Pirátů. David Kämpf (CHM) 2 minuty za držení protihráče.
22:21
Šagát chtěl přihrát Sikorovi, ale vyklubalo se z toho pouze nahození a Piráti pouští na led čtvrtou formaci.
21:22
Hruška teď dvakrát vystřelil. Napoprvé z otočky trefil Kubiše, napodruhé neprotlačil puk skrze Horčičkovy betony.
20:26
Veselý s Okálem se hned pokusili ohrozit Řehořovu branku, ale puk ke gólmanovi domácích ani nedoklouzal.
20:01
Zásahy brankářů v 1. třetině:
Milan Řehoř: 6
Luboš Horčička: 7
Zlín nezačal utkání vůbec dobře. V první třetině byli svěřenci Rostislava Vlacha celkem pětkrát vyloučeni, z čehož dokázali Piráti dvakrát vytěžit maximum. První přesilovku využil David Hruška a na konci třetiny ho napodobil Jozef Balej. Ševci mohou být rádi, že ubránili oslabení pěti proti třem a je to zatím pouze 0:2 z jejich pohledu. Druhá třetina začne v 18:21.
20:00
19:49
Čelanského družina stihla do konce třetiny přidat ještě jednu branku! Lukáš Pulpán zachytil vyhození a přihrál JOZEFU BALEJOVI, který poslal puk po ledě k levé tyči Horčičkovy brány a gólman hostů nedokázal zareagovat. Asistence: Lukáš Pulpán.
19:35
Zlín hrál v šesti a je za to okamžitě potrestán dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Zdeněk Okál.
19:00
Malec vypálil od modré, puk byl sražen a zastavila ho ochranná síť.
18:13
Valenta uklidnil hru za vlastním gólmanem.
17:40
Sikora skvěle vypíchl kotouč, ke kterému ale dříve přisprintoval Horčička.
17:13
Hosté jsou v plném počtu.
16:42
Kubiš se v oslabení dostal ke střele, se kterou si ale Řehoř poradil.
16:22
Puk je mimo led, vhazovat se bude ve středním pásmu.
16:05
Valenta vyhodil přes všechny čáry a odjíždí střídat.
15:27
Balej opět střílí od modré, opět nepřesně. Piráti začínají za vlastní bránou.
15:11
Hruška vyslal do brejku Kubinčáka, který byl ale faulován. Zdeněk Okál (ZLN) – 2 minuty za sekání.
14:12
Řehoř příložníkem zlikvidoval pokus Melenovského.
14:01
Zlínští v ofsajdu.
13:31
Hosté už v pěti hráčích vyrazili dopředu, Leška ale nezpracoval přihrávku a bylo po šanci.
13:05
A Chomutov je opět z pásma. Přesilovka skončí za 15 sekund.
12:47
Další Balejova střela byla zblokována.
12:22
Tvrdá střela Baleje skončila mimo a Piráti se opět musí vystěhovat.
11:56
Domácí jsou kompletní, ale vyhodili se z pásma.
11:35
Ofsajd domácích.
11:18
Bedřich Köhler (ZLN) narazil na mantinel Libora Šuláka a odpyká si 2 minuty za krosček.
11:18
Při signalizovaném vyloučení vyrazili Piráti dopředu, Divíškova střela byla sražena do ochranné sítě.
10:41
Je po početní výhodě. Antonín Honejsek (ZLN) – 2 minuty za držení protihráče.
10:21
Kubinčák vyhazuje a Piráti střídají.
09:52
Ondřej Kaše (CHM) – 2 minuty za faul kolenem.
09:27
V útočném pásmu teď srdnatě bojoval Hruška, ale nakonec se kotouče zmocnili Ševci a oba týmy střídají.
08:38
Köhler nabral velkou rychlost a poslal nepříjemný puk na Řehoře, ten ho ale lapil a přerušil tak hru.
08:14
Hřebejk opět získal puk, ale jen ho odevzdal a vyčerpaný odjel střídat.
07:50
V útoku teď operuje Sikorova formace.
07:27
06:28
Skvěle sehraná akce v podání první přesilovkové formace Pirátů! Ľuboš Bartečko zpoza brány svou přihrávkou našel volného DAVIDA HRUŠKU, který se v předbrankovém prostoru střelou mezi betony nemýlil. Asistence: Ľuboš Bartečko.
05:47
První přesilovka pro domácí. Bedřich Köhler (ZLN) – 2 minuty za hákování.
05:18
Na druhé straně kluziště byl ve slibné šanci Svoboda, Horčička ale včas sklepl betony.
04:51
Čajánkova střela skončila na levé tyči Řehořovy brány!
04:38
Hodek se teď upískl v domnění, že Má Řehoř kotouč ve své moci.
04:10
Horčička chytil vysoké nahození Šuláka a stihl i rozehrát.
03:19
Marek Račuk v brejku nedotáhl bekhendový blafák do úspěšného konce. Obránci v modro-žlutém se k němu dobře vrátili.
02:49
Köhlerova střela byla sražena obranou Chomutova do rohu.
02:24
Puk je mimo hrací plochu, vhazuje se ve středovém kruhu.
02:03
Šagát mohl vystřeli z mezikruží, ale jeho hůl si kotouč nenašla.
01:30
Balaštík nezachytil přihrávku a u puku je tak Pulpán.
00:42
První útočné akce obou týmu nepřinesly žádnou nebezpečnou situaci. Ševci začínají opět za vlastní bránou.
00:04
Úvodní vhazování vyhrál Leška a Zlín se žene do útoku.
00:01
Kapitáni Čajánek s Batrečkem si podali ruce a vše je tak přichystáno k začátku utkání!
Na led už nastupují hokejisté hostujícího celku, čeká se už jen na triumfální příchod Pirátů.
Dobré odpoledne, teď už živě vítám všechny fanoušky hokeje při sledování on-line přenosu z utkání devátého kola Tipsport extraligy. Zhruba za osm minut bude vhozeno úvodní buly zápasu mezi domácími Piráty Chomutov a PSG Zlín.

Piráti Chomutov: Řehoř – Malec, Lakos, Šulák, Pulpán, Bartejs, Kučný, Mazanec – Bartečko, Svoboda, Balej – Kubinčák, Divíšek, Hruška – Šagát, Sikora, Hřebejk – Račuk, Kämpf, Kaše.

PSG Zlín: Horčička – Valenta, Marušák, Řezníček, Matějíček, Urbanec, Tesařík – Veselý, Leška, Okál – Kubiš, Holík, Balaštík – Čech, Čajánek, Honejsek – Köhler, Melenovský, Ondráček.

Rozhodčí: Fraňo, Hodek – Brejcha, Suchánek..
V podkrušnohorské SD ARÉNĚ se vše intenzivně připravuje k devátému kolu Tipsport extraligy a druhému domácímu zápasu chomutovských Pirátů v řadě. Tentokrát je vyzvou bojovníci z dalekého Zlína.

Pirátům Chomutova se úterní zápas příliš nevydařil. Start do utkání proti Pardubicím jim sice vyšel, když z prvního střídání skóroval Ľuboš Bartečko, ale hosté zareagovali góly Tybora a Cetkovského a nakonec zvítězili 5:2. Krušnohorcům se tedy ani zdaleka nepovedlo navázat na předešlou výhru ve Vítkovicích 2:0.

Hokejisté PSG Zlín se v osmém kole utkali právě s Vítkovicemi, kteří si na nich ale po předchozím nezdaru s Piráty zpravili chuť. Ševci, podobně jako chomutovští hokejisté, vstoupili do utkání lépe, když se ve čtvrté minutě trefil Balaštík. Jenže druhá třetina patřila Vítkovicím. Ty otočily skóre a nakonec zvítězily 3:1. Zlín si tedy připsal třetí porážku v základní hrací době, čímž napodobil právě Chomutov.

Berani ovšem mají v celkovém součtu o dva body více, a to díky dvěma vítězstvím a jediné porážce po prodloužené hrací době. Piráti hráli prodloužení také celkem třikrát, ale nepodařil se jim vybojovat ani jeden bod navíc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.