Jan Hejda (COL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:07
1. Nathan MacKinnon (COL) 1+2
2. Gabriel Landeskog (COL) 2+0
3. Marc-Andre Cliche (COL) 1+0
- Cliche vstřelil svou branku v NHL
Ve třetí třetině už byly k vidění jen další dvě branky domácích, kteří tak potvrdili své vysoké vítězství. Základ položili hráči Colorada už v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování dnešního zápas, někdy příště na počtenou. Přeji dobrou noc, či příjemné zážitky u sledování některého z dalších online přenosů. Doporučuji zápas Los Angeles – Philadelphia.
60:00
59:50
Varlamov si připíše ještě jeden úspěšný zákrok.
59:39
Buffalo rozjíždí jeden z posledních útoků.
59:10
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:31
Ennis se protáhl po pravé straně, Varlamoc jeho střelu vyráží.
57:51
Domácí ale rychle otáčí a derou se do útočného pásma.
57:13
Buffalo je usazené v útočném pásmu, pokouší se alespoň zhoršit statistiky Varlamova.
56:29
Duchene střílel, trefil ale jen tvrzené sklo za bránou.
56:02
Buffalo vyhrálo buly, ale sami se vyhnali z pásma. Musí tedy rozehrát z obranného pásma.
55:53
Coloradu se nepovedla rozehrávka a končí to zakázaným uvolněním.
55:14
Domácí hrají v plném počtu.
54:56
Buffalo se ale přesilovka vůbec nedaří, Colorado se už po několikáté osvobozuje.
53:14
Varone zavezl puk do útočného pásma, přihrál na druhou stranu Folignovi. Ten se snažil vystřelit, ale než se mu to povedlo, tak ho Patrick Bordeleau nabral takovým způsobem, až Foligno skončil v bráně. Na dvě minuty je tedy vyloučen Patrick Bordeleau (COL).
52:33
Domácí hrají ve velké pohodě, nyní jsou opět v útočném pásmu a opět atakují Enrotha.
51:52
Buffalo rozehrává zpoza vlastní brány,
50:07
Colorado právě vstřelilo branku!
Z rychlého protiútoku se ale radují domácí! O'Reilly dojel nahozený kotouč, poslal ho před bránu, kde se ho ujal neobsazený JAMIE MCGINN a pohotově ho dopravil do prázdné brány. Asistence: O'Reilly
49:26
Buffalo je usazeno v útočném pásmu a snaží se o vstřelení kontaktní branky.
48:40
Troufnu si napsat, že touto brankou domácí nadobro rozhodli o svém vítězství.
47:36
Nenápadná akce končí brankou. Domácí se drali do útoku, avšak o puk přišli. Hostům se ale nepodařilo rozehrát, k odraženému puku se dostal Johnson, přiťukl na GABRIELA LANDESKOGA, který propálil Enrotha mezi betony. Asistence: Erik Johson
47:03
MacKinnon ujel po pravém křídle s lehkou střelou, kterou Enroth kryje, získává buly v útočném pásmu.
46:35
Colorado má nyní velký problém s rozehrávkou, nemohou se dostat z obranného pásma.
45:54
Puk se po teči odrazil až mezi fanoušky a jeden z nich si tak domů odnese pěkný suvenýr.
45:25
Colorado v držení touše, zaváží ho do útočného pásma.
45:06
Ačkoliv už hraje Buffalo v pěti, jsou stále pod tlakem.
44:50
Landeskog našel MacKinnona, ten mu puk okamžitě vrátil a Landeskog z první trefuje břevno!
43:56
Duchene a Johnson mohli zakončovat, bohužel pro domácí se nedohodli a z celé akce nic nevytěžili.
43:25
Domácí se tedy usazují v útočném pásmu a začínají přesilovou hrou.
42:48
Další šarvátka, Bordeleau a Scott (BUF) se do sebe pustili, trest si odnáší jen hráč Buffala. Dvě minuty za hrubost.
42:18
Na ledě se strhla nefalšovaná bitka, kterou po necelých dvou minutách museli roztrhnout rozhodčí. Pětiminutové tresty obdrželi McLeod (COL) a Konopka (BUF). McLeod se tímto trestem dostává do čela klubových tabulek v počtu trestných minut.
41:53
Nepřesná rozehrávka Colorada, touš získávají Sabres.
41:26
Hosté se na malou chvíli osvobozují, avšak Colorado se ihned ujímá puku a zaváží ho do útočného pásma.
40:50
Colorado je stále usazené v útočném pásmu, obránci Buffala jsou jako na kolotoči.
40:29
Po buly se do útoku vydávají opět domácí.
40:01
Do třetí třetiny naskočí do brány Sabres Enroth!
Druhá třetina přinesla další tři branky, dvě z nich spadly do sítě Buffala. Colorado má tak čtyřgólový náskok, který už asi jen tak nepustí. O tom se můžeme přesvědčit už ve 23:00.
40:00
39:52
Holden nahazuje z velké úhlu, Miller vyráží.
39:21
Colorado vyhrálo buly ve vlastním pásmu a vyváží kotouč pryč.
38:30
Do konce třetiny zbývá 90 vteřin a hraje se v obranném pásmu domácích.
36:29
Jako bych to zakřikl! Johnson zavezl puk do útočného pásma, přenechal ho za sebou jedoucímu NATHANU MACKINNONOVI, který prostřelil Millera mezi betony. Asistence: Erik Johnson, Semjon Varlamov
35:50
Coloradu se dnes přesilovky moc nedaří, Buffalo vyhazuje.
35:29
Další vyloučení v dnešním zápase je zapříčiněno to sekáním Ehrhoffa (BUF).
35:20
Sabres si vytvořili tlak, v branku ho ale neproměnili.
34:43
Buffalo sice vyhrálo buly, avšak sami se vyhnali do středního pásma. Momentálně rozehrávají zpoza Millera.
34:29
Nepřesná rozehrávka domácích pramení v zakázané uvolnění.
34:04
Miller si připsal úspěšný zákrok, vhazování po jeho pravici,
33:48
MItchell rozehrává zpoza vlastní brány a rozjíždí útočnou akci domácích.
33:30
Postupný útok domácího Colorada zastavil ofsajd.
32:45
Buffalo branka nabudila a tlačí se kupředu.
31:45
Sabres právě vstřelili branku!
Buffalo svou přesilovku také využívá! Ennis vypálil od mantinelu a Varlamov puk vyrazil pouze na hůl MATTA D´AGOSTINIHO, který už měl lehkou právi a kotouč za záda Varlamova lehce dorazil. Asistence: Tyler Ennis, Christian Ehrhoff
31:12
Buffalo je usazené v útočném pásmu a kombinuje.
30:30
Jan Hejda (COL) obdržel dvě minuty za hákování.
29:46
Několik výborných šancí ke skórování si nyní vytvořili domácí, avšak Miller vytáhl několik ještě lepších zákroků!
28:45
Christian Ehrhoff už je na ledě a hosté hrají v plném počtu.
28:15
Domácím se tato početní výhoda nedaří, nemohou se udržet v útočném pásmu.
27:46
Další daleké vyhození Šavlí až k Varlamovovi.
27:28
Buffalo se ale rychle osvobozuje.
26:45
Christian Ehrhoff (BUF) přidržel MacKinonna a odjíždí na trestnou lavici.
26:05
A domácí tlak přetavili v gól! McGinn vypálil od modré, avšak trefil jen mantinel za bránou. Puk se odrazil na hůl Bordeleau, který nezištně našel před bránou MARCA-ANDREHO CLICHEHO, který už pálil do odkryté sítě. Je to jeho první branka v kariéře NHL! Asistence: Patrick Bordeleau , Jamie McGinn
25:52
Colorado usazené v útočném pásmu si vytváří tlak.
25:31
Barrie tvrdě vypálil od modré, avšak trefil jen mantinel za bránou. Následné dorážky Millet pokryl, vhazování po jeho pravici.
25:06
Duchene dělal neplechu v útočném pásmu a nadělal práci hostujícím obráncům.
24:21
Domácí hrají opět v plném počtu.
24:11
Další vyhození domácích, Buffalo už přesilovku nevyužije..
23:39
Mitchell výborně napadal a získal kotouč, který nyní drží domácí na svých hokejkách.
23:19
Colorado vyhazuje až na Millera.
22:53
Buffalo se usadilo v útočném pásmu a dostalo se i ke střele. Ruhwedel pálil z mezikruží, puk se ale skrze Varlamovovy betony neprodral.
22:21
Za sekání vyloučen kapitán domácího celku, Gabriel Landeskog (COL).
22:06
Buffalo zavezlo kotouč do útočné třetiny a bojuje o něj v rohu kluziště.
21:46
Colorado se při svém útoku dopustilo ofsajdu a pokračuje se vhazováním ve středním pásmu.
21:22
McGinn zavezl kotouč do pásma po levém křídle a následně i vystřelil, Miller jeho ránu kryje na své hrudi.
21:03
Colorado vybojovalo kotouč a nahazuje do pásma.
20:48
Nepřesná rozehrávka Buffala, je z toho zakázané uvolnění. Vhazování po pravé ruce Millera.
20:25
Domácí se osvobozují a následně už hrají v plném počtu.
20:22
Varlamov předvedl jistý zákrok, vhazování po jeho pravici,
20:11
Buffalo mí k dispozici pár sekund přesilové hry, je usazeno v útočném pásmu.
20:01
První dějství je za námi, domácí Colorado vede o tři branky. Buffalo má problém hlavně s přechodem přes modrou čáru, jelikož Avalanche výborně brání střední pásmo. Zda-li se podaří Buffalu zápas otočit uvidíme ve 22:06.
20:00
19:53
O kotouč se bojuje v rohu kluziště, nic vážného už se asi nestane.
19:35
Colorado vyhazuje přes všechny čáry.
18:58
Hodgson si sjel do levého kruhu odkud také vypálil, Varlamov puk kryje na své hrudi.
18:28
Nyní si zahrají hosté přesilovku. Za hákování odchází na trestnou lavici Mitchell (COL).
18:27
18:08
O'Reilly vystřelil z mezikruží, Miller ale nemusel zasahovat, střela totiž mířila pouze do mantinelu za bránou.
17:35
Duchene pálil, jeho střela ale nezamířila mezi tři tyče.
17:06
Coloradu se nedaří udržet v útočném pásmu, nyní se puk dostává k Varlamovovi.
16:44
Buffalo se ale ihned osvobozuje vyhozením do středního pásma.
16:27
Za hru vysokou holí si odchází na trestnou lavici odpočinout na dvě minuty Varone (BUF).
16:01
D'Agostini bojuje v rohu hřiště o puk s Barriem.
15:15
Colorado je se svým náskokem zatím spokojeno, a tak kotouč jen pohotově vyhazuje obloučky do středního pásma.
14:43
Šavle opět nahazují na Varlamova a vydávají se bojovat o touš.
14:17
Buffalo se snaží s výsledkem něco udělat, ale dělá jim velký problém už jen přechod do útočného pásma.
12:47
Rychlý protiútok a Colorado vede rázem o tři branky! MacKinnon ujel po pravém křídle a naznačil střelu. Počkal si, až obránce udělá pohyb, kotouč si popotáhl a přihrál před bránu, kde byl úplně volný GABRIEL LANDESKOG. Ten už neměl problém puk do brány poslat a pohotově rozvlnil síť za Millerem. Asistence: Nathan MacKinnon, P.A. Parenteau
12:31
Buffalo nahazuje do útočné pásma, avšak o puk rychle přichází.
11:49
Colorado přesilovku využívá a už vede 2:0! Erik Johnson pálil od modré, avšak Miller jeho střelu vyrazil. Na dorážku už byl ale krátký a JAMIE McGINN kotuč pohotově dorazil puk za jeho záda. Situace téměř stejná jako u první branky. Asistence: Erik Johnson, Ryan O'Reilly
11:35
Domácí rozjíždí útočnou akci ze středního pásma.
11:09
Coloradu se nepovedla finální přihrávka a hosté se opět osvobozují.
10:52
Další vyhození Šavlí, oba týmy střídají.
10:19
MacKinnon pálil z mezikruží, Miller skvěle zasahuje.
09:58
Přesilovka se domácím zatím opravdu nedaří, hosté se opět osvobozují.
09:10
Colorado se usadilo v útočném pásmu, avšak moc dlouho tam nevydrželo. Po chybě obránce na modré čáře se sami vyhnali do středního pásma.
08:45
Buffalo zatím dobře brání a už po druhé vyhazuje.
08:02
Máme tu další vyloučení, Weber (BUF) obdržel 4 minuty za hru vysokou holí.
07:37
Máme tu první branku dnešního utkání! Domácí si vytvořili tlak a proměnili ho v branku! MacKinnon nejprve pálil z mezikruží, avšak Miller jeho ránu ještě vyrazil. K pravé tyči si ale sjel TYSON BARRIE a bekhendem dopravil odražený puk za bezmocného Millera. Asistence: Nathan MacKinnon
06:48
06:34
Domácí v oslabení ujeli a donutili Millera zasahovat. Vhazování v obranném pásmu Buffala.
06:23
Domácí se osvobodili a Buffalo rozjíždí útočnou akci zpoza vlastní brány.
06:04
Enni si sjel do mezikruží a vypálil, avšak mířil hodně mimo tři tyče.
05:19
Varlamov předvedl další sebejistý zákrok a domácí následně vyhazují.
04:51
Ihned po buly nabral touš směr Varlamov, ten byl ale pozorný a za svá záda ho nepustil.
04:48
První vyloučení zápasu, na trestnou lavici usedá Holden (COL) – obdržel menší trest za hákování.
04:30
Buffalo má kotouč na svých holích a rozehrává z obranného pásma.
04:01
Varlamov si také připsal jeden z prvních zákroku, bude se pokračovat vhazováním v obranném pásmu domácích.
03:45
Miller předvedl povedený zákrok, po kterém se do útoku vydává hostující tým z Buffala.
03:27
Nyní už se ale hosté osvobozují a domácí musí až k vlastní bráně.
03:09
Colorado stále usazené v útočném pásmu dostává Buffalo úplně mimo hru.
02:43
Colorado si vytvořilo slabší tlak, na čemž měl zásluhu hlavně Duchene. Buffalo následně vyhazuje opět jen na icing.
02:11
Přihrávka ale byla značně nepřesná a hosté se proviňují zakázaný uvolněním.
02:02
Na první pokus se jim to nepovedlo, zkusí to tedy podruhé.
01:41
Buffalo rozjíždí útočnou akci zpoza vlastní brány.
01:15
Rychlý protiútok domácích přerušil ofsajd.
01:01
Buffalo stále usazeno v útočném pásmu motající hlavy domácím obráncům.
00:40
Hosté nahazují na Varlamova a bojují o puk.
00:07
Úvodní vhazování vyhráli domácí, avšak do útoku se dostalo Buffalo.
00:01
Utkání začne jako vždy o pár minut později.

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Benoit, Guenin, Barrie, Holden – Landeskog, Stastny, Tanguay – McGinn, Duchene, O'Reilly – MacKinnon, Mitchell, Talbot – Bordeleau, Cliche, McLeod. Trenér: P. Roy

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Myers, Weber, Ruhwedel, Ehrhoff, Tallinder, Sulzer – Girgensons, Ennis, Omark – Leino, Hodgson, Ott – Varone, Flynn, Foligno – Ellis, Konopka, D'Agostini. Trenér: T. Nolan.

26.10.08 Colorado Avalanche – Buffalo 2:1 pp
Dobrý večer! Vítám u online přenosu z nejslavnější hokejové ligy světa, kanadskoamerické NHL! Mé jméno je Tomáš Hála a provedu vás utkáním, mezi Coloradem Avalanche a Buffalem Sabres. Pojďme si oba celky představit o něco blíže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.