To je ze zápasu mezi Dallasem a Minnesotou vše, já se budu těšit u dalších zápasů NHL zase někdy příště, nashledanou!
Československá stopa v utkání:
V utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.
Minnesota: 9
Máme konec a Dallas v tomto zápase vítězí 4:0. Minnesota dnes byla velmi nedisciplinovaná, jelikož nasbírala 21 trestných minut a jedno trestné střílení, které jako jedinou branku třetí třetiny proměnil Jordie Benn. Pro Lehtonena je to druhé čisté konto v sezóně.
60:00
59:07
Sergej Gončar vyloučen za sekání.
59:02
Ballardova střela zblokována.
58:24
Granlundův pokus vyráží Lehtonen pravým betonem.
57:21
Mitchell si vybruslil do předbrankového prostoru, ale do jeho zakončení mu strčil hůl Dillon.
56:27
Matt Cooke osvobozuje Minnesotu ze sevření dlouhým výhozem.
55:48
Scandella vyhazuje až za bránu Dallasu.
54:54
Torrey Mitchell vyloučen na dvě minuty za hákování.
54:11
Střelu Matta Cooka chytá Lehtonen a raději ji podrží ve své lapačce.
54:01
Za sundané rukavice současně vyloučeni Clayton Stoner a Vernon Fiddler.
54:01
Stoner si to chtěl rozdat v pěstním souboji s Fiddlerem, ale rozhodčí tuto bitku okamžitě ukončují.
52:31
Ballardovu střelu Lehtonen vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou Veilleuxa.
51:22
Dallas právě vstřelil branku!
JORDIE BENN parádním blafákem do forhendu vymíchal Kuempera a zasunul kotouč do prázdné branky.
51:22
Byl ale faulován a je nařízeno trestné střílení!
51:22
Jordie Benn vyjel z trestné lavice, stejně tak vyjel Kuemper pro vyhozený kotouč a Benn netrefil prázdnou bránu.
50:35
Brodin pálí příklepem, mimo.
48:35
Střela Peverlyho byla nepřesná.
48:11
Jordie Benn si odsedí dvouminutový trest za hrubost.
47:29
Suter vyhodil až k Lehtonenovi, který urychleně rozehrál.
46:42
Kuemper si připisuje další úspěšný zákrok.
46:25
Rich Peverley objel stojícího obránce, tlačil se do brankoviště, ale Kuemper jeho záminku přečetl a výborně zakročil.
45:51
Stoner vyhazuje na zakázané uvolnění.
45:16
Whitney nahazoval na branku Minnesoty a Kuemper raději schovává puk pod lapačkou.
44:15
Veilleux pálí, Lehtonen vyráží do rohu kluziště.
42:49
Valeri Ničuškin našel na středu volného Seguina, ten se mu snažil puk okamžitě vrátit, což přečetl Scandella a dokázal do dráhy puku strčit hůl.
42:02
Suter se protáhl kolem obránce Dallasu, ale jeho zakončení bylo nepřesné.
41:13
Dallas zatím ani jednou v přesilové hře nevystřelil na Kuempera.
40:15
Matt Cooke osvobozuje Wild dlouhým výhozem.
40:01
Střely ve druhé třetině:
Dallas: 16
Minnesota: 6
Je tu druhá přestávka a Dallas vede 3:0, když dokázal jejich vedení navýšit o jeden gól Ray Whitney. Minnesotu dnes doslova drtí častá vyloučení a to je jedním z hlavních faktorů zatím stoprocentní úspěšnosti Kariho Lehtonena.
40:00
39:59
Seguin našel na středu volného Chiassona, jehož bombu z první chytá Kuemper.
39:04
Dalším vyloučeným je opět hráč Minnesoty, opět Nino Niederreiter, tentokrát za nesportovní chování.
38:39
Po střetu s Pominvillem končí na ledě Antoine Roussel, rozhodčí ale neviděli žádný přestupek směrem k hostujícímu forvardovi.
38:06
Rozhodčí se domnívali o tom, že Dallas hrál v šesti. Neudělují ovšem žádný trest.
37:54
Kuemper úspěšný proti střele Eakina.
36:55
Do šance se dostává Kyle Brodziak, jeho střela zpoza domácího obránce končí na vyrážečce Lehtonena.
36:35
Stephane Veilleux vyhazuje, puk končí za brankou Dallasu.
35:48
Nevím, zda-li bude vůbec stačit místo v zápisu na všechny tresty Minnesoty. Dvouminutový trest za vysokou hůl si odpyká Mikael Granlund.
35:18
Střela Tylera Seguina jen těsně minula hostující branku.
34:56
Vyhození Minnesoty bylo opět přes všechny čáry, icing.
34:45
Je tu další z mála zakázaných uvolnění v dnešním zápase. Vhazovat se bude před Kuemperem.
33:19
RAY WHITNEY se octl úplně sám u levé tyčky, kde si dokázal několika blafáky položit Kuempera a zasunout kotouč do branky pod hokejkou hostujícího brankáře. Asistence: Sergej Gončar, Cody Eakin
32:40
Seguinova nahrávka před branku nenašla žádného spoluhráče.
31:59
Chiasson nabyl Goligoskimu, jehož střelu bez přípravy vyráží Kuemper levým betonem.
31:20
Je tu další přestupek Justina Fontainea. Tentokrát šlo o hru vysokou holí, kterou udeřil Tylera Seguina.
30:07
Goligoski vyhazuje a početní výhoda Wild končí.
29:41
Do akce se ale dostal Dallas. V situaci 3 na 2 volil Jamie Benn střelu, ale tu dokázal Suter včas zblokovat.
28:07
Minnesota si zahraje první přesilovou hru. Za tvrdé dohrání Brodziaka si odsedí dvě minuty za hrubost Antoine Roussel.
28:07
Matt Cooke nahazoval před bránu, kde se puk odrazil od jednoho z dojíždějících hráčů přímo na Lehtonena a ten se štěstím dokázal puk schovat v lapačce.
27:13
Ze směsice hráčů před brankou Wild musel Kuemper likvidovat množství dorážek.
25:50
Charlie Coyle střílel úplně volný z předbrankového prostoru, ale ani tuto situaci se Minnesotě nepodařilo proměnit v branku.
25:38
Heatlyho zblokovaná střela končí v ochranné síti.
24:45
Minnesota se octla v situaci 3 na 2, ke střele se dostal Justin Fontaine a Lehtonen jeho střelu schovává ve výstroji.
24:15
Gončarova střela bez přípravy zblokována Cookem.
22:51
Benn přenechal na modré Seguinovi, najel si před bránu, ale přihrávka druhého jmenovaného byla příliš prudká a nepřesná.
22:02
Fiddler si vybruslil do předbrankového prostoru, ale Kuemper předvádí pohledný semafor.
21:33
Eakin střílí a Kuemper vyráží za branku.
20:40
Seguin se octl nikým nehlídán v prostoru mezi kruhy, ale jeho střelu zápěstím bez problémů chytá Kuemper.
20:15
Po vyhraném vhazování vyhazuje Brodin přes všechny čáry.
20:01
Střely v první třetině:
Dallas: 12
Minnesota: 3
Je za námi první třetina, ve které se hrálo v podstatě pouze na jednu branku, a to na branku Darcyho Kuempera, který měl plné ruce práce. Dallas dokázal vstřelit dva góly. První skóroval Antoine Roussel, a to poté, co tečoval střelu Fiddlera, druhou trefu přidal v přesilové hře Erik Cole.
20:00
19:36
Je tu třetí přesilová hra Dallasu. Před sirénou vyloučen Nino Niedetteiter za nedovolené bránění.
19:31
Jason Pominville objel branku a z otočky prověřil lapačku Lehtonena.
18:08
Minnesota se nemůže dostat k pořádnému zakončení, obrana Dallasu dnes funguje opravdu výborně.
16:45
Torrey Mitchell nejdříve zblokoval střelu Goligoskiho, která ho trefila nepříjemně do nohy, padl na zem a následně na to si našel prostor na levém kruhu ERIK COLE a trefil přesně pravý horní roh branky. Asistence: Alex Goligoski, Jamie Benn
16:18
Střela Cola zblokována a Suter osvobozuje Minnesotu.
15:53
Je tu další početní výhoda Dallasu. Justin Fontaine vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.
15:39
Po odraženém kotouči od mantinelu vypálil Nate Prosser, ale těsně minul.
14:56
Opět se útočí spíše na branku Minnesoty.
13:18
Dallas se dostává do vedení, a to zásluhou ANTOINEA ROUSSELA, který tečoval střelu Fiddlera. Asistence: Vernon Fiddler, Alex Golisoski
12:54
Peverleyho střela i následná dorážka Eakina zblokována.
12:25
V šanci opět Tyler Seguin, ale Kuemper dokázal jeho střelecký pokus zlikvidovat i se zaklíněnou hokejkou ve výstroji.
11:48
Goligoski hledal křižným pasem skvěle postaveného Seguina, ale ten v koncovce promáchl.
11:13
Kuemper likviduje první přesilovkou střelu domácích.
10:54
Dallas si zahraje přesilovku, když Torrey Mitchel udeřil Roussela vysokou holí.
10:44
Rousselova střela příklepem letí mimo.
08:53
Peverley dokázal z téměř nulového úhlu ohrozit Kuempera, který se ale přimkl ke své levé tyči a nedovolil domácímu útočníkovi skórovat.
08:12
Charlie Coyle z dorážky míjí.
06:37
Současně vyloučeni Stephane Veilleux (MIN) a Vernon Fiddler (DAL), oba za hrubost.
06:19
Haula vypíchl chybnou rozehrávku Stars, ale jeho střela těsně minula pravou tyč.
06:01
V další šanci domácích se octl Vernon Fiddler, ale puk po jeho střele nachází Kuemper ve své výstroji.
04:42
Po přihrávce zpoza branky střílel z předbrankového prostoru Cody Eakin, ale jeho střelu z první dokázal zblokovat Suter.
03:12
Další obrovská šance Dallasu! Tyler Seguin dorážel střelu od modré čáry, ale trefil tyč.
02:21
Erik Cole prolétl hostující obranou jako nůž máslem, ale jeho bekhendový blafák byl proti Kuemprovovi neúspěšný.
01:29
Goligoskiho střela z otočky od modré čáry taktéž zblokována.
00:40
Střílená nahrávka Jordieho Benna se odráží od bruslí minnesotských obránců.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Goligoski, Dillon, Daley, Jordie Benn, Rome, Gonchar – Jamie Benn, Seguin, Ničuškin – Roussel, Eakin, Garbutt – Cole, Peverley, Chiasson – Horcoff, Fiddler, Whitney

Minnesota Wild: Kuemper (Gustafsson) – Suter, Brodin, Scandella, Prosser, Ballard, Stoner – Niederreiter, Granlund, Pominville – Heatley, Coyle, Zucker – Cooke, Brodziak, Fontaine – Veilleux, Haula, Mitchell.
Československá stopa
V ani jednom z týmů nenastupuje žádný český či slovenský hráč.