2. Hampus Lindholm (ANA) 0+2
3. Viktor Stalberg (NSH) 1+0
Československá stopa v utkání:

V utkání nehrál žádný Čech ani Slovák.
Anaheim byl dnes produktivnější, proto dnes vítězí. Nashville hrál především v první půli utkání velmi dobře, v té druhé už ale nestíhal. Ani gólman Hutton nepodal ideální výkon, kdo ví, jestli se někdy v brzké budoucnosti nedočkáme návratu Mazance do brány Preds. Ducks si v závěru náskok ve velkém klidu pohlídali a dnes zaslouženě vítězí.
60:00
59:24
Anaheim právě vstřelil branku!
Do prázdné brány se trefou přes celé hřiště prosadil RYAN GETZLAF. Bez asistence.
58:38
Domácí působí marným dojmem, do útočného pásma se ne a ne dostat.
58:00
Dvě minuty do konce, domácí hrájí stále bez gólmana.
57:27
Domácím se ale nedaří probojovat se do útočného pásma, Ducks brání v klídku a pohodě.
56:52
Píská se icing hostů.
56:36
Oddechový čas pro domácí.
56:36
Hiller však pohotovou lapačkou vychytal bekhend Smitha z úhlu.
56:27
Domácí odvolávají brankáře!
55:48
Perry seknul Hornqvista a jde na trestnou lavici, vyloučen je ale i domácí forvard. Hrát se bude tedy ve čtyřech na obou stranách.
54:38
Hutton vyráží nahození z rohu, Anaheim však nadále pokračuje v útočné kombinaci.
54:00
Vše nyní mluví pro hosty – jak průběžný výsledek, tak hra, která se v Nashvillu nyní odehrává.
53:02
Vhazuje se po pravici Huttna.
52:31
Hutton pomáhá Predators s rozehrávkou, domácím nyní běží čas velmi rychle.
51:58
Sbisa rozehrává akci hostů, icing se nepíská, domácí tak musí hrát.
50:54
Anaheimu se daří držet soupeře daleko od vlastní branky, Preds se nyní nedaří.
50:00
Jsme v polovině třetí třetiny, Nashville musí dohánět dvoubrankové manko. Povede se?
48:47
Střelu od modré v podání Hornqvista chytá bez potíží Hiller.
48:04
A tu chybu vyrobila domácí obrana. Pohotovým volejem z předbrankového prostoru tak Huttna překonal pohotový MATHIEU PERREAULT. Asistence: Daniel Winnik.
47:49
Hra je vyrovnaná, nyní může rozhodnout sebemenší chybička...
46:42
Velký tlak na bránu Hillera nyní vytvořili domácí, gólman Ducks ale uspěl a puk kryje.
44:51
Nyní ale hosté dokázali udeřit. Střelu Lindholma od modré tečuje za záda Huttona EMERSON ETEM. Branku ještě potvrdili videorozhodčí v Torontu. Asistence: Hampus Lindholm, Saku Koivu.
43:56
Nahození puku do předbrankového prostoru k ničemu nebylo, Ducks se do šancí nedostávají.
43:00
Ducks se snaží rychle odpovědět na branku Preds, jejich útočné akce ale nevedou k lepším zakončením.
42:16
Domácím se založení útočné akce nevydařilo, kupředu tak mohou jít hosté.
41:35
Hutton přikryl puk lapačkou a přerušuje hru.
41:05
Nashville právě vstřelil branku!
A domácí přesilovku využívají. Svůj 16. gól v sezoně vsítil MIKE FISHER, který se trefil z voleje z mezikruží k pravé tyči. Asistence: David Legwand, Patrick Hornqvist.
40:46
Preds dohrávají přesilovou hru, hned v úvodu jsou tak domácí ve velkém tlaku...
40:01
Zápas je vyrovnaný, šance se střídají na obou stranách. Anaheim ale vede díky dvěma vlastencům Nashvillu, dá se říci, že se jedná o velké dílo štěstí. O výsledku se rozhodne ve třetí třetině...
Třetí třetina začne cca ve 3:54.
40:00
39:41
Sbisa vyloučen za hákování.
39:41
Hra je přerušena, ošetřován je zraněný Cogliano.
38:43
Vhazovat se bude po pravici hostujícího brankáře.
38:16
Anaheim se nyní již soustředí na pečlivé bránění náskoku, Preds se do šancí nedostávají.
37:30
Bleskovou lapačku vytáhl Hiller, vhazovat se tak bude po jeho pravici.
37:17
Za bitku vyloučeni Allen a Stone.
37:00
Nashvillu se defenziva daří velmi dobře, součástí toho je pochopitelně i nadále skvělý Hutton. Ten nyní vychytal Silfverberga.
36:23
Legwand zpět na ledě, oba týmy v pěti.
36:00
240 sekund do konce třetiny, Anaheimu se přesilovka absolutně nedaří.
35:16
Preds se ale dnes oslabení daří, puk i nadále vyhazují až za Hillera.
34:23
Legwand vyloučen za držení.
34:00
Nashville má mírnou převahu, stále ale prohrává o jednu branku.
33:10
Hraje se za brankou Hillera, domácí se ale zatím do zakončení nedostávají.
32:17
Legwand pálí z mezikruží těsně vedle, následnou střelu Jonese chytá skvělý Hiller.
31:45
Další velmi šťastná branka pro Ducks. Střela od modré čáry byla tečovaná dobře postaveným CORYM PERRYM, puk si ale za záda vlastního brankáře srazil padající obránce. Jde o druhý vlastní gól domácího výběru. Ducks tak využívají 4 minutovou přesilovou hru. Asistence: Ryan Getzlaf, Cam Fowler.
31:17
Hutton přerušuje hru, nebezpečnou situaci u své pravé tyče ustál.
30:43
Hosté si šance nevytváří, Preds zatím brání na jedničku.
30:00
Jsme v půli druhé třetiny, využijí hosté 4 minutovou přesilovku?
36:27
Domácí však pravidelně vyhazují puky.
28:34
Weber vyloučen za hru vysokou holí, jde o 4 minutový trest.
28:04
Z úhlu zkusil Hillera překvapit Cullen, branku ale minul.
27:28
Icing Ducks.
26:47
Ducks bojují o puk v rohu útočného pásma, tento boj se jim ale zatím příliš nedaří, stejně tak tvorba šancí.
25:58
Hutton pomáhá týmu s rozehrávkou, i tak se však dostali Preds pod tlak.
25:17
Hiller vyrazil Del Zottovu střelu od modré, stejně si počínal i při gólové dorážce Legwanda!
24:22
Etem vypálil z levé strany, puk ale jen míjí levou tyč, tentokrát nemohl mít Hutton problémy.
23:51
Střelou přes obránce to zkusil Sbisa, branku ale netrefil.
23:26
Po krátkém intermezu se stejná situace opakuje, děje se tak ale na druhé straně kluziště.
22:55
Vhazovat se bude po pravici Hillera.
22:21
Preds začínají třetinu opět velkým náporem, nyní se však píská ofsajd při útoku hostů.
21:19
Perry vyzval ke střele Getzlafa, toho ale velmi natěsno bránil obránce a lídr domácích Weber.
20:32
Obránci Preds Jonesovi utekl puk na útočné modré, domácí tak musí vyklidit útočné pásmo.
20:01
Po první třetině platí stav 1:1, Nashville poslal do vedení Stalberg, za hosty srovnal díky vlastenci Josiho Getzlaf. Nashville byl lepším týmem, pokud chce ale dva body, bude muset nějakou tu branku přidat.
Druhá třetina začne cca ve 2:57.
20:00
18:49
Tak to je velmi nešťastný moment pro domácí. RYAN GETZLAF chtěl vysokou ropuchou nahrát přes útočné pásmo na spoluhráče, do vlastní branky si ale letící kotouč srazil obránce Preds Josi. Asistence: Hampus Lingholm, Dustin Penner.
18:00
120 sekund do konce třetiny, Preds drží vedení a soupeře do šancí nepouští.
17:16
Nashville je v první třetině překvapivě lepším týmem, soupeře do šancí až na výjimky nepouští a sám je v útočném pásmu velmi plodný.
16:34
Hutton vyráží nahození od modré, Ducks ale pokračují v útočné kombinaci...
15:52
Jones vypálil od modré, puk ale končí v rohu kluziště, protože byl tečován bránícím hráčem Ducks.
15:07
Ducks po ubráněném oslabení přidali do ofenzivy, během posledního útoku se ale k zakončení nedostali.
14:28
Fantastický Hutton podržel domácí, forhendová střela Cogliana do odkryté branky končí na levém betonu domácího gólmana!
14:00
Preds si vytvořili drtivý tlak, Hiller ale s obranou stále drží...
12:36
Z hranice levého kruhu vypálil z voleje dělostřelec Weber, Hiller ale vyráží ramenem!
12:19
Hosté jdou do čtyř.
11:35
Do vedení jdou domácí, kteří tak jsou odměněni za svou aktivitu. Hiller na nahození od modré neviděl, a byl rád, že puk dokázal alespoň vyrazit. Na dorážku VIKTORA STALBERGA však neměl nárok. Asistence: Simon Moser, Ryan Ellis.
11:04
Hiller vyrazil nahození od modré, puk opouští obranné pásmo Ducks.
10:00
Jsme v polovině první třetiny, Nashville je zatím aktivnější, velké šance si ale zatím nevypracoval.
09:02
Zpoza své brány rozehrává Hutton, dnes už však v podobné situaci jednou významně chyboval.
08:30
Hiller chytá nahození ze střední vzdálenosti a přerušuje hru.
08:08
Ducks jsou opět kompletní, Winnik je na ledě.
07:16
A znovu...
06:45
Hostům se ale daří opakovaně puk vyhodit do bezpečí.
06:08
Prvním vyloučeným je Winnik za hákování.
05:13
Beauchemin pálil od modré, hradbu těl před sebou ale neprostřelil.
04:05
Hiller pomáhá hostům s rozehrávkou, hosté zatím nikam nespěchají.
03:21
Oba týmy hrají hodně ofenzivně, hraje se nahoru dolů. Na levém křídle pěkně pronikl Koivu, do zakončení se ale nedostal.
02:05
Predators jsou v tlaku, Hiller musí být pozorný.
00:59
Moser ztratil puk na středovém kruhu, do brejku tak vyráží Ducks.
00:01

Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Weber, Josi, Jones, Del Zotto, Ellis, Bartley – Hornqvist, Fisher, Nystrom – Smith, Legwand, Bourque – Moser, Wilson, Beck – Cullen, Gaustad, Clune.

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Lovejouy, Vatanen, Sbisa – Perry, Getzlaf, Penner – Silfverberg, Perreault, Maroon – Cogliano, Koivu, Etem – Beleskey, Winnik, Palmieri.

Rozhodčí: Watson, LaRue – Henderson, Gibbs.
Podrobná onlajn reportáž začíná ve 2:00, nenechte si ji ujít.
Vzájemné zápasy

Z pěti posledních vzájemných zápasů vyhrál Anaheim poslední čtyři, jednou se radoval domácí Nashville.
Anaheim Ducks

Anaheim je nejúspěšnějším týmem letošního ročníku NHL, respektive její základní části. Po 59 zápasech tým vybojoval 85 (!) bodů (druhé je Chicago s 84 body). Ze sedmi posledních zápasů tým však hned čtyřikrát prohrál, zároveň se jedná i o poslední tři zápasy. Prohry přišly v zápasech doma s Dallasem, Columbusem a Chicagem. Zdá se tak, možná, že tým ztrácí formu, protože právě na domácím kluzišti byl Anaheim dlouho neporazitelný.
Nashville Predators

Nashville je po 58 odehraných zápasech na 12. pozici v Západní konferenci NHL, a to díky 60 získaným bodům. Na nejbližší postupovou příčku do play-off tým ztrácí tři body. Forma týmu je jako na houpačce. Po dvou prohrách s Calgary a Edmontonem přišly dvě výhry – 4:3 ve Winnipegu a 3:2 v prodl. doma s Jersey. Poslední dva zápasy však týmu přinesly dvě prohry, vždy ale alespoň za jeden bod.
Příjemnou noc s NHL, dnes nás čeká souboj domácího Nashvillu Predators s Anaheimem Ducks, nejlepším týmem ligy. Přejí příjemný prožitek z utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.