Máme za sebou konec utkání, které bylo vyrovnanější než hovoří výsledek. Jak už jsem říkal po druhé třetině, že uvidíme zda jeden z celků udělá krok za vítězstvím, tak domácí udělali ne jeden, ale hned čtyři velké kroky a hráči Čechova v poslední periodě naprosto vyhořeli. Za tu poslední třetinu je dělba bodů zcela spravedlivá. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne a zase někdy napočtenou.
60:00
59:20
Ale domácí vyhazují puk a už se v pohodě brání, neboť vědí, že o své body již nepřijdou.
58:49
Malevič (CEC) dostal na závěr dvě minuty za zdržování hry.
57:49
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
DMITRIJ KOSMAČJOV nahodil kotouč od modré čáry a ten končí až za zády Denisova, který měl dokonale zakrytý výhled. Asistence: Andrej Taratuchin, Pavel Zdunov.
57:30
Další dvě minuty dostává Malevič (CEC) za hrubost.
55:30
A domácí přesilovku využívají. MAXIM RYBIN to vzal na sebe, najel si mezi kruhy a přesnou střelou do šibenice nedal Denisovu žádnou šanci. Asistence: Igor Polygalov, Stanislav Romanov.
55:10
Hosté vyhazují a mohou vystřídat.
54:40
Další ofsajd domácích.
54:10
Alševskij pláchl na pravém křídle a z kruhu bekhendem těsně míjí břevno!
53:20
Ofsajd domácích.
52:06
Obrovská šance Trunjova navýšit náskok domácích. Zakončoval přečíslení dva na jednoho, ale jeho střela mířila o milimetry vedle bližší tyče Denisova.
51:28
I Romanov je zpátky a hosté tak velkou výhodou nevyužili.
50:49
Nejhorší už mají domácí za sebou, vrací se Alševskij a hrají ve čtyřech.
50:28
Další pokus tentokrát od Šitikova. I s touhle střelou si Dalton poradil.
50:15
Střela z kruhu od Porselanda nenadělala potíže Daltonovi, který se stihl přemístit.
50:02
Domácí vyhazují.
49:28
Velká příležitost hostů zkorigovat skóre zápasu. Další dvě minuty dostal Romanov (NIZ) za zdržování hry a domácí jdou do třech.
48:49
Alševskij (NIZ) si půjde odpykat dvě minuty za hru vysokou holí.
47:49
Domácí stále útočí, pomalu však přichází nejvyšší čas pro hráče Čechova se zápasem něco udělat.
46:58
JAROSLAV ALŠEVSKIJ si najel mezi kruhy, dostal krásnou přihrávku a nikým nehlídaný z vyložené pozice trefil vyrážečku Denisova, od níž se kotouč odrazil pod břevno. Asistence: Pavel Kulikov.
44:40
Hosté se snaží odpovědět, ale Nižněkamsk je zatím k ničemu nepouští.
43:27
ANDREJ TARATUCHIN dostal přihrávku zpoza brány a z prvního doteku vystřelil na bližší tyč kam se Denisov nestihl přemístit. Asistence: Pjotr Chochrjakov, Pavel Zdunov.
42:30
Hosté vyhazují a mažou na střídačku.
41:45
Za podražení si sedá opět Seleznjov (CEC).
40:40
Koroljuk vyzkoušel pozornost Daltona a z kruhu vypálil. Dalton jeho střelu vyráží betonem.
40:01
Máme za sebou čtyřicet minut hry a po druhé třetině těžko hledám lepší tým. Oba celky dnes předvádí především skvělou defenzivu a tak nám stav po druhé třetině zůstává nerozhodný. Obě mužstva by se měla zamyslet nad přesilovými hrami, neboť jich je požehnaně a branky z toho nepadají. Jestli se to změní a jeden z týmů udělá krok za vítězstvím se dozvíme v závěrečné periodě, která nám začíná zhruba v 15:41.
40:00
39:40
Domácí mají kotouč a už s ním nikam nespěchají.
38:36
Všichni v plném počtu. Hra čtyř proti čtyřem ani následná kraťoučká přesilová hra hostů nenabídla nic zajímavého a třetina se dohrává.
36:36
Ale vzápětí dostává menší trest i Zdunov (NIZ) taktéž za hákování a následuje hra čtyř proti čtyřem.
36:28
Koroljuk (CEC) dostává dvě minuty za hákování, přesilovka pro domácí.
36:23
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Chybí tomu myšlenka.
36:20
Šulakov se ocitl ve vyložené šanci když si najížděl před branku kam mu přišla i nádherná přihrávka. Na poslední chvíli mu však kotouč přeskočil hůl!
36:01
Obě mužstva střídají, puk má Nižněkamsk.
35:49
Zakázané uvolnění předvedli hosté.
34:50
Ten ale vzápětí ztratili a domácí zakládají další útok.
34:30
Hosté napadají domácí hráče už v jejich obranném pásmu a získávají kotouč.
33:18
Další vyhození již bude Nižněkamsku stačit a jsou opět v plném počtu.
32:30
Domácím se ale skvěle daří vyhazovat.
32:11
Hosté v plném počtu, začíná jim zkrácená přesilová hra.
31:18
Jenže přesilovka končí, dvě minuty dostává Šulakov (NIZ) za podražení.
30:11
V momentě kdy vypršel trest Porselanda inkasoval tvrdý úder do obličeje Kulikov a dvě minuty za krosček si odsedí Korovkin (CEC).
29:55
29:27
Sextonův pokus z úhlu Denisov vyráží do ochranné sítě.
28:58
Nižněkamsk začal více střílet v přesilové hře. Všechny pokusy zatím míří mimo.
28:10
Tvrdý zákrok teď předvedl Porseland (CEC) a dostává dvě minuty za podražení.
27:40
Zakázané uvolnění domácích.
26:48
Vasiljevova střela končí na hrudníku Daltona a bude další buly v obranném pásmu domácích.
25:58
Dalton měl zakrytý výhled při nahození Ziazova. Nakonec však i tento puk skryl pod výstroj.
24:20
Nižněkamsk v klidu střídá a rozehrává od branky.
23:20
Nic vážnějšího se už nestalo a hosté jsou v plném počtu.
22:50
Alševskij se pokusil z ostrého úhlu bekhendem překvapit Denisova, ten mu však místečko, kudy by kotouč mohl projít, nenechal.
21:56
Dvě minuty dostává Vasiljev (CEC) za zdržování hry.
21:20
Denisov vyrazil nahození Chochrjakova kousek před sebe, raději po něm skočil a přerušuje hru.
20:41
Domácí dohrávali přesilovou hru. Tam nic nevymysleli a hosté jsou v plném počtu.
20:01
První třetina nám nabídla hodně bojový hokej. Moc šancí k vidění nebylo, o tom vypovídají i obě branky, které padly poměrně jednoduše. Stav tedy zůstává vyrovnaný a uvidíme, jestli jeden z celků ztrhne vedení na svou stranu a hra se nám otevře, či budeme dál sledovat takový boj. Prostřední perioda začne zhruba v 14:47.
20:00
19:30
Ofsajd hostů napovídá o tom, že třetina se už pouze dohrává.
18:41
Ještě dvě minuty dostane opět Seleznjov (CEC) za hákování.
16:51
DAN SEXTON nahodil kotouč od modré před branku a Denisov měl zakrytý výhled, a tak kotouč propadl až za brankovou čáru. Asistence Dimitrij Kosmačjov.
14:57
Kulikovův výpad z levého křídla Dalton chytá.
14:07
Seleznjov (CEC) dostává menší trest za hrubost.
12:35
Domácí se snaží odpovědět, ale brzdí je souhra. Další ofsajd.
11:30
Trunjov vyzkoušel pozornost Denisova. Jeho střelu z otočky ale sbírá již obrana.
11:00
Ofsajdové postavení domácích.
10:10
Čechov právě vstřelil branku!
MATHIAS PORSELAND jednoduchou střelou od modré zkusil svoje štěstí a střela propadla Daltonovi mezi betonem a vyrážečkou. Čechov se tak ujímá vedení. Asistence: Alexandr Koroljuk.
08:55
Další útok hostů ztroskotal ve středním pásmu.
08:40
Hosté se zdají býti proaktivnější, nicméně se jim nedaří přejít střední pásmo Nižněkamsku.
06:40
A v hlavní roli opět Seleznjov, který za svoji brankou opět poslal soupeře k zemi. Ani tentokrát se pískat nebude.
05:45
Seleznjov teď srazil jednoho z domácích útočníků k ledu, což se vůbec nelíbilo domácím fanouškům. Rozhodčí však zůstávají v klidu.