To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Avangard Omsk dnes dokázal konečně zabrat a po slušném výkonu porazit Viťaz Čechov 3:1, když se sice od 47. minuty, kdy se trefil Iggulden musel obávat o výsledek, ale v 56. minutě se prosadil Pěrežogin, který stanovil konečné skóre dnešního zápasu.
60:00
59:36
Puk opouští třetinu Viťazu, je rozhodnuto, tři body dnes získává předchozími výsledky zdecimovaný Omsk!
59:00
Poslední minuta do konce dnešního zápasu, Omsk ve třetině hostů.
58:49
Ještě se vylučuje, Rybakov dostává dvě minuty za držení, domácí dohrají zápas v početní výhodě.
58:22
Rozhodčí znovu přerušují hru, zakázané uvolnění Viťazu, bude se vhazovat před Lisutinem.
57:58
57:28
Puk za brankou Kostina, hosté se v klidu brání, domácí nikam nespěchají, získávají cenné vteřiny.
56:37
Puk opouští třetinu Čechova, Omsk v klidu kombinuje ve středním pásmu.
56:21
Závar před Lisutinem, který má puk ve své moci a rozhodčí přerušují hru.
55:58
Vylučuje se, Branislav Mezej dostává dvě minuty za podražení a Omsk si zahraje přesilovou hru.
55:32
Avangard právě vstřelil branku!
Rychlý protiútok Omsku a Avangard dává veledůležitý třetí gól, prosadil se ALEXANDER PĚREŽOGIN, který zpracoval přihrávku Popova a blafákem do bekhendu dokázal zakončit parádně pod "víko"! Asistence: Denis Kuljaš, Alexander Popov.
54:50
Kouč Avangardu Miloš Říha již sedí při udílení pokynů mezi hráči přímo na lavičce.
54:36
Selezňov nepřesně rozehrává, je pískáno zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Lisutina.
53:45
Tvrdý zákrok Rybakova ve středním pásmu, kde svalil domácího hráče, nevylučuje se.
53:12
Střelu Jegorševa z mezikruží dokázal Lisutin zkrotit a přerušuje hru.
52:58
Omsk musí zvýšit obrátky, jinak hrozí, že svůj náskok prohospodaří.
52:25
51:55
Rybin nahazuje puk na Kostina z levé strany, od něho se puk odráží a domácí se na okamžik osvobozují.
51:40
Až nyní se hosté opět usazují ve třetině Omsku.
50:50
Domácím se podařilo vyhodit puk ze třetiny.
50:43
Malevič střílí z pravé strany, Kostin pozorný.
50:25
Obránce Omsku Blaťák jde na trestnou lavici, to budou těžké dvě minuty pro Omsk!
50:25
Kostin řeší další ošemetnou situaci u vlastní branky, nakonec je z toho vyloučení.
50:00
Je před námi závěrečná desetiminutovka a domácí si svou defenzivní taktikou doslova říkají o vyrovnání!
49:37
Oddechový čas pro domácí.
49:37
Kostin chytá střelu Maleviče z levé strany, to nebyl lehký zákrok!
49:10
Omsk je zbytečně zatažený, čeká na soupeře ve středním pásmu.
48:27
Hosté ve třetině Omsku, dá se očekávat tlak Viťazu, který bude chtít vyrovnat.
47:00
Čechov právě vstřelil branku!
MIKE IGGULDEN byl úplně sám na pravé straně, kde dostal přihrávku od Vasiljeva, který byl poté ostře faulován, každopádně Soloďuchin se soupeři pomstil dokonale, Čechov snižuje na 1:2. Asistence: Alexander Vasiljev.
46:01
45:35
Zatím hodně nepovedená přesilová hra Viťazu, který se ještě nedostal ani ke střele!
44:52
Frolov i ve vlastním oslabení zaútočil, objel branku a z pravé strany střílí bekhendem, Lisutin vyráží.
44:27
Ale zakročit musí Lisutin, který raději přerušuje hru.
44:01
Kazjonov je na trestné lavici, hosté mají přesilovou hru.
44:01
Domácí sice dopravili puk do branky, ale to bylo všechno po hvizdu sudích, která signalizují vyloučení.
43:17
Opatrná hra, bez šancí, ostatně jako většinu času.
41:48
Ale hosté vyhazují puk ze třetiny, ten končí u Kostina, není to icing.
41:30
Puk za brankou Čechova, domácí se snaží dostat do zakončení.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začne přibližně 15:40 hodin.
Ve druhé třetině jsme se gólu nedočkali a po hříchu ani nějaké zajímavé kombinace či šance. Avangardu tak stačí k vítězství pokračovat v takové hře a dovést toto utkání do vítězného konce.
40:00
39:02
39:00
Posledních šedesát vteřin druhé třetiny.
38:20
Hosté ještě během vlastní přesilové hry neohrozili branku Kostina.
37:45
A díky nepřesné rozehrávce se dokonce hra stěhuje před Lisutina.
37:38
Puk až ve třetině Čechova, domácím se daří bránit vlastní oslabení.
37:02
Vylučuje se přesilovou hru si zahrají hosté, domácí Jevgenij Mozer již sedí na trestné lavici.
36:35
V této třetině jsme se zatím nedočkali žádného gólu, ale, bohužel, ani nějaké vyložené šance.
35:32
Není to icing, sudí dávají domácím pokyn, aby hráli dál.
35:20
Vorobjov zkouší pozornost Lisutina z levé strany, puk končí ve výstroji hostujícího gólmana.
34:16
Hra je nyní taková neurovnaná, oba týmy sice dobře bruslí, ale je to hokej bez šancí.
33:30
Omsk pouze odevzdává puk soupeři a střídá.
32:35
Pěrežogin to zkouší z levé strany, z dobré pozice, ale z takové blízkosti nedokázal trefit branku...
32:20
Je tu krátká přesilová hra Omsku, který získává útočné pásmo.
32:06
31:45
Střela Záborského z levé strany je zablokována, puk končí v rohu třetiny.
31:06
Ještě minutu se bude hrát ve čtyřech na obou stranách, Omsk před brankou Viťazu.
30:37
Přesilová hra Viťazu končí, na trestnou lavici odchází kapitán hostů Maxim Afinogenov.
30:06
Domácí Sergej Kosticyn je vyloučen za podražení a přesilovou hru si zahrají hosté.
29:49
Hraje se v pěti na obou stranách.
29:33
Kalinin přejel přes útočnou modrou dříve, než puk, ofsajd, vhazovat se bude ve střední třetině.
29:03
Na druhé straně zasahuje před Ivanoven Lisutin.
28:45
Chajfizullin zkouší pozornost Kostina střelou od modré, z pravé strany, gólman Omsku vyráží.
27:49
Vyloučení na obou stranách, Golovkov za hosty a Kazjonov za Omsk, hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.
27:10
Nepřesná rozehrávka hostů, pískáno zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Lisutina.
26:25
Baďjukov nahazuje puk do třetiny Viťazu, ale nikdo z domácích hráčů nedobruslil, hrají hosté.
25:32
Viťaz se brání pouze za cenu vyhození puku přes všechny čáry, zakázané uvolnění, vhazování po levici Lisutina.
25:18
Záborský nabruslil do útočného pásma po levé straně, Omsk získal pásmo.
24:03
23:30
Tentokrát již puk z hokejky Kuljaše prošel až k Lisutinovi, ten chytá.
23:15
Kuljaš zkouší nahazovat puk od modré, ale trefuje pouze bránícího hráče Viťazu, který se mu vrhl do střely.
22:45
Omsk v přesilovkovém rozestavení ve třetině Čechova.
22:20
Listutin se tam zajímavě válel ve vlastním brankovišti, když Sjomin kombinoval za jeho brankou.
22:03
Golovkov dostává dvouminutový trest za hákování a Omsk si zahraje svou dnešní třetí přesilovou hru.
21:44
Souboj v pravém rohu ve třetině Čechova, rozhodčí ale přerušují hru a nařizují vhazování ve střední třetině.
20:37
Puk ve středním pásmu, ale i do druhé třetiny vstupují domácí aktivně.
20:18
Vhazování po pravici Lisutina.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začne přibližně ve 14:52 hodin.
Je konec, více se v první třetině již nestane, domácí ale i tak odchází spokojenější, neboť po brankách Kosticyna a Kazjonova z patnácté, resp. šestnácté minuty, vedou nad svým dnešním soupeřem 2:0 a mají dnešní utkání velmi dobře rozehrané.
20:00
19:41
Domácí dohrají třetinu před brankou Viťazu.
19:00
Posledních šedesát vteřin první třetiny, puk za brankou Čechova.
18:20
Rybakov vybojoval puk v pravém rohu, ve třetině Avangardu, domácí obrana ale nakonec vytlačila soupeře alespoň do středního pásma.
17:31
Další útočná snaha Avangardu, Viťaz pod velkým tlakem.
16:52
Frolov se snažil dorážet nahozený puk, který se od zadního mantinelu odrazil zpět před branku, kde si ho málem Lisutin sám srazil do branky!
16:30
Omsk znovu před Lisutinem, dva góly jako by vlily krev do žil domácím hokejistům.
15:16
Další gól Omsku, prosazuje se DENIS KAZJONOV z pravé strany, kde zůstal zcela nehlídaný, zaváhání v defenzivě Čechova! Asistence: Alexander Popov, Alexander Pěrežogin.
14:52
Po sedmi minutách využívají domácí přesilovou hru, Lisutina překonává SERGEJ KOSTICYN, který doráží do brány střelu Dmitrije Sjomina z pravé strany. Asistence: Dmitrij Sjomin, Alexander Frolov.
14:45
Omsk útočí po levé straně, ale vše přerušuje hvizd sudího, bude se vylučovat. Maxim Rybin dostává dvě minuty za sekání a přesilovou hru si zahraje Omsk.
13:32
12:34
Vhazování po pravici Kostina, puk končí ve středním pásmu.
12:10
Puk ve třetině Čechova, domácí se zatím v pohodě brání.
11:32
Vylučuje, za držení dostává dvouminutový trest domácí Jegoršev a hosté si zahrají přesilovou hru.
11:15
Topol drží puk na levé straně u mantinelu, ve třetině soupeře, ale hosté se nemohou dostat do zakončení.
10:28
Komerční přestávka, na vyloženou šanci stále čekáme.
09:35
Tatalin pálí od modré, ale pouze vysoko nad branku.
09:20
Omsk se nyní musí bránit, hosté drží útočné pásmo.
08:35
Viťaz vyklidil útočnou třetinu a hosté střídají.
07:41
07:20
Avangard v přesilovkovém rozestavení. Byly tam dvě střely Baranky z pravé strany, ale ani jedna ze střel neskončila za zády Lisutina.
06:50
To se povedlo až nyní, puk ve středním pásmu.
06:25
Až nyní se hosté osvobozují, ale bránící čtveřice se musí vracet zpět, nestihne prostřídat.
06:10
Omsk ve třetině soupeře.
05:41
Rozhodčí vylučují, Kalinin tam byl před brankou faulován Kudinovem a Omsk si zahraje přesilovou hru.
05:41
Sergej Kalinin se povedenou stahovačkou uvolnil a střílí z pravé strany na Lisutina, ten vyráží a nakonec chytá i dorážku Kalinina.
04:58
Zablokovaná střela Záborského, puk letí do ochranné sítě.
04:29
Popov zachytil rozehrávku soupeře, ale místo střely se spíše snažil zpracovat puk, což se mu nakonec nepovedlo.
04:09
Icing a druhá pětka Omsku odchází střídat.
03:32
Další dobré střídání Avangardu, na ledě druhá pětka.
02:55
Jenže obrana Čechova nepouští soupeře do zakončení.
02:30
Mozer vybojoval útočné pásmo, Omsk se usadil před Lisutinem.
02:07
Druhý nepřesný pas Omsku, další icing.
01:40
Zatím je úvod zápasu hodně opatrný, více aktivity patrný u hokejistů Viťazu.
01:08
Zakázané uvolnění Omsku, hra se stěhuje přes Kostina.
00:28
První útočná akce zápasu, hosté útočí po levé straně, ale střele není přesná.
00:01
Hraje ruská hymna, vše již směřuje k začátku utkání.

Avangard Omsk: Kostin (Rejzvich) – Kuljaš, Pivcakin, Baranka, Blaťák, Jegoršev, Vorobjov, Miljukov, Ljamin – Sjomin, Kosticyn, Frolov – Popov, Pěrežogin, Kazjonov – Záborský, Ivanov, Baďjukov – Kalinin, Mozer, Berdnikov

Viťaz Čechov: Lisutin (Ivančik) – Chajfizullin, Matevič, Tatalin, Mezej, Selezňjov, Golovkov, Korovkin, Kudinov – Šitnikov, Iggulden, Afinogenov – Vasiljev, Soloďuchin, Kokšarov – Rybakov, Makjejev, Topol – Mamin, Rybin, Kudreman

Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Gorděnkov, Tomilov.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž AVANGARD OMSK přivítá na svém ledě VIŤAZ ČECHOV.
Miloš Říha, kouč Avangardu, sice ustál potupný debakl 0:6 na domácím ledě s moskevským Dynamem, ovšem další zaváhání si již zdecimovaný Omsk, navíc na svém ledě, dovolit nemůže. I když půjde o souboj dvou téměř podobně umístěných týmů v tabulkách konferencí, má jedenáctý tým Západní konference, Viťaz, na svém kontě o osm bodů víc, než třináctý Omsk v konferenci Východní. Je tedy zřejmé, že ani Viťaz nebude chtít z Omsku odjíždět s prázdnou a bude chtít využít špatného rozpoložení Avangardu k získání cenných bodů z hřiště soupeře.