Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že Toronto prohrálo na vlastním ledě s Winnipegem a ztratilo tak důležité body k postupu do play-off se s Vámi loučí a dobrou noc přeje Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Ondřej Pavelec (WPG)
23 zás., 2 góly, 92% úsp. zás.
Michael Frolík (WPG) 0+2, 4 střely, čas na ledě 17:33.
Tři hvězdy utkání:
1. Blake Wheeler (WPG)
0+2
2. Andrew Ladd (WPG) 0+2
3. Michael Frolík (WPG) 0+2.
Střely: 25-41.
Zásahy gólmanů: 37-23.
Vyloučení: 2-4.
Využití: 1-1.
V oslabení: 0-0.
Diváci: 19.544
Domácí sice v první třetině dvakrát vedli, ale to byla asi jejich jediná radost dnešního zápasu. Jedním z klíčových momentů asi byla vyrovnávací trefa Trouby tři vteřiny před koncem úvodní dvacetiminutovky. V dalších dvou třetinách totiž vstřelili hosté vždy jednu branku a vezou si tak z Toronta dva body. Maple Leafs tak ztratili důležité dva body v bitvě o play-off a nevyužili včerejšího zaváhání Columbusu.
60:00
Konec zápasu.
59:42
Olli Jokinen zabojoval o vyhozený puk a zabránil tak zakázanému uvolnění. Navíc se ještě snažil zasunout puk do opuštěné klece, neměl již však tolik času.
59:26
Phil Kessel zavezl po pravé straně puk do útočného pásma.
59:18
Kombinace domácích není přesná, čároví rozhodčí samozřejmě viděli, že se nyní Toronto provinilo ofsajdem. Bude se vzahovat ve středním pásmu.
59:01
Andrew Ladd díky velké bojovnosti a dobrému napadání posílá puk do středního pásma.
58:44
Domácí fanoušci svírají hlavu v dlaních, vypadá to totiž, že jejich tým ztratí v bojích o play-off další dva body. Minutu a čtvrt před koncem přichází na řadu time-out domácích.
58:08
Několikrát si nyní domácí kostrbatou kombinací přivodili ve střednímá pásmu komplikace. Winnipeg ale zatím na prázdnou klec nevystřelil.
57:50
Cody Franson napřáhl od modré, tvrdou ránou ale trefil jen pravý beton Ondřeje Pavelce, který si připisuje výborný zákrok a vyráží puk do bezpečí.
57:15
Branka Toronta je prázdná, domácí to zkusí v šesti bez gólmana.
57:14
Střela Diona Phaneufa od modré končí na Pavelcovi, který tak přerušuje hru.
56:45
Na malý okamžik se Toronto usadilo před Pavelcem, než Winnipeg opět vyhodil kotouč do středního pásma.
56:15
Cody Franson sice má puk v obranném pásmu na holi a není nikým atakován, žádný z jeho spoluhráčů ale není v dostatečném pohybu a bek tak nemá pořádně komu přihrát.
55:34
Na řadě je komerční přestávka.
55:28
Olli Jokinen měl na holi další gól, když po rychlé akci Byfugliena dostal na pravém kruhu kotouč. Měl před sebou z poloviny odkrytou branku, jenže netrefil kotouč ideálně a Reimer se stihl přemístit. Připisuje si tak sedmatřicátý úspěšný zákrok.
54:17
Winnipeg se na krátkou chvíli usadil před Reimerem, střelecky ale vyšel naprázdno, gólman Toronta tentokrát nemusel zasahovat.
53:43
Po krátkém oddychu musí být znovu koncentrován Ondřej Pavelec, McClementovu ránu ale sleduje s klidem, jelikož od modré míří mimo.
52:53
Tobias Enstron zachycuje na obranné modré nahození domácích a sleduje, komu rozehraje kotouč.
52:02
Puk je ve středním pásmu, Winnipeg se důsledně soustředí na svojí obranu.
52:53
Paul Ranger napřáhl na útočné modré jako Tiger Woods v dobách své největší slávy. Snad ani nechci vědět, jakou rychlostí letěla jeho rána. Ondřej Pavelec však tuto bombu vyráží do bezpečí.
52:11
Rána Brada Stuarta od modré končí na Reimerovi, který vyráží puk. Ke kotouči se dostávají domácí a míří do útoku.
51:02
Těžko vidět v posledních vteřinách na straně Winnipegu aktivnějšího hráče než je Michael Frolík. Nejprve z pravé strany minul klec a poté střelou zápěstím zaměstnal Jamese Reimera, který musel podržet puk ve své výstroji a přerušit hru.
50:37
Další pokus Winnipegu, tentokrát to zkoušel o dmodré Anthony Peluso. Opět byl však krátký na Reimera.
50:13
Michael Frolík se obtočil kolem pravého kruhu a vystřelil. Z dobré pozice ale těsně netrefil pravou tyčku branky Reimera.
49:37
Z tlaku domácích je rázem boj ve středním pásmu o puk. Winnipeg určitě povzbudilo, že domácí se neprosadili a jejich náskok zůstává stále dvougólový.
48:20
Až nyní, zdá se, podařilo se Winnipegu poslat puk k Reimerovi a osvobodit se.
47:57
Obrovský tlak domácích. Nejprve David Clarkson mířil bekhendovou dorážkou jen do Pavelce a poté se dostal k odraženému puku na vrcholu pravého kruhu Mason Raymond. Tři tyče však netrefil.
47:52
Znovu to byl Nazem Kadri, který to nyní zkoušel střelou zápěstím. Opět však nevyzrál na Pavelce, který se nyní musí hodně otáčet.
47:30
Toronto ale rozhodně nic nevzdává, Kadriho pokus z dobré pozice mířil jen do Pavelce, domácí ale zůstávají u puku.
47:09
Winnipeg právě vstřelil branku!
Tímto gólem se hosté hodně posouvají k dvěma bodům v dnešním zápase. Kombinaci O´Della s Wheelerem zakončuje finská legenda OLI JOKINEN a posílá svůj tým do dvougólového vedení. Asistence: Blake Wheeler, Eric O´Dell.
46:50
Komerční přestávka.
46:24
Ten ale končí u Kuljomina, který od modré vystřelil. Pavelec opět kotouč bez obav kryje.
46:14
Z celé sitauci vyšli lépe hráči Winnipegu, kteří tak zahajují dalíš útok
46:01
Již dobrch dvacet vteřin se bojuje u mantinelu v útočném pásmu Tronta o puk.
45:31
Puk je v ochranné síti, bude se vzahovat po pravici Pavelce. Ač Kladno potřebuje nutně vyhrát, zatím se mu příliš nedaří nějakými nebezpečnými střelami ohrozit Pavelce.
45:18
Fransonovu střelu od modré nemusí likvidovat Pavelec, protože ani nemířila mezi tři tyče.
44:11
Ač Winnipeg vyhrál buly, dobře forčekující hráči Toronta hosty o kotouč připravili. Puk ve středním pásmu sbírá Gardiner a znovu s ním upaluje před Pavelce.
Troubovu střelu od modré viděl Reimer a bez problémů jí chytá.
42:56
Toronto začíná pálit i z pozic, které nejsou nejlepší a hledají lepší řešení, např. přihrávku na spoluhráče. Rána Reillyho od modré tak nemohla Pavelce ohrozit, i když se po ní strhla před brankou Pavece pořádná tlačenice.
41:38
Do rychlého protiútoku se dotal Blake Wheeler, který se po projetí útočné modré rozhodl k zakončení a přinutil Reimera k ne příliš lehkému zákroku.
41:30
Hosté v plném počtu.
41:13
Nazem Kadri střílel pro změnu z pravého kruhu. Ondřej Pavelec byl na místě, chytá kotouč a přerušuje hru.
41:12
Hostá se stále nedostali z obranného pásma a nevyhodili puk.
40:50
Střela Kessela byla zblokována do ochranné sítě, vhazovat se tak bude po pravici Pavelce.
40:16
Stejně jako na začátku druhé části jsou domácí aktivnější, tentokrát je to však způsobeno přesilovou hrou, kterou mají k dispozici. James Van Riemsdyk z pravého kruhu treifl jen Pavelce.
40:01
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 3:05.
Střely: 15-26.
Zásahy gólmanů: 23-13.
Vyloučení: 2-4.
Využití: 0-1.
Druhá třetina přinesla jediný gól, a to v síti Toronta. Díky přesilovkové trefě Tobiase Enstroma jsou hosté do šaten před poslední dvacetiminutovkou s jednogólovým náskokem.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:50
V závěru je tady ještě střela Jake Gardinera, kterou ale Pavelec viděl a bez potíží ji vyrazil.
39:30
Tobias Enstrom (WPG) dostává dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo kluziště. Na vyloučení: 2-4.
39:02
Frolíkova rána zápěstím končí u Reimera.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:50
Při útočném výpadu byl nyní na modré čáře zahákován Paul Ranger, rozhodčí ale nevylučují a hraje se dále.
38:10
Po delším čase zahrozilo také Toronto, Joffrey Lupul z pravé strany po přejetí útočné modré vypálil, jeho střela se ale mezi tři tyče nevešla.
38:00
Winnipeg je aktivnější a mnohem častěji se dostává před branku Toronta. Je to logické, vstřelená branka hostům hodně pomohla.
37:01
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hutchinson zavezl puk do útočného pásma, na modré přenechal kotouč TOBIASI ENSTROMOVI, který si nikým nehlídán vybruslil s pukem z levého rohu útočné modré až na střed této lajny. Naznačil střelu, povyjel si blíže do středu, poté vystřelil a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Michael Hutchinson, Blake Wheeler.
36:55
Hosté jsou ale znovu před brankou Reimera.
36:48
Toronto se hned po buly osvobozuje a vyhazuje kotouč.
36:34
S brankou Reimera není něco v pořádku, delší čas jí nyní opravovali ledaři. Už je ale vše bez problémů.
36:34
Komerční přestávka.
36:34
Tlak hostů je korunován přesilovou hrou, Adam Party byl držen Paulem Rangerem (TOR), který si půjde na dvě minuty odpočinout. Na vyloučení: 2-3.
35:08
Eric O´Dell se pokusil o ránu od modré, netrefil však branku, konkrétně byla jeho střela příliš vysoká a skončila nad horní tyčí branky.
35:15
Tlak hostů neustává, Toronto se absolutně nemůže dostat ven z pásma.
34:44
Stejně dopadl i Dustin Byfuglien, v posledních minutách asi nejaktivnější hráč hostů. Svým pokusem z mezikruží pouze vyprášil výstroj gólmanovi Toronta.
34:06
Tobias Enstrom vypálil od modré, jeho střelu ale Reimer viděl a bez problémů jí vyráží.
33:47
Rána Michaela Frolíka skončila vedle branky Reimera, přesto ale Winnipeg zůstává v útočném pásmu u puku.
32:49
Stejně jako domácí si Winnipeg vytvořil větší šanci až při hře pět na pět. Jim Slater střelou zápěstím z pravého kruhu Reimera nepřekonal.
32:25
Domácí v plném počtu.
32:00
Nyní už gólman musel zasahovat, ale na druhé straně, když Ondřej Pavelec vyrazil střelu Rangera příklepem. Útočník sice využil špatné rozehrávky hostů, jak už to tak ale bývá, byl v těhle situacích na útočení zcela sám.
31:07
Dustin Byguglien z pravého kruhu minul branku Toronta, to byla snad zatím nejvážnější šamce domácích v probíhaící přesilovce, což mluví za všechno.
30:48
Což o to, Winnipeg se dokáže udržet před Reimerem, ale střelecky je na tom v probíhající přesilovce hodně špatně, gólman Toronta ještě nemusel zasahovat.
30:25
Nyní k tomu ale budou mít hosté mnohem lepší možnost, jelikož Nikolaj Kuljomin (TOR) dostává dvě minuty za hákování. První přesilovka Winnipegu v zápase. Na vyloučení: 1-3.
29:54
Také Winnipeg ukazuje, že umí pořádně zaútočit. Wheeler ani Byfuglien však střelou z kruhů Reimera nepřekonali.
29:18
Hosté v plném počtu.
29:11
Reillymu na útočné modré utéká nezbedný puk do středního pásma.
28:53
Toronto je znovu v útočném pásmu.
28:24
Následné buly vyhrál Bryan Little a hosté se osvobozují,když vyhazují puk až k Reimerovi.
28:09
Phil Kessel střelou z pravého kruhu po výborné přihrávce Gardinera vypálil jen do Pavelce.
27:58
Tlak domácích pokračuje, Winnipegu se ještě nepodařilo vyhodit puk z vlastní obranné třetiny.
27:18
Tyler Bozak uspěl na buly a ihned poslal puk na Gardinera, který ale svojí ránou z první minut branku Pavelce.
27:18
Po komerční přestávce bude následovat další přesilovka Toronta, jelikož se Mark Stuart (WPG) provinil faulem loktem. Na vyloučení: 0-3.
27:15
Při hře pět na pět se domácím daří lépe než při přesilovce a rázem jsou nastěhováni před Pavelcem.
26:47
Winnipeg hraje v plném počtu hráčů.
25:58
Winnipeg pracuje v tomto oslabení výborně, moc nechybělo a mohl jít do vedení. Blake Wheeler se dostal do útočného pásma a vystřelil, Reimer se jeho nebezpečný pokus rozhodl nechat ve výstroji.
25:40
Jenže Winipeg se podruhé během dvaceti vteřin osvobozuje, nyní dokonce Byfuglien obkroužil branku Reimera a vyvezl si puk zpět do obranného pásma.
25:16
Kdo jiný může zaměstnávat obranu hostů než Kessel s Bozaekm a Van Riemsdykem.
24:47
Matt Halischuk (WPG) si navíc při souboji pomohl vysokou holí a odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Vyloučení: 0-2.
24:41
Halischuk chvátá po levé straně za nahozeným pukem, který ale i přes vešekré úsilí nevybojoval.
24:04
Winnipeg sice zavezl kotouč do útočného pásma, provinil se však zakázaným uvolněním. Vhazovat se tak bude v neutrální zóně.
23:24
Střela Trouby od modré končí na hrudi Reimera, který ještě stihl rozehrát kotouč.
22:28
Oproti první třetině zatím příliš pohledný hokej nevidíme. Hraje se často ve středním pásmu, protože hráči poměrně dost chybují při své rozehrávce.
21:48
Nikdo ze čtyř hráčů Toronta mu ale pořádně nenajel, i tak se ale k puku ve středním pásmu dostal Bolland, obešel dva hráče a vystřelil. Nedokázal ale trefit tři tyče Reimerovy branky.
21:28
Gleason za brankou čeká na pohyb svých spoluhráčů, aby mohl pořádně rozehrát.
20:27
Toronto začalo prostřední dvacetiminutovku náporem a Kessel s Riemsdykem pořádně zaměstnávali obránce hostů. Nakonec se ale Winnipeg ze zapeklité situace dostal a po nahození jednoho z jeho hráčů se bude vzahovat před Reimerem.
20:01
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 1:12.
Střely: 8-12.
Zásahy gólmanů: 10-6.
Vyloučení: 0-1.
Využití: 0-0.
Zajímavý hokej byl k vidění v Air Canada Center během první třetiny. Domácí dvakrát vedli, hostům se podařilo dvakrát vyrovnat. Uvidíme, jak bude zápas pokračovat dál, pro domácí je nyní důležitý každý bod.
20:00
První třetina skončila.
19:57
Winnipeg právě vstřelil branku!
Už to vypadalo, že se Toronto ubrání, když po střele Frolíka předvedl Reimer velmi dobrý zákrok. Nakonec se ale Frolík dostal na vrcholu pravého kruhu znovu ke střele, kterou Reimer vyrazil jen před sebe. Ač byl JACOB TROUBA tísněn obráncem, nakonec se prosadil dvě vteřiny před koncem dorážkou z bezprostřední blízkosti. Asistence: Michael Frolík. Andrew Ladd.
19:11
Ta se odehrává před brankou Toronta, v závěru si hosté vytváří pořádný tlak.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:11
Pokus Masona Raymonda bez potíží likviduje Ondřej Pavelec. Proti střele uzdraveného Joffreye Lupula z pravého kruhu již měl mnohem těžší práci, ale opět vytahuje poměrně dobrý a hlavně úspěšný zákrok.
17:34
Paul Postma nemá za brankou dostatek klidu na rozehrávku, napadání Toronta se v posledních chvílích stupňuje. Puk tak kousek za útočnou modrou sbírá Toronto a jde znovu do útoku.
17:00
Velmi aktivní Phil Kessel se po pravé straně dostával až před branku Pavelce a z těžkého úhlu vystřelil. Na českého gólmana si ale tentokrát znovu nepřišel.
16:31
Nahození Raymonda udělalo obraně Jets spoustu práce, protože se za pukem řítil obránce David Bolland. Nakonec si ale hosté vše pohlídali.
16:07
Zakázané uvolnění Toronta. Tato rozehrávka domácích rozhodně nebyla z řady nejpřesnějších.
15:34
Olli Jokinen sice měl ve středním pásmu kotouč na hokejce, před ním ale bylo několik protihráčů, takže se Fin rozhodl pro nahození, které domácí bezpečně sbírají.
14:26
Domácí po šťastné vedoucí brance ožili. V rozpětí pěti vteřin nejrpve pálil Gardiner zápěstím a hned po něm se zkoušel z dorážky prosadit Van Riemsdyk. Ani jeden ale nebyl úspěšný a Pavelec si připsal dva zákroky, díky kterým si po nešťastné brance zvýšil sebevědomí.
14:10
Pokus Codyho Fransona od modré končí vedle Pavelcovi klece, rána obránce Toronta se mezi tři tyče nevešla.
13:45
Toronto právě vstřelilo branku!
Tento gól si rozhodně Ondřej Pavelec za rámeček nedá. Český gólman si vyjel pro nahození Codyho Fransona ven z branky, aby kotouč ztlumil a rozehrál pro své spoluhráče. Neposlušný puk se ale od jeho hole odrazil před branku, kde jej NAZEM KADRI pohotově doklepl do opuštěné klece. Domácí se tak znovu dostávají do vedení. Bez asistence.
13:18
Hosté se osvobozují a posílají puk do středního pásma.
13:00
Napoprvé se nahozenému kotouči obrana hostů ještě ubránila, napodruhé se již Tobias Enstrom (WPG) provinil podražením Troye Bodieho a Toronto si tak zahraje přesilovou hru. Na vyloučení: 0-1.
12:27
Ranger šikovně tečoval kotouč do útočného pásma, kde za ním již chvátá Kuljomin.
11:58
Po střele Jacoba Trouby z vrcholu pravého kruhu toho Reimer zřejmě moc neviděl a měl štěstí, že kotouč trefil přesně jeho pravý beton.
11:17
Gunnarsson neměl na rozehrávku dostatek času, jelikož byl napadán Laddem. Puk tak po teči jednoho z hráčů domácích ve středním pásmu končí v hledišti.
11:11
Komerční přestávka.
10:37
Phaneuf z vlastního obranného pásma nahodil kotouč jen na opačnou stranu kluziště, kde jej sbírají hokejisté Winnipegu a díky Littlemu spěchají do útoku.
10:00
Přesně v polovině první třetiny se můe Matt Halischuk držet oprávněně za hlavu. O´Dell pláchnul s pukem po pravé straně a na pravém kruhu předložil příhrávku pro Halischuka, který se nacházel na levém kruhu. Ten střelou zápěstím z první našel jen lapačku Reimera.
09:43
Toronto ve středním pásmu ztratilo puk, hosté se však daleko nedostali, neboť jejich kombinace končí zakázaným uvolněním.
09:08
Olli Jokinen sice vyhrál nad McClementem buly, přesto však Winnipeg dlouho před Reimerem nevydržel. Puk má Tim Gleason a pokouší se rozehrát na najíždějící spoluhráče.
08:41
Komerční přestávka, za kterou může být Toronto rádo, Winnipeg byl totiž v posledních vteřinách lepším týmem.
08:01
Stejný osud potkal Matta Halischuka, hráči Jets nyní ostřelují branku domácích ze všech pozic.
07:08
Toronto je náhlým vyrovnáním lehce zaskočeno a Winnipeg se tak mnohem častěji dostává do útoku. Olli Jokinen z pravého kruhu minul branku.
06:22
Winnipeg právě vstřelil branku!
Z vedení se ale domácí neradují dlouho. Po vyhraném buly před Pavelcem si to Jets namířili do útoku. Pokus Stuarta se ještě neujal, nicméně k odraženému puku se dostal Frolík, který našel na pravém kruhu volného BRYANA LITTLA. Útočník Winnipegu pohotovou ranou z první prostřelil Reimera. Asistence: Michael Frolík, Mark Stuart.
06:00
Kombinace hostů je nepřesná a končí zakázaným uvolněním, vhazovat se bude před Pavelcem.
04:52
Ofsajd domácích hokejistů.
04:28
Toronto je momentálně mnohem aktivnějším celkem než Winnipeg, což se odráží i na průběžném stavu zápasu.
03:15
Tentokrát se Phil Kessel proti Pavelcovi neprosadil, jeho pokus z mezikruží český gólman kryje.
03:06
Tlak Toronta pokračuje, střela Andrewa Ladda snad lízala pravou tyčku Pavelcovy branky!
02:57
V další šanci Toronta pálil těsně vedle Bryan Little.
02:45
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí se brzy ujímají vedení. Ve středním pásmu se ujal puku Bozak, po levé straně se dostal až do útočného pásma, u levého kruhu přihrál k levé tyči Pavelcovi branky, kde byl připravený PHIL KESSEL. Kanonýr Toronta moc dobře ví, jak tyto situace přetavit v gól a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Tyler Bozak, James Van Riemsdyk.
02:38
Paul Ranger se zmocnil dalšího nahození Winnipegu a vyváží kotouč ven z obranného pásma.
02:22
Nahození Jima Slatera končí u pozorného Reimera.
02:13
Stejná situace je k vidění i nyní, opět se tedy bude vhazovat ve středním pásmu.
02:07
Ofsajd Winnipegu při přechodu do útoku.
01:53
Právě Redmond si najel z vlastního obranného pásma až na druhou stranu kluziště, kde ale puk ztratil, takže Reimera neohrozil.
01:14
Po nahození Kuljomina se řítil k puku McClement, měl však ke kotouči dále než Zach Redmond.
00:09
Kessel s Bozakem se hned od začátku pouštěli do útoku, ztroskotali však na pozorné obraně Jets.
00:01
Utkání právě začalo.
Národní hymna zní Air Canada Center. Za chvilku se začne.
Úvodní sestavy:

Toronto Maple Leafs: Reimer (MacIntyre) – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Gardiner, Rielly, Gleason – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Raymond, Bolland, Clarkson – Lupul, Kadri, Bodie – Kuljomin, McClement, Ranger. Trenér: Randy Carlyle.

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Stuart, Trouba, Enstrom, Postma, Pardy, Redmond – Ladd, Little. Frolík – Byfuglien, Jokinen, Wheeler – Setoguchi, O´Dell, Halischuk – Peluso, Slater, Tangradi. Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: 4 Wes Mc Cauley, 20 Tin Peel – 96 David Brisebois, 89 Steve Miller.
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ
(v závorce statistiky hráčů v letošní sezóně)

Toronto Maple Leafs:
nikdo

Winnipeg Jets:
Michael FROLÍK – 77 zápasů, 39 bodů (14+25)
Ondřej Pavelec – 56 zápasů, 21 výher, úspěšnost zásahů 90,1%, průměr gólu na zápas 3,03, 1 čisté konto
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Poslední vzájemné zápasy:
26. 1. 2014 Winnipeg – Toronto 5:4 po pr.
17. 3. 2013 Toronto – Winnipeg 4:5 po s. n.
13. 3. 2013 Winnipeg – Toronto 5:2
TORONTO MAPLE LEAFS

9. místo ve Východní konferenci, 5. místo v Atlantické divizi
78 zápasů
84 bodů (rekord 38-32-8)
skóre 227:244

Nejproduktivnější hráč: Phil Kessel – 79 bodů (36+43)
Nejlepší střelec: Phil Kessel – 36 gólů
Nejproduktivnější obránce: Cody Franson – 33 bodů (5+28)
Brankářská jednička: Jonathan Bernier – 55 zápasů, 26 výher, úspěšnost zásahů 92,3%, průměr gólu na zápas 2,68, 1 čisté konto
WINNIPEG JETS

12. místo v Západní konferenci, 7. místo v Centrální divizi
78 zápasů
78 bodů (rekord 34-34-10)
skóre 216:230

Nejproduktivnější hráč: Blake Wheeler – 65 bodů (27+38)
Nejlepší střelec: Blake Wheeler – 27 gólů
Nejproduktivnější obránce: Dustin Byfuglien – 56 bodů (20+36)
Brankářská jednička: Ondřej Pavelec – 56 zápasů, 21 výher, úspěšnost zásahů 90,1%, průměr gólu na zápas 3,03, 1 čisté konto
Zdravím všechny fanynky a fanoušky toho nejlepšího ledního hokeje, jaký svět může nabídnout. Zámořská NHL dnes pokračuje dalšími několika zápasy. Jedním z nich bude souboj dvou kanadských celků – Toronta Maple Leafs a Winnipegu Jets!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.


Články odjinud