Ode mne je to vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou.
Je dobojováno! Ve třetí třetině jsme branku neviděli a domácí Admiral tak vítězí těsným rozdílem 2:1. Domácí byli lepší hlavně v první třetině, druhá část patřila hostům a ve třetí části byla hra spíše vyrovnaná. I tak ale tři body zůstávají ve Vladivostoku.
60:00
59:53
Hostující brankář jde ven. Hosté budou vhazovat v útočném pásmu, do konce zbývá pouhých sedm vteřin.
59:29
Domácí drží puk v útočném pásmu, hosté nemohou odvolat brankáře.
59:05
Oddechový čas pro hosty.
59:01
Strelcov pálil z pravého křídla, tahle rána ale nemohla Kováře zaskočit.
58:40
Domácí pětice vyhazuje puk do středního pásma a jde rychle střídat.
58:00
Ohlášeny poslední dvě minuty, hosté jsou usazeni v pásmu, chybí jim ale střelba na bránu.
57:04
Hosté se snaží o útok. Domácí však dobře brání a do ničeho velkého je zatím nepouští.
56:22
Admiral si nechce nic komplikovat. Když jsou hosté delší dobu usazeni v útočném pásmu, raději vyhodí puk přes všechny čáry.
55:03
Bortnikova střela z pravého kruhu pro vhazování, Kovářova náruč však na tuhle střelu byla přirpavena.
54:53
53:54
Bergfors se zpoza brány rychle vytočil až před ni a pokusil se rychle zasnout puk mezi betony Kováře. Ten však svoji brankovou čáru dokázal s vypětím sil uhájit.
53:32
Ihned po buly se ovšem hosté osvobozují.
53:23
Puk se po teči dotkl ochranné sítě nad bránou Kováře. Buly v útočném pásmu Vladivostoku.
52:51
Fjodorov z Avtomobilistu je vyloučen za podražení.
52:49
Těrnavskij pálí z pravého křídla, domácí obránce však netrefil bránu.
52:22
Lisin vletěl po pravém křídle jako blesk do útočného pásma, jeho střela končí na výstroji pozorného Kováře.
51:49
Sledujeme boj o každý metr ledu ve středním pásmu, nikdo nechce udělat chybu a pustit soupeře do větší šance.
50:34
Lazarev se snažil tečovat nahození těsně před Ivannikovem, letící puk však netrefil tak, jak by si představoval.
50:13
49:48
49:20
Ugarov pálí z pravého křídla, Kovář však jeho pokus vyráží mimo.
48:50
Nahození Jegina ze středního pásma končí v náruči Ivannikova a ten raději přeruší hru.
48:11
Černov je vyloučen za hákování. Bude se tak hrát 4 na 4.
48:11
Domácí se osvobozují a vyhazují puk přes všechny čáry.
47:41
Antropov (VLD) je vyloučen za vystřelení puku mimo ledovou plochu.
47:29
Hostujícího Lewandowskiho brzdí ofsajd, buly ve středním pásmu.
46:30
Zadovka Bortnikova do brankoviště Kováře. Nikdo z domácích hráčů však nebyl na místě, aby volný puk dorazil do hostující brány.
45:56
Ugarov zrychlili ve středním pásmu, jeho střela švihem z pravého křídla však hostujícího brankáře nezaskočila. Domácí se však snaží o aktivní hru, což je pro ně jen a jen dobře.
45:19
Bergfors napřáhl na pravém křídle, Kovář na místě. Buly po levici českého brankáře.
44:40
Hraje se opatrně z obou stran, převážně pak ve středním pásmu.
43:57
Domácí se snaží projít do útočného pásma a ohrozit tak Kovářovu bránu, obrana Avtomobilistu je nepustí ale ani do pásma.
42:48
Hosty při dalším pokusu o přechod do útočného pásma brzdí ofsajd.
41:29
V. Strelcov pálil z levého křídla švihem mimo.
40:31
První střelu vyslal z pravého křídla hostující Malychin, druhou branku v zápase ale nepřidal. Lapačka Ivannikova byla proti.
40:01
Střely na bránu ve druhé třetině: 10 – 12.
Druhá třetina je za námi, viděli jsme v ní lepší herní projev hostí, kteří nakonec v závěrečné minutě během přesilové hry pěti proti tře dokázali snížit stav utkání na rozdíl jedné branky. Ve třetině třetí se tak stále ještě může stát cokoliv.
40:00
39:38
39:20
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Hosté nakonec dokázali využít přesilovou hru a v její poslední půlminutce snižují na rozdíl jedné branky. V prostoru před domácí bránou se z dalšího závaru prosadil FJODOR MALYCHIN, který jako první překonal výborně chytajícího Ivannikova. Asistence: Tobias Viklund, Vladislav Jegin.
39:04
Lazarev pálí mimo.
38:36
Další Ivannikův zákrok, tentokrát se nedokázal prosadit z bezprostřední blízkosti Malychin.
38:29
Po další ráně od modré se o dorážky snažil Lazarev, ze skrumáže ovšem nedokázal překonat skvěle chytajícího Ivannikova.
37:54
Viklund napřáhl na modré čáře, Ivannikov raději přeruší hru.
37:38
Drugov je vyloučen za vysokou hůl, Osipov za podražení. Hosté budou hrát přesilovou hru pět na tři!
36:50
Stewart střílel od modré čáry, Ivannikov však betony posílá puk do ochranné sítě.
36:12
V dalším útočném přechodu brzdí Drugova ofsajd.
35:34
Domácí však z ničeho nic unikli do velkého přečíslení tří proti dvěma, z levého křídla střílel Schultz, hostující Kovář ho však vychytal skvěle vystrčeným betonem.
35:19
Znovu střílel Streclov a znovu si Ivannikov připsal úspěšný zákrok.
34:36
Další Ivannikův zákrok, tentokrát po střele A. Strelcova z levého křídla. Hraje se posledních deset minut vesměs na jednu bránu.
34:00
Lewandowski chtěl zaskočit domácího brankáře u bližší tyče, toho ale podobný pokus nemohl zaskočit.
32:40
Ivannikov má znovu plné ruce práce. Z bezprostřední blízkosti dorážel Simakov, na domácího gólmana si ale ani on nepřišel.
32:16
Hosté přidávají na obrátkách a jsou momentálně lepším týmem.
31:48
Černov objel domácí bránu, jeho střela z pravého kruhu však mířila jen do clonícího hráče před Ivannikovem.
31:08
Znovu Lazarev, tentokrát jeho střela švihem byla lepší, Ivannikov však svým zákrokem podržel domácí mančaft.
30:36
Lazarev se v prostoru mezi kruhy tlačil do koncovky, puk však nasměroval velmi nepřesně.
29:50
Strelcov pálí z levého křídla, Ivannikov však na tenhle pokus dobře viděl a jednoduše zasahuje.
29:00
Domácí v plném počtu. Hosté v přesilové hře příliš nebezpeční nebyli.
28:08
Nahození Antonova od modré k Ivannikovi nedoputovalo, zachytila ho domácí obrana.
27:30
Zmatky před Ivannikovem, domácí nakonec dokázali puk odpálit přes všechny čáry.
26:57
Poršeland (Admiral) je vyloučen za nedovolené bránění.
26:33
Lisin se od levého mantinelu vydal na odvážný průchod do mezikruží, po jeho bekhendovém nahození vznikl před hostujícím brankářem pořádný rozruch, ze kterého se však nikomu v modrém nepodařilo dotlačit puk za brankovou čáru.
25:27
Bekhend Pervušina z pravého křídla nebyl přesný, Kovář nemusel zasahovat.
24:35
Lewandowski nahodil z levého křídla puk na bránu, Kovář rychle vyráží mimo.
24:13
Lazarev vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Ivannikov však dokázal udržet puk ve své výstroji a nevypadl mu.
23:35
23:13
Hosté znovu posílají puk pryč ze svého obranného pásma.
22:50
Gynge z pravého křídla vypálil na Kováře, ten předvedl jistý zákrok a přerušuje hru.
22:35
Hosté se zatím dobře brání a nepouští soupeře příliš do pásma.
21:35
Alexander Strelcov je vyloučen za podražení. Přesilovka pro Admiral.
21:23
Dobývání domácí brány hostujícími hráči. Jefimov však z hranice brankoviště nemířil přesně.
21:00
První minuta druhé třetiny opatrná z obou stran.
20:01
Střely na bránu v první třetině: 11 – 11.
První třetina je u konce, viděli jsme v ní dvě branky, o které se postarali domácí hokejisté. Ti také byli v první části globálně lepším týmem, měli více ze hry. Ovšem i hosté měli své šance, všechny ale pochytal brankář Admiralu Ivannikov.
20:00
19:45
Třetina se již jen dohrává.
19:02
18:46
Gračjov se o pravého mantinelu vymotal až před Kováře, sám před hostujícím brankářem mu však nedokázal přehodit pukem beton.
17:31
Domácí při přechodu do útočného pásma brzdí ofsajd.
16:59
Alexander Strelcov je vyloučen za vražení na hrazení.
16:59
Po nahození Bergforse z levého křídla přeruší Kovář raději hru.
16:45
Nějaké problémy s ledem za domácí bránou, na ledě je údržba haly a upravuje ledovou plochu.
16:45
Po pokusu hostujícího Stewarta přeruší domácí Ivannikov raději hru.
16:10
Hosté znovu kombinují v útočném pásmu, poslední minuty jsou aktivnějším týmem.
14:55
Černov se z pravého křídla natlačil před domácího brankáře, puk mu chtěl zvednout nad rameno přesně pod horní břevno. Jen o pár centimetrů ovšem nedokázal zamířit přesně.
13:55
Pokus hostujícího Stewarta z levého křídla, domácí brankář raději přeruší hru.
13:21
Jefimov obkroužil domácí bránu a pokusil se rychle zasunout puk u vzdálenější tyče. Beton Ivannikova však byl na místě.
12:55
Hosté by rádi vážněji ohrozili domácího brankáře, v útočném prostoru však příliš prostoru nedostávají.
11:52
Osipov pálí od modré, trefil ale jen prvního clonícího hráče hostí.
10:37
Pervušin nahazoval puk od pravého mantinelu, Kovář ho však rychle vyráží mimo své tři tyče.
09:19
08:58
Domácí navíc ve vlastním oslabení vystrčili růžky a vrhli se do rychlého kontru. Pokus Ugarova z levého křídla ale tentokrát přesný nebyl.
08:20
Domácí se zatím dobře brání, hosté se nemohou dostat do zakončení.
07:19
Nikitěnko (VLD) je vyloučen za podražení.
06:29
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Domácí Vladivostok přidává rychle druhou branku. Na levém křídle se do puku opřel FELIX SCHUTZ a umístil ho přesně k tyči Kovářovy brány, ten se po něm natahoval marně. Asistence: Denis Osipov, Niclas Bergfors.
06:37
Pokus Schutze z levého křídla, Kovář úspěšný.
05:51
Drugov střílel ze stejné pozice jako Lisin před nějakým okamžikem, tentokrát ale Kováč zasahuje.
04:35
Domácí využívají přesilovou hru a ujímají se vedení v zápase. ENVER LISIN si povyjel na vrchol pravého kruhu pro vhazování a střelou švihem zaskočil Jakuba Kováře. Je velmi pravděpodobné, že měl český brankář zakrytý výhled a mnoho toho tedy neviděl. Bez asistence.
04:22
Domácí jsou usazeni v útočném pásmu, ke střele se ale nemohou dostat.
03:26
Hostující Jemelejev je vyloučen za nedovolené bránění.
03:26
Nikitěnko se od pravého mantinelu tlačil do zakončení před hostující bránou, v pádu ji však jen posunul. Bude se ale vylučovat.
02:35
Pokus Schutze od levého mantinelu ke Kováři nedoletěl, zblokovala ho hostující obrana.
01:22
Hosté začali o něco lépe, do další zajímavé šance před Ivannikovem se tlačil Malychin, trefil ale jen domácího brankáře.
00:36
Jegin nahazoval puk od modré čáry, Ivannikov ho jednoduše chytá do lapačky.
00:01
Hymna je u konce, můžeme jít na to.
Před úvodním buly ještě ruská hymna.
Hráči pomalu vjíždí na ledovou plochu.
Domácí nastoupí v tmavě modrých dresech, na hosty z Jekatěrinburgu čekají barvy bílé.

Admiral Vladivostok: Ivanikov (Lundstrom) – Osipov, Antropov, Poršeland, Těrnavskij, Zemčjonok, Poleščuk, Kostromitin – Lisin, Bergfors, Schutz – Gynge, Nikitěnko, Ugarov – Drugov, Gračjov, Bortnikov – Pervušin, Barbašev, Kuzněcov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Farafonov) – Viklund, Antonov, Antonovskij, Jegin, Gusev, Trjamikin, Rybnitckij, Žilin – Lazarev, Černov, Malychin – Lewandowski, Stewart, Jemelejev – Fjodorov, Simakov, Jefimov – Strelcov A, Strelcov V., Arkalov.

Rozhodčí: Vasiljev, Cyplakov – Petrov, Fatějev.
Tenhle duel ale nebude zcela bez českého zastoupení, v dresu hostujícího mančaftu registrujeme českého brankáře Jakuba Kováře.
Na programu máme dnes souboj ze spodních pater tabulky Východní konference KHL. O krůček lépe jsou na tom domácí hokejisté, kteří mají na svém kontu již 19 bodů, což je řadí na deváté místo na východě. Jejich dnešní soupeř – Avtomobilist Jekatěrinburg – se musí spokojit jen se 17 body, které mu přisuzují jedenáctou příčku.
Pěkný den u sledování online přenosu z utkání Kontinentální hokejové ligy. V námi sledovaném přenosu budeme svědky měření sil mezi domácím Admiralem Vladivostok a hosty z Avtomobilist Jekatěrinburg. Úvodní buly celého jistě zajímavého duelu je naplánováno na 08:00 středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.