Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto se s Vámi loučím stejně jako se základní části NHL. Přeji úspěšný start do nedělního dne a u zápasů z play-off na počtenou.
Tři hvězdy utkání:

1. Casey Bailey (TOR) – 1+0
2. Tyler Bozak (TOR) – 1+1
3. Alex Galchenyuk (MTL) – 0+0
Československá stopa

Tomáš Plekanec (MTL) – 1+0, 6 střel, čas na ledě 22:13
Richard Pánik (TOR) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:10
Poslední kanadské derby této sezóny nakonec ovládl Montreal Canedies, který zvítězili 4:3. V utkání si jednu branku připsal také český útočník Tomáš Plekanec.
Konec zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
Autorem vítězné branky je GALCHENYUK.
Lupul neproměňuje.
Desharnais proměňuje.
Bozak neproměňuje.
Galchenyuk proměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, takže na řadu přichází penaltový rozstřel.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:57
Vyloučen Subban (MTL) na dvě minuty za podražení.
64:22
Trest do konce utkání uviděli Markov s Parenteaum (oba MTL) patrně se jednalo o nějaké poznámky vůči rozhodčím.
64:06
Závěr prodloužení patří Montrealu, který Toronto tlačí, ale kýžená branka a ukončení zápasu ne a ne přijít.
63:19
Od modré čáry pálil Markov, ale jeho střela mu příliš nesedla. Puk se odrazil od mantinelu za domácí brankou, tak že jej Bernier musel krýt, aby nedošlo k neštěstí.
62:46
Jacob De La Rose nahodil puk na branku, tak aby jej musel brankář Bernier přikrýt. Útočník hostů chtěl vybojovat vhazování v útočném pásmu, což se mu také povedlo.
62:30
Subban se vrací na ledovou plochu, takže Montreal je kompletní.
61:39
Do samostatného úniku během oslabení tři na čtyři se dostal Eller, ale proti Bernierovi neobstál.
61:07
Toronto už kombinuje v útočném pásmu a vyčkává na okénko v obraně hostů.
60:34
Toronto vyhrálo vhazování v útočném pásmu, ale po chvíli o něj stejně přišlo a Montreal mohl puk vyvést.
60:30
Vyloučen P.K. Subban (MTL), který citelně oslabí svůj tým na začátku prodloužení, když je vyloučen na dvě minuty.
60:22
Na začátku prodloužení si Toronto tvoří tlak v útočném pásmu.
60:01
Začalo prodloužení.
Poslední kanadské derby této sezóny bude muset rozhodnout prodloužení a popřípadě nájezdy. Z vítězství se už málem radovali hosté, ale jejich oslavu přerušil hlavní rozhodí po konzultaci ze svým kolegou u videa, když jim branku neuznali pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:20
Pánik se snažil o individuální průnik do útočného pásma, ale slovenský útočník rychle pohořel.
58:04
V posledních minutách třetí části se hraje rychlý hokej nahoru dolu, kdy šance střídá šanci, protože oba týmy se snaží strhnout vedení na svou stranu, ale vše nasvědčuje tomu, že uvidíme minimálně prodloužení.
57:04
Z mezikruží se pokoušel překonat Berniera Tomáš Plekanec, ale střela českému útočníkovi vůbec nevyšla a zamířila mimo.
56:41
Do další dobré šance se dostal Kessel, ale jeho tenisové zakončení lapil Price do své lapačky. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
56:27
Do konce základní hrací doby zbývají necelé čtyři minuty a o vítězi posledního zápasu základní části stále není rozhodnuto.
56:08
Montreal se při pokusu dostat se do útočného pásma dostal do ofsajdu, takže se bude vhazovat ve středním pásmu. Nejprve však proběhne komerční přestávka.
55:38
Weise se vrací na ledovou plochu a Montreal je opět kompletní, takže můžeme pokračovat v obléhání branky domácích, tak jak tomu bylo před vyloučením.
54:19
Montreal zatím nedovolil domácím nic vážného. Hosté se prezentují zodpovědně ubráněném během oslabení, což dělá Torontu velké problémy.
53:53
Toronto si vyzkouší opět přesilovou hru. Pokud by se domácím podařilo vstřelit branku, tak by se dost možná jednalo o rozhodující gól.
53:38
Vyloučen Weise (MTL) na dvě minuty za vysokou hůl.
53:38
Eller rozhodil Berniera z pozice, když ho dostal mimo brankoviště, ale útočník Montrealu nedokázal objet branku a zakončit dostatečně rychle.
53:06
Nepřesnosti na domácí straně pokračují. Tentokrát se nejednalo o zakázané uvolnění, ale o ofsajd.
52:22
Na počtvrté to už vyšlo a Toronto se mohlo radovat z výletu do útočného pásma, kde jim však obrana hostů puk sebrala.
52:07
Torontu se vůbec nedaří rozehrát puk z jejich obranného pásma. Maple Leafs se už po třetí za sebou dostávají na zakázané uvolnění.
51:29
Dalšího okna v obraně hostů mohl využít tentokrát Kessel, ale ani on nedokázal uspět v samostatném úniku. Carey Price si připisuje druhý důležitý zákrok během chvíle.
50:22
V tváří v tvář Pricovi se ocitl Jake Gariner, ale v rozhodující moment pro domácí zklamal. Zatímco Carey Price si připisuje veledůležitý zákrok.
49:18
Subban chtěl zavést puk do útočného pásma, ale těsně před modrou čárou musel udělat kličku, s čímž nepočítal jeho kolega v útoku, takže se hosté dostali do ofsajdu.
48:45
Tak už to vypadalo, že se hosté budou moct radovat ze vstřelené branky, což o to oni se už radovali, ale jejich radost překazil hlavní rozhodčí po konzultaci s kolegou u videa, když branku neuznal.
47:34
Vyloučen Gardiner (TOR) na dvě minuta za držení.
47:24
Montreal opět zatlačil Toronto do jejich obranného pásma, ale domácí stále odolávají a braní cenou remízu.
Po delší době se do zakončení dostali domácí. Konkrétně pak Kessel, jehož střelecký pokus musel likvidovat Price. Po komerční přestávce se bude vhazovat v útočném pásmu Toronta.
45:10
Sám před Bernierem se ocitl Gallegher, ale jeho bekhendová klička na domácího brankáře tentokrát nestačila.
44:27
Torontu Maple Leafs se podařilo vyvést kotouč až do útočného pásma, čímž domácí ušetřili cenné vteřiny k dobru.
44:09
Montreal si zahraje přesilovou hru pět proti čtyřem.
43:40
Bude se vylučovat. Na trestnou lavici usednou Jemelin (MTL) a van Riemsdyk s Phaneufem(oba TOR). Všichni tři si odpykají dvouminutový trest.
43:30
Po více než dvou minutách mohou domácí hráči vystřídat, když dokázali dostat puk mimo své obranné pásmo.
42:47
První lajna Montrealu uzavřela domácí Toronto v jejich obranném pásmu a kombinuje. Toronto se nemůže vymanit z tlaku, který na ně Montreal uvalil.
41:30
Do zakončení z úhlu se dostal Alex Galchenyuk, ale jeho střelecký pokus vyrazil Bernier bez problémů.
40:40
Toronto se snaží napodobit Montreal ve druhé části a vstřelit rychle branku, ale Carey Price, který stráží branku Montrealu je proti.
Před námi je poslední část zápasu Toronto Montreal, která je zatím nerozhodné 3:3.
40:01
Začala třetí třetina.
Stejně jako v první třetině, tak i ve druhém byly k vidění tři branky. Nejprve v hned první minutě druhé části udeřil český útočník Tomáš Plekanec, ale radost Montrealu příliš dlouho nevydržela, když domácí dostal opět do vedení Bozak, ale osm vteřin před druhou sirénou využil fatální chyby Berniera De La Rose, který tedy stanovil současné skóre 3:3.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:52
Montreal právě vstřelil branku!
Montreal udeřil v úplném závěru druhé části, když fatální chyby Berniera využil JABOC DE LA ROSE, který zachytil rozehrávku domácího brankáře před prázdnou brankou, do kterému mu nedělalo problém kotouč dopravit. Bez asistence.
38:56
Druhá třetina se pomalu ale jistě blíží do svého zdárného konce. Domácí zatím stále vedou o jednu branku s nevypadá to, že by o své vedení mělo Toronto přijít.
37:49
Zdá se, že hra čtyři na čtyři více vyhovuje hostům, kteří kontrolují kotouč na svých hokejkách.
37:36
Rozhodčí bude vylučovat na obou stranách vzájemně. Na trestnou usedne Jemelin (MTL) společně s Brewem (TOR). Oba hráči si odpykají dvouminutový trest.
36:47
Nenápadnou střelu Kadriho chytá Price, který puk pro jistotu ponechá ve své lapačce.
35:47
Montreal se snažil probojovat do útočného pásma, což se mu povedlo, ale prakticky okamžitě přišel o puk.
35:07
Příznivci domácího Toronta cítí, že jejich oblíbenci potřebují povzbudit a tak je povzbuzují hlasitým skandováním.
34:11
Sérii nepřesností na domácí straně. Toronto poslalo teď dvakrát za sebou puk na zakázané uvolnění. Maple Leafs se nedaří jejich rozehrávka a přechod přes střední pásmo.
33:38
Obraz hry se poněkud vyrovnat, když se domácí celek dostává více do útočného pásma, zatímco Montreal se nemůže pořádně do svého útočného pásma probojovat.
32:08
Domácí Toronto Maple Leafs vstoupilo do druhé poloviny zápasu s jednobrankovým vedením, ale hosté z Montrealu jsou aktivnější a dokáží se lépe dostat do ohrožení branky. Čeká nás jistě zajímavá druhá část utkání.
31:08
Canadiens kontrolují puk v útočném pásmu, kde se snaží něco něco vymyslet, ale hráči hostů jsou dobře napadáni, takže se jim těžko rozehrává.
30:49
Další nepovedený přechod přes střední pásmo Montrealu, které opět uvízlo na ofsajdu. Po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu blíž k domácí brance.
29:50
Montreal má na rozdíl od Toronta nebezpečnější přesilové hry, ale kýžená branka hostů stále nepřichází. Zdá se, že přesilovky dnes nebudou to co by mělo utkání rozhodnout.
28:45
Montreal si vytvořil tlak v útočném pásmu, ten přerušil až dobrý zákrok Berniera a následné vyhození kotouče.
28:17
Tomáš Plekanec vyhrál vhazování, čímž udržel pro svůj tým útočné pásmo. Montrealu začíná přesilová hra.
28:13
První přesilovou hru si zahrají také hosté z Montrealu. Na trestnou lavici odjíždí Casey Bailey (TOR), který se provinil napadením, takže si na dvě minuta může odpočinout.
27:42
Montreal přečkal i své druhé oslabení, čímž udržel své jednobrankové manko.
27:00
Toronto tlačilo Montreal v jejich obranném pásmu, ale hosté zabojovali a získali kotouč tak šikovně, že jej zvládli vyvést až do útočného pásma.
26:25
Carey Price musel zlikvidovat dobrý střelecký pokus jednoho z domácí borců. Brankář Montrealu tentokrát z tohoto mini souboje vyšel vítězně.
25:48
Domácí si zahrají druhou přesilovou hru, když na trestnou lavici usedá Jemelin (MTL), který si odpyká dvouminutový trest za držení Pánika.
25:15
Toronto právě vstřelilo branku!
Jako na houpačce. Toronto jde opět do vedení. Puk za brankou vybojoval James van Riemsdyk, který jej přihrál před branku na dobře postaveného TYLERA BOZAKA, jemuž už nedělalo problém dopravit kotouč za záda kanadského brankáře Montrealu Price. Asistence James van Riemsdyk a Phil Kessel.
24:46
K puku se na modré čáře dostal útočník hostů Eller, který nic nevymýšlel a prověřil pozornost Berniera, ten jeho zakončení chytá.
23:48
Nepřesná rozehrávka Toronta Maple Leafs končí až na zakázaném uvolnění, takže se opět bude vhazovat před domácí brankou.
23:31
I domácí Toronto ukázalo, že umí vystrkovat drápky, ale Price vyráží puk do rohu kluziště, kde jej sbírá obránce hostů.
23:11
Bernier musel řešit další střelecký pokus hostů, když zastavil střelu Dale Weise, jehož střela směřovala přímo do náruče brankáře Toronta.
22:34
Vstřelená branka hostující hráče nabudila. Montreal mohl jít dokonce do vedení, ale v dobré příležitosti puk promáchl Gallagher.
21:58
Vstřelená branka znamená mimo jiné to, že Tomáš Plekanec si připisuje osmí bod v posledních sedmi zápasech.
20:59
Montreal právě vstřelil branku!
Montreal hned na začátku druhé části srovnává krok, když se ve druhém zápase za sebou prosadil TOMÁŠ PLEKANEC. Asistence: Andrej Markov a Devante Smith-Pelly.
20:26
Montreal vyhrál vhazování a snažil se ušetřit čas, což se mu povedlo, ale po chvíli stejně posílá puk do útočného pásma.
20:01
Začala druhá třetina.
První třetina byla bohatá na branky, když diváci v Air Canada Centre viděli hned tři. Skóre utkání jako první otevřel ve čtvrté minutě Kessel, ale hosté zásluhou Desharnaise o minutu později srovnali krok. Do šaten jdou však spokojenější domácí hráči Toronta, protože v 15. minutě jim opět vrátil vedení Bailey, který si připsal první branku v NHL.
20:00
První třetina skončila.
19:34
Montreal kontroluje kotouč daleko od své branky a zdá se, že se v první třetině už nic nestane.
19:02
Montreal zvládl vyhrát vhazování a poslat puk mimo své obranné pásmu, takže Toronto začne svou přesilovou hru za svou brankou.
18:39
Diváci uvidí první přesilovou hru. Na trestnou lavici odjíždí Galchenyuk (MTL), který si odpyká dvouminutový trest. Toronto si tak v závěru první třetiny vyzkouší hru v početní výhodě.
18:37
Do dobrého zakončení se dostal Brendan Gallagher, ale jeho střelecký pokus vychytal Bernier, který zlikvidoval slibnou akci Montrealu.
17:26
Kdepak Montrealu se v závěru první třetiny nedaří dostat se do sebemenšího tlaku. Toronto odvádí skvělou práci, když hrají zodpovědně zezadu.
16:02
Montreal se snaží co nejrychleji reagovat na obdrženou branku, ale domácí Toronto hosty z Montrealu do ničeho nepouští. Maple Leafs by jistě rádo zakončilo nepovedenou sezónu výhrou nad svým největším rivalem.
15:34
Tomáš Plekanec vybojoval puk ve středním pásmu a posunul jej na Galleghera, ale ten už se nacházel v ofsajdovém postavení.
14:04
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí se opět ujímají vedení. CASEY BAILEY nejprve nahrál na modrou čáru Phaneufovi, který vystřelil. Tento střelecký pokus před brankou tečoval první jmenovaný, jeho teč skončila až za zády Price, čímž si připisuje první branku v NHL. Asistence: Dion Phaneuf a Peter Holland
13:24
Montreal kombinuje v útočném pásmu, ale domácí hráči dobře napadají rozehrávku hostů, čímž jim znepříjemňují pobyt v pásmu.
12:51
Tentokrát zavezl puk do útočného pásma Nazem Kadri, který se už dostal i do zakončení, ale jeho střelecký pokus vyrazil Price do rohu kluziště.
12:03
Zach Sill se snažil protlačit s pukem do útočného pásma, ale obrana Montrealu jej zastavila už na modré čáře. Hosté vyrážejí do útoku.
11:35
Montreal se osvobodil za cenu zakázaného uvolnění, takže se po reklamní pauze bude vhazovat před Pricem.
10:30
Domácí Toronto tlačí Montreal v jejich obranném pásmu, ale přes defenzívu Canadiens se zatím nemohou dostat do střeleckého zakončení.
09:14
V Air Canada Centre panuje skvělá atmosféra, aby ne vždyť přítomní diváci mohou sledovat nejstarší derby v historii NHL.
Omlouvám se, ale z kvůli technickým problémům začne onlajn přenos se zpožděním.
04:13
Montreal právě vstřelil branku!
Autorem branky je DAVID DESHARNAIS. Bez asistence.
03:58
Toronto právě vstřelilo branku!
Autorem branky je PHIL KESSEL. Asistence: Tyler Bozak a Andrew MacWilliam.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Brewer, Phaneuf, Gardiner, Rielly, MacWilliam, Erixon – Riemsdyk, Bozak, Kessel – Pánik, Kadri, Lindstrom – Booth, Holland, Lupul – Kozun, Sill, Orr.

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Markov, Subban, Jemelin, Petry, Beaulieu, Pateryn – Galchenyuk, Plekanec, Gallagher, Smith-Pelly, Desharnais, Peranteau – De La Rose, Eller, Weise – Prust, Mitchell, Flynn..
Československá stopa v utkání

Tomáš Plekanec (MTL) – 81 zápasů, 58 bodů (25+33)
Richar Pánik (TOR) – 75 zápasů, 17 bodů (11+6)
Robert Polák (TOR) – 56 zápasů, 9 bodů (5+4)
Nejproduktivnější hráči

Toronto Maple Leafs:
Phil Kessel – 81 zápasů, 59 bodů (24+35)
James van Riemsdyk – 81 zápasů, 55 bodů (27+28)
Tyler Bozak – 81 zápasů, 47 bodů (22+25)

Montreal Canadiens:
Max Pacioretty – 80 zápasů, 67 bodů (37+30)
P.K. Subban – 81 zápasů, 60 bodů (15+45)
Tomáš Plekanec – 81 zápasů, 58 bodů (25+33)
Toronto v posledním zápase dostalo lekci od Columbusu, který na domácím ledě vyhrál vysoko 5:0. Maple Leafs nebylo schopno ze svých 35 střel překonat brankáře Bobrovského.

To Montreal v posledním zápase bodoval, když v prodloužení porazil Detroit Red Wings 4:3. První hvězdou utkání byl vyhlášen Carey Price. Jednu branku si také připsal český útočník Tomáš Plekanec, který vyrovnával na 3:3.
Pro oba celky bude toto střetnutí posledním zápas základní části NHL, ale na každé straně vládne zcela jiná nálada. Hráči domácí Toronta se budou moct na play-off koukat v pohodlí svého domova, zatím co hráči Montrealu jej zažijí na vlastní kůži.

Toronto prožilo jednu z nejhorších sezón své velmi bohaté historie, když zakončí ligu jako třetí nejhorší celek, kdežto Montreal plní své předpoklady a je druhým nejlepším týmem NHL.
Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajn přenosu ze zápasu NHL. V tomto utkání se proti sobě postaví odvěcí rivalové Toronto Maple Leafs a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.


Články odjinud