Zbyněk Michálek (STL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:50
Michael Frolík (WPG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:30
Jiří Tlustý (WPG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:13
Ondřej Pavelec (WPG) 65 minut, 33 zákroků, 1 gól, 97%
2. David Backes (STL) 1+0
3. Tyler Myers (WPG) 0+1
Dnešní utkání sledovalo 15 016 diváků.
Střely na bránu celkem: 34 – 33.
Je dobojováno! V dnešním dramatickém utkání si nakonec připisují vítězství 2:1 po samostatných nájezdech domácí hokejisté. Utkání ale bylo nesmírně zajímavé a nakonec tedy vyhrál šťastnější, nikoli lepší.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
64:45
V závěru prodloužení jsou nebezpečnější domácí hokejisté.
64:35
Stafford jde s pukem do útoku.
64:30
Teď se bojuje ve středním pásmu.
63:51
Teď pro změnu na druhé straně musel znovu zasahovat Elliot.
62:37
Oddechový čas pro domácí.
62:37
A Pavelec opět podržel domácí hokejisty před najíždějícím Stastnym.
62:33
Velká šance Blues, ale domácí se ubránili.
62:16
Myslím, že vše směřuje k samostatným nájezdům.
62:10
I prodloužení je nesmírně vyrovnané.
62:03
Myers pálil z dobré pozice nikým nebráněn. Elliot chytá.
61:10
Frolík se dostal do dobré šance, ale Elliot drží, stejně jako na druhé straně Pavelec, šanci na vítězství.
60:59
Velká šance Jets, ale Elliot podržel Blues.
60:45
Teď jsou dopředu domácí.
60:25
Pavelec si připisuje první úspěšný zákrok v prodloužení.
60:23
Blues jsou v útočném pásmu.
60:01
Střely na bránu po třetí třetině: 30 – 31.
Je za námi základní hrací doba. V ní jsme viděli pouze dvě branky, přičemž obě padly do jedné z branek. To tedy znamená, že utkání dospělo do prodloužení, které začne za několik okamžiků.
60:00
59:40
Myslím, že utkání dnes dospěje minimálně do prodloužení...
59:00
Teď velký závar opět před Pavelcem, ale i Jets se nakonec ubránili.
58:15
Jets jsou teď v útoku a snaží o o vstřelení branky, ale Blues se osvobozují.
58:00
Poslední dvě minuty základní hrací doby. Podaří se ještě některému z mužstev vstřelit gól?
57:07
Teď se zase snažil dělat problémy střelec vyrovnávací branky Stafford, skóre se ale nemění.
56:15
Frolík je teď v útočném pásmu domácích. Blues se ale osvobodili.
55:52
Následuje další komerční přestávka.
55:52
Po další akci Blues chytá puk pro sebe Pavelec. Teď se opět strhla potyčka mezi dvěma hráči obou mužstev.
55:08
Utkání dostalo zcela nový náboj. Aktivnější jsou teď hosté.
54:35
Blues se snaží o navrácení svého vedení.
53:51
Následuje komerční přestávka.
53:34
Obrovská šance na druhé straně. Pavelec teď podržel domácí a je to stále 1:1.
53:16
Winnipeg právě vstřelil branku!
Tak přeci jen se to povedlo. Autorem vyrovnávací branky Jets je DREW STAFFORD, který perfektně získal v útočném pásmu puk a po samostatné akci backhandem zakončil mezi betony Elliota. Asistence: Tyler Myers, Tobias Enstrom.
52:09
Blues se teď daří držet domácí hokejisty daleko od své brány.
51:06
Omlouváme se za nekomentování zaviněné technickými problémy.
48:26
Teď se bojuje o puk ve středním pásmu.
47:34
Backes nebezpečně vypálil na Pavelce. U něj se ještě snažil dělat problémy Stastny, ale domácí se nakonec ubránili.
47:22
Pavelec chytá puk po útoku hostů a následuje komerční přestávka.
46:48
Teď zazněla tyčka po dalším útoku domácích.
45:15
Třetí třetina se hraje opravdu ve vysokém tempu. Upřímně řečeno, ačkoliv se štěstí zatím klaní na stranu Blues, Jets by si gól určitě za svou snahu zasloužili.
44:20
Nyní se o puk bojuje ve středním pásmu.
43:27
Po dlouhé době se dějiště hry přesunulo před Pavelce.
42:58
Další velká šance domácích, ale Elliot zatím drží Blues nad vodou.
42:00
Obě mužstva hrají v plném počtu.
41:58
Obrovská šance Jets, ale hosté mají štěstí.
41:30
Zatím se ve třetí části hraje výhradně v útočném pásmu domácích.
40:30
Jets začali poslední část před Elliotem.
40:01
Třetí třetina začíná ve čtyřech na obou stranách.
40:01
Střely na bránu po druhé třetině: 21 – 18.
Ve druhé třetině bylo k vidění mnoho šancí a jeden gól, který znamená vedení pro hokejisty Blues. Jets ale dnes mají určitě na bodový zisk. O tom svědčí i jejich aktivní hra v oslabeních. Nicméně zatím není Winnipegu přáno.
Na konci třetiny se za Elliotovou brankou strhla ještě menší potyčka po bláznivě vyhecovaném konci druhé třetiny.
40:00
40:00
Pietrangelo (STL) – 2 minuty, hrubost.
40:00
Ladd (WPG) – 2 minuty, hrubost.
39:20
Velká šance Jets končí na skvělém Elliotovi.
39:14
38:30
O napínavé momenty teď není opravdu nouze.
37:35
Také Jets na druhé straně v obrovské šanci, ale ani oni nedávají branku.
37:22
Výborný zákrok Pavelce teď zabránil druhému gólu hostů.
37:14
Slater (WPG) – 2 minuty, hákování.
36:35
Na druhé strsně se do šance dostával Jaškin.
36:10
Wheeler teď dostával do šance Scheifeleho, ale ten puk bohužel nedokázal zkrotit.
35:40
Teď se hraje pro změnu před Pavelcem.
34:48
Teď si hráči Blues budou moci odpočinout více, protože následuje komerční přestávka.
34:39
Blues se teď po dlouhé době uvolnili z domácího tlaku.
33:49
Winnipeg na střely zatím vede 18:14, ale na skóre bohužel prohrává. Nicméně, rozhodnuto ještě zdaleka není.
33:36
Stafford teď nebezpečně pálil, ale Elliot jeho střelu vyrazil.
32:45
Další velká šance Jets. Opět ale branka nepadla. Následuje komerční přestávka.
32:16
Gól Blues hře určitě pomohl, hraje se opravdu vee vysokém tempu.
31:49
Lowry se dostával do šance, ale není to ani teď branka.
31:17
Už se ale hraje opět před Pavelcem.
30:57
Velká šance Jets končí na Elliotovi.
30:29
29:40
Šanci cítí i domácí fanoušci a tak hlasitě teď povzbuzují své "miláčky".
29:01
Domácí se teď mohutně snaží o vyrovnání.
28:29
Reaves (STL) – 2 minuty, zásah do oblasti hlavy a krku.
28:08
St. Louis právě vstřelilo branku!
Autorem branky je DAVID BACKES, který dostal perfektní puk od Stastného před bránu a Pavelcovi svou střelou zpod pravého kruhu nedal žádnou šanci. Asistence: Paul Stastny, Alex Pietrangelo.
28:05
27:58
Blues si tuto přesilovku za rámeček rozhodně nedají.
26:05
Po dalším útoku Blues uvidíme komerční přestávku. Následně pak přesilovku hostů.
25:31
Elliot teď musel na led, aby ukončil útok domácích. To se mu také povedlo.
24:13
Frolík se dostával do nebezpečné šance. Povedlo se mu i vystřelit. Nic z toho ale nakonec není.
23:06
Michálek teď tvrdě narazil do jednoho z domácích hráčů a skončil na ledě.
22:19
Blues jsou na začátku druhé třetiny aktivnější. Gólově svou aktivitu ale ještě využit nedokázali.
21:18
Jaškin se cpal před Pavelce a nakonec sám skončil na ledě poté, co se zaškobrtl o jednoho z obránců Jets.
20:18
20:01
Domácí začínají v početní výhodě.
20:01
Střely na bránu po první třetině: 9 – 9.
V první třetině žádná branka nepadla. Přesto bylo na ledě k vidění několik zajímavých okamžiků. Několikrát se ukázal v dobrém světle domácí brankář Ondřej Pavelec. Každopádně je zatím po první dvacetiminutovce utkání bezgólové – 0:0.
20:00
19:58
Nepovede, Blues vyhazují.
19:34
Domácí jdou opět dopředu, povede se jim dát gól do šatny?
19:00
Hosté se osvobozují.
18:18
Harrison (WPG) – 2 minuty, hrubost.
18:18
Ott (STL) – 2 minuty, hrubost. Trest odsedí Jori Lehtera.
18:18
Ott (STL) – 2 minuty, podražení.
18:18
Ott teď hitemposlal na led Troubu. Následně se na ledě strhla mela a Jets si zahraje přesilovku.
17:47
17:37
Winnipeg vyhazuje puk mimo pásmo.
17:00
Český brankář je úspěšnější i proti útočné snaze Paula Stastneho.
16:19
Pavelec teď chytá jedovatou střelu Schwartze do lapačky. Nic na tom nemění ani pošťuchování Jaškina.
15:47
Enstrom (WPG) – 2 minuty, podražení.
15:17
Jiří Tlustý se teď dostal v útočném pásmu ke střele, ale nakonec šla jeho střela hodně vedle Elliotovy brány.
13:26
Teď se Elliot opět zapotil, nicméně po dalším pokusu Jets zasahovat nakonec nemusel.
12:21
Jets mi zatím připadají v lepším rozpoložení. Na ledě se zatím lépe pohybují a připadá mi, že více chtějí.
11:31
Za brankou Elliota se teď strhla menší potyčka, ale byla rychle ukončena.
11:17
Výborný zákrok Pavelce.Gunnarsson se teď dostal s pukem až před českého brankáře, který ale roztáhl nohy a šanci skvěle skončil.
09:40
Zatím je to hodně, hodně vyrovnané utkání, ale šancí zatím moc vidět nebylo.
08:34
Teď se do šance dostvál opět Scheifele, ale byl odstaven od puku.
07:57
Po akci Blues chytá Pavelec puk pod svůj dohled a následuje komerční přestávka.
06:49
Teď bylo horko před Elliotem. Scheifele střílel ale Elliot si s jeho střelou poradil. Blues se ubránili a vyhodili puk mimo vlastní obranné území.
05:28
Utkání sice zatím utíká bez nějakých přerušení, ale výraznější šance jsme se zatím nedočkali.
04:32
Zatím nebyla k vidění žádná větší akce.
04:01
Jaškin se dostával do šance, ale nezakončil.
03:16
Už se hraje z jedné strany na druhou přes tři minuty bez přerušení.
02:35
Až teď se Winnipeg dostal pryč od vlastní brány.
01:25
Zatím se hraje převážně na útočné část Blues.
00:40
Blues se hnali do útoku, ale Jets první nápor na bránu přečkali.
00:01
Utkání nám za malou chvíli vypukne.

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Myers, Enstrom, Trouba, Stuart, Byfuglien, Pardy – Frolík, Lowry, Ladd – Wheeler, Scheifele, Stafford – Stempniak, Slater, Tlustý – Halischuk, O´Dell, Thorburn.

St. Louis Blues: Elliot (Allen) – Pietrangelo, Gunnarson, Michálek, Bouwmeester, Bortuzzo, Jackman – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Lehterä, Schwartz – Berglund, Stastny, Jaškin – Reaves, Ott, Porter..
Dnešní měření sil je mezi kluby, které hrají v tabulce Západní konference. Papírovým favoritem jsou dnes hosté. St. Louis Blues je totiž v tabulce na druhém místě, přičemž na první Anaheim Blues ztrácejí jen dva body a navíc mají dva zápasy k dobru. Winnipeg je oproti tomu na sedmé příčce s dvaaosmdesáti body a play-off se mu letos asi vyhne.
Dobrý den, vítám Vás u dalšího zápasu zámořské NHL. V tomto duelu přivítá Winnipeg Jets celek St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.